Hirdetés

2021. szeptember 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

(#901) TED_DY

TED_DY
csendes tag

Srácok én felraktam a K&H mobilbank appot és működik vele az nfc-s fizetés, teszteltem. Ott appon belül hozzá lehet adni a bankkártyádat!

(#902) Gubu0101 válasza TED_DY (#901) üzenetére

Gubu0101
őstag

Faxa,köszi az infót!

iPhone 12 Pro...Samsung Galaxy A41… Samsung Galaxy Watch 3...Acer Nitro 5..."W.O.T _ZSoLTe_" Uplay ZSoLTeeeeeee"

(#903) Tybike81 válasza GAthersw (#898) üzenetére

Tybike81
senior tag

Az szuper lenne köszi :)

Samsung Galaxy S10+ Prisma Black - https://www.instagram.com/tibor_kiss/

(#904) dutrás válasza TED_DY (#901) üzenetére

dutrás
őstag

Úgy tűnik nem jól vagyok informálva :(. Így Sory az ezzel kapcsolatos hszekért.

Mate 20 pro/P40 Lite

(#905) Tybike81 válasza TED_DY (#901) üzenetére

Tybike81
senior tag

Ugyan ez lenne az ErstePay is, meg kell adni a kártyát és az app intéz mident...

(#906) Tybike81 válasza dutrás (#904) üzenetére

Tybike81
senior tag

Jól vagy informálva, de amiről te beszélsz az a Huawei saját fizetős alkalmazása, mint a Samsungnak vagy az Applenek. Sajnos hazánkba csak az Apple app megy.

(#907) janosibaja

janosibaja
őstag

Sziasztok, igyekeztem átnézni a topicot, de nem találtam választ. A Lawnchair launchert fel lehet hegeszteni valahogy a telóra? (Ott a Google Feed benne, nem sikerült telepítenem normálisan.)
Vagy a Nova Prime-ot, amit megvettem még sok évvel ezelőtt? Esetleg a Hyperiont?

(Látom a Microsoft launchert, azt nem állhatom, meg a sima Nova-t a MoreApps-ban, mást nem.)
Akad valami okos megoldás? :R

(#908) #30610944 válasza janosibaja (#907) üzenetére

törölt tag

Lawnchairt siman fel lehet telepiteni apkbol. Nova primeot mar nem mert gmshez kotott. Hyperionbol az ingyeneset tudod feltenni.

(#909) janosibaja válasza #30610944 (#908) üzenetére

janosibaja
őstag

Köszi :R

Szóval a fizetős (tényleg kifizetett változatokat) nem tudom feltenni? A Lawnchair a kedvencem, de abban is ott a Google Feed...

Közben találtam a Yotube-on ezt, ami azt állítja, fel lehet a módszerrel hegeszteni a dolgokat. Próbálta már valaki? Nem téglásítja a mobilt?

(#910) Gubu0101 válasza janosibaja (#909) üzenetére

Gubu0101
őstag

Van asszem a Tech2 nek is videoja, hogy hogyan lehet a Google Playt felrakni, lepesrol lepesre elmondja.

iPhone 12 Pro...Samsung Galaxy A41… Samsung Galaxy Watch 3...Acer Nitro 5..."W.O.T _ZSoLTe_" Uplay ZSoLTeeeeeee"

(#911) janosibaja válasza Gubu0101 (#910) üzenetére

janosibaja
őstag

Csak magyaráz a MoreAppsról, de nem látok ilyen videót tőle.

(#912) Gubu0101 válasza janosibaja (#911) üzenetére

Gubu0101
őstag

Meg irom privatba, ne hogy problema legyen :D

(#913) joey04 válasza janosibaja (#911) üzenetére

joey04
titán

[link]

Ebben megcsinálja.

(#914) janosibaja válasza joey04 (#913) üzenetére

janosibaja
őstag

@Gubu0101 és @joey04:

Nagyon köszönöm mindketttöknek! Nektek sikerült hibamentesen felrakni a Playt? Minden fut így? Most dolgozom home office, de hétvégén nekifutnék egy nagy levegővétel után...

(Úgy néz ki, emberi áron hozzájutok egy telóhoz, ha nagyon akarok. Viszont rettegek, hogy hazavághatom, mert azért erősen felette an az anygai lehetőségeimnek.)

Hogy tapasztaltátok, ha valami nagyon félresikerül, és téglásodik a teló, akkor a gyári beállítások visszaállításával menthető a dolog? :R

(#915) Gubu0101 válasza janosibaja (#914) üzenetére

Gubu0101
őstag

Én nem raktam föl,mert nincs olyan app amire szükségem lenne Google Play-ből.Kb másfél hete volt téma itt,ha vissza keresel szerintem kapsz érdemi infót.

(#916) janosibaja válasza Gubu0101 (#915) üzenetére

janosibaja
őstag

Köszi, próbálom visszakeresni. Én sajnos több lovat akarok megülni egyszerre: szeretnék visszahozni egy halom kifizetett Google appot: KGWT, ikonok, widgetek, megszokott, kedvenc programok és viszont kéne ez a kjó hardver, kamera, amit a teló ad.

(#917) Helltak válasza janosibaja (#914) üzenetére

Helltak
őstag

Téglát nem tudsz belőle csinálni, ha esetleg elrontod a telepítést, akkor csak a GMS dolgok nem fognak működni, viszont le tudod törölni és újrakezdeni ahányszor akarod.
Ha pontosan úgy csinálsz mindent, ahogy a videóban, nem lesz gond.

Samsung Galaxy S20 FE 5g

(#918) janosibaja válasza Helltak (#917) üzenetére

janosibaja
őstag

:R :C :D

(#919) joey04 válasza janosibaja (#914) üzenetére

joey04
titán

Én attól teszem függővé Huawei telefon vásárlását, hogy lesz-e rajta hosszabb távon működő "hack" (vagy visszakapják a gms-t). Így erről nincs tapasztalatom. A korábbi megoldás tudom, hogy elszállt, erre ki is térnek talán pont a linkelt videóban. Ez jelenleg elég macerás, elhangzik, hogy nem megy, befagy a hack egy ponton, és újra kellett indítani vagy 5x a készüléket, mire "elkapta a fonalat". Szóval figyelemmel követem az eseményeket, de megnyugtató megoldást én még nem látok.

(#920) janosibaja válasza joey04 (#919) üzenetére

janosibaja
őstag

Kicsit aggasztó, amit joey04 ír... Visszalapoztam április közepéig a topicban, de nem találom azt a megoldást, ami működik GMS telepítésre.

Látom, sokakat idegesít ez a téma, azért türelmüket kérve kérdezem, van-e valami olyan hack, amit ennek a topicnak a résztvevője saját gyakorlatában kipróbált és tartósan működik, összeomlások nélkül? :R

(#921) Gubu0101 válasza janosibaja (#920) üzenetére

Gubu0101
őstag

Csak kiragadtam pár sort Snoop27-től,esetleg írj neki egy privátot.
Amit linkeltem neked videót,az alapján csinálta.

"Közben fel is raktam a GMS-t, minden játékom megy s a mentéseket is vissza tudtam hozni, szóval minden a régi."
"Igen, mindent úgy csináltam ahogy a srác s rendben felment elsőre, max fél óra volt az egész.
Minden megy, a kamerát még nem igazán tudtam tesztelni."

[ Szerkesztve ]

(#922) mizoli válasza janosibaja (#920) üzenetére

mizoli
addikt

A P30 Pro nem lenne jó a P40 Pro helyett? Minden megy rajta amit szeretnél, a kamera egész jó, és még olcsóbb is.

(#923) Gubu0101 válasza mizoli (#922) üzenetére

Gubu0101
őstag

+1 vagy az,ott még minden a régi.

(#924) janosibaja válasza mizoli (#922) üzenetére

janosibaja
őstag

Váratlan helyzet állt elő: jó áron tudnék beszerezni egy P40 Pro-t (P 30 Pro-t nem, pedig tudom, az is jó), ezért küzdök, hogy megy-e a számomra - munkáim miatt is fontos - GMS rajta. Tudom, egyéni szociális probléma, de jó lenne egy megnyugtató válasz.

[ Szerkesztve ]

(#925) #30610944 válasza janosibaja (#924) üzenetére

törölt tag

Ha fontos a GMS akkor ne vedd meg. P30 Pro majdnem hozza ugyanazt a szintet es ott nem kell GMS miatt aggodni.

(#926) mizoli válasza janosibaja (#924) üzenetére

mizoli
addikt

Jelenleg fel lehet varázsolni rá a GMS-t (mint olvashattad), de hogy minden futni fog-e rajta, ha igen meddig, arra megnyugtató válasz szerintem nincs.

Lehet, hogy jön egy frissítés ami végleg bezárja a kiskaput, de az ellenkezője sem lehetetlen. Mondjuk újra megkapják a Google licencet.

[ Szerkesztve ]

(#927) Gubu0101 válasza janosibaja (#924) üzenetére

Gubu0101
őstag

Lehet hétvégén én is feldobom,próba képen,ha lesz időm,vagy hét elején,aztán beszámolok. :D

(#928) k-adi válasza janosibaja (#920) üzenetére

k-adi
veterán

Azért nem találtál megoldást, mert nincs 100%os módszer. Ilyen egyszerű ez.
Pár hetente, havonta felbukkan 1-2 módszer/próbálkozás, de nyilván egyik se hivatalos és egy idő után valahogy szinte mindegyik befuccsolt eddig, vagy letiltották vagy csak már nem megy. Volt már backup mentéses, chatbotos, netről letöltős, most épp usb-kábeles rámásolós megoldás a trendi, de lehet már van újabb is, annyira már nem követem ezt.
Persze van 1-2 user akinek megy pl. egy korábbi akkor még élő módszert alkalmazva, azok örülnek is maguknak érthetően. De náluk is kérdés, hogy meddig fog menni hibátlanul.

(#929) k-adi válasza janosibaja (#924) üzenetére

k-adi
veterán

Ja most olvasom, hogy munkához (is) kéne. :D Hááááát... szerintem hiába tudod okosba olcsón beszerezni a telót, azért én a helyedben duplán elgondolkodnék, hogy megéri-e pont egy alapból gms-tiltott telót vegyek főleg ha gms-t igénylő munkához (is) kell..? :F

Ha márkán belül akarsz maradni akkor már inkább p30, az még full gms-es - ami neked ugye fontos szempont

[ Szerkesztve ]

(#930) janosibaja válasza k-adi (#929) üzenetére

janosibaja
őstag

Kösz mindenkinek a választ!

@k-adi: van az az ár, aminél az ember elgondolkodik. Ez most olyan kamionról leesett darab lehet... Szóval, érted. Amúgy igazad lehet.

(#931) k-adi válasza janosibaja (#930) üzenetére

k-adi
veterán

Hát figy, a te döntésed. Ha ennyire nagy a kísértés és szeretnél kísérletezni a hms-sel (/gms telepítéssel) akkor bepróbálhatod... végülis max. keveset buksz rajta ha tényleg ilyen kamionos story + ha eladod használtan majd a későbbiekben ha nem jönne be mégse.

Én csak annyit akartam írni neked, hogy ha melóhoz kell megbízható gms teló akkor ne pont egy alapból gms-tiltott telót nézz ki magadnak, mert eléggé paradoxon még akkor is ha marha olcsón megkapod :D

[ Szerkesztve ]

(#932) janosibaja válasza k-adi (#931) üzenetére

janosibaja
őstag

A mostani P20 Pro-mat elsők között, márkaboltban vetem, marha drágán és bosszankodva figyelmtem, mikor félév-év múlva felbukkantak az első zugGSM-es vevők, akik féláron megkapták. Hát, van az az ár...

Amúgy ez nem lopott, de eladni nem fogom tudni. Viszon ízléstelenül olcsó, a pénzem meg kevés.

Bocs a sok OFF-ért.

(#933) dutrás válasza janosibaja (#932) üzenetére

dutrás
őstag

Ha átdobod privátban milyen alkalmazásokat használsz megnézem működnek e HMS alatt.
Ha működnek egyszerűen Phone Clone-al áthúzod őket és nem kell a GMS-el vacakolni. Feltelepíted nelléjük az ApkPure alkalmazásbolt appját és akkor frissülnek is.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 pro/P40 Lite

(#934) janosibaja válasza dutrás (#933) üzenetére

janosibaja
őstag

Köszi, este, vagy szombaton reggel első dolgom lesz.

ApkPure alkalmazásbolt app = MoreApps?

(#935) dutrás válasza janosibaja (#934) üzenetére

dutrás
őstag

More apps [link]
Az ApkPure az egy alkalmazásbolt mint az Amazoné vagybaz Apk mirror vagy az Apptoid.

Mate 20 pro/P40 Lite

(#936) janosibaja válasza dutrás (#935) üzenetére

janosibaja
őstag

Akkor ugyanaz :) ., erről tudok, az Amazonét ezer éve nem láttam.

(#937) joey04 válasza janosibaja (#924) üzenetére

joey04
titán

Ha munka miatt fontos a gms, akkor szerintem ne vedd meg.

(#938) jilian

jilian
addikt

Ezt hogy tudom eltüntetni? (gyári böngésző)
Nem is értem, hogy került oda.
Nem lehet húzni semerre, ha belemegyek sincs opció a törlésre.
A fájlkezelőben sem találom. :(((

--------

Hol tudom azt kikapcsolni, hogy ne kérdezgesse állandóan:
'biztos mobilnettel akarod letölteni/megnézni... stb. '?

[ Szerkesztve ]

(#939) dutrás válasza jilian (#938) üzenetére

dutrás
őstag

Most kipróbáltam ha hosszan megérinted feldobja a lehetőséget törlésre.

Mate 20 pro/P40 Lite

(#940) jilian válasza dutrás (#939) üzenetére

jilian
addikt

:)
Az volt az első....

(#941) dutrás válasza jilian (#940) üzenetére

dutrás
őstag

Furcsa hogy úgy nem működik.
Egy másikat is kipróbáltam. Létrehoztam egy mappát ahol jelezted majd töröltem az alkalmazás adatait. Így is eltűnt a létrehozott mappa.
Esetleg próbáld meg újratelepíteni az alkalmazást.

Mate 20 pro/P40 Lite

(#942) jilian válasza dutrás (#941) üzenetére

jilian
addikt

Ez a gyári böngésző, minden mentett jelszó eltűnik akkor? :F

(#943) jilian válasza dutrás (#941) üzenetére

jilian
addikt

Sikerült mindent törölni.. :(( :)
De az a nyamvadt mappa csak ott maradt.
Hálózati szolgáltató szarjai vannak benne.
A szolgáltatói app-ot is töröltem, semmi. :(

(#944) dutrás válasza jilian (#943) üzenetére

dutrás
őstag

Az alkalmazás újratelepítésével próbálkoztál vagy az már a kizárólag HMS-es telefonnál nem törölhető? Mármint a böngésző?
Igen ha törlöd az adatokat a jelszavakat újra meg kell jegyeztetni.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 pro/P40 Lite

(#945) jilian válasza dutrás (#944) üzenetére

jilian
addikt

A frissítéseket le lehet szedni, teljesen 0-ra rakni, deaktiválni.
Viszont ha újra engedélyezem, elindítom, egyből a szolgáltatóm honlapja jön be minden szarral együtt.
:(((
Még csak rá se kérdez.
Ezzel [link] nyit a böngésző.

(#946) dutrás válasza jilian (#945) üzenetére

dutrás
őstag

Akkor a böngészőben próbáld átállítani mi legyen a kezdőlapod.

Lehet hogy azért nem engedi törölni azt a mappát mert az az alapértelmezett kezdőoldalad.

Mate 20 pro/P40 Lite

(#947) jilian válasza dutrás (#946) üzenetére

jilian
addikt

Már alapból a guglit adom meg neki mindig.
A mappát így sem tudom törölni.. :((

(#948) Gubu0101

Gubu0101
őstag

Érkezett új szoftver frissítés :D

(#949) dutrás válasza jilian (#947) üzenetére

dutrás
őstag

Mostmár megnéztem a gyerek P40 Lite telóján ott is ez van :O

Úgy tűnik ez itt alap. GMS képes Mate 20 pronál nincs ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 pro/P40 Lite

(#950) Gubu0101 válasza dutrás (#949) üzenetére

Gubu0101
őstag

Nekem nincs benne semmi :U

alt="" title=""

Sot meg ez is mukodik.

[ Szerkesztve ]

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.