Hirdetés

2021. szeptember 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

(#6001) Aryon87 válasza cH1 (#6000) üzenetére

Aryon87
félisten

Jaja. Na meg feltételezem, hogy ez fogja kiváltani(?) az Android11-et is, mert ugye az már nem jön..

Huawei P40Pro & Huawei Watch GT2 Sport + Samsung S20FE SD // Huawei P8 Lite / LG G4

(#6002) sniper112 válasza laci laci (#5999) üzenetére

sniper112
tag

igen én is így olvastam róla , mivel sok munka meg pénz lenne ez a dolog valószínűleg
ez meg sokkal olcsóbb megoldás mindent átnevezni és és saját ökoszisztémát kiépíteni.
várható az android 11 de harmony os néven.

[ Szerkesztve ]

(#6003) laci laci válasza sniper112 (#6002) üzenetére

laci laci
addikt

[link]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra

(#6004) thebiker válasza ish4d0w (#5974) üzenetére

thebiker
tag

Szerintem is a gyári folia a legjobb vagyis nekem az jön be. Olyat csak a hivatalos Huawei boltban tesznek fel? A 3D Pro nekem sem érzékeli rendesen az ujlenyomatot...

(#6005) this is life válasza Aryon87 (#5997) üzenetére

this is life
veterán

Nem szorosan ehhez kapcsolódik de úgy néz ki a samsung gyárthat soc a huawei-nek kirin 9000l 5g [link] .

Aztán a szomszéd tehenének hogy szolgál az egészsége?

(#6006) FingR86 válasza this is life (#6005) üzenetére

FingR86
őstag

ha már gyárttatnak, akkor miért nem sima 9000-et ? abból kellene még betárazni, mert egy jó ideig az mindenre elég ütős lenne.

(#6007) bagyulus

bagyulus
tag

Szép napot. Az emui 11 alatt a mozgó aod hogyan működik ?P30pron szeretném használni.

(#6008) ish4d0w válasza thebiker (#6004) üzenetére

ish4d0w
őstag
LOGOUT blog

Csak ott, vagyis a szerviz - üzletekben mint pl a Huawei hillside, igen. Viszont ők most pár napig még nem árulhatnak kiegészítőket, csak javíthatnak a rendelet miatt.

A 3D proval jó az ujjlenyomat amíg fel nem jön a fólia. Ha nem jó az ujjlenyomat akkor már jelentős légrés van vagyis valahol elengedte a kerete, ilyenkor már érdemes leszedni mert a kosz is alá tud menni.. Sajnos! Pedig nagyon jó anyagból van, csak el van rontva ezzel a keretragasztással, nem tartós miatta.

Hétfőn jön nekem az Optishield lux, kíváncsi leszek..

(#6009) this is life válasza FingR86 (#6006) üzenetére

this is life
veterán

Nem akarok tippelni , de lehet hogy technológiai oka van , esetleg ezt volt könnyebb a samsung nod-ra illeszteni. De nem is ez a lényeg , hanem ,hogy ügy tűnik lesz esély a gyártásra , már ha a sammobil értesülései helytállóak .

Aztán a szomszéd tehenének hogy szolgál az egészsége?

(#6010) ish4d0w válasza bagyulus (#6007) üzenetére

ish4d0w
őstag
LOGOUT blog

Mi az a mozgó AOD?

(#6011) sajby válasza ish4d0w (#6010) üzenetére

sajby
senior tag

Gondolom a kijelzőn változtatja a helyzetét a megjelenített infó :D

(#6012) Aryon87 válasza ish4d0w (#6010) üzenetére

Aryon87
félisten

EOD lenne, ami a Mate40pro-ban mutatkozott be. Egyszer valamikor megkapjuk mi is, mert szerintem a telefonunk képes kezelni azt is..
[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei P40Pro & Huawei Watch GT2 Sport + Samsung S20FE SD // Huawei P8 Lite / LG G4

(#6013) thebiker

thebiker
tag

Nem tudom másnak is előfordult már, hogy a névjegyzékben lévő kedvencek közül van ami nem marad a kedvenc listában? Nincs gms rajta de az Outlook szinkronizálja a névjegyzéket. A kérdéses névjegyek egyébként a gmailban kedvencek kategóriában vannak. Hiába csillagozom meg reggelre már nincs ott. Biztos valami szinkronizálási hiba... csak idegesít... :F

(#6014) rdt89 válasza Aryon87 (#6012) üzenetére

rdt89
addikt
LOGOUT blog

Képes rá mint sok dologra amit a Mate 40 tartogat, csak gondolom nincs idejük a Harmony mellett integrálni. :)) De én nem aggódok, ez a telefon így is hibátlan ☺️

[ Szerkesztve ]

(#6015) Aryon87 válasza rdt89 (#6014) üzenetére

Aryon87
félisten

Egyetértek. Én sem aggódom ez miatt.

(#6016) sajby válasza Aryon87 (#6012) üzenetére

sajby
senior tag

Majdnem az amire gondoltam :D

(#6017) gergotakacs válasza ish4d0w (#6008) üzenetére

gergotakacs
tag

Ha légrés lenne, akkor lenne buborék, nem? Van hogy érzékeli, van hogy nem. Nekem pl a jobb oldali gesztustnavigációt is egyre nehezebben érzékeli. (Abban a sávban ahol a legtöbbet használom)

(#6018) ish4d0w válasza gergotakacs (#6017) üzenetére

ish4d0w
őstag
LOGOUT blog

Nem, nincs buborék. Nem légbuborék, hanem légrés. Vagyis a két üvegfelület nem tapad egymáshoz, mivel a kereten lévő ragasztó elengedte valahol. Abból tudod hogy van-e légrés hogy ha rányomod a fóliát a kijelzőre, csak enyhén finoman, akkor látod ezeket a szivárványos csíkokat nagy területen. Egyes kérdezők rányomás nélkül is látják. Kb ekkor van vége ezeknek a fóliáknak.

Sajnos be kell látnom, hiába tűnt az elején jónak ez az Optishield 3D Pro fólia, és társai amik hasonló elven működnek, hogy a széle ragad, ezek nem tartós darabok. Nálam néhány hetet bír csak.

Olyan kell, aminek az egész felülete ragad, de azoknak meg a többsége nem ér ki a széléig. Két kivételt találtam eddig: clearplex teljes és optishield lux. Ezek kiérnek a széléig és végig ragadnak, cserébe drágák és nehéz felrakni. Igaz, a clearplexet legalább felrakják.

(#6019) Aryon87

Aryon87
félisten

na ezt se tudtam, hogy a Google új rendszert fejleszt jó ideje. Miért van olyan érzésem, hogy a Huawei-vel kapcsolódik majd valamilyen formában?

(#6020) gergotakacs válasza ish4d0w (#6018) üzenetére

gergotakacs
tag

Biztos én vagyok a hülye, de nehéz elképzelnem úgy egy "légrést"hogy nincs ott levegő. Azt úgy hívják vákum, de akkor meg nincs rés mert a negatív nyomás egymáshoz húzza két felületet ha nincs más, nála nagyobb ellenerő. Egyébként ez a szivárványozottság hol előjön, hol eltűnik. Ma delelott pl volt, most nincs. Az én véleményem: elhiszem hogy biztos védelmet ad a kijelzőnek, de ...egy rakat szar. Fényes, csillog, gyűjti az ujjlenyomatokat, mióta használom 10-ből 3-4x ismeri fel az ujjam és a gesztusnavigáció is bizonytalanabbá vált.

(#6021) ish4d0w válasza gergotakacs (#6020) üzenetére

ish4d0w
őstag
LOGOUT blog

Ez is simán elképzelhető. Nekem viszont konkrétan "elállt" a fólia a képernyőtől, az egyik szélén mozgott ("beljebb" tudtam nyomni), nagyon idegesítő volt. Ott biztos, hogy a kelleténél több levegő volt emiatt. Ekkor már nem működött az ujjlenyomatfelismerés nálam. Ekkor szedtem le, tényleg egy vacak mert nem bírja sokáig.

Ugyanakkor amit írsz, az is lehetséges mert ekkor rányomtam jobban, azt hittem ugye elengedte, akkor meg túlságosan rátapadt, ahogy írod, a két üvegfelület egymásra és ott meg az volt a baj.AKkor jöttek a szivárványos foltok.

Kell valamilyen kitöltőanyag a két üvegfelület közé. rossz ötlet ez az ilyen típusú fólia ami nem tapad középen. Üveg nem tapad tökéletesen üvegre...

(#6022) ish4d0w válasza gergotakacs (#5982) üzenetére

ish4d0w
őstag
LOGOUT blog

Ez nagyon jónak tűnik, rendelek belőle. Lenne egy kérdésem! Ehhez kell kenőanyag? Mert a clearplexhez ugye befújják a telefont és a fóliát is és sprayvel, zselészerű anyaggal a jó tapadás érdekében.ehhez nem kell?

(#6023) gergotakacs válasza ish4d0w (#6021) üzenetére

gergotakacs
tag

Ez az utolsó mondatod nagyon igaz, és ez lehet a kulcsa.

(#6024) gergotakacs válasza ish4d0w (#6022) üzenetére

gergotakacs
tag

Ehhez nem kell, csak előtte jól át kell törölni azokkal a kendőkkel amiket adnak hozzá( gondolom alkohol)a videóban is látszik hogy nagyon pontosan fel lehet rá tenni. Mikor először tettem fel ilyet a telefonra, csalódott voltam mert a színhűségen rontott, és nem volt olyan éles és kontrasztos a kép mint fólia nélkül. Pár nap múlva el is kezdett leválni, én meg idegemben leszedtem az egészet. Aztán kiderült, hogy az egy felső védőfólia volt, amit eleve le kellett volna szednem, és az alatt volt a hydrogel réteg. :DDD :D :B
Úgyhogy fogtam a fejem milyen hülye vagyok és gyönyörködtem a mate 20 pro kijelzőjében és a szuper hydrogel foliámban. :C

(#6025) kp78

kp78
addikt

Ez az új Aurora nem az igazi :((
Korábban sosem frissített magyar nyelvű app-ot angolra, de most a Revolut angol lett frissítés után.
A beállított régió természetesen magyar benne. :U
Más is tapasztalt ilyet frissítés után?

(#6026) FingR86 válasza kp78 (#6025) üzenetére

FingR86
őstag

igen, nekem is pont a revolut lett angol.
felraktam manuálisan az apkpure-ról és azóta még nem frissítettem aurórával.

(#6027) sniper112 válasza kp78 (#6025) üzenetére

sniper112
tag

Nekem is volt ilyen a Google térkép nél de én letöröltem magát a térkép alkalmazást majd az Aurora is töröltem a fiók adatokat majd újra letöltöttem és magyar lett.

(#6028) illjo válasza kp78 (#6025) üzenetére

illjo
senior tag

Igen, fb on is írják ezt a problémát. Nekem eddig jobb mint a régi. Frissít cache törlés nélkül, magyaron marad mindegyik appom. Bár revolutom nincs. Nem tudom, mi okozhatja a különbségeket, hogy valakinek rosszabb lett.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6029) sniper112 válasza FingR86 (#6026) üzenetére

sniper112
tag

én próbáltam többhelyről letölteni a google térképet magyarul de sehol nem töltötte a telefonra magyarul csak az aurora store 3.2.9 meg most a 4 es verzió de ennél többször újra kellett letölteni meg törölni mire magyarul törölte le,
szerintem még nem mindig figyeli hogy mi van beállítva a nyelv.

(#6030) illjo válasza sniper112 (#6029) üzenetére

illjo
senior tag

A legbiztosabban ezzel töltheted le azt, amit a play áruházban találsz. Be kell neki linkelni.a böngészős magyar nyelvű play ből az adott appott.
[link]
Akkor használom, ha aurorát valamiért nem tudom, vagy apkcombo sem rossz, de evozi biztosabb

[ Szerkesztve ]

(#6031) FingR86 válasza illjo (#6030) üzenetére

FingR86
őstag

igen, nekem chrome-ra még mindig ez az egyetlen működő opció.
amit tanácsoltál a multkor, hogy te azzal csinálod. nekem fel sem engedi telepíteni a letöltött apk-t. inkompatibilis hibaüzenet. - apkcombo

[ Szerkesztve ]

(#6032) illjo válasza FingR86 (#6031) üzenetére

illjo
senior tag

Igen, azóta már nekem is az van apkcombonál, azóta én is visszatértem evozi ra a chrome nál. De aurora egyfolytában frissítést jelez csak arra az egy appra. De nem foglalokzom vele.
Amúgy nekem egyik fajta apk-t, amit feldob, engedi, csak amikor rámegyek, a beállítások szerinti app 'adatlapot' mutatja csak. Bár lehet, most keverem a 2-őt?😃

[ Szerkesztve ]

(#6033) illjo válasza FingR86 (#6031) üzenetére

illjo
senior tag

Na, most megnéztem. Az van, ha előtte letörlöm chrome ot, apkcombo két verziót dob fel letöltésre: arm64-v8a és armeabi-v7a
Ha jól emlékszem, a második fajtát enfedi úgy feltelepíteni, ahogy írtam, de ugye így kuka.
Ha nem törlöm előtte appot, akkor csak egy frissítő verziót ajánl letöltésre, aminél mind a két fajta verzió szerepel. De szintaktikai hibát jelez. Szóval marad az evozi

[ Szerkesztve ]

(#6034) kp78 válasza FingR86 (#6026) üzenetére

kp78
addikt

Most apkpure-ból letöltve is angol :((

(#6035) kp78 válasza FingR86 (#6026) üzenetére

kp78
addikt

Ezzel az apkcombo-s módszerrel végre sikerült a legfrissebb magyart feltenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#6036) illjo válasza kp78 (#6035) üzenetére

illjo
senior tag

Ja, igaz, apkcomboval is lehet play linket is használni, nem csak evozival, ezt el is felejtettem. Csak apkcomboval lehet link nélküli app névre közvetlen keresést is indítani. De a magyar nyelvű play ből linkelt letöltés a tuti mindkét letöltőnél. Pl huawei böngészőből nekem, hiába vagyok ott bejelentkezve a google fiókommal playbe, csak angol nyelvű play nyílik meg, így vélhetően ha onnan linkelném letöltőbe, nem a magyar appot kapnám

(#6037) ish4d0w

ish4d0w
őstag
LOGOUT blog

Megvan az eddigi győztes a fóliák között. Ez az Optishield Lux nagyon jó. Kiér a széléig és mindenhol ragad, tehát nem csak a kereten. Kerete nincs is, átlátszó a széle is, szebb, nincs ott az a fekete keret mint a 3DPro nál volt.

Ne tudjátok meg, milyen nehéz volt ezt felrakni. Folyt mindenhol a ragasztó, szóval készüljetek papírtörlővel bőven aki belevág. De megéri, végre egy olyan üvegfólia ami tartós és kiér a széléig.

Kb. 6000 Ft és ingyen szállítás a freed kuponkóddal Gizzmo.hu-ról. Ha korábban már mást is rendeltél tőlük és írsz arról értékelést akkor van hogy adnak kedvezményt, vagy akár ingyen is egy terméket, pl ezt.

Ebéd után teszek fel ide képeket róla, hogy milyen.

(#6038) FingR86 válasza kp78 (#6034) üzenetére

FingR86
őstag

lehet hogy rosszul írtam és apkmirror-ról szedtem le :D

[ Szerkesztve ]

(#6039) FingR86 válasza ish4d0w (#6037) üzenetére

FingR86
őstag

egyelőre várunk még vele... volt már a 3d pro is győztes nálad...1 hétig ;]

ha meg uv ragasztózásra adja az ember a fejét, alin van ennek az árnak a töredékéért is már.

[ Szerkesztve ]

(#6040) gergotakacs válasza FingR86 (#6039) üzenetére

gergotakacs
tag

Linkelsz légyszi?

(#6041) FingR86 válasza gergotakacs (#6040) üzenetére

FingR86
őstag

pl: [link] [link] [link] [link] [link]
de egyébként van rengeteg még, csak ezeknél van a legtöbb értékelés/rendelés

[ Szerkesztve ]

(#6042) ish4d0w válasza FingR86 (#6039) üzenetére

ish4d0w
őstag
LOGOUT blog

Jogos. Bocsánat, a 3D Pro kapcsán tényleg elhamarkodottan mondtam hogy jó. Meglássuk, ez meddig bírja. Mindenesetre itt a Lux változatnál minőségbeli javulás van, mindenhol tapad, a tok meg se tudja lökni (nem úgy mint a clearplexet, khm), és amit már most látok: tökéletesen megy vele az ujjlenyomat olvasó. Ugyebár ehhez egy folyékony ragasztó volt, ami 100%osan kitölti a kijelzőt. Azaz kitöltené, de az egyik sarkára nem nyomtam ki eléggé, így most van két foltom a fólia alatt, majd legközelebb ügyesebb leszek. De ez csak ragasztó folt, oda nem jutott, nem befolyásolja a működést csak ronda.

Amúgy aki hozzám hasonlóan befürdött az Optishield 3D Proval, írjon gizzmoéknak, rendesek, visszafizetik az árát!!! Az tényleg nem egy tartós termék.

(#6043) ish4d0w válasza FingR86 (#6041) üzenetére

ish4d0w
őstag
LOGOUT blog

Igen ezek mind hasonlóak de arra vigyázzatok, hogy nem mindegy, milyen erősségű az uv ragasztó illetve a lámpa. Van a ragasztónak azaz a LOCA gélnek egy keménységi foka, 1500 a jó, ezt még éppen le lehet szedni simán, kézzel is. Kb olyan mint amikor a papírlaphoz ragasztanak bankkártyát öntapadós ragasztóval, csak ez tisztábban átlátszó, de hasonló jellegű, teljesen jó mA 2000res már nem jó, túl erős, azt szabad kézzel már nem, csak szerszámmal lehet levakarni és félő lenne hogy sérülést okoz a kijelzőn a szerszám. Az olcsóbbaknál van hogy 2000rest adnak.

Nem mindegy a lámpa sem. A gizzmos Optishield Luxhoz jó minőségű lámpát adnak, 2A - es mikroUSBvel működik, nagyon erős. Az olcsóbbakhoz van hogy gyenge a lámpa és nem köt meg rendesen a ragasztó.

És hát az olcsóbbaknál az üveg sem mindig üveg, hanem van, hogy műanyag. Ezért csak óvatosan.

Ja, és ez a ragasztó büdös, nagyon, ezt jó ha tudjátok. Kell szellőztetni utána rendesen és a telefont is többször le kellett törölgetnem alkoholos kendővel hogy megszűnjön a loca gél szaga

[ Szerkesztve ]

(#6044) kp78 válasza ish4d0w (#6043) üzenetére

kp78
addikt

Nem tudom már, h ki és melyik topicban (P30 vagy P30pro) ajánlotta ezt a fóliát, ami nem üveg, de állítólag jó fólia.
Nekem egyelőre még úton van... :U

(#6045) FingR86 válasza kp78 (#6044) üzenetére

FingR86
őstag

ilyenem jött nekem is.
elő+hátlap fólia egyben.
könnyű volt feltenni nagyon, a hátlapi most is tökéletes, mert a szilikon tok rendesen rányomta a teló hátuljára. DE a kijelzőről már lehúztam...a szélei felkunkorodtak :(((
egyébként ilyen vastagabb oleofób cucc és az ujjlenyomat olvasót eléggé legyengíti.
Jóval tovább kell rajta tartani az ujjad. de a hátlapi az tényleg hibátlan a mai napig is, ami mondjuk csak fél öröm.

most ilyen fog érkezni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6046) kp78 válasza FingR86 (#6045) üzenetére

kp78
addikt

Ha jól látom ez is hasonló, mint ami gyárilag van a telefonon? :)

(#6047) FingR86 válasza kp78 (#6046) üzenetére

FingR86
őstag

sajna nem tudom milyen a gyári :/
én fólia nélkül vettem az enyémet.

(#6048) ish4d0w válasza kp78 (#6046) üzenetére

ish4d0w
őstag
LOGOUT blog

Igen hasonló de vastagabb és emiatt az ujjlenyomattal nem jó barátok.
Aki gyárit szeretne, az a pesti szervizben tud venni majd egy hét múlva.

(#6049) ish4d0w válasza FingR86 (#6047) üzenetére

ish4d0w
őstag
LOGOUT blog

A gyári is egy hidrogél fólia és gyári fóliához képest meglepően jó minőségű. Minden P40 Pron rajta van gyárilag.

(#6050) Sly189

Sly189
senior tag

Sziasztok, tudna valaki egy linket adni egy olyan leíráshoz, amivel GMS-t megtudom oldani? Jelenleg 131-es FW van a telefonon EMUI 10-el. Mit javasoltok? :U :K

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.