Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

Hiányzik a Huawei, tudta úgymond “tartani” az árakat, a Samsung és a Xiaomi jól el is pofátlankodta magát, és valószínüleg a OnePlus és az Apple is ezt fogja tenni... :(

(#202) janeszgol válasza Giovan! (#186) üzenetére


janeszgol
félisten

Mind a ket ceg adatot gyujt. Az egyik talan titkolja, a masik summazza egy feltetelekbe. Minek a google-nak olyan adatok? Plane az email tartalommal egyutt?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#203) 7Heads Drago válasza Aryon87 (#198) üzenetére


7Heads Drago
veterán

De térjünk már át a telora: Mi a véleményed róla. Nekem bejön. Képek jók, üzemidő is, nekem a 3D arc felismerő jól jönne. A Jack hiányzik sajnos...
Ha tényleg ennyire fantasztikus a Samsung mi a lókakit csináltak hogy vicc lett a készülék üzemideje 120 hz-en? Ha jól tudom a Oneplus is hasonló kijelzővel fog jönni. Kíváncsi leszek rá.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#204) Giovan! válasza Reggie0 (#199) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem, a cél egyforma (hangsúlyozom, a kizárólag piaci alapon működő cégekről van szó), az eszközök és a lehetőségek már nem, ezért aztán nem egyformák a cégek sem.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#205) Navaren válasza Aryon87 (#161) üzenetére


Navaren
aktív tag

Pedig ezt nem olyan komoly ám megérteni egy az egyben.

A Google (és a Microsoft, az Apple, meg a franc tudja még mi más) így vagy úgy, eltérő, de mégis valamilyen szinten mindig monitorozza, hogy mit csinálsz a kütyüdön (akkor is, ha az összes felajánlott helyen elutasítod az "adatok megosztását a termék folyamatos javításának érdekében).
Az viszont, hogy mit csinálhatnak, hogyan hasznosíthatják, kinek és hogyan adhatják tovább, vagy fordíthajták profittá ezeket az adatokat - a felhasználói privát szféra lehető legjobb tiszteletben tartásával - bizony nemzetközi egyezmények és persze törvények által szabályozott/korlátozott rendszer.
Nem mondom, hogy ez jól van így (és ilyen az általad is pedzegetett 'relevant ads' kérdése is), de akkor is ez van, ráadásul ha valahol tudatos, vagy véletlen (hahaha) turpisság derül ki, arra elég keményen csap le nemcsak a mainstream tech média és community, de a törvény is, akár eurómilliós büntikkel.

Ugyanezek a korlátok viszont nincsenek meg akkor, ha állítólag közvetlen a kínai államnak töltik fel ezeket az adatokat, ott úgy és azt csinálnak ezekkel, amiket akarnak.
Nem biztos, hogy ez így is van, sőt, de az igenis megalapozottan felhozott lehetőség mint olyan baromi fenyegető, és bár talán még mindig nincsenek megdönthetetlen bizonyítékai senkinek arra, hogy akár így lenne bármilyen Huawei technológia kapcsán, az elmúlt egy évben a Huawei-t sem nagyon látni, hogy fűt-fát, világokat mozgatna meg azért, hogy bebizonyítsa az ellenkezőjét, és mihamarabb folytathassák ott, ahol meglőtték őket.
Pedig istenbizony szívesen nézném, ahogy parkolópályára küldenék több konkurensük egy fullos rendszerrel :), mert a telefon bizony pofátlanul jóra sikerült.

Ne haragudj, tudom, hogy unod/unjátok és a csapból is ez folyik minden HW cikk kapcsán, de gondoltam összefoglalom.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#206) Reggie0 válasza Giovan! (#204) üzenetére


Reggie0
félisten

Ha csak az a korlat, hogy nincs ra eszkoze vagy lehetosege, az meg nem zarja ki, hogy ugyanolyan legyen. Akkor lenne nem ugyanolyan, ha ugyanolyan lehetoseg es eszkoz birtokaban sem tennek meg ugyanazt.

[ Szerkesztve ]

(#207) Giovan! válasza Reggie0 (#206) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem zárja ki, de nem is erősíti meg, vagyis nem jelenthető ki, hogy amúgy ugyanolyan lenne. Mivel nincs eszköze vagy lehetősége, nem tudhatjuk mit tenne, ha ezek meglennének neki.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#208) Reggie0 válasza Giovan! (#207) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat, hany peldat tudsz, amikor nem hasznalja ki ezeket a lehetosegeket egy ceg annak ellenere, hogy birtokaban van? Ha a nagycegeknek csak a 10%-a log ki a sorbol es jofiu, mig a maradek 90% nem, az mar elegge reprezentativ...
Ez olyan, hogy ha 100 oroszlanbol csak 10 nem tamad meg, akkor azt mondjuk, hogy az oroszlanok veszelyesek.

[ Szerkesztve ]

(#209) Giovan! válasza Reggie0 (#208) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha csak 1, egyetlen 1 kimarad a mintából, akkor már nem jelenthetjük ki, hogy a minta a csoport minden tagjára illik, vagyis helytelen az állítás, hogy minden nagy cég egyforma. Ez a baj az ilyen sémákkal, kijelenteni könnyű, hogy minden (és itt a mindenen van a hangsúly) ez vagy az egyforma, bizonyítani már nehezebb.
Ezért mondom azt, hogy mindig az adott esetet kell megvizsgálni a maga kontextusában, és ott ítéletet hozni.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#210) Aryon87 válasza 7Heads Drago (#203) üzenetére


Aryon87
félisten

Jaja, jó lenne rátérni az eredeti témára.

Nekem tetszik amit letettek az asztalra. Talán 1-2 negatívumot tudok felhozni ellene: egyik a kijelző. Már a Samuknál, és most a P30Pro-mnál is az agyamra megy a hajlított kijelző, felesleges dolog, főleg ha nincs is kihasználva. (Mate30Pro-nál meg pláne nagy baromság). Itt meg nem elég hogy oldalt, most már alul és felül is kerekített. Kérdem én? Mi a hétszenséges ....nak? A másik, hogy kivették a supermacro módot. P30Pro-n nagyon jó feature. Már egy jól célzott zoomolással kivitelezhető a dolog, ismerős M30Pro-ja által láttam 1-2 érdekeset, csak pislogtam.
Amiket láttam videókat youtubon, meggyőztek. (ezt a tesztet még mindig nem olvastam el, nemsokára pótlom)
Külön tetszik, hogy a világos és sötét részeket jól tudja kezelni úgy, hogy nincs benne automata hdr továbbra sem (ja igen, ez is egy negatívum, ideje lenne már betenni), bár az enyémnél nem érzem hiányát.
Hardveresen semmi új itt, csak a szokásos aktuális új, Pro-ba nagyobb akksi bőven belefért volna, egy olyan 4500-4800 legalább.
A 3D azonosításért pacsi, én azt a Pocophone és Mi8-ból ismerem.

Várom a Pro+ megjelenését és kameratesztjét, arra fáj a fogam (fogsorom inkább :D )

Olvasom a Samu S20 topikokat, vicc ami ott megy. De ott is volt hurrogás bőven az elején, azt tessék. Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#211) akooos válasza Aryon87 (#210) üzenetére


akooos
veterán

Imádom, hogy viccnek tartod ami más topikban megy, azok után, hogy itt mi megy ;]

(#212) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Hoppsz még valami az árakhoz:
P40 pro 5G 256 gb 1000 dollár
S20+ 4G 128 gb 1000 dollár
S20+ 5G 128gb 1100 dollár
S20+ 5G 256 gb 1200 dollár
Szóval nincsenek egy árban.
De persze ez akkor is sok. Én személy szerint max 300-350 -et adnék érte. Nekem egy telo se ér többet mindegy milyen a logó rajta. És egyenlőre parasztvakítás az 5G is. Csak hozzá lesz kötve a csúcshardver és muszáj lesz sok embernek lenyelnie.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#213) S e t h válasza Aryon87 (#210) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, vicces.
A sok tiltás is az.
Gonosz moderátorok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#214) Giovan! válasza 7Heads Drago (#212) üzenetére


Giovan!
addikt

Szóval a Huawei kb. 200 dollárra értékeli a GMS-t. Meglátjuk a piac mit fog ehhez szólni.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#215) Aryon87 válasza akooos (#211) üzenetére


Aryon87
félisten

Ami más topikban megy az valóban vicc.
Megjelenik, véleményalkotás, amit acsarkodás és keresztvetés követ, mert olyan nincs, mert meg se jelent és tökéletes mert húdecsúcs. Aztán kézbekerül, és egyéb nincs csak sírás-rívás, mert nem az van amire számítottak és most azon megy a tanakodás, miként lehetne javítani (lebutítani) hogy menjen már úgy ahogy kellene..

Itt is vicces ami megy, amit már kívülről fúj mindenki. Nem a telefon teljesítményéről és képességéről szól ez a topik mióta a teszt kijött, hanem egy apróság hiányáról, ami nem befolyásolja a többi funkció működését, ami egy agyament miatt nincs a telefonon, és a hozzá kapcsolódó, fél éve tartó politikai harcokról, ami vándorol topikról topikra.

2 külön téma. ;)

Seth: Igen. Csúnya modik.. Biztos unatkoznak, most hogy félkarantén van.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#216) Jeanne d'Arc

Gyönyörű, szuper, de ennyi kompromisszum nem fér bele. :(

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#217) Giovan! válasza Aryon87 (#215) üzenetére


Giovan!
addikt

Tedd hozzá, számodra apróság. Másoknak meg a szoftver legalább olyan fontos, mind a hardver, sőt, van akinek fontosabb is.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#218) Ricardo válasza Jeanne d'Arc (#216) üzenetére


Ricardo
félisten

Én az árát sokallom.

(#219) akooos válasza Aryon87 (#215) üzenetére


akooos
veterán

Ha pártatlanul beleolvasnál ebbe a topikba, nem vérszemmel, akkor látnád, hogy pontosan ugyanez megy itt is :) Csak itt nem 100 ember, hanem mondjuk 10 ember harcol, hogy mennyire überfaszakirály a telefon és nincs konkurense a piacon.

"Megjelenik, véleményalkotás, amit acsarkodás és keresztvetés követ, mert olyan nincs, mert meg se jelent és tökéletes mert húdecsúcs."

"hanem egy apróság hiányáról" :DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD
Ne haragudj, de ez pont azt erősíti, amit eddig többen is mondtak már. Google nélkül ez egy kiherélt próbálkozás. Nem egy apróság hiányzik belőle, hanem az egész keretrendszer, ami ha hiszed ha nem, az Android gyártójának a saját keretrendszere :D
Sok sikert a telefonhoz, tényleg, biztos jó lesz 2021-ben böngészőből használni mindent.

A moderátorozással meg a helyedben óvatosan bánnék, főleg ismerve, mi történt kb 1 éve..

És ezzel itt is hagyom a topikot, mert eleget szórakoztam :D

[ Szerkesztve ]

(#220) Aryon87 válasza Giovan! (#217) üzenetére


Aryon87
félisten

A GMS hiánya egy apróság. Lassan 1 éve tudja mindenki mi a szitu, ti még mindig képesek vagytok ezen lovagolni. Akinek fontos a Google világ, az nem Huaweit fog venni ezentúl. Aki márkahű, az választ. Vagy bevállalja HMS-el (mint pl én) vagy átmegy a másik 4 gyártó (iPhone, Samu, Xiaomi, One+) egyikéhez ami elérhető szolgáltatónál is, ill. kakukktojásként szolgáltatói jelenlét hiányában a Pixel-hez.

Akooos: ha én meg tudom csinálni böngészőből a dolgokat, más is meg tudja tenni ha életbevágóan fontos.
A moderátorozást nem én hoztam fel, érteni fogják ők is mire ment az, csak most kapcsolok, hogy lemaradt a végéről ez a smiley --> :U

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#221) ForRedGlory válasza 7Heads Drago (#162) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mégis a Huaweit meszelték el. Persze biztos ki tudod ezt is magyarázni, de nem érdekel.

(#222) R3laX


R3laX
addikt

Az volt a gáz, hogy egy nárcisztikus dagadt üzletember került Amerika élére, nem egy elnök.

Itt volt a probléma:

Mostani felállás pedig:

1. Samsung
2. Apple
3. Xiaomi
4. Huawei

Nem hiába tette le voksát a Leica a Huawei mellett. Sony haldoklása után, a legjobban kezelhető, megírt software-rel rendelkezik.

Következő a Xiaomi....

[ Szerkesztve ]

(#223) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Gms ide vagy oda, drága. És sajnos az összes az. Talán ez a korona miatti visszaesés lenyomja picit az árakat.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#224) user12


user12
őstag

Szerintem nagy, majdnem tablet-méret.
De ez csak az én véleményem.
Azt esetleg tudja valaki, hogy mióta volt ez a Google-os pálfordulás, van valami változás a biztonsági és fő frissítések terén? Rövidebb vagy hosszabb lett az aktuális modell életciklusa. Anno kb 2 év és nuku frissítés.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#225) Giovan! válasza R3laX (#222) üzenetére


Giovan!
addikt

Olvass vissza. Ebben a versenyben a profit a fontos, nem a darabszám, abba ugyanis beszámítják a 100 dolláros vackokat is, amin kb. pár dollárt keres a gyártó.
A profitot tekintve meg még mindig egy amerikai cég az első helyezett, nem is kevéssel, konkrétan a teljes mobilpiac profitjának kétharmada köt ki náluk (vagyis az összes többi mobilgyártó együtt osztozik a maradék 1 harmadon).
Ezen a tényen az sem változtat, ha félkövérben írod a hozzászólásodat, sőt, ha végig Caps-el írod, az sem :(

Valójában a szankciók kiváltó okát azok az 5g hálózatok jelentik, amiket a Huawei tervez kiépíteni NATO és EU-s (vagyis amerika katonai és gazdasági szövetségeseinek számító) tagországokban.

Aryon87:
Nem értem a hozzászólásod első részét, 1 év elteltével tán kevésbé fontos szempont lett a GMS hiánya? :D

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#226) doooo válasza MarkCsiha461 (#201) üzenetére


doooo
veterán

Hogy mi? Hiányzik a Huawei? Mihez? Még a Samsungnál is magasabbak néha az áraik... sőt, most Google nélkül egyértelműen magasabbak minden más gyártóhoz képest az áraik. Ne akarjátok már bemagyarázni (mert nem csak te jössz ilyen okosságokkal), hogy valamiféle segítséget nyújtott a piacnak az árak elszállása ellen...

(#227) doooo válasza R3laX (#222) üzenetére


doooo
veterán

Pont a Leica az, aki segít a szoftverben, szóval semmi értelme annak, hogy a "szoftver miatt választották a Huaweit". Ja és ezen, meg a brand néven kívül nagyjából ki is fulladt a dolog. Erről ennyit. Ezt kár ilyen "vastagbetűsen" belevenni a konteós sztoriba.

[ Szerkesztve ]

(#228) R3laX válasza Giovan! (#225) üzenetére


R3laX
addikt

:(

(#227) doooo:
Sajnálom, mert a Sony után kedvenc lett. Először egy Honor, majd P20 Pro személyében. Pedig én sem voltam túl toleráns először a kínai cuccok felé.

[ Szerkesztve ]

(#229) Harsányi Cs


Harsányi Cs
csendes újonc

Végre letölthetőek a DNG fájlok.

(#230) dutrás válasza user12 (#224) üzenetére


dutrás
őstag

Nézd meg mekkora az S20 ultra.
A Mate 30 pro jelent meg elsőként az ősszel. Kb egy éve szankcionálja az amerikai kormány a Huawei termékeit.
Az új HMS-el érkező készülékek esetében nincs még tapasztalat frissítések terén.
A Mate 9 2 főverziót élt meg biztonsági frissítéseket ma is kap.
Mate 20 pro eddig 1 főverziót kapott biztonsági frissítések jönnek.
Gondolom a többi Huawei telefon is hasonlóképp frissül középkategóriától fölfelé.

P50 pro/P40 Lite

(#231) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Szerintem ennyit nem ér egy telefon, kamera, Google ide vagy oda. 400 e Ft horribilis összeg. Annyira felmentek az árak, hogy lassan fel sem fogom. 3 éve vettem a P9 telefonomat 125 e ftert, elofizetessel, pedig az majdnem a csucsmodell volt. A P40et sosem kapom meg ennyiért....

[ Szerkesztve ]

(#232) bear_ válasza Pinyo16689 (#231) üzenetére


bear_
aktív tag

Cserébe a 100 000ft-os középkategória is bőven használható már 2 évig minden gond nélkül.

(#233) 7Heads Drago válasza akooos (#219) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ki és hol írta ezt: mennyire überfaszakirály a telefon és nincs konkurense a piacon.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#234) 7Heads Drago válasza ForRedGlory (#221) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Miért magyarázzam ki?
Az érdekes az hogy a többieket miért nem? pl [link]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#235) Ricardo válasza Quqesz (#223) üzenetére


Ricardo
félisten

Kíváncsi vagyok én is milyen hatással lesz ez az egész az árakra.

(#236) Pinyo16689 válasza bear_ (#232) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Én egy Honor 20at vettem 100 e ftert, tökéletes.

(#237) 7Heads Drago válasza Giovan! (#225) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Melyik amerikai cégre gondolsz? Amelyik Kínában gyártat? Ha az Usa-ban lenne a gyártás gondolom kisebb lenne a mellényük. És nyilván a bérgyártóknak más az áruk 1 000 000 darabnál mint 50 000 000-nál. Évente kiadnak 3-4 telot ugyanazzal a procival, esetleg az előző évivel. Nyilván sokkal egyszerűbb rá optimalizálni a rendszert mint droidra. Szóval ez is tény. És ha ezt még 100 topikba beírod valszeg akkor se változik. És egy-két elvont embertől eltekintve ezzel mindenki tisztában van.
Inkább azt válaszold meg hogy náluk van a nyereség 2/3-a akkor miért más gyártóknál jönnek az újítások és miért csak piac követők lettek. Pedig anno fordítva volt ez.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#238) hangyász2 válasza Pinyo16689 (#236) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Telekomnál Nova 5T max. 68900 Ft 10 x 3 GB net társaságában. Dominóval még 11000-rel olcsóbb, magentásoknak még olcsóbb. :D

Jó ettől még a telefonok alapvetően nagyon drágák lettek.

(#239) Reggie0 válasza Giovan! (#209) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem, az azt jelenti, hogy van egy kivetel. Az eletben, a statisztikaban gyakorlatilag nincsen sehol 100% illetve 0%.

(#240) Pinyo16689 válasza hangyász2 (#238) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Amikor én vettem, meg nem ennyi volt az ára. Sajna, nem látok előre..
Most néztem, Dominoval 121 e Ft.

[ Szerkesztve ]

(#241) <Lacy85> válasza Noukoum (#12) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az az igazán ijesztő, hogy ezt még el is hiszed. :D :C

Amúgy egész korrekt lett a teló. Mondjuk ilyen áron mindegyik gyártó egye meg a mobilját. De ez meg csak egyéni vélemény.

(#242) Pinyo16689 válasza Pinyo16689 (#240) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Amúgy off lett volna az előző hozzaszolasom, elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#243) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#237) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Most nem arról volt szó, hogy ki mennyit fejleszt. Ennek mi köze van ahhoz a baromsághoz, hogy "azért léptek, mert megelőzte az iPhone-t"?
Miben előzte meg? Több filléres sz@rt tudtak eladni, ezért darabszámban jobbak?
Prémium kategóriában huszad annyit nem adnak el, mint amennyi iPhone fogy évente.
Az életben nem fognak feljönni az Apple szintjére. Nem csak ők, hanem egyik adroidos gyártó sem.
Bevételi oldalon össze sem lehet hasonlítani a két cég mobilos részlegét.

(#244) Giovan! válasza 7Heads Drago (#237) üzenetére


Giovan!
addikt

Minek terelsz? Miben befolyásolja az állításomat, hogy hol gyártat az említett amerikai gyártó, vagy hogy melyik más gyártónál vannak az ujítások, vagy hogy hány modellel jelenik meg egyszerre egy évben.
Az enyém egy egyszerű megállapítás volt, ti. nem az amerikai gyártó lehagyása miatt kapta a szankciókat a Huawei, mivel nem hagyták le az amerikai gyártót, szóval máshol kell keresni az okokat.

Aztán hogy te ezt is személyes sértésként fogod fel (mint mindent...), és idekevered az Apple-el szembeni ellenérzéseidet (mint tetted azt a másik topikban az optimised charging kapcsán, amit megpróbáltál valamiféle Huawei találmányként eladni, amit csak lemásolhat az Apple, közben meg már tavaly óta az iOS része), az már a te dolgod, én sajnos nem tudok segíteni ennek a feldolgozásában :(

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#245) mjani1172 válasza hangyász2 (#238) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez már úgy tudom megszűnt, csak pár napig volt.
Most 121000 ft

[ Szerkesztve ]

(#246) hangyász2 válasza mjani1172 (#245) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem akarok OFF-olni tovább, de van megint, most kék.

Vagyis az előbb még 40 darab volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#247) Giovan! válasza Reggie0 (#239) üzenetére


Giovan!
addikt

Statisztikában sem mondják hogy minden tagja ilyen vagy olyan egy csoportnak, ha nem tudják bizonyítani, hogy az tényleg minden tagra igaz lenne. De ezzel szerintem te is tisztában vagy.

Még egyszer: ha van egyetlen kivétel is, akkor már nem igaz az az állítás, hogy minden nagy cég egyforma.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#248) #30610944


#30610944
törölt tag

Nemet amazonon 999 euro. Aprilis 20an szallitjak.
Adnak hozza GT2 orat es Freebuds 3at. [link]

(#249) Reggie0 válasza Giovan! (#247) üzenetére


Reggie0
félisten

Hogy ne mondanak, a kemiaban is ugy tanitjak a nemesgazt, hogy azok nem alkotnak vegyuletet mas atomokkal, aztan idovel jonnek a kivetelek. Komplex rendszereknel nincsen 100%-os allitas, max a matematikaban, de az ugye elmeleti dolgokkal foglalkozik.
Az altalanositas a matematikaban mukodik egyedul ugy, ahogy irod, mert ott azt jelenti, hogy minden esetben igaz. A hetkoznapi eletben az altalanositas pedig azt jelenti, hogy reprezentativ minta alapjan nagy biztonsaggal megallapithato. Nem azt, hogy minden esetben ugy van.

[ Szerkesztve ]

(#250) mjani1172 válasza hangyász2 (#246) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem találom, pedig jó lenne. Nálam 121rugó.
Mit kell válasszak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.