Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) laci laci válasza Aryon87 (#3000) üzenetére


laci laci
addikt

+Borsodika. Szép képeket csinál, de nekem is anno a Mi8 és a mi9t-m csinált szép, kellemes képeket. A mi10 ultra már (nekem legalább is) túl szaturált volt. Nem hadználtam ki a 120* zoomot. És múszály volt váltani,családi balhé volt a sok rom csere...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3002) borsodika válasza Aryon87 (#3000) üzenetére


borsodika
őstag

Nálam az összes Magyarországon hivatalosan forgalmazott megfordul, eddig egyik se hozta a kívánt szintet. Pl koncerten csinálsz 1 videófelvételt, a hangja kritikán aluli lesz. Amikor kijött az Mi note 10 a Samsung 108mpixeles kamerájával, az akkori samsung galaxy s9 plusommal összehasonlítva a samsung agyonverte fotó téren, pedig 2 évvel idősebb készülék volt. Na de az offból ennyi, remélem a 40 proval meg leszel elégedve. :)

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#3003) Aryon87 válasza borsodika (#3002) üzenetére


Aryon87
félisten

Videó részt nem vágom, nálam a fotó ami elsődleges :)

Ó ezzel maximálisan elégedett vagyok :K

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3005) laci laci válasza Aryon87 (#3003) üzenetére


laci laci
addikt

A mi6-nak is már jó volt a kamerája, amit pont tőled vettem. Téma off-nak vége.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3006) Aryon87 válasza #72445440 (#3004) üzenetére


Aryon87
félisten

Watch GT2 ami nagyon jó. Funkcióban is, és az akkuja is jól bírja (1 hét úgy hogy minden aktív sport nélkül). Nekem teló mellé járt. Sajnos már csak múlt időben, hála ennek a remek covidos időkben rákényszerültem hogy megválljak tőle :( Karácsonyra átmenetileg egy Honor Band 5 fogja "helyettesíteni", jövőre meg visszaveszem az órát.

laci laci tudtam én hogy ismerős a neved, csak nem tudtalak hova tenni :)) Akkor remekül kiszolgált a teló :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3008) Aryon87 válasza #72445440 (#3007) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen ő az :K
Igen, lehet hívást fogadni vele. Tiszta Knight Rider feeling :))

Én is remélem hogy vége lesz már, mert elegem van belőle nagyon, lassan tönkre is vág rendesen mentálisan..

Első 2 kép a beüzemelés és egymás mellé (P40Pro és P30Pro) helyezés kötelező fotója :C
Ja a P30Pro-nál látható PH app nem megy P40Pro-n, a fejlesztő nem hajlandó megcsinálni HMS-re az alkalmazást. MA fórum nem hivatalos appja.

[link][link][link][link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3009) ptgmaster válasza Aryon87 (#2971) üzenetére


ptgmaster
tag

Köszönöm!

Ami ami, az az!

(#3011) Aryon87 válasza #72445440 (#3010) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem tudom. De ha valaki ért hozzá, és meg tudja csinálni az király lenne. Bár azt tudom, hogy többen dolgoznak rajta, nem hiszem hogy átadná a dolgokat..
Megkeresem a topikot.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3012) Aryon87 válasza Aryon87 (#3011) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez lenne

Ahogy elnézem a reklámmentességért már fizetni kell, úgyhogy biztos nem fogja kiadni a dolgokat a fejlesztő, elvégre jól tejel az app neki.. sok 160Ft sokra megy..
Az eredeti fejlesztő, aki elindította ezt, szívességből csinálta anno.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3014) Aryon87 válasza #72445440 (#3013) üzenetére


Aryon87
félisten

Jah. Szerintem is simán megoldható lenne. Csak a pénz ugyebár..
Na mindegy, elengedtem már akkor, csak az appban könnyebb volt + annak is volt amoledre való sötét mód.
Csak a vicc az, hogy az app már P8Lite-n se megy, holott azon ment korábban. El se indul már a 3.0.3 verzió óta. :(
Jól tudod, nyílt volt, az eredeti fejlesztő tette közzé (vagy átadta, pontosan nem tudom már)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3015) cH1


cH1
aktív tag

Ha valaki óra vásárláson gondolkozik, annak a Watch Gt 2 helyett ajánlom a Honor Magic Watch 2-t, mivel az árukon kívül mindenben megegyezik a két termék. Én az utóbbit használom, tökéletes minden téren.

(#3018) kp78


kp78
addikt

Érdeklődtem OTP-nél, hogy a Smartbank applikációt tervezik-e kiadni/elkészíteni újabb,
HMS-es Huawei készülékekre, ha igen, akkor mikorra várható.

A válaszuk:
"Tisztelt xxxxxxxx!

Köszönettel vettük bankunkhoz küldött levelét.

Tájékoztatjuk, hogy a Huawei AppGaleryből nem telepíthető az alkalmazás.

Az OTP Bank folyamatosan dolgozik azon, hogy minél kényelmesebb, korszerűbb és gyorsabb szolgáltatásokat nyújtson. Számos fejlesztés zajlik jelenleg is a bankban, amelyekhez nagyban hozzájárulnak ügyfeleinktől érkező visszajelzések.
Célunk, hogy ezeket a lehetőségekhez képest, minél hamarabb megismertessük. Így van ez a telefonos szolgáltatásokat érintő fejlesztésekkel is, amellyel kapcsolatos módosításokról tájékoztatni fogjuk jelenlegi és leendő ügyfeleinket is.

Az OTP Bank Nyrt. szolgáltatásaival a továbbiakban is állunk az Ön szíves rendelkezésére.

Amennyiben segítségre, vagy további információra lenne, szüksége kérjük, hívja az OTPdirekt Telefonos Ügyintézői Szolgáltatás munkatársait, vagy bankunk információs vonalát a (+36)(1) 3 666 388 telefonszámon, vagy a www.otpbank.hu <http://www.otpbank.hu> < honlapunkon működtetett chat csatornán.

Tisztelettel:
xxxxxxxxx
OTP Bank Nyrt."

Nesze semmi fogd meg jól :U
Ezt eddig is tudtam, h onnan nem telepíthető... :((

(#3019) Levi941127 válasza #72445440 (#2962) üzenetére


Levi941127
senior tag

Nincs meg esetleg az app gallery-s Simple app apk? Valamiért nem csak az app gallery-ben, de se apkpure-n és se aptoide-on nincs fent az app....

(#3020) Lecs@


Lecs@
addikt

Navit ki mit használ ?

512 GB

(#3022) zoltan77 válasza Lecs@ (#3020) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nem használok navit minden fejből megy :DD :DD :DD :D
Amúgy Google Map meg waze. :)

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#3023) Aryon87 válasza Lecs@ (#3020) üzenetére


Aryon87
félisten

Maps es Waze

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3024) Levi941127 válasza Levi941127 (#3019) üzenetére


Levi941127
senior tag

erre valaki pls? :U

(#3025) rdt89 válasza Levi941127 (#3024) üzenetére


rdt89
addikt

(#3026) laci laci


laci laci
addikt

Egy napi használat után, véleményem, tapasztalatom. Egy dolgot az elején leszögeznék, hogy tudjuk, milyen rom függő vagyok.A rekordom egy nap alatt 18 rom csere és teszt volt.Azt hittem jobban fog hiányozni a google, de idáig csak egy dolog, de majd a végén visszatértünk. A kijelző szép, kamera nekem túl szaturált, de majd hozzászokok.Menü jó, de ez a cloud állandó kód kérés és küldés, kicsit idegesítő, de helyreált. Beszédhangtól féltem, de hangos.Az akku nekem gyenge, éppen kibírja estig. Ami nagyon hiányzik és fontos és kell az a google fotók, hogyan tudom ide át hozni, másolni? Megnézem pár videót a gms telepítésekről, szinte egy kaptafa, de majd meglátjuk,mennyire szükséges. Összeségében, nem bántam meg a cserét xiaomi mi10 ultra-ról.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3027) Aryon87 válasza laci laci (#3026) üzenetére


Aryon87
félisten

A kamera szaturáltságát az Ai okozhatja, azt kapcsold ki, bár az alapból ki van. Én rengeteget fotózok, szaturálást nem tapasztaltam még, csak nagy ritkán, mikor a szoftveres utó HDR-t rányomta a teló. Azzal nem tudsz mit kezdeni, ezt a részt kicsit túl okossá tették, én már megszoktam :)) Szerencse nálam 10ből ha 2x csinál ilyet, hogy elcseszi a képet emiatt.
A google fotókkal semmit nem tudsz tenni, sajnos böngészőből éred csak el, kivéve ha a GMS-t felvarázsolod a telóra.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3029) Aryon87 válasza #72445440 (#3028) üzenetére


Aryon87
félisten

Bizony. Nem véletlen szeretem a Huaweit. Persze ez se tökéletes fotóban, ahogy a többi sem, de tudásilag az egyik legbőkezűbb, amit tud. Ugyanakkor a Xiaomi is szépen jön utána ugyanezen a téren. Gcam annál aranyat ér.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3030) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Elérhetővé vált a Stadia nálunk, de a telefonunk nem kompatibilis vele... :O

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3031) cH1


cH1
aktív tag

Valaki használ aurora store-t? Nálam ma megadta magát és újratelepítve se működik.

(#3032) Osynho


Osynho
addikt

Hello!

Gondolkodom, hogy váltok erre a telóra. Munkaeszköz is a készülék, így pár infóra lenne szükségem. Olvasgattam a témában, de pár dolog még nem teljesen világos:

- Google drive tartalmát elérem másik applikációból, ha küldenek egy meghívást egy google docs-ra, azt látom, meg tudom nyitni és szerkeszteni valahogy?
- Láttam, hogy a kontaktokat át tudom szinkronizálni, de ha újat viszek fel, azt el tudom menteni valahogy a google-be? Vagy külön kell szinkronizálni neten?
- Google photos appot használok, fontos lenne a cloud szolgáltatás, a Yandex Disk-et találtam, ami képek esetén korlátlan tárhelyet biztosít. Ezt használja valaki? A korábbi képeket valahogy át tudnám tenni google photos-ból? Igaz, hogy jövőre fizetős lesz a photos szolgáltatás?
- Google naptárat is használom, a kollégák programjait is figyelem, az enyémet megosztom velük. Erre a Business Calendar 2-t találtam, szinkronizálta is a meglévő tartalmat, kérdés, hogy ki tudja váltani a google szolgáltatását, ugyanígy tudom használni másokkal, akik a google-t használják?
- hangrögzítő app van-e gyárilag, vagy van-e utólag jól működő megoldás? Poco F1-em van, ezen gyárilag van, nagyon hasznos, már a híváslistából elérem a rögzítéseket.

Összességében sajnos eléggé függök a google szolgáltatásaitól, több gépen és a telefonon is egyszerre jelennek meg jegyzetek, táblázatok, kontaktok, ezeket szeretném az új telefonon is látni, szerkeszteni, illetve a mások által nekem küldött google cuccokat is kezelni. Ez megoldható zökkenőmentesen alternatív app-okkal?

Köszi a válaszokat! :R

(#3033) Aryon87 válasza Osynho (#3032) üzenetére


Aryon87
félisten

Röviden tömören: mivel erősen függsz a Google szolgáltatásatól főleg hugy munkaeszköz is egyben, így azt mókolással tudod megoldani, más esetben inkább a P30pro-t ajánlom ehelyett, ami még élvezi a Google-t. Xiaomi vonalon pedig a Mi10T Pro-t.
Többiek majd részletesebben segítenek. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3034) Osynho válasza Aryon87 (#3033) üzenetére


Osynho
addikt

Köszi! Igazából a P40-et néztem ki a mérete miatt. Ezért az említett 2 telefon kiesett, sőt, más normális méretű nincs is ebben a kategóriában (tudtommal). A Pixel 4a-t néztem, de ugye nem forgalmazzák itthon, a P30 pedig P40 körüli árban megy, akkor már inkább az újabb modell. A google cuccok utólagos telepítésének menetét néztem, nem is bonyolult, csak nem bízok benne, hogy hosszútávon működne, feltételezem, hogy nem fogják hagyni és letiltják ezt a kiskaput. Vagy ez nem valószínű?

(#3036) Osynho válasza #72445440 (#3035) üzenetére


Osynho
addikt

Az a baj, hogy nincs ekkora és ilyen tudású Xiaomi. :/ Köszi a véleményt, lesz min pörögnöm. :/

(#3037) dzsekibran


dzsekibran
újonc

Help meee! Vettem egy p40 pro, mert nagyon szerettem volna a mate 10 pro után valami jobb kamerás telót. Elolvastam sok cikket, hogy lehet rá mindenfélét telepíteni, amikre szükségem van. Felment simán a messenger és a waze is. Waze-re napi szinten van szükségem. Viszont elindítva a waze-t bejön a kezdőoldal, de üres marad a térkép része. Tud nekem ebben valaki segíteni, hogy mi lehet a baja? Köszönöm!

(#3038) laci laci válasza dzsekibran (#3037) üzenetére


laci laci
addikt

A waze már egy ideje a google tulajdona, ezért...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3040) dzsekibran válasza laci laci (#3038) üzenetére


dzsekibran
újonc

Tudom. De láttam működő waze-t ezen a telón.

(#3042) djbelo válasza dzsekibran (#3040) üzenetére


djbelo
senior tag

Töröld le majd tedd fel újra, nálam azóta jó.

(#3043) siskad válasza cH1 (#3031) üzenetére


siskad
őstag

Én igen, nálam tökéletesen működik

Xiaomi 13

(#3044) dzsekibran válasza djbelo (#3042) üzenetére


dzsekibran
újonc

Nagyon sokszor csináltam 🤔 továbbra sem megy. Esetleg akinél működik leírná, hogyan és mivel rakta fel? Thx.

[ Szerkesztve ]

(#3045) Aryon87 válasza laci laci (#3038) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem működik a Waze.
Vagy Aptoide, vagy APKPure áruházból tettem fel.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3046) kp78 válasza Aryon87 (#3045) üzenetére


kp78
addikt

Ezek az "áruházak" olyanok, mint az apkmirror (több, korábbi verzió is elérhető 1-1 app-ból)?
Vagy itt mindig 1 legfrissebb verzió van? :U
Nem ismer(t)em ezeket :B

(#3048) kp78 válasza #72445440 (#3047) üzenetére


kp78
addikt

:R

(#3049) laci laci


laci laci
addikt

Pár nap használat után, hát annyira nem hiányzik a gms. Csak a goggle fotó, illetve a google maps hiányzik. Kezd jobban tetszeni a telefon.. :C

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.