Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) bg612 válasza TED_DY (#749) üzenetére


bg612
tag

Szia,
Köszönöm. Esetleg abban tudnál segíteni, hogy ilyesmit mint pl qrkódolvasó, navigáció, scanner ilyesmit hol fogok megtalálni.
(nagyon megszoktam már hogy csak egy ikon és hiphop)

(#752) Helltak válasza bg612 (#750) üzenetére


Helltak
őstag

Nem voltam megelégedve a fő kamera teljesítményével, vagyis inkább a megbízhatóságával.
A fókuszprobléma az bosszantó volt és az éjszakai felvételek meg eléggé túlszaturáltak voltak..
Másik fő bajom, az átlagon felüli melegedés.. Ha csak pár perce megvolt nyitva a kamera (nem játszom, ott lehet még jobban melegszik), már érezhetően meleg volt a készülék.
Az üzemideje is kevés volt az aksi méretéhez képest.
A felsoroltak közül mindenben jobb jelenleg a P40 Pro és még kompaktabb is.
A GMS-nél lehet én is hibáztam valamit, mert másik fórumtársnak 5 perc volt :D

Nevezzük szenvedélynek, mert szeretem és kíváncsi vagyok az újdonságokra, ezért is fordult meg nálam rengeteg telefon már :))

Szóval, ha a Google szolgáltatások nagyobb része nélkül meg tudsz lenni (ha nem tudod/akarod feltelepíteni), akkor jobb választás a mindennapokra a P40 Pro.
Mondom ezt úgy, hogy nagyon tetszett az S20 Ultra, de túl sok sebből vérzik jelenleg.
Ha Samsungot választanál mégis, inkább egy S20+t vegyél, ott nincs komolyabb gond kamerával.
:R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#753) dutrás válasza bg612 (#751) üzenetére


dutrás
őstag

Qr kód olvasó már a zárképernyőn is megtalálható vagy az adott alkalmazás feldobja a lehetőséget leolvasásra. Navigáció alatt mit értesz? A saját offline navi letölthető (MapsME) az AGből és ikonnal indul ahogy bármelyik másik telefonon.vagy Gmaps vagy bármely más navi.
Scanner alatt mit értesz?

P50 pro/P40 Lite

(#754) TED_DY válasza bg612 (#751) üzenetére


TED_DY
csendes tag

Az APKPure-ból ez mind beszerezhető, én Here We Go navigációt használok! Van app is az apkpure-hoz így teljesen olyan mint pl egy playstore szinte mindent megtalálni ott is!

(#755) joey04 válasza dutrás (#748) üzenetére


joey04
titán

Szerintem meg fotós dolgokban ne adjon egy fórumozó szavára sem (pláne ne aryon legyen a döntő), hanem a saját szemével nézze végig az összes tesztet, és úgy döntsön.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#756) p2pp


p2pp
őstag

Sziasztok!

Otp Smartbank és Simple app-ról van vmi hír?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#757) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok! Tud e valaki arról, hogy a P40 pro+ ami júniusba fog megjelenni miben különbözik majd a p40 pró tól és hogy kapható lesz e Mo. on. Nem akarok fárasztani senkit elég nekem annyi, hogy hol tudom megnézni? Több helyen kerestem, de nem találtam.
Előre is köszönöm a választ

(#758) dutrás válasza kakuk100 (#757) üzenetére


dutrás
őstag

Főleg kamerában fog változni ha minden igaz

P50 pro/P40 Lite

(#759) kakuk100 válasza dutrás (#758) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen! :R

(#760) #30610944 válasza kakuk100 (#757) üzenetére


#30610944
törölt tag

Lesz egy extra zoom kamera, keramia hatlapot is kap majd de ezek nem erik meg a magas felarat. P40 Pro jobb vetel mint a Plus lesz.

(#761) kakuk100 válasza #30610944 (#760) üzenetére


kakuk100
őstag

Igazad van ha csak ennyi lesz a különbség. Lehet már tudni, hogy mennyivel lesz több az ára?

(#762) k-adi válasza p2pp (#756) üzenetére


k-adi
nagyúr

Még NINCS hms-re az app és egyhamar nem is lesz.

--

bg612,

s20Ultra totál nem éri meg (akkor már inkább s20+), ez meg nem lenne rossz (főleg ha 100ezerrel kevesebb lenne..) de HMS-es mókolós, ami a kommentjeid alapján nem neked való...
Amit írtál: "Csak szép képeket szeretnék látni és még 3 egyetem elvégzése nélkül csak használni" ..... komolyan mondom még a legjobban egy újabbféle iphone-al jársz jól most.. lassan olcsóbbak mint ezek :DDD pedig én lennék az utolsó a földön aki apple-t mondana bárkinek is :) de az tud szép képeket csinálni és van rajta az a pár gugli +bank app is ami kell neked.

--

kakuk100,

ha a p40 pro az 400k-n nyitott, akkor a p40 pro+ lesz 500k is eleinte... van egy olyan sejtésem, hogy az is olyan lesz mint a s20 család, ott se éri meg az ultra, sanszos hogy itt se lesz jó vétel legmagasabb model

[ Szerkesztve ]

(#763) G4bi89 válasza kakuk100 (#761) üzenetére


G4bi89
senior tag

1400 eurót pletykálnak, de hivatalos infó még nem volt róla.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#764) kakuk100 válasza G4bi89 (#763) üzenetére


kakuk100
őstag

Nem semmi egy okostelefonért 500 e.Ft. pláne, hogy nem lesz benne Google.
Köszönöm k-adi-nak is a választ. :Y

(#765) dutrás válasza k-adi (#762) üzenetére


dutrás
őstag

Milyen információra alapozod hogy egyhamar nem is lesz OTP vagy Simple app?
Én anno kérdeztem mindkét ügyfélszolgálatot és a válasz az volt hogy nyomon követok a HMS terjedését és az alapján lépnek az ügyben.

Nem muszály "mókolni" annélkül is használható.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#766) Gubu0101 válasza k-adi (#762) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ezért kell venni szolgáltatótól,ha egy mód van rá,nekem is a 467ezer volt a készülék de abból lejött a 159 ezer kedvezmény és így maradt 308-a vége + hozzá jött az óra amit már lepasszoltam 55-ért,mert már volt egy Huawei órám így már barátibb az ár,de ha még ragozni akarom akkor, hozzá adhatom még az előző készülékem amit eladtam a váltás miatt,ami meg 80-ba ment el :D ;) Így 170-ből van egy P40 Pro-m..

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#767) bg612 válasza k-adi (#762) üzenetére


bg612
tag

Köszi,
Sajnos tavaly ősszel megvettem az éppen aktuális almát (bosszúból), de nem tudtam megbarátkozni vele. Valami más logika szerint működik (számomra)
Így most csak porfogó (annak ugyan csöppet drága, ráadásul órástól) de valahogy nem sikerült

(#768) Snoop27 válasza bg612 (#767) üzenetére


Snoop27
őstag

Nálam benne volt a pakliban a P40 pro és S20 plus mellett az i11 pro max is, de a Samu a proci miatt, az i11 pedig... inkább nem sorolom fel, nem jön be.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#769) Snoop27


Snoop27
őstag

Be is rendeltem az uvegfoliat a telohoz. Nem bízom a véletlenre, vettem a hatso kamerára is, valószínűleg könnyen korcolodik, inkább nem kockáztatok. Amint megjon be fogok számolni róluk.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#770) bg612 válasza Snoop27 (#768) üzenetére


bg612
tag

Ez is ipromax. Valahogy kicsit megnyugtat hogy nem csak nekem nem jött be. Semmi bajom vele nagyon jó kis cucc csak mi valamiért nem tudtunk összebarátkozni. (van aki szereti a pacalt van aki nem, joga van hozzá. Én ugyan szeretem de erre az egyébként tuti biztos jó készülékre nem éreztem rá)
Ezt elsősorban azért írom le hogy mielőtt bárki megkövezne nagyon jó csak nem éreztem rá.
Androiddal jobban boldogulok (talán)

(#771) Snoop27 válasza bg612 (#770) üzenetére


Snoop27
őstag

Miért kovezne meg bárki is? Azt válaszd ami neked megfelelő, vegulis a te pénzed, jogod van hozzá.
Engem ami zavart az iPhoneban többek közt az a sötét széle, nem szokta meg a szemem, a P40 nel szerencsére nincs ilyen, egyre keskenyebb a káva.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#772) jilian


jilian
addikt

Helló

Lehet kapni mo.-n normális panzerglas-t?
Meg gyári szilikon tokot?
...mert valószínű, hogy rákattintok a rendelésre az Amazonon az óra-fülhalgató-telefon kombóra 1k euró-ért...

(#773) #30610944


#30610944
törölt tag

Nagy az isten allatkertje ugy nez ki.
Ma reggel olvasgattam Amazon review-kat errol a telefonrol. Elegge lehuzta mindenki es miert? Nincs google.
Nagy betukkel ki van irva mindenhol hogy nincs GMS rajta, ezek megveszik azt utana reklamalnak emaitt. :U

(#774) kakuk100 válasza #30610944 (#773) üzenetére


kakuk100
őstag

Igazad van!!! :Y

(#775) akooos válasza #30610944 (#773) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem nagyrészük meg sem vette, csak a szokásos szöveg (amit részben azért megértek).

(#776) tibcsi0407 válasza akooos (#775) üzenetére


tibcsi0407
félisten

De mit lehet azon megérteni? Ha nem veszek meg valamit, akkor nem írok róla Amazon-os értékelést. :D
Nyilván lehet egy vélemény, amit a fórumon leírnak, de egy webshop-ban valós tapasztalatokról kellene visszajelzést adni.
Bár azt nem tudom, hogy lehet-e úgy Amazonon értékelni, hogy nem vetted meg.

https://utdetailing.hu/

(#777) akooos válasza tibcsi0407 (#776) üzenetére


akooos
veterán

Úgy értem, azt értem meg, hogy a GMS hiánya bántja az embereket. Mondjuk ettől függetlenül biztos nem adnék negatív visszajelzést sehol, úgy, hogy a kezembe sem vettem ezt a telefont :D

Német amazonon most rákerestem, a sima P40 egész jó deal. 800 euró + Watch GT2 + Freebuds 3. Állítólag 315 eurónyi ajándék.

[ Szerkesztve ]

(#778) tibcsi0407 válasza akooos (#777) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem a P40 Pro is megér 1000 Euro-t az ajándékokkal egyékbént.
Ha cégre veszed, akkor meg a német ÁFA is lejön.

https://utdetailing.hu/

(#779) jilian válasza jilian (#772) üzenetére


jilian
addikt

A telefon már úton van, az első kettő kérdésre van infótok?

(#780) Helltak válasza jilian (#772) üzenetére


Helltak
őstag

Szia!
Gyárilag adnak hozzá egy átlátszó vékony szilikon tokot. Lehet kapni gyári szilikon tokot, én kéket vettem, a 220 Volt-ban 4e Ft-ért.
Fólia még nincs túl sok fajta, Amazon-on nem kerestél?

Xiaomi 14 Ultra

(#781) jilian válasza Helltak (#780) üzenetére


jilian
addikt

De már néztem, ami jó lenne nem azt meg nem szállítják Ausztriába.... :W

(#782) Gubu0101 válasza Helltak (#780) üzenetére


Gubu0101
veterán

Régió függő az is, mint írták. Amazonon meg ki tudja melyik régiós telot adják, tehát nem 100% hogy kap hozzá tokot 50%

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#783) jilian válasza Gubu0101 (#782) üzenetére


jilian
addikt

"Lieferumfang: HUAWEI P40 Pro, Headset, Akku (fest verbaut), Ladegerät, USBType-C Kabel, SIM-Werkzeug, Schnellstartanleitung, karte, TP Schutzfilm, +5 EUR Gutschein"

(#784) jilian válasza jilian (#783) üzenetére


jilian
addikt

Sorry....
Ez az ami jön:
"Lieferumfang: HUAWEI P40 Pro, HUAWEI Watch GT2e, HUAWEI FreeBuds3, Headset, Akku (fest verbaut), Ladegerät, USBType-C Kabel, SIM-Werkzeug, Garantiekarte, TP Schutzfilm, +5 EUR Amazon Gutschein"

(#785) Aryon87


Aryon87
félisten

Nyah végre újra itt, látom vannak már tulajok is és a topik is lenyugodott. Tulajoknak pedig gratulálok :)

Akit érdekel, teló boltban való megjelenésekor csináltam összehasonlítást. P30Pro vs P40Pro
Később lesz normális is, amint Helltak kolléga ráér :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#786) jilian


jilian
addikt

Ha a régi telefonról úgy jövök át, hogy a phone clone-t használom, 1-1 ben mindent átpakoljon, akkor aminek kell a google hibát fog dobni elindításkor, jól sejtem?

Akkor mehet a törlés és alternatíva keresése.....
Ami fontos lenne az a banki app. (BKS Security)

Vagy jobban járok, ha csak a képeket, névjegyzéket, sms-eket húzom át?
Így megkímélem magam a felesleges tele szemeteléstől.
Chrome jelszavakat át tudom írni az nem probléma.
Email kliens is van gondolom, a Gmail - t nem is használom...

(#787) dutrás válasza jilian (#786) üzenetére


dutrás
őstag

Ami google Apit használ nem vagy csak korlátozottan működik. Többi nyugodtan mehet Phone Cloneval.
ApkPure More aps mehet fel ott tudsz válogatni.

P50 pro/P40 Lite

(#788) mjani1172 válasza tibcsi0407 (#776) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem a kereskedelemben dolgozol.
Egyszerűen el sem hinnéd, mennyire lent van a szint.
Írni, olvasni, értelmezni az alapvető dolgokat sajnos egyre kevesebb ember tudja vagy teszi meg.
Ami meglepő, hogy ez nem függ össze a végzettséggel, vagyis talán fordítva mint az ember gondolná, a diplomásokkal, doktorokkal sokkal több a gond, mint egy átlagemberrel.

(#789) #30610944 válasza mjani1172 (#788) üzenetére


#30610944
törölt tag

Vicces hogy valaszoltam kommentben egy illetonek aki lehuzta, erre torolve lett a hozzaszolasom. Csak leirtam hogy honnan tud appokat letolteni illetve hogy elolvashatta volna a leirast amiben benne van hogy nincs rajta GMS, mert igy kicsit felrevezeto a pontozasa.
:U

(#790) gyonyoruwok válasza #30610944 (#789) üzenetére


gyonyoruwok
tag

az a legjobb, hogy az egyik panaszkodó említi is, hogy erről egy youtuber sem beszél... szóval még youtube review-kat is nézett, és persze mindben elég részletesen kifejtik a google szitut is, nyilván :D “Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.”

Sony A6000 | iPhone 12

(#791) tibcsi0407 válasza mjani1172 (#788) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Csoda? Itt is van, aki már 80x leírta, hogy semmit nem ér a telefon, mert nincs GMS. 1-2 alkalommal leírja, akkor rendben van, kimondta magából, kész, lehet menni tovább, úgy sem veszi meg. De amikor mást sem csinál megállás nélkül, csak fokozza a feszültséget, akkor tényleg nem értem, hogy mit akar.
Ugyanezek az emberek mennek a webshopokba is lehúzó értékelést írni, csak nem értem, hogy milyen alapon, ha egyszher nem is birtokolják a készüléket.
Én is elmegyek majd Almás meg Samsung topikokba fröcsögni, mert ellenszenvet váltanak ki belőlem a túlárazott szarjaik... Ja nem, nem fogok ilyet csinálni.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#792) mjani1172 válasza tibcsi0407 (#791) üzenetére


mjani1172
addikt

De ezek nem fontos dolgok, csak játék.
Nekem viszont sajnos a pénzem bánja sok tudatlan emberrel való csatát.
Félig olvasnak el bármit, és rányomnak. Aztán add vissza pénzt mert rossz, nem oda való, selejt.......

[ Szerkesztve ]

(#793) k-adi válasza mjani1172 (#792) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ha annyira sok pénzed bánná, akkor keresnél mást. Szóval felesleges az off rinya.

Ugyanez a telónál is, nem értem mi a csodálkozás, hogy megy a fika a gms hiány miatt. Persze, hogy megy és egy ideig amíg még az utolsó jóska userben is tudatosul hogy nincs, hiába droid, addig menni is fog.. amúgy meg nyugodtan fejezzék ki a negatív véleményüket a teló ellen, jogukba áll és legalább látja a huwi is, hogy "senkinek nem kell" a hms. (pár anti-gugli user kivételével persze)

Na mindegy, majd a piac beárazza úgyis.. inkább a sok off helyett jöhetne már valami valós tapasztalat is ide, vagy sose téved fel ide, senki nem vesz ilyet?? :F

(#794) 7Heads Drago válasza Ezekiell (#695) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez igaz? [link] Revolut

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#795) Gubu0101 válasza k-adi (#793) üzenetére


Gubu0101
veterán

Olvass vissza kicsit :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#796) dutrás válasza k-adi (#793) üzenetére


dutrás
őstag

Maradjunk annyiban hogy neked nem kell a HMS. Más meg tökéletesen el van vele. Azt hittem hogy már túl léptél ezen a gyerekes puffogáson de látom nehezen nyeled le a békát.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#797) k-adi válasza dutrás (#796) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Más meg tökéletesen el van vele."

Nos, ahhoz képest a vélemények ezer más helyen mégse ezt tükrözik. :) (pl. a korábban említett amazon-vélemények amire reagáltam az előző kommentemmel vagy a rengeteg youtube komment-fikatenger, redditen is, más droidos fórumokon, stb... csak kicsit körbe kell nézni más oldalakon is)

Ennek ellenére megértem a frusztrációd, csak ezek a "szerinted nem létező" vélemények nehogy elpuffogják a cég bevételeit külföldi piacokon ahol még erős a gugli jelenlét, mert akkor p50 helyett tényleg béka lesz jövőre... de szerencsére addig még sok idő van, sok változás jöhet és személy szerint én remélem, hogy lesz is. Az tény, hogy érdekes kezdeményezés ez a kezdeti-fejlődésben lévő hms amit a kényszer szült persze, de ez most még csak ennyi így a hiányokon kiakadó kommentek totál jogosak persze csak mindaddig amíg fel nem zárkózik a konkurenciához... de az nem idén lesz.

(#798) Jakesz válasza k-adi (#797) üzenetére


Jakesz
őstag

Érdekes ez a telefon. Mivel nem valószínű, hogy a hiányossága és az ára miatt jelentős eladásokat fog produkálni itthon, ezért az ára remelhetőleg gyorsan be fog zuhanni. Akkor pedig ígéretes lehet.

Szerk: bocsi, nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#799) dutrás válasza k-adi (#797) üzenetére


dutrás
őstag

Szerintem meg nem jogosak. Mi is úgy vettük meg a Lite verziót hogy tudtuk mit veszünk.
Ezek szerint akik az amazonon vásároltak csak nyomták a Buy Now gombot mindenféle tájékozódás nélkül. Ezt már igazán nem írhatja senki a Kínaiak számlájára. A telefon remek.
Az meg pláne az egészben hogy több mint egy éve arról szól szinte minden Huawei cikk hogy nincs google támogatás.
Annak viszont örülök hogy várod a kovetkező generációt.
Hidd el nem olyan rossz ám google nélkül. Tapasztalat!

P50 pro/P40 Lite

(#800) hangyász2 válasza dutrás (#787) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Tudsz olyan népszerű 3rd party appot mondani, ami települ, de nem fut rendesen Gugli API hiánya miatt? Esetleg magyart.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.