Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Gubu0101 válasza ADAM1337 (#1400) üzenetére


Gubu0101
veterán

En eddig jutottam, de meg mindig nem a vege :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1402) ADAM1337 válasza Gubu0101 (#1401) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Kellemes, közbe megoldodott a hangfelismerés a waze-be a sima google app kellett hozzá.

(#1403) janosibaja válasza #30610944 (#1398) üzenetére


janosibaja
őstag

Ezt a felesleges személyek eltüntetése dolgot ti megtaláltátok? Én akárhogy keresem, nincs ilyen opció :W

(#1404) Bazi.Joe válasza Gubu0101 (#1401) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Az már szép!! :K

(#1405) poero válasza janosibaja (#1403) üzenetére


poero
aktív tag

Az csak akkor van, hogy ha "mozgókép" üzemmódban készíted a képet. Utána pedig a szerkesztésnél lesz az az opció az "automatikus" és a "tükröződés eltávolítása" között.

[ Szerkesztve ]

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#1406) janosibaja válasza poero (#1405) üzenetére


janosibaja
őstag

Restellem, de én ezt a mozgókép üzemmódot se találom :(( . Merre van?

(#1407) ZiZo


ZiZo
csendes tag

Tegnap kaptam kézhez a pro változatot. HMS-sel használom és a legtöbb programot sikerült áthúznom a régi készülékről. Nagyon tetszik, főleg a fotó képessége, viszont van néhány problémám:
- Nem működik a hang keresés a Waze-ban és a névjegyzékben.
- Android Wear Os rendszerű okosóra szoftvere nem működik.
- Xiaomi Mi 20W autós gyorstöltő nagyon lassan tölt 15 perc alatt 5 %.
Ha tudnátok segíteni azt megköszönném!

(#1408) ZiZo válasza ADAM1337 (#1402) üzenetére


ZiZo
csendes tag

Az előző készülékről átvett Waze-ba nekem sem működik a hangkeresés. Te milyen appot töltöttél le és honnan?

(#1409) ADAM1337 válasza ZiZo (#1408) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A playstore-ból a google assistantra keresve a google home és sima google app kell hozzá, de csak annyival vagyok előrébb, hogy van mikrofon jelem, de nem érzékel.
Magába az assistantba megy.

(#1410) a.sebi


a.sebi
őstag

Annyira tetszett ez a csoport , nem sokat írtam , de szívesen olvastam . Most meg bejöttek a megmondó emberek . Mi lesz ? Ki fog gyártani ? stb...
Én ezeket is szívesen olvasnám de nem itt . Egyszerűen ez egy topik egy megjelet telefonról , arról is kellene szóljon , nem világpolitikáról , spekulációkról . :R

[ Szerkesztve ]

(#1411) janosibaja válasza ADAM1337 (#1409) üzenetére


janosibaja
őstag

Nekem GMS-el kiválóan megy a Waze hangutasítás. Azzal próbáljátok?

(#1412) ZiZo válasza janosibaja (#1411) üzenetére


ZiZo
csendes tag

Én HMS-sel használom.

(#1413) ZiZo válasza ADAM1337 (#1409) üzenetére


ZiZo
csendes tag

Mikrofon jelem van. Csak azt írja, hogy a hangfelismerés nem érhető el a készülékemen.

(#1414) ADAM1337 válasza janosibaja (#1411) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen arról van szó.
Nekem van mikrofon jel ranyomok már van diktalas felület. Engedély mikrofonnak még se jelez semmit.

(#1415) janosibaja válasza ADAM1337 (#1414) üzenetére


janosibaja
őstag

Ha azzal segítek, megírom, nekem mi van letöltve, aktiválva a mobilon. Nálam úgy működik, hogy a Waze indításakor odabökök (felső nyíl) a mikrofongombra, mire alul feltűnik (alsó nyíl) a gugli ablaka, s már mondhatom is a címet. Magyarul, de tagoltan, nem lassan, nem gyorsan. (kábé ugyanez van a Google Térképpel)

(#1416) ADAM1337 válasza janosibaja (#1415) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen, nekem is ez a felület bejön, de a mikrofon nem megy, a google assistantba meg tök jól müködik.
Már vagy 5éve használom, tuti valami hiányzik :D

(#1417) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#1416) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

De a sima Google térképe meg jól működik a hangalapu keresés.

(#1418) janosibaja válasza ADAM1337 (#1417) üzenetére


janosibaja
őstag

Sok okosság nem jut eszembe, de annyi azért mondok, hogy - a Waze-tól függetlenül - én letöltöttem a nyelvek közé az angolt is, átállítottam egy darab időre angolra pont a hangutasítások behergeléséhez a rendszernyelvet angolra, aztán vissza magyarra. Ugyanez a Waze-nál, sőt, ott töröltem, újratelepítettem.

Nem állítom, hogy ez a macera segít, de végül is gyorsan megy, próbáld ki, hátha segít. Rosszabb nem lesz :)

(#1419) janosibaja


janosibaja
őstag

Jött a 131-es frissítés, benne valami sohasem hallott Petal kereső minialkalmazással, amit sehol nem találok sem a programok, sem a modulok között.

(#1420) dutrás válasza janosibaja (#1419) üzenetére


dutrás
őstag

A ninialkalmazások közt nem lehet?

P50 pro/P40 Lite

(#1421) Gubu0101 válasza janosibaja (#1419) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem még semmi frissítés a múlt havin kívül :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1422) Aryon87 válasza janosibaja (#1419) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez a Petal ha jól sejtem a Google keresőt helyettesíti. Minialkalmazásként rakható ki a főképernyőre

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1423) hangyász2 válasza Aryon87 (#1422) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem, ez a Huawei search utóda. Eddig is volt.
[link]
De nyilván valami hasonló lesz a cél.

[ Szerkesztve ]

(#1424) janosibaja válasza dutrás (#1420) üzenetére


janosibaja
őstag

Hát igen, rögtön ott kerestem, a modulok között, de sehol semmi. Tán ez a bosszú, hogy GMS-t használok?😱

(#1425) hangyász2 válasza janosibaja (#1424) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Én Nova Launchert használok, nem EMUI-t, de emlékeim szerint ez úgy jön elő, hogy kezdőképernyőn lefelé kell suhintani.

(#1426) janosibaja válasza janosibaja (#1424) üzenetére


janosibaja
őstag

Nálam is Nova van, meg alternatívaként a Lawnchair. Valószínűleg tényleg ezért maradok le az élményről.🥴

[ Szerkesztve ]

(#1427) Aryon87 válasza hangyász2 (#1423) üzenetére


Aryon87
félisten

Ja vagy úgy. Csak egy kicsit lőttem mellé :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1428) hangyász2 válasza janosibaja (#1426) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nekem eleve le van tiltva ADB-vel az alkalmazás, de ha érdekel, Nova beállításaiban a gesztusoknál esetleg hozzá lehet rendelni.

(#1429) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Az arcfelismerő csukott szemmel kinyitja a képernyőzárat?Google pixelnél volt egy ilyen jellegű hiba: https://gsmring.hu/hatalmas-biztonsagi-hibaval-kuzd-a-pixel-4-arcfelismeroje/

[ Szerkesztve ]

(#1430) TODI1111 válasza lenovomen (#1429) üzenetére


TODI1111
addikt

Nálam nem.

(#1431) K Norbi válasza lenovomen (#1429) üzenetére


K Norbi
addikt

(#1432) janosibaja válasza hangyász2 (#1428) üzenetére


janosibaja
őstag

:R

(#1433) poero válasza janosibaja (#1406) üzenetére


poero
aktív tag

Az első képen látod mit kell bekapcsolni [kép] , a másodikon, hogy a szerkesztésen belül milyen plusz opció jelenik meg [kép].
Remélem így már meglesz! ;)

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#1434) janosibaja válasza poero (#1433) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi :R szuper!

(#1435) Gubu0101 válasza lenovomen (#1429) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem se oldja fol a telefont.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1436) poero


poero
aktív tag

Sziasztok! Még a P20pro-n a Simple appban vettem a BKK bérletet minden hónapban, de mivel a napijegyes próbánál nem működött a kódolvasás, elgondolkoztam az AppGalery-ből hivatalosan elerhető Mobiljegy app használatán. Ebben szeretném a segítségét kérni olyan fórumtársnak, aki szintén Budapesten tömegkozlekedik és kipróbálta már a Mobiljegy alkalmazás,hogy az használható-e rendesen, olvassa-e a metrónál lévő kódot (mivel ugye most nincs első ajtós felszállás a buszokon)?
Köszi előre is!

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#1437) Gubu0101 válasza poero (#1436) üzenetére


Gubu0101
veterán

Üdv!
Én Szolnokon használom a mobiljegy app-ot,bérletet így veszem,előtte a napi jeggyel utaztam,nekünk nincs a buszon QR kód,így nem tudom beolvasni,de attól még egyszer sem szólt a buszvezető,meg anélkül is érvényes és is jelzi appon belül.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1438) Gubu0101 válasza poero (#1436) üzenetére


Gubu0101
veterán

Probaltam volna neked kepernyokepet csinalni, hogy hogyan is nez ki az appon belul, de nem engedi, szemelyes informaciokra hivatkozva :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1439) dutrás válasza Gubu0101 (#1438) üzenetére


dutrás
őstag

Esetleg van otthon másik mobil azzal fotózd le a kijelzőt.

P50 pro/P40 Lite

(#1440) Gubu0101 válasza dutrás (#1439) üzenetére


Gubu0101
veterán

Volt eszembe, de mar parom elment itthonrol, meg mar en is uton vagyok meloba :B

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1441) poero válasza Gubu0101 (#1437) üzenetére


poero
aktív tag

Köszi az infókat, az app ot ismerem, csak nekem kimondottan a kódolvasós rész a lényeg. Sajna metrónál (valamint ha valami csoda folytán visszaállna az elsőajtós felszállás) mindenképp kellene kódot olvasnom.

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#1442) Gubu0101 válasza poero (#1441) üzenetére


Gubu0101
veterán

Meg varom az ellenoroket, mit fognak majd szolni, de meg eddig egyel sem talalkoztam :D Ha kotozkodnek a kod miatt, mondom nekik, hogy ha nincs akkor nehez beolvasni :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1443) poero válasza Gubu0101 (#1442) üzenetére


poero
aktív tag

Nem érted így hogy Te nem Pesten használod. :) Az ellenőröknek mutatandó kód teljesen más. Akkor egy QR-kódot jelenít meg a telefon amit az ellenőr olvas le. Felszállásnál a telefonnal kell leolvasni egy QR-kódot az első ajtónál vagy a metró jegykezelőnél oszlopról, és annak hatására megjelenik egy bizonyos "mozgó" azték-kód amit mutatni kell a sofőrnek vagy a metrólejárónál álló ellenőröknek.
Úgy látom be kell áldoznom megint egy napijegy árát és kipróbálni ezt az appot is, ha még senki nem használja a telefonon a bérletet pesten rajtam kívül a csoportban. :))

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#1444) ADAM1337 válasza poero (#1443) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Sajnos én se tudok segíteni, én nem használok tömeg közlekedést.

(#1445) Gubu0101 válasza poero (#1443) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ertem, nekem is kellene egy qr kod felszallasnal,elso hasznalatnal de nincs, nem raktak ki.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1446) akooos válasza poero (#1443) üzenetére


akooos
veterán

De pesten sem kell ám kódot olvasni, metrónál sem.. Kiválasztod az appból, hogy melyik megállónál szállsz fel és megmutatod a jegyellenőrnek.

"A metróállomásokon a kódbeolvasás helyett a „Metróállomások” gombot is használhatja az animáció megjelenítéséhez, amennyiben az Ön által használt applikációban az elérhető."

Buszon kell csak olvasni a kódot felszállásnál, viszont mivel nincs GMS mentes telefonom, így nem tudom neked kipróbálni.

(#1447) poero válasza akooos (#1446) üzenetére


poero
aktív tag

Tudom hogy a metrónál nem kell feltétlen (bár a simple-ben sem mindig akart működni a metróra szállok funkció, és inkább beolvastam olyankor), viszont arra se írt senki hogy metrónál neki működik a metróállomásos rész. :O De nem is csak metrót írtam korábban sem. Azzal meg nem számolok hogy most épp a buszon sem kell, mert mi van ha 2 hét múlva (túlzok persze) kitalálják hogy vissza áll a régi rend. Viszont az még mindig nem derült ki hogy rendben működik-e minden HMS-en a Mobiljegy app-ban, de majd kiderítem éles üzemben. :F Nem írom tele ezzel a topikot. Majd ha kipróbáltam és lesz rá igény akkor beszámolok működött-e.

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#1448) Gubu0101 válasza poero (#1447) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem is HMS alatt megy :U Es maradni fog ez a mobiljegyes vasarlas, valahol olvastam, mivel eleg sikeres es sokan hasznaljak mar. Most mar en is ezt fogom hasznalni meg hasznalom is lassan 3 honapja. Be is allitottam szamlazasi cimnek a ceget ahol dolgozok, minden ho 1 napjan kikuldik a szamlat es a ceg el is fogadta, tehat ez a resze is tokeletes.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1449) SeatZola


SeatZola
őstag

Sziasztok!

Ma elhozok próbára egy P40Pro-t. Ha bejön akkor egy sima S20-at váltanék vele.
Kezdetnek mit ajánlotok, mire érdemes odafigyelni, beállítani? Van aki S20-ról vagy S20Plus-ról váltott ?

Rappi

(#1450) Aryon87 válasza SeatZola (#1449) üzenetére


Aryon87
félisten

Todi1111 lesz a megfelelo embered a kerdeseidhez :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.