Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) rdt89 válasza #72445440 (#9000) üzenetére


rdt89
addikt

Akkor is vonja a pénzt, ha nem használod vagy nem tudod használni az appot? Mert abban az esetben kutya kötelessége biztosítani azt a programot amiért ő leszedi a sarcot!

(#9003) sonice


sonice
tag

Esetleg valaki tesztelte a frissített Raipay fizetést? Ugyanolyan "lassu" jelkodos maradt? Köszi

(#9005) rdt89 válasza #72445440 (#9002) üzenetére


rdt89
addikt

Igen jogos amit írsz, de a bank nem ad eszközt amin működik, hanem bezsebeli a sarcot. Mivel szolgáltatás ellenében kér pénzt, amit be is zsebel ha akarod, ha nem, így igen is csinálja meg HMS-re is, mert nem 1-2 felhasználó van az OTP-nél akiknek ilyen rendszerrel felvértezett készüléke van. S ha nem tudja biztosítani, hogy működjön akkor a pénzt se nyúlja. Én írtam nekik, hogy a pénze jó a HMS-es felhasználóknak is, de az app-ot már nem kapják meg? Ez szerintem azért elég pofátlan, mert ha már ezer felhasználót megvág így, az 500.000ft/hónap a semmiért. Erőltesse meg magát szerintem a bank és igen írni is fogok nekik, hogy ha nem lesz jó a készülékemen és nem a p40 pro-ra levetítve, hanem a HMS szisztémán, akkor ne is vonjanak ezért sose egy fillért se. Kizártnak tartom, hogy egy komplett rendszert figyelmen kívül hagyhatnak, ha már zsebelik érte a pénzt tőlük is, mert itt nem a készüléket nem támogatják, hanem a rendszert. :R

(#9006) jeni válasza rdt89 (#9005) üzenetére


jeni
félisten

Ide lehet sorolni a MVM-t
Na azok végképp fosnak rá. Pedig ott kötelező minden adatfeltöltésnél képet is küldeni az óráról.
Lehet vissza térek majd a havi vagy 3/4 éves leolvasasra. Jöjjenek csak ki olvassák le

(#9007) Csaszi87 válasza jeni (#9006) üzenetére


Csaszi87
tag

Én is ugyan ebben a cipőben járok az MVM-el mint Te. Én úgy oldottam meg, hogy Gspace-be beraktam az MVM Next alkalmazást és az MVM Next EnergiApp-ot. A Nexten a gázórát tudom diktálni, az EnergiApp-ban pedig a villanyt. (Gspace nélkül "természetesen" egyik app sem megy :U )
Remélem tudtam segíteni :))

Igazából már én is írtam nekik 2x is, de a szokásos semmit mondó válaszok jönnek... :(((

[ Szerkesztve ]

(#9008) jeni válasza Csaszi87 (#9007) üzenetére


jeni
félisten

köszi
kipróbálom

(#9009) firemanus82 válasza jeni (#9006) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nekem nem kell képet küldeni az óráról a havi diktalaskor, csak évente 1x. Biztos kell mindig küldened képet?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#9010) jeni válasza firemanus82 (#9009) üzenetére


jeni
félisten

benne van a szerződésben,lehet a képet nem kötelező de jelenteni kell a havi állást

(#9011) Csaszi87


Csaszi87
tag

Nem kötelező, én is havi diktálós vagyok de csak a mérőóraállást írom be mindig. Külön lehet fényképes leolvasást is csinálni ha akarsz, de az csak egy opció.

(#9012) kp78 válasza #72445440 (#9004) üzenetére


kp78
addikt

Ez aztán válasz arra, h miképp bankoljak telefonról jövőre smartbank nélkül... :(((

"Tisztelt xy!
Köszönettel fogadtuk bankunkhoz intézett levelét és elnézését kérjük az elhúzódó válaszadásunk végett.

Az új internetbanki és az OTPdirekt internetbanki felületet telefonon keresztül is eléri a böngésző által (ajánlott a Google chrome és a Firefox). A böngésző beállításainál pedig, ha kipipálja az asztali webhely opciót ez által teljes funkcionalitásában éri el a felület funkcióit, kérem az adott esetben ezt a lehetőséget legyen szíves alkalmazni.

Az OTP Bank folyamatosan dolgozik azon, hogy minél kényelmesebb, korszerűbb és gyorsabb szolgáltatásokat nyújtson. Számos fejlesztés zajlik jelenleg is a bankban, amelyekhez nagyban hozzájárulnak ügyfeleinktől érkező visszajelzések. Célunk, hogy ezeket a lehetőségekhez képest, minél hamarabb megismertessük. Így van ez az új Digitális Szolgáltatási fejlesztésekkel is, amellyel kapcsolatos módosításokról tájékoztatni fogjuk jelenlegi és leendő ügyfeleinket is.

Köszönjük a visszajelzést!
Üdvözlettel: xy
TC ügyfélreferens"

[ Szerkesztve ]

(#9013) Aryon87 válasza kp78 (#9012) üzenetére


Aryon87
félisten

Magyarán töröld ki a hátsód valamivel válasz...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9014) jeni válasza kp78 (#9012) üzenetére


jeni
félisten

az applikációs lehetőségéről egy szót se ír.

(#9015) kp78 válasza jeni (#9014) üzenetére


kp78
addikt

Fog is erre a levelére még választ kapni tőlem... :((

(#9016) laci laci


laci laci
addikt

Ma írtam nekem is..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#9018) jeni válasza #72445440 (#9017) üzenetére


jeni
félisten

le se merem írni mert akkor kapnék a fejemre. ;]

(#9019) laci laci


laci laci
addikt

Mi vegyek a p40 helyet,ha úgy alakul ez a OTP app miatt?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#9020) jeni válasza laci laci (#9019) üzenetére


jeni
félisten

Olyant ami tartalmazza a Google Play-t.
Többen dicsérik a Samsung S20 FE Q mobilt,igaz nem tudja az 5G-t,ellenben Snapi pcocis.

(#9021) sharp4 válasza laci laci (#9019) üzenetére


sharp4
őstag

Mi 11 ultra vagy 12 ultra lesz, ha megszivat az OTP. Viszont akkor nem csak a Huaweit ahygom el.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#9022) cH1 válasza laci laci (#9019) üzenetére


cH1
aktív tag

Én ha nagyon felmérgelem magam lehet iPhone lesz belőle. Az legalább tartja az árát, sokáig kap frissítéseket, hátha a 14es szériában már komoly újítások is lesznek. Samsungot nem szeretem, Xiaomi fan voltam 4 évig, de az a korszak is elmúlt sajnos. Talán megnézem Oneplus mit gurít jövőre, de már ők se a régiek. Anno két nagy kedvenc telóm volt amik a mai napig megvannak fiók alján, a Sony Xperia S meg az LG G3. Kár hogy már ezek a gyártók se jöhetnek szóba.

(#9023) laci laci


laci laci
addikt

Akik válaszoltak nekem:
Sajna a xiaomi bezárta a kapukat a mi11 ultrát már lehet piszkálni..Jó a hangja,de nagy nekem,volt s9-em azt szerettem,de az akku siralmas..Az OnePlus Nekem száraz,gyári droid..Anno szerettem a sony-t de a kijelző alsó-felső nagy takarás igazi retro fillingje van.A p40-pro tökéletes kijelző mérete,az aksi nekem nagyon gyenge,de egymás mellet akár a mi 11 ultra,akár a mi10 ultrához kèpest szebb a fotója.Mostanában volt nálam redmi note 10 pro+mi10 pro oppo ès Vivo,hát mindegyik másban jó,de nagyok nekem.Nemtudom már milyet vennék..🤔

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#9024) Aryon87 válasza laci laci (#9019) üzenetére


Aryon87
félisten

Hamarosan indul a P50Pro globalbemutatkozása :)) De én már nem váltok arra. És nem azért mert kell a Google, hanem az elértéktelenedés miatt. Idán már váltottam volna még a nyáron, ha a teló nem 120k-t érne. Ez van, marad míg ki nem döglik.
Jövőre jelen pillanatban ezek a lehetséges utódok, persze nagyon függ az ártól is: Samsung S22Ultra, Xiaomi Mi12Pro/Ultra mint csúcs, egy kategóriával lejjebb pedig Samsung S21FE vagy Honor60Pro, bár a P40Pro mellé felesleges még egy Huawei típus, így Samu vagy Xiaomi lesz. Még az iPhone 13Pro Max amin elmélkedem, de az iOS-tól félek. Mielőtt meglesz a végleges utód, 14 napos cuccban kihozok egy i13PM-et, 2 hét alatt vagy megkedvelem, vagy nem...
Hogy te mit tudnál kihozni? Passz. Bár addigra a Honor60 széria és a Samu S22 széria már piacon lesz, ezek közül valamelyiket.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9025) laci laci válasza Aryon87 (#9024) üzenetére


laci laci
addikt

Sajna a xiaomi zárt bootloaderes lesz így nekem felejtős,vennèk most is samut,de az akku nem bír 3 órát átlagban..,igaz a p40pro se bír többet a nyáron cserélt aksival..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#9026) rdt89 válasza Aryon87 (#9024) üzenetére


rdt89
addikt

Ez a P50 Pro nekem nagyon nem szimpi, hardver tekintetében előre, kamerák tekintetében visszalépésnek látom a P40Pro-hoz képest /13mp-s ultrawide és a 3,5x optikai zoom mindenképpen visszalépés/.

[ Szerkesztve ]

(#9027) jeni válasza laci laci (#9025) üzenetére


jeni
félisten

rdt89
A P50 Pro meg nem Google képes
szinte majdnem mindegyik már zárt bootloaderes.
Samu S20 FE Q ez jó aksi idővel bír

[ Szerkesztve ]

(#9028) rdt89 válasza jeni (#9027) üzenetére


rdt89
addikt

Az engem nem zavar kicsit se, sőt, Samsung meg az utolsó készülék amire pénzt áldoznék. :D :R

(#9029) Aryon87 válasza rdt89 (#9026) üzenetére


Aryon87
félisten

Vannak helyzetek, mikor a P40Pro esetében örülnék ha csak 3x optikai zoom lenne. Főleg városban. Fotózásnál 90%-ban csak a zoomkamerát használom, és bizony vannak olyan helyzetek, mikor egy jó perspektíva miatt nem tudok már hátrébb menni. És itt a 3x az digitális, bár szerencsére a P30Pro-hoz képest sokat fejlődött a szoftver és szépen összegyúrja a képet.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9030) rdt89 válasza Aryon87 (#9029) üzenetére


rdt89
addikt

S ha reszelgették volna megjelenés óta az algoritmust, mint az előző modelleknél, bizony még ennél is jobb képeket tudna lőni sokkal.

(#9031) BaDaBoo


BaDaBoo
csendes tag

Sziasztok!

Lassan 1 éve vagyok P30 Pro tulajdonos, de megfogalmazódott bennem a gondolat, hogy váltanék P40 Pro-ra, leginkább a még jobb minőségű kamera miatt. :))

A kérdésem az lenne, hogy mennyire élhető a készülék Google szolgáltatások nélkül? Jelenleg leginkább a következő alkalmazásokat használom: FB, Insta, OTP applikációk, BKK, Online Rádió, Waze, Telekom alkalmazás, szokásos üzenetküldő platformok + Gmail.

Továbbá kb. mennyi aktív kijelzőidőt lehet kihozni belőle (nyilván ugyanolyan használat mellett ) a P30 Pro-hoz viszonyítva?

(Esetleg van rá mód, hogy Google kompatibilissá váljon a készülék? -> Amikor utoljára olvasgattam a témába akkor úgy emlékszem csak garanciavesztéssel ment. :F )

A segítséget előre is köszönöm! :R

"You Are Your Maker."

(#9032) Aryon87 válasza BaDaBoo (#9031) üzenetére


Aryon87
félisten

Inkább megszokás kérdése. A felsorolt alkalmazások mind mennek, egyedül az OTP alkalmazással lehet gondod, ugyanis a Smartbank kb február-márciusig él, utána lelövik, és az új OTP akármi app fog életbe lépni, ami sajnálatos módon el se indul a telefonon semilyen módon (talán mókolással, de erről majd nyilatkozik aki tudja használni).
Gmail helyett a Bluemailt ajánlom, 15 percenként frissül, egyszerű korrekt kis app.
Bkk helyett pedig van jobb alternatíva is, a Menetrend app néven, ott még a kijelölt járművet is nyomon tudod követni hogy hol tart épp (Csillamos esetén jól jön :)) )
Az alkalmazásokat az Aptoide, APKPure, Aurora store áruházak egyikéből lehet beszerezni.
Ha megveszed a telefont, P30Pro-n a névjezéket meg minden fontosat ments fel Cloudba, amit majd a P40Pro-n le tudsz hívni, mert ugye a Google-ba hiába mented fel, nem fogod tudni elérni. Ennyi a kellemetlenség beköltözésnél.
Nekem 86%-os akkukapacitással 6 óra SoT még megvan túlnyomóan mobilnettel és 2 simmel. 5G off. Üzemidő úgy 18 órát is elmegy ha merítésig nyomom. 19 hónapos a telefon. De átlagban reggel leveszem, este felteszem használom.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9034) cH1


cH1
aktív tag

Megleptem magam korlátlan nettel, 5g-vel. Két napja használom belvárosban, elvileg jó jelerőséggel, tényleg durván érezhető mennyivel jobban merül. Most néztem is egy akksi kapacitást mert tippre nem fogja bírni az egész napot így, majdnem 400 töltési ciklus után már 84%-on van. 80 alatt kell gyártói utasítás szerint cserélni. Igazából magam se tudom mire számítottam, de láttam már ennél lényegesen régebbi telefonokat több ciklussal jobb állapotú akksival.

(#9035) bokarcsi71 válasza cH1 (#9034) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Sziasztok!
Ezt a töltési ciklust, és akksi százalékot hol tudom megnézni?

(#9036) thebiker válasza #72445440 (#8694) üzenetére


thebiker
tag

Hali,
Feltettem ezt a verziót egy Nova 9-re de nem tudok keresni a Play Store-ban. Amint rábökök a keresési sávra visszadob a kezdőképernyőre. Pl a Gmail-ban megy a kereső sáv.
Másnál jól megy?

(#9038) Aryon87 válasza bokarcsi71 (#9035) üzenetére


Aryon87
félisten

Accubattery néven keresd

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9039) Aryon87 válasza cH1 (#9034) üzenetére


Aryon87
félisten

Enyém 86%-os. Tavasszal kap egy akkucserét. Addig elvegetál :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9040) Xelo válasza Aryon87 (#9039) üzenetére


Xelo
addikt

emui 12-ben mar megtalalhato a beallitasoknal is:

(#9041) Aryon87 válasza Xelo (#9040) üzenetére


Aryon87
félisten

Na ez jó dolog. Csak jönne meg végre..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9042) thebiker válasza #72445440 (#9037) üzenetére


thebiker
tag

Köszi!!!

(#9043) bokarcsi71 válasza Aryon87 (#9038) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Köszönöm.

(#9044) Xelo válasza Aryon87 (#9041) üzenetére


Xelo
addikt

még had dolgozzanak rajta, eddig 9 bugot és 2 "ajánlást" jelentettem, meg küldtem csomó logot. amikor érzékeli hogy a zsebemből előveszem, és bekapcsolná az aod-t szeret pl lefagyni néha. :U de ha tesztelésre vállalkozik az ember az ilyen, remélem nézegetik is amiket küldök, és hozzá tudok járulni a majdani végleges termék stabilitásához.

(#9045) kp78 válasza Aryon87 (#9013) üzenetére


kp78
addikt

Netbankon keresztül is írtam OTP-nek, amire ott válaszoltak...
A válaszoló hölgy nagyon nincs képben, h egy HMS-en jelenleg is jól működő, AppGallery-ből is letölthető alkalmazást készülnek kihúzni alólunk :W
Mintha nem is nekem válaszolt volna. Simple app-ot meg sem említettem nekik.

"Tisztelt XY!

Köszönettel vettük bankunkhoz küldött levelét.

Jelenleg a HMS (Huawei Mobile Services) részét képező AppGallery alkalmazáson keresztül valóban nem érthető el sem az OTP Smartbank, sem a Simple applikáció. A GMS-n (Google Mobile Services) belüli Play áruház alkalmazásboltból történő letöltési lehetőségen
kívül nincs más lehetőség az alkalmazás telepítésére.

Az OTP Bank folyamatosan dolgozik azon, hogy minél kényelmesebb, korszerűbb és gyorsabb szolgáltatásokat nyújtson ügyfeleinek. Számos fejlesztés zajlik jelenleg is a bankban, célunk, hogy ezeket a lehetőségekhez képest, minél hamarabb megismertessük ügyfeleinkkel.

Az egyes fejlesztésekről és új szolgáltatásokról folyamatosan tájékoztatjuk jelenlegi és leendő ügyfeleinket.

Tisztelettel:
X Beáta
OTP Bank Nyrt."

(#9046) laci laci válasza #72445440 (#9033) üzenetére


laci laci
addikt

Nekem a legnagyobb bukás kèt nap alatt 100.000ft volt..Azt hittem,hogy megőrülök és elmegyek Varga Irén bulijára..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#9047) sharp4 válasza laci laci (#9046) üzenetére


sharp4
őstag

Na azt 100.000-t én nyertem meg. 130ert vettem a telot lassan egy éve.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.