Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Aryon87


Aryon87
félisten

kapunk valami újítást hamarosan: Huawei P40 Pro getting Super Night Mode 3.0 and improved front camera

Eh, a kínaiak kapják csak :W

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1602) TODI1111


TODI1111
addikt

Mikor megvettem a készüléket ment is rá a GMS. Azóta is tökéletesen működik minden ( pedig jött már rá frissítés). Jelenleg van egy S20 ultrám is mellette. Ugyan azok az alkalmazások vannak mindkét készüléken, és a P40 pro teljesen ugyan úgy működik mint az ultra (a gms tekintetében). A play áruház is jelzi ha valamelyik alkalmazáshoz frissítés érhető el és rendben frissül is. A két készülék között nem tudok választani ezért mindkettőt meghirdettem eladásra. :B Amelyiket nem viszik el az fog maradni. Nem vagyok nagy fényképész és úgy látom, hogy kamera tekintetében kb. egálban vannak, hol az egyik hol a másik csinál jobb képeket. A p40 pro sokkal kézreállóbb és akkuidőben is köröket ver az ultrára. Az ultra 120 Hz-es kijelzője viszont sokkal simább működést biztosít.......

[ Szerkesztve ]

(#1603) Snoop27 válasza TODI1111 (#1602) üzenetére


Snoop27
őstag

Valóban remek teló, egyetlen dolog ami zavar, hogy néhány programnál nem működik a gps, nem talál jelet, s nem kapok rá megoldást.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1604) 7Heads Drago válasza Aryon87 (#1601) üzenetére


7Heads Drago
veterán

De nem zárja ki hogy később nem jön ide is.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1605) janosibaja válasza Snoop27 (#1603) üzenetére


janosibaja
őstag

Melyikben nem talál jelet? Nekem mindegyikben műxik.

(#1606) Snoop27 válasza janosibaja (#1605) üzenetére


Snoop27
őstag

A bringás alkalmazások, Bikemap és Strava. Mutatja, hogy keresi a jelet, de nem találja. Biztosan tudom, hogy van jelem, s más telón gond nélkűl megy az app. valami konflikt lehet a ludas.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1607) janosibaja válasza Snoop27 (#1606) üzenetére


janosibaja
őstag

Ebben nem tudok segíteni sajnos, bringásat nem használok. Autóst többet is, meg okoskarkötőt sporthoz, s azokban kifogástalan a GPS.

(#1608) ADAM1337 válasza Snoop27 (#1606) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Egy endomondot meglesel ?
Én azt használom csak azért az tökéletesen megy. Nekem fent van a google maps is mellette.

(#1609) Snoop27 válasza janosibaja (#1607) üzenetére


Snoop27
őstag

Köszi, hogy próbáltál segíteni. :R
ADAM1337 nem próbáltam eddig, úgy látom futásra javasolt az endo, de attól még jó lehet tekeréshez is, csak működjön. :K

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1610) ADAM1337 válasza Snoop27 (#1609) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én bicó/futásra használom, meg súlyzósra és a premiumja elég jó, már vagy 6-7éve használom.

(#1611) h4h01


h4h01
senior tag

Sziasztok! Van egy p40 készülék! A feladat adott, fel kell rá rakni a gms-t! A tech 2 Laci videója alapján és a koràbban linkelt "eredeti" angol nyelvű Vidi alapjàn próbàlom, és a Google fiók hozzàadàsànàl megakad a történet! "Sikertelen bejelentkezés" címszóval! Mindent pont ugyanúgy csinàltam, nem dobott semmi hibaüzenetet, szimplán nem engedi hozzáadni a Google fiókot..H rohadna meg :W

Ilyenkor mi a teendő? Várni kell vele? Vagy mi az a pont ahonnan érdemes újrakezdeni? Amúgy már többször meg csináltam, hogy teljes reset és újrakezdés, de mindig itt akad meg a történet..Segítsetek légyszi, lehet hogy valaki már megírta a megoldást, de nem találtam meg és ne haragudjatok..

(#1612) Aryon87 válasza h4h01 (#1611) üzenetére


Aryon87
félisten

Hi!
Ugy tudom az a verzio mar nem el, de korabban mintha linkeltek volna egy masik forrast.
Ebben nem tudok segiteni, nekem nincs felrakva a Google.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1613) h4h01 válasza Aryon87 (#1612) üzenetére


h4h01
senior tag

Köszi, ezt sajnos nem is tudtam, hogy az a verzió már nem él :( Jelenleg van olyan verzió ami működőképes?? Mit tudnátok ajánlani?

(#1614) golan7 válasza h4h01 (#1613) üzenetére


golan7
tag

(#1615) janosibaja válasza h4h01 (#1613) üzenetére


janosibaja
őstag

Ha nem sikerülne golan7 kolléga verziójával, akkor használd ezt.

Nekem az a tapasztalatom, hogy 1. lényegében ugyanazt csinálja azonos fájlokkal mindegyik módszer, csak a lépésekben van eltérés, hogy pl milyen appot zárjunk be, s mi fusson a másik telepítése alatt is, 2. miután sok vergődés árán megtanultuk, hogy mi is a feladat, nem szabad mégsem abszolút szolgai módon követni a leírást. Én például rontottam el azzal, hogy az egyik lépés hamarabb sikerült, mint a csávónak, s én még őt követve, hülye módon a nálam már nem is létező hibát javítottam, holott jó volt.

Kicsit még szívsz vele, aztán össze fog jönni :)

[ Szerkesztve ]

(#1616) hurenzon válasza janosibaja (#1615) üzenetére


hurenzon
senior tag

Esetleg magyarul van valahol , akár leírással ?

(#1617) Ed_007


Ed_007
aktív tag

Erősen fontolgatom a P40 Pro vásárlását.
Ahogyan láttam, az alternatív források kb. 30%-al kedvezőbb áron kínálják a készüléket, mint a mintaboltok.
Melyek a mintaboltos vásárlás előnyei, illetve mi lehet a hátránya, ha alternatív forrásból (kereskedőtől) szerzem be a telefont? (Mindenképpen számlás vásárlás lesz.)
Elnézést a részben kapcsolódó kérdésért, 3-4 évente cserélek telefont, nem vagyok gyakorlott ilyen téren. Azért itt tettem fel a kérdést, hogy ha van bármi P40 Pro specifikus tudnivaló, akkor "tiszta forrásból" kaphassak választ.
Előre is köszönök minden véleményt, tanácsot!

(#1618) janosibaja válasza hurenzon (#1616) üzenetére


janosibaja
őstag

A tech2 verzó szerintem nem műxik, de azért kicsit segít a mechanizmus megértésében, ha nézegeted. Az oprendszer nyelvét amúgy is angolra kéne állítanod a hackeléshez, s ez annyira egyszerű, primitív angol, hogy értheti egy kezdő is.

Nyelv helyett languages, kábé ilyen bonyolultságú.😃

(#1619) TODI1111 válasza janosibaja (#1618) üzenetére


TODI1111
addikt

Én a tech2 videó alapján csináltam [link] magyar nyelvű felülettel és tökéletesen működik.

(#1620) hurenzon válasza TODI1111 (#1619) üzenetére


hurenzon
senior tag

Mikor csináltad ?

(#1621) TODI1111 válasza hurenzon (#1620) üzenetére


TODI1111
addikt

Kb.3hete.

(#1622) h4h01 válasza golan7 (#1614) üzenetére


h4h01
senior tag

Ezt még nem próbáltam, köszi!

[#1615] : Ez alapján a videó alapján próbáltam és ezzel a módszerrel nekem nem sikerült! Onnan indul a történet, hogy factory reset, és belépek a kezdőképernyőre..utána egyből próbálom..nincs megnyitva konkrétan semmi a háttérben..A Google account hozzáadásánál azt írja, hogy sikertelen belépés, próbálja meg később..Tegnap vagy 3 órát szívtam vele, de nem engedte..

Azt gondoltam, hogy azért egyszerűbb a történet..mm rohadt egyszerű lenne, ha működne is.. :))

(#1623) P.Miki


P.Miki
csendes tag

Az lenne a kérdésem a nagyérdeműhöz, ha egyszer sikerült felrakni a GMS-t akkor utánna szabad frissíteni ami jön a Huaweitől?
Illeteve ha egyszer felment és jó akkor az még tönkremehet?

(#1624) TODI1111 válasza P.Miki (#1623) üzenetére


TODI1111
addikt

Miután feltettem már jött egy frissítés és nem volt semmi probléma. Azóta is tökéletesen működik. Arra, hogy a jövőben mi lesz, nem lehet biztosan válaszolni. :N

(#1625) janosibaja válasza P.Miki (#1623) üzenetére


janosibaja
őstag

Mindent szabad és lehet frissíteni a Huawei-től, s nem látok semmi jelet arra, hogy a telepített GMS ne működne.

Annyit még, hogy az általam használt módszer végén a srác pontosan leírja, hogy a telepítéskor használt fura kínai karakteres cuccokat nem csak lehet, hanem kell is törölni, mikor elkészültünk a GMS-sel. Ezt másutt nem láttam/olvastam.

(#1626) hurenzon válasza janosibaja (#1625) üzenetére


hurenzon
senior tag

Nekem ez alapján nem sikerült .
A kínai app nem jó rajta .

(#1627) janosibaja válasza hurenzon (#1626) üzenetére


janosibaja
őstag

Próbáld újra. Én napokig ***** vele, aztán összejött.

(#1628) hurenzon válasza janosibaja (#1627) üzenetére


hurenzon
senior tag

Utána mindig vissza állítod a telefont meg újból letöltesz mindent ?

(#1629) hurenzon válasza janosibaja (#1627) üzenetére


hurenzon
senior tag

most már tovább sikerült, viszont a google fiókba nem tudok bejelntkezni.

Sikertelen bejelentkezés. kommunikációs hiba...

(#1630) Snoop27 válasza hurenzon (#1629) üzenetére


Snoop27
őstag

Ne add fel, sikerűlni fog meglátod.
Én megjelenéskor vettem s aznap fel is tettem a gms-t. Akkor elsőre fel ment, viszont mikor aktiváltam a whatsapp dual appját előjöttek az idegesitő felugró ablakok s kezdhettem előlről. Másodjára már nem volt olyan sima, kb. a 8. nekifutásra ment fel, azóta minden ok (kivéve néhány app gps gondját, de lehet élni azok nélkűl is.)
Btw. örvendetes, hogy egyre többen választják ezt a telót, annak ellenére, hogy sok helyen le próbálják beszélni az embert róla, s rábeszélni, hogy "inkábbveddasamut".

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1631) Gubu0101 válasza Snoop27 (#1630) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én se bántam meg,pedig évek óta samuztam :D Ezt érzem is akkuban,sebességben.
Volt egy problémám az elmúlt 1-2 évben,hogy random nem értek el telenor hálózaton,csak az újraindítás oldotta meg,lekopogjam ez mióta a 40 van nem jött még elő.Pedig ugyan úgy Voda-Telenor párossal használtam a 10 Plust is.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1632) spawn21 válasza Snoop27 (#1630) üzenetére


spawn21
veterán

én hétvégén állok neki gms-t feltenni. Usb-s módszerrel. Kíváncsi leszek

iPhone 13p

(#1633) janosibaja válasza hurenzon (#1628) üzenetére


janosibaja
őstag

Ja, utána mindig visszaállítottam.

Arra figyelj, hogy az Alkalmazások és a felhasználói fiókok közül is töröld ki a Google sikertelenül felrakott programjait, mert azt figyeltem meg, hogy bár gyári visszaállítást és cache törlést is csináltam mindig, a teló bizony "emlékezett" a fiókjaimra mindig. Az a gyanúm, hogy a nyomok bezavartak a telepítésnél - lehet, hogy ez szakmailag marhaság, de nálam kellett a sikeres telepítéshez. Menni fog, türelem.

(#1634) vakondvok válasza hurenzon (#1629) üzenetére


vakondvok
tag

Ha esetleg van a jobb felső sarokban 3 pötty, nyomj rá, ott böngészőben bejelentkezés (vagy hasonló). Nekem úgy sikerült

(#1635) ADAM1337 válasza Snoop27 (#1630) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én a samsungról jöttem át, a kisebbik s20-ról. (gondoltam az felér a p20 pro szintjével)
120hz nagyon hiányzik még most is, mert tényleg érezni, főleg, hogy 144hz-es monitoron dolgozok + játszok.
Illetve a méret, de az írtó melegedés, és pocsék kamera nem. :DDD
A mérete szokatlan még mindig nagynak tartom, de ez van valamit valamiért.

(#1636) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Mit lehet csinálni ha lefagyott a telefon? Semerre nem megy.
Köszönöm a választ. :Y

(#1637) ADAM1337 válasza kakuk100 (#1636) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hangerő le vagy fel és bekapcsoló gomb hosszanra se reagál ?

(#1638) kakuk100 válasza ADAM1337 (#1637) üzenetére


kakuk100
őstag

Sajnos nem! :W

(#1639) Aryon87 válasza kakuk100 (#1636) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt meg hogy sikerült?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1640) ADAM1337 válasza kakuk100 (#1638) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Gépre dugva a hisuite felismeri ? Esetleg a pc-s recovery mode ? (hangerő fel vagy le és úgy rakod rá az usb-re)

(#1641) dutrás válasza ADAM1337 (#1637) üzenetére


dutrás
őstag

Nem elég csak hosszan nyomni a bekapcsoló gombot? Akkor elvileg újraindul.

P50 pro/P40 Lite

(#1642) ADAM1337 válasza dutrás (#1641) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Valóban, még a régi módszer volt bennem, de ki is írja igen. 10mp-nél tovább kell tartani a kényszerített restarthoz.

(#1643) kakuk100 válasza Aryon87 (#1639) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek. Azt nem tudom, hogy hogy sikerült. Talán megnyomtunk valamit amit nem kellett volna. Most végre ki tudtam kapcsolni. Majd meglátjuk holnap mi lesz. Ha nem lesz jó visszavisszük. Még nem történt ilyen velem. Ajándékba vettem a tesómnak. Még jó hogy csak hét végén lesz a szülinapja. :F

(#1644) spawn21 válasza kakuk100 (#1643) üzenetére


spawn21
veterán

Ez nem normális és sűrű jelenség. Szerintem egyszer fordul elő maximum.

iPhone 13p

(#1645) kakuk100 válasza spawn21 (#1644) üzenetére


kakuk100
őstag

Nagyon remélem. Majd reggel meglátom mit produkál a drága.Már belefáradtam a próbálkozásokba.

(#1646) golan7 válasza vakondvok (#1634) üzenetére


golan7
tag

Már csak a böngészős bejelentkezés működik! Csak akkor lesz jó, ha a fiók létrehozásánál van 3 pötty!

(#1647) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Ha valaki nem akar kínlódni a Youtube Vanced és microG kombóval,az a Petál keresőn keresztül szedje le a Youtube Minimizert,ott simán be lehet jelentkezni google fiókal és működik is,minden kínlódás nélkül :D (szerintem a legjobb alternatíva)
Már kb 1 éve használom ezt az appot,kikapcsolt képernyő mellett is lejátsza a zenéket,ami nekem a lényeg :C

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1648) golan7 válasza hurenzon (#1629) üzenetére


golan7
tag

Így próbáld: [link] !

(#1649) TODI1111


TODI1111
addikt

Érdemes elolvasni.[link]

(#1650) kakuk100 válasza TODI1111 (#1649) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia!
Én már tegnap elolvastam. Nagyon tetszettek a képek és egy szakember véleménye. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.