Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) katalin888


katalin888
aktív tag

Akinek a Google cuccokat sikerült felrakni, megkérem szépen, hogy ezt ( George (Erste)) az internet banking appot próbálja ki, hogy működik-e!! Nekem ezt a hibaüzenetet dobja!
Előre is köszi a segítséget!

(#1652) golan7 válasza katalin888 (#1651) üzenetére


golan7
tag

Nálam elidult!

(#1653) Snoop27 válasza golan7 (#1652) üzenetére


Snoop27
őstag

Ez nálam is működik, hibátlanul.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1654) milkabrams


milkabrams
őstag

Tudom, hogy buta kérdés nézzétek el nekem. Meg lehet oldani a google appok telepítését root nélkül?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#1655) Gubu0101 válasza milkabrams (#1654) üzenetére


Gubu0101
veterán

Meg,ehez nem kell root.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1656) milkabrams válasza Gubu0101 (#1655) üzenetére


milkabrams
őstag

A google play is felmegy?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#1657) TODI1111 válasza milkabrams (#1656) üzenetére


TODI1111
addikt

[itt] írtam, hogy minden felmegy és tökéletesen működik.
Nekem könnyen sikerült, másnak nehezen, sokadjára.

[ Szerkesztve ]

(#1658) Gubu0101 válasza milkabrams (#1656) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem nincs fent,nincs ranszuksegem,de par ember mar fel szerelte itt :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1659) janosibaja válasza TODI1111 (#1657) üzenetére


janosibaja
őstag

Én szívtam a felrakással rendesen. Már kábé 2 hónapja kifogástalanul megy a GMS, erre ma váratlanul az az ablak jött be, amiben hackeléskor meg lehet adni a Google fiókot: hogy aszongya ő nem talál fiókot.

Reflexből újraindítottam a telót, erre a hiba eltűnt. Azért az a gyanúm, nem lesz ez örökéletű megoldás. Jó lesz figyelni az újabb változatokat, ha zűr támad az Erőben.

[ Szerkesztve ]

(#1660) ADAM1337 válasza janosibaja (#1659) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én is már egy jó ideje használom a telefont még a tech2-es megoldással, azóta volt software update, de nekem nem jött elő még.
A waze hang alapú diktálása hiánycikk nagyon nekem csak. :DDD

(#1661) njnl


njnl
aktív tag

Sziasztok!
Egy ideje követem a fórumot, így a lényeges "lehetőségekkel " tisztában vagyok.
P30Pro-m van, imádom, szeretem viszont most lenne lehetőségem jó áron egy P40Pro-hoz hozzájutnom.
Lerágott csont lehet sokaknál, viszont vannak applikációk amik számomra lényegesek, így ha valaki használja őket, az jelezné felém a tapasztalatát?

Guglit mennyire nyűg használni nektek? Fotók, drive, felhasználó nélküli böngészés?

Digical
NKM (földgáz, áram)
1 password
Simple
Szépkártya
Unicredit
NexonPort+
TvGo
Office csomag (Excel, Word, OneNote)

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#1662) ADAM1337 válasza njnl (#1661) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A szépkártya appot használom ezek közül csak, minden google cucc megy rajta rendesen.
Tesomnak van p30 pro-ja és kb méretileg kicsit vastagabb a kamera miatt a p40 pro, amúgy neki is jobban bejön a p40 pro, kamerában is.

(#1663) Aryon87 válasza njnl (#1661) üzenetére


Aryon87
félisten

A felsoroltakból egyiket se használom, így tapasztalat nulla.
Simple nem megy, OTP kivár vele (csak meddig?), Dutrás kolléga utánakérdett bő 1 hónapja.
Nekem a Chrome megy igaz bejelentkezés nélkül, így könyvjelzők és jelszómentések bukta, azon belül vagyok bejelentkezve a Google fiókomba, így ott elérem a drive-t (asztali nézetben a feltöltés is megy, mobilnézetben nem) valamint a fotók és minden más ami ahhoz kapcsolódik.
Youtube a Vanced által megy és be vagyok jelentkezve, így a kedvenceim hallgathatom.
Térkép bejelentkezés nélkül is fut, elvisz a kívánt pontra, de régi keresési előzmények nuku.
Excelt próbáltam, 1-2 alkalom erejére ment, azóta kakukk, így más alternatívát használok helyette.

Perpillanat 3 alkalmazásomat kell nélkülözzem HMS alatt.

Igen, Kékhaj volnék, csak délután elvették az avatarom egy másik topikban való hozászólásom miatt :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1664) Gubu0101 válasza Aryon87 (#1663) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az szep :D :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1665) janosibaja válasza ADAM1337 (#1660) üzenetére


janosibaja
őstag

Figyu, valamit a Waze beállításokkal szúrtál el, mert nekem tökéletesen működik. Nézd meg még egyszer!

(#1666) TODI1111


TODI1111
addikt

Nagyon nagy a csend itt a topikban. Mindenki teljesen elégedett a készülékkel?

(#1667) Gubu0101 válasza TODI1111 (#1666) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én változatlanul,igen :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1668) TODI1111 válasza Gubu0101 (#1667) üzenetére


TODI1111
addikt

Hát már én is csak az ultrát hirdetem. :D

(#1669) nyisziati válasza TODI1111 (#1666) üzenetére


nyisziati
veterán

Meg ahogy látom a tulajok száma sem túl magas...

(#1670) TODI1111 válasza nyisziati (#1669) üzenetére


TODI1111
addikt

Meg, hogy Aryon87 nem hozza a képeket. :D

(#1671) spawn21 válasza TODI1111 (#1670) üzenetére


spawn21
veterán

Én is barátkozom vele :)
Op 8 pro váltotta volna, de valahogy a Huawei jobb. Google ide vagy oda.

iPhone 13p

(#1672) TODI1111 válasza spawn21 (#1671) üzenetére


TODI1111
addikt

Nálam 3 készülék volt az utóbbi időben. S20 ultra, OP 8 pro és P40 pro. Úgy néz ki ez marad. :)

(#1673) ZiZo válasza ADAM1337 (#1660) üzenetére


ZiZo
csendes tag

Én HMS-sel használom a telefont, és nekem se ment a hang alapú diktálás. Most sikerült megoldanom azzal, hogy felraktam Gboard billentyű alkalmazást. Annak a mikrofon jelét használva tökéletesen működik a Waze és minden más alkalmazás is.

(#1674) Aryon87 válasza TODI1111 (#1670) üzenetére


Aryon87
félisten

Haha, hoznám ha lenne időm is :N
De ha már nyers kép, csak a Hold fénye volt a fényforrás, szabad szemmel még negyedennyit se lehetett látni:

[link][link][link][link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1675) hdanesz válasza TODI1111 (#1666) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Én eladtam három hét után. :Y

(#1676) TODI1111 válasza hdanesz (#1675) üzenetére


TODI1111
addikt

Megkérdezhetem az okát? Ennyire hiányzott a GMS vagy csak egyszerűen nem jött be?

(#1677) TODI1111 válasza Aryon87 (#1674) üzenetére


TODI1111
addikt

Irigyellek, hogy ennyi türelmed van egy-egy képhez.

(#1678) #30610944 válasza hdanesz (#1675) üzenetére


#30610944
törölt tag

Na miert adtad el? Meselj.

(#1679) hdanesz válasza TODI1111 (#1676) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Nem is tudom. Engem valahogy nem győzött meg. Eleinte elvoltam HMS-el, utána feltettem a GMS-t. Egy ideig küldte a mindenféle hibaüzenetet, majd pár újraindítás után abbahagyta. És ment minden szépen. Örültem is mint majom a farkának.

Utána kiderült, hogy annyira mégsem szép minden mert 1-2 app nem akart egyszerűen települni. A Play áruház kiírta, hogy már telepítve van...de a telón nem jelent meg sehol. Vagy ha megjelent az ikonja, akkor indítás után visszaugrott a kezdőképernyőre és ennyi. Valószínű, hogy ezt valami user error okozta. Legalábbis én erre gondolok, hogy a GMS mókolás során valami megroggyant.

Valamint nekem nagyon gyorsan merült. Volt, hogy alig piszkáltam és 8%-ot merült másfél óra alatt. És semmi nem volt bekapcsolva, semmi GPS, mobilnet, WIFI, semmiféle háttér-szinkron. Csak úgy 'volt' magának a teló, meg kb. 2-szer 5 percet nyomkodtam WIFI-n. Ha kicsit intenzívebben használtam, akkor 1 óra napi kijelzőidővel merült 40%-ot. Tudom, nem egy kategória de a P30-om ugyanilyen feltételek mellett jó ha 16-17%-ot merült.

Mivel zsebben hordom a telóimat, számomra ez a méret a mindennapi használat során már sok volt. Nem cicanadrág szintű szűk nadrágokat hordok, de néha előfordult, hogy ki kellett venni a zsebemből a telót ha leültem. A kezeim átlagos férfikéznek mondhatóak, de valahogy nekem egykezes használathoz is nagy volt a teló.

Számomra a vele készített fényképek sem voltak annyira lélegzetelállítóak a P30-hoz képest.

Ezek mind egyéni dolgok, ettől még a telefon lehet jó. És gondolom sokan megelégedéssel használják. Nagyon szép, masszív, jól összerakott telefon érzetre..ez tény. A kijelző is szép..bár én nem tudtam megszokni a lekonyuló végeket. Érdekes módon a fura előlapi kameralyuk nem zavart.

A fentieket figyelembe véve, a végső döntésben az támogatott, hogy egyszerűen túl drága teló ahhoz, hogy megtartsam...főleg mivel a P30-omhoz képest nem éreztem annyival jobbnak összehatásban. Hangsúlyozom, hogy én...nem éreztem jobbnak. :) Azt azért tudni kell, hogy én a telót 90%-ban telefonálásra, sms-re és messenger/viber/hangouts-ra használom. De az utóbbi hármat csak akkor ha épp nem dolgozom vagy nem otthon vagyok, mert akkor tudok gépen is 'pofázni'. Ha pedig olyan helyen vagyok (szalonnasütés, haverokkal találkozás, túrázás, szülinapozás, családi esemény..stb.) akkor nem lógok a telón. Ezért is bír ki a P30 is 3-4napot legalább. :D Fényképezni akkor szoktam telóval ha menet közben látok meg valami érdekeset és hirtelen kell 'fényképező'. Egyébként egy Olympus OMD EM-5 Mark II-t használok 'rendes' fotózásra egy Olympus 12-40mm Pro obival.

Kb. ennyi.

(#1680) #30610944 válasza hdanesz (#1679) üzenetére


#30610944
törölt tag

En meg a megjelenese elott nagyon ra voltam izgulva, hogy megveszem, de aztan meggondoltam magam.
1. Nagyon draga es sajna igen csak ugy nez ki, ahogy a MA is lecikkezte, hogy a Huawei-nek esze agaban sincs arat vagni. Ennyiert meg kenjek a hajukra. Miota megjelent figyelemmel kiserem es azon kivul, hogy minden loszart ra akarnak sozni az emberre, de arat az istenert sem vagnak. Igy akarnak behuzni a Huawei okoszisztemaba nyilvanvaloan.
2. Engem nem erdekel a Google, mar nelkule elek lassan egy eve, de nem bizom valahogy a Huawei okoszisztemaban, hogy ez be fog indulni. Anno WP-vel is beszopt@m. Elhittem azt a sok marketing maszlagot, hogy majd beindul, majd jo lesz ez...azt hol vannak most. Ne az igereket alapjan dontson az ember ha vesz valamit, hanem nezze meg, hogy az az adott cucc a jelenben mit tud.
3. Tamogatottsag. Mivel a HMS uj, ki tudja milyen lesz a tamogatottsag. Latom jonnek itt az update-ek, de meddig? Es mi van ha ujra zold utat kapnak USA-tol es mehet a Google? Akkor lehet ez zsakutca lesz majd? Huawei szerint nem, mert ezt nem adjak fel, olyan backup marad de erre is mi a garancia.
4. Kiegeszitok teren sem allunk jol. Az az igazsag az iPhone-okra letezik a legtobb kiegeszito es ez teny. Ha valakinek kell egy teszem azt utasallo tok akkor iPhone-ra fog talalni kismilliot mig erre vagy akar a Galaxy S20 szeriakra meg fele annyit sem fog talalni. Ugyanez igaz a kijelzovedokre es egyeb kiegeszitokre. Tehet egy iPhone-t tokeletesen meg lehet vedeni, mert ott elerhetoek a legjobbak vagy ha nem a vedelem a fontos, hanem a dizajn akkor is tobb lehetoseg van.
5. Es az utolso pontom pont a telefon erosegge, a kamera. En nagy elorelepest vartam a P30Pro-hoz kepest es amiket eddig lattam itt forumon, vagy kulonbozo tesztekben akar YouTube-on azok alapjan csalodtam. Ejszakai mod nem hogy javitana inkabb ront a minosegen. Az automata jobban teljesit. A kepek minosege ugy atlagban nem jobbak az elodnel. Egyetlen egy helyen jobb, az pedig a videozas. Na ott nagyot lepett az elodhoz kepest, de a konkurencianal meg mindig vannak jobbak es mivel ez a telefon kamerara lett kielezve en elvartam volna, hogy taroljon, hogy leessen az allam. Lehet ezeket javitani fogjak szoftveresen, de evek ota figyelem mire kepes egy szoftverfrissites es csodara nem, szoval nem valtozasra nem szamithatunk.
Ha a telefon mondjuk 550-600 euro lenne, akkor maskent velekednek de nem hiszem, hogy lesz ilyen.
Tavaly november-decemberben a P30Pro-t hivatalos forrasbol meg tudtam volna venni hardamannyiert amennyi volt az indulo ara ujonnan, szoval van ra esely talan ennek is beesik ugy az ara, bar inkabb rajtuk rohad minthogy olcsobban adjak felfogas uralkodik most naluk.

(#1681) Gubu0101 válasza hdanesz (#1679) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ott biztos bibi van,mert nekem tegnap dél óta merült 20 %-ot,2 simel plusz kb ma 1 órát neteztem rajta :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1682) dutrás válasza Gubu0101 (#1681) üzenetére


dutrás
őstag

Én is így gondolom. Már Mate 9 óta jellemző a két napos üzemidő "átlagos" felhasználás mellett.

P50 pro/P40 Lite

(#1683) Gubu0101 válasza dutrás (#1682) üzenetére


Gubu0101
veterán

Holnap se töltök rajta,du 2re megyek melózni aztán folyamatos net kapcsolat megy,email szinkronizációval,face,messenger.Talán holnap utánra 40 %-ra merül és akkor már túl leszek ~3 napon :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1684) TODI1111 válasza hdanesz (#1679) üzenetére


TODI1111
addikt

Nekem fent van a GMS és minden tökéletesen működik. A play áruházas telepítések és frissítések is. Szerintem nálad beragadhatottt valami mert ennyire nem eszi az akkut. Nálam minden be van kapcsolva (mobil net, wifi, gps engedélyezve ha valamelyik proginak kell, szinkron....) két kártyával használom és közel sem olyan éhes. Egy példa:

Három készülék volt nálam az elmúlt időszakban, ( OP 8pro, S20 ultra, P40 pro) összességében ez gyözött meg a legjobban, úgyhogy egyelőre ez marad.

[ Szerkesztve ]

(#1685) hdanesz válasza TODI1111 (#1684) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Amikor HMS volt rajta, akkor is 'éhes' volt. Kicsivel több mint három hétig volt meg a teló (23nap) ezalatt összesen 12-szer töltöttem a korábban leírt használat mellett. Az üzletben azt mondták, ez ilyen. Nagy kijelző, 90Hz frissítés....stb...stb.

Csináltam hard reset-et is, utána HMS volt megint. Akkor is merült mint a lövést kapott hajó.

[ Szerkesztve ]

(#1686) spawn21 válasza hdanesz (#1685) üzenetére


spawn21
veterán

Érdekes, pont azt vettem észre hogy nem eszik. Nyilván merül , de nem így. Nekem is átlag két nap szokott lenni. Igaz egy nap alatt is lazán le tudom meríteni.

Előfordulhat ami Nálad volt. Sajnos van ilyen.

iPhone 13p

(#1687) #30610944 válasza TODI1111 (#1684) üzenetére


#30610944
törölt tag

Mondjuk az nyilvan valo hogy az itt levo tulajoknal semmi gond nincs a keszulekkel. :DDD
Amugy meg ez az akkuido amit itt mutatsz pont lof@szt nem mutat. Milyen appokat hasznaltal, hogy allitottad be a telefont, kijelzo fenyero, teroro, wifi jel ingadozas, hogy allitottad be az appokat egyaltalan mik vannak feltelepitve, esatobbi. Ezer fele kepp alakulhat az akkuido. Mig nalatok szarnyal nalam tuti meghalna mert tudom olyan helyen hasznalnam ahol ingadozik a wifi jel illetve a mobilsignal. En lehuznam, mig ti istenitenetek.
Szoval az ilyen kepernyo mentes amit mutatsz semmit nem mond.
Ezt bantas nelkul irom csak kisse megteveszto info az ilyen annak aki ide ujkent csoppen be.

(#1688) TODI1111 válasza #30610944 (#1687) üzenetére


TODI1111
addikt

Teljesen igazad van. Ez csak egy csöppnyi iránymutatás. Nálam soha semmi nincs letiltva. Egy telenoros és egy digis kártya van benne. GMS telepítve és minden ugyan az mint például az ultrán vagy az OP8 pron volt. Azokhoz képest jobb az idő, pedig mindkét rivális nagyobb akkuval rendelkezik.Játszani nem szoktam esetleg csak a szókeresővel. Fényerő nálam mindig automata.

[ Szerkesztve ]

(#1689) hurenzon


hurenzon
senior tag

Valaki tud Pesten belül segíteni , hogy legyen Google rajta ?
Köszönöm

(#1690) dutrás válasza #30610944 (#1687) üzenetére


dutrás
őstag

De mitől nyilván való?
Ez inkább a telefon érdeme mint a felhasználóké. Nézz be az S20 S20+ topikba. Ott GMS-el együtt is rengeteg gonddal küzdenek.
A P40 pro ma az egyik legjobb készülék a piacon.
Vedd most ki a GMS-t a történetből.
Mit vártál? Panaszáradatot?

P50 pro/P40 Lite

(#1691) #30610944 válasza dutrás (#1690) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nyugalom van. Ne vedd mar ugy a lelkedre. Ott volt egy szmajli a mondat mogott. De azert lassuk be soha senki vagy elvetve egy-ket ember panaszkodik itt leszamitva a GMS-es dolgot ami kisse fura hisz vannak gondok mindenhol csak lehet atsiklanak rajta az emberek vagy eszre sem veszik mert nem tudtak azt hogy az egy hiba volt mig egy hozzaerto egybol kiszurna es zavarna is. Nincs tokeletes telefon ezt ne feletsuk el!
Amugy meg a GMS resze rohadtul nem erdekelt es erdekel. De ezt le is irtam. En siman tudom nelkulozni.
A kerdesedre valaszolva meg nem vartam en semmit.

(#1692) Aryon87 válasza TODI1111 (#1684) üzenetére


Aryon87
félisten

Jól bírja.
Nekem ma merült le elsőnek csontra, holott így még sosem jártam. Szerencse még a világító felhőkre volt 2%-nyi szufla, végül megadta magát. Visegrádon voltunk.
Igaz reggel 7től nyomkodtam is + 2 sim (fosTelekom és Telenor, előbbi ultragyenge térerővel), az 5G ki van kapcsolva mert minek, ezen felül az órával folyamatos BT kapcsolat van. Dögmeleg miatt a teló tűzforró volt majdnem, főleg a héven "forrt" fel, ismerőssel találkozva a kocsiban kellett lehűtenem légkondi mellett. És 90Hz-en megy a kijelző.
Valszeg ez volt a baja ma. :W

Más: Erről a GMS-HMS témáról le kéne szakadni végre, facen is vitáztam ma egy ilyen miatt, és nem értette meg a tag hogy mi van. Pedig csak annyit írtam, hogy 1 hónap után se akarom feltenni a Google-t..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1693) dutrás válasza #30610944 (#1691) üzenetére


dutrás
őstag

Elértettelek akkor. :R

P50 pro/P40 Lite

(#1694) S e t h válasza dutrás (#1690) üzenetére


S e t h
nagyúr

Srácnak emberemlékezet óta huawei telefonjai vannak és elég higgadt is, ezért most meglepett a megnyilvánulása.
Gondolom nem olvasott utána.

Idézem:

"Barom fejemmel vettem ma egy Huawei P40 pro mobilt... Holnap reggel viszem vissza. Hardwerileg tuti, de semmi nem fut rajta, ami nekem fontos kenne, ill. ami Google-környzetet követel... Online banking, slack, stb.
Donald Duck-Nak köszönet..."

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1695) Snoop27 válasza TODI1111 (#1672) üzenetére


Snoop27
őstag

Ez remek hír. Így már én sem bánom annyira, hogy végűl nem az ultra lett.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1696) #30610944 válasza Aryon87 (#1692) üzenetére


#30610944
törölt tag

Hej mi lett az arckepeddel?
:Y

(#1697) Aryon87 válasza #30610944 (#1696) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt sajnos buktam, mert kellett nekem kommentálni a múlt heti Huwi/ZTE cikk alá.. :U

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1698) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, a GMS-t használókat kérdezem. Minden állítgatás nélkül tegnap egyszerre eltűnt az appokról az értesítési pötty (szám), pedig elég nagy forgalmat bonyolítok le, hasznos lenne a jelzés. Természetesen be van kapcsolva az érintett appoknál... Régebben csak a Gmail nem volt hajlandó jelezni, most mindről eltűnt.

Remélem, csak user error. Valami ötlet, hogy miként hozhatnám vissza a pöttyöket? (Nova Prime felhasználó vagyok.)

(#1699) #30610944 válasza Aryon87 (#1697) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ejj mirol maradtam le akkor. Amugy durva hogy pl. kijott nemreg egy app gallery-s cikk aminel le is tiltottak a kommenteket. Itt tartunk.
:U

(#1700) Aryon87 válasza #30610944 (#1699) üzenetére


Aryon87
félisten

Valahol jogos, mert mióta van ez a GMS-HMS vita, azóta a másik tábor ontja magából az ökörséget, amire a Huawei tábor reagál (persze én is :U ) és ugye frankó viták születnek.. Modik ezt megunták már..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.