Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) WhiteWalker válasza #24536576 (#95) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kezdjem el magyarázni miert kérdezem , mint a dedoba? :W
Van egy nagyjából "azonos" tudású és áru készülék.
Pro és kontrara lennék kíváncsi .
De látom a ph! színvonal kezd kibukni egyeseknél :(((

(#102) gyonyoruwok válasza #24536576 (#94) üzenetére


gyonyoruwok
tag

nahát, fel sem merült bennem, hogy ne kaptak volna haha, nem néztem a tesztjüket itt. akkor nem szóltam.

Sony A6000 | iPhone 12

(#103) beastars


beastars
tag

Annó sokan szidták a s10+ a kivágást,na de ezen mekkora ? Viszont a Huawei mi a francért adja ilyen drágán Google szolgáltatások nélkül?De hát ugye 400000 ft. HMS appal a hülyének is megéri😅

(#104) 7Heads Drago válasza Mezcal (#100) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezt a sztereó hangzást nem értem miért fontos nektek. Egy okosteloban ha mind a 4 oldalon lenne hangszóró akkor is vicc lenne a hangzás. Akkor veszek egy Bt hangszórót vagy fülest. Köröket fog verni egy telefonra.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#105) mg1992mg válasza #24536576 (#97) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Lehet itt facepalm-ozni, de akkora true volt a kommentje, hogy csak harmadjára esett le. :K

(#106) Reggie0 válasza janeszgol (#77) üzenetére


Reggie0
félisten

Mivel az android open source, igy a google teljesen legalisan vesz at kodot mas romokbol, egyaltalan nem lopas. Pont ez a lenyege a nyiltsagnak. Lopas akkor lenne(igazabol jogosulatlan felhasznalas), ha azt zart vagy eltero licencelesu kodban hasznalnak fel.

(#91) hajbel: Tiszta viz se letezik, megis van amit annak hivunk.

[ Szerkesztve ]

(#107) Mezcal válasza 7Heads Drago (#104) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem fontos, ha a telefon 140 ezerbe kerül, de ha 400 ezerbe, akkor már kínos, ha nincs. De igazad van, a sztereó hangszórók hiánya most a legkisebb baj ezzel a telefonnal.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#108) 7Heads Drago válasza WhiteWalker (#83) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A Mate sorozat mindig több szenzort tartalmaz mint a P.
Illetve kap olyan szoftveres funkciókat a Mate ami abban debütál.
Viszont a P40 pro szerintem képminőségben már felette van picit. A P40pro+ meg bőven.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#110) 7Heads Drago válasza Mezcal (#107) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én ezt bármilyen telora értem. Nem csak a P40 pro-ra.
6,5 collos kijelzőn videót nézni telo hangszóróval paródia. Volt már a kezemben S10+.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#111) Ricardo válasza #20749568 (#109) üzenetére


Ricardo
félisten

Kinyomod tv-re pár kattintás, és sokkal élvezhetőbb.

[ Szerkesztve ]

(#112) Giovan! válasza Noukoum (#12) üzenetére


Giovan!
addikt

Minek trollkodsz? Miben elŐzte meg? A mobilpiacpiac teljes hasznának kétharmada van az Applenél, pont nem érdekli őket, hogy az alsó és a középkategóriás mobiljaival nagyobb darabszámot tud produkálni a Huawei.
Te is pontosan tudod, mi volt a szankciók oka, de gondolom jobb érzés eljátszani az értetlent...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#114) Kampó válasza #20749568 (#109) üzenetére


Kampó
senior tag

Ahhoz elèg 1db normális minősègű is. Nem hiszem hogy 400e Ft èrt ebben sisteregve ciripelő lenne. Pèldanak emlitenèm A moto g6+ meg a z2 force jóval olcsóbb mobilok ès tök jól szólnak. De a honor 8 am is korrekt . Pedig "aprópènz" ehhez kèpest.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#115) 7Heads Drago válasza #20749568 (#109) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Biztos hogy YT az nem valami sok x-es videó figura? :D :D :D

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#116) Ricardo válasza #20749568 (#113) üzenetére


Ricardo
félisten

Gondolom mert aludni jártok oda, de akkor a telefon nyomkodást sem értem. Nem beszól i akarok, csak megérteni. Lefekvés előtt a mobil képernyő ugyanazt a hatást váltja ki mintha tévéznél.

(#117) Giovan! válasza Aryon87 (#50) üzenetére


Giovan!
addikt

Vizsgáld meg inkább az ok-okozati összefüggést. Ha a Huawei nem lép be Európában az 5g piacára, Trump nem gáncsol (ahogy a többi, hálózati szektorban nem jelenlévő gyártóval sem tette ezt meg). Túl nagyot akart markolni Kína, az USA meg visszavágott. Ennyi a történet.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#119) Aryon87 válasza WhiteWalker (#83) üzenetére


Aryon87
félisten

Jó kérdés. A kettő közt leginkább a design ami megkülönbözteti őket, és ebből kiindulva a P40pro-t mondanám jobbnak. M30Pro-nak a 90 fokos lehajlítás miatt ugye nincs hangerőgomb, míg a P40Pro-nak van.
Tudás kb azonos, Akkuban térnek el és kamerában van kis difi.

(#100) Mezcal okostelónak gyenge? Mesélj még kérlek.. :C

Giovan! A hálózati cucc egy fedősztori. Túl erős lett a Huwi, valami fedősztorival be kellet neki tenni. Csak épp bizonyítékot nem láttunk a mai napig..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#120) _flamer


_flamer
aktív tag

A készülék nagyon rendben van de Google támogatás nélkül maximum akkor jöhet szóba, ha az áraikat realizálják. :))

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#121) Navaren válasza #20749568 (#92) üzenetére


Navaren
aktív tag

Spot on.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#122) #95462144 válasza Noukoum (#36) üzenetére


#95462144
törölt tag

Sokszor irigykedem azokra az emberekre, akik még nem éltek a 70-80-as években és fogalmuk sincs arról mi az a diktatúra. De azért különbséget illene tenni egy demokrácia és egy diktatúra között, akár könyvek olvasásával. Vagy csak elmenni kínába egy kicsit tájékozódni és utána amerikába, nem kell ott élni csak tudd miért rajongsz és mit kívánsz és tudj különbséget tenni. :)

(#123) andor80 válasza sphe (#54) üzenetére


andor80
senior tag

frame drop ? NE YT-t nézd..
Lilás árnyalatú főoptika fof a monitorod .

Nagyon bizsereg a tenyerem de marad még a p30 pro őszig meg 200 alatt lesz. és még a gappsok ismenni fognak xda modszerrel.Best buy csak ki kell várni

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#124) janeszgol válasza Giovan! (#117) üzenetére


janeszgol
félisten

Errol erdemes most beszelni. Nem az egeszet akarta. Lehet le tudna fedni, de nem hiszem, hogy az egesz EU 5G-t ok csinaltak volna.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#125) #24536576 válasza WhiteWalker (#101) üzenetére


#24536576
törölt tag

Hát igen, idejössz, mint egy óvodás, hogy szerintetek milyen legyen. Jó, hogy a színét nem tőlünk várod. ;]

(#126) Giovan! válasza Aryon87 (#119) üzenetére


Giovan!
addikt

Mi fedősztori? Olvass utána, tényleg ők fognak 5g hálózatot építeni több EU-s országban is. Neked ez lehet nem probléma, de sokaknak (köztük stratégiai okok miatt az USA-nak is) hálistennek az.

Miben lett túl erős? Mondom, a profitban még mindig nem érte be az Apple-t, szóval szerintem meg ez egy gyenge magyarázat a fanok részéről, hogy nem is a biztonsági kockázat miatt, amit a hálózati szektorban jelentenek, kapták a szankciókat, hanem mert mindenkit lenyomtak a piacon :DDD

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#128) Giovan! válasza janeszgol (#124) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem én kezdtem el erről beszélni, a cikkíró kezdte az utalgatást.

Lényegtelen hányban, ha csak egy NATO tagországban is Huawei építi az 5g hálózatot, az már biztonsági kockázatot jelent a teljes szövetség számára.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#129) akooos válasza Aryon87 (#119) üzenetére


akooos
veterán

Ezt támaszd már alá valamivel kérlek:

"A hálózati cucc egy fedősztori. Túl erős lett a Huwi, valami fedősztorival be kellet neki tenni. Csak épp bizonyítékot nem láttunk a mai napig.."

Ne a chemtrail jellegű összeesküvés elméletekkel amivel te és a többi "Huawei vérfan, ki féltékeny a kedvenc márkáját alázó konkurensre" jöttök mindig, a 120 hsz-ből kb 80-ban, hanem BÁRMIVEL, amiben szó van erről.

Tiszta X Akták...

(#130) #24536576 válasza mg1992mg (#105) üzenetére


#24536576
törölt tag

Hatalmas true lehetett, ha nehezedre esett felfogni... :U

(#131) ForRedGlory válasza Ricardo (#116) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezen most sírni kellene vagy röhögni? Te komolyan más felhasználói szokásait akarod feszegetni? Nem mind1 neked? Nekünk sincs TV a hálóban, és nem ördögtől való, ha valaki ágyban használja a telefont. A mono hangszórótól ilyen nettó baromságig eljutni, hát gratulálok.

(#132) Fred23


Fred23
nagyúr

Összességében tetszik, de azért nem nekem való ez a P40 Pro.

A GMS hiánya engem csak kicsit zavarna, lenne pár fájó pont, de kibírnám. A sztereó hangszóró és a barométer hiánya is ciki, de még azokat is el tudnám fogadni. A kameralyuk szörnyű kivitelezése már sokkal zavaróbb számomra; elrejthető legalább, mint Samuéáknál?

A mérete olyan, amilyen, számomra nagy. A sima P40 pedig nem kapott IP68-at. Nem szeretném támogatni a kínaiakat egy vásárlással, de ha ez másként történik, nagyon esélyes, hogy a sima P40 lett volna a következő telóm, mert egyszerűen olyan igényeim vannak, amiknek alig pár teló felel meg legalább nagyjából. Szóval egyszerre rossz és jó érzés, hogy most sem lesz Huawei telóm. Talán jövőre a sima P50 már IP68-as lesz, és versenybe kerül; remélem, addigra a konkurencia alaposan felköti a gatyát!

[ Szerkesztve ]

(#133) Mezcal válasza 7Heads Drago (#110) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem csak a filmekről szól egy sztereó hangszóró, hanem a felvett videókról, azt sokkal jobb sztereóban hallani, mint monoban. És mondom, 400 ezerbe ennek bele kel férnie.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#134) #24536576 válasza Aryon87 (#119) üzenetére


#24536576
törölt tag

Konkurenciához képest lemondásokkal járt, tehát gyenge okostelefonnak. ;) Ez a "túl erős lett" is vicces, még a Samsung sincs sehol az Apple bevételeihez képest, nem, hogy a vavej. :D

(#135) janeszgol


janeszgol
félisten

Ssokat megeltem itt, de a mono hangszorotol eljutni a szexig? Bacca meg,hogy nem stereo. :)
BT hangszoro az ejjeli szekrenyre? Lehet ra tenni ifttt parancsot is talan.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#136) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A Csájna védők figyelmébe: [link]

Ez csak egy cikk. Ok-okozati szempontból az érdekesssége, hogy 2016-os.

(#137) jeni


jeni
félisten

Mindenről beszéltünk csak erről nem!

Mindezek mellett van egy gondolatom a HMS-n.

Lesz-e különbség a Kínai HMS és az Európai vagy a más világ területén megjelenő HMS tartalma és milyensége közt?

Gondolom mások a követelmények,jogok minden egyes piacon.

(#138) Noukoum válasza hajbel (#91) üzenetére


Noukoum
veterán

Szabad vagy akkor ha betartod és eltűröd azokat a törvényeket melyek korlátozzák a szabadságodat. :))

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#139) Pythoncobra


Pythoncobra
tag

Kiváló készülék.
Minden kínai és indiai usernak, továbbá bárkinek aki csak fényképezőgépként és telefonálni akarja használni, abszolút telitalálat.
Persze olyan kb 50 % árkedvezménnyel...

(#140) Duree


Duree
veterán

Íme egy remek példa , hogy hogy lehet elbaltázni egy remek telefont. A Google hiánya rányomja a bélyegét az egészre és meg fejelték ezt még a nagyon durva árral.

duree54

(#141) hemaka


hemaka
nagyúr

Mono hangszóró ennyiért, de nem is ez teszi a kukába itt az euban, hanem a google cuccok hiánya.
Arra mondjuk jó lesz, hogy a samu, apple legalább (remélhetőleg) a kamerával felveszi a versenyt.

(#142) #72630400 válasza Kampó (#38) üzenetére


#72630400
törölt tag

Minden apró adat,adatmorzsa,mindenkiről ér valamit valakinek vagy valakiknek.(Legyen az állami szektor (zsarolás)vagy magán cég. lásd facebook.(profilozás... stb.)

(#143) NumberGuy válasza mg1992mg (#105) üzenetére


NumberGuy
tag

Én most sem értem.

(#144) akooos válasza NumberGuy (#143) üzenetére


akooos
veterán

Szar a samsung, mert nem Snapdragon van benne itthon. HAHAHA érted.

(#145) hajbel válasza Noukoum (#138) üzenetére


hajbel
addikt

Tehát mindenütt szabad vagy és sehol nem vagy szabad. :))

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#146) Giovan! válasza Pythoncobra (#139) üzenetére


Giovan!
addikt

Indiában van Google Play, náluk a Huawei otthoni előnye (ti. hogy a konkurencia mobiljain sincs Google) nem játszik.

Kínában viszont tényleg nagyot tarolhat a készülék, elvégre ott van egy 500 milliós középosztály, abból azért csak futja pár millió embernek csúcskészülékre.
Nem tudom a többi gyártó arrafelé milyen módon pótolja a Google szolgáltatások hiányát, de mivel a Huawei láthatóan ráfeküdt a témára, azoknál biztosan jobb minőséget hoz a HMS.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#147) Aryon87 válasza Giovan! (#126) üzenetére


Aryon87
félisten

Ki nem szarja le a profitot, mikor a tudast nem a profit adja? Engem pont nem az eladasi mutatok erdekelnek, hanem az eszkoz tudasa. Mit nyujt mennyiert.
Apple lehet hogy elso eladasban, de cserebe nem ad nekem semmi extrat.
Samsung ugyanez. 3x megorobaltam, rovid ido alatt tavozott mind3 modell.
Ennyi.

Szamomra az halozati kemkedes vád az 5G miatt egy humbug.
Google is kemkedik ugyanugy, maholnap mar wc papir ajanlatokat is fog tenni, hogy mi a legjobb a hatsonknak..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#148) 7Heads Drago válasza Giovan! (#126) üzenetére


7Heads Drago
veterán

hogy nem is a biztonsági kockázat miatt, amit a hálózati szektorban jelentenek, kapták a szankciókat, hanem mert mindenkit lenyomtak a piacon
Ha a hálózati szektor lenne gond ott kaptak volna szankciót, nem az egész cég minden termékével együtt. Pont ebből látszik hogy nem látod a fától az erdőt. Mint ahogy Trump is zöldségeket beszél. És pont ezért kezd belőle minden állampolgáruk besokallni.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#149) Giovan! válasza Noukoum (#138) üzenetére


Giovan!
addikt

Csak nyugaton jogod van megkommentálni a törvényeket, alakíthatsz pártot, vagy beléphetsz egybe, meggyőzheted a polgártársaidat, hogy módosítani kell a káros szabályokon, kiritizálhatod a hatalmat, ami a törvényeket hozta, stb.
Jogod van ezekhez. Kínában meg nincs.

Teljes szabadság persze sehol sincs, az anarchiához vezetne, de azért a szabadság és a szolgaság között igen sok árnyalat létezik.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#150) Giovan! válasza 7Heads Drago (#148) üzenetére


Giovan!
addikt

Tanulmányozd a Huawei belső felépítését szerintem. Nincs külön hálózati Huawei és mobilos Huawei. Csak Huawei van. A szankciókat is a Huawei kapta.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.