Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) #41360896


#41360896
törölt tag

Nyugodtan tilthat a modi :R
Mert aki a tök fals infót nem írtja csak azt aki szóvá teszi ezt az nézze meg, hogy kinek melózik! Meg minek? :C
Eddig ezért nem voltam prémium tag! :R

[ Szerkesztve ]

(#352) nyisziati válasza #41360896 (#351) üzenetére


nyisziati
veterán

De most majd leszel, oh igazság lánglelkű lovagja! :C

(egyébként a cikk, amit a kolléga megosztott, egy áprilisi tréfa volt; pár kommenttel lejjebb ezt meg is beszélték néhány fórumtárssal; úgyhogy mielőtt dühödt személyeskedésbe kezdtél volna, érdemes lett volna kicsit továbbolvasnod) ;)

(#353) andor80 válasza Schuler888 (#348) üzenetére


andor80
senior tag

mer' aztán mobilban van értelem bármilyen stereo "hangszorónak " Istenem bármelyik 1000 forintos külső bt féynév minőség még a legjobb beépítetthez képest is...

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#354) Noukoum válasza andor80 (#353) üzenetére


Noukoum
veterán

Az árat erősen kétlem. De ettől függetlenül, mindenhova magaddal viszed a külső hangszórót? Annak is súlya van, külön kell megvenni, külön akkumulátorral amit tölteni kell külön, fel kell mindig csatlakozni (gondolom minden alkalommal), és nem is a telefonodból fog jönni a hang. Nem hangzik túl jól.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#355) p2pp válasza Noukoum (#350) üzenetére


p2pp
őstag

A P30 pro is mono telóm sajnos.
De a Mate 20 pro amit asszony megörökölt az Stereo!

Ui.

Az 5G sávok megérnének 1 külön cikket a Mobilarénán!!!
Nekem nem tiszta és nem szeretnénk úgy járni, mint anno a 4G B20.
A mostani N28 lenne a 700?
Csak mert nem világos.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#356) ForRedGlory válasza andor80 (#353) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szegényes a fantáziád, ha szerinted a sztereó felesleges.

(#357) Namelesske


Namelesske
addikt

Szerintem kihagyott ziccer, hogy nem csinálták könnyen nyithatóvá a bootloadert és nem lehet ráküldeni a gapps csomagot, teljesen "hanyagságból"

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#358) k-adi válasza Noukoum (#350) üzenetére


k-adi
nagyúr

sajnos a gms se fért bele 400ezerért :(

(#359) Quqesz válasza ForRedGlory (#356) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pedig egy telefonba felesleges. Olyan rajta zenét/filmet hallgatni, mint sajtraszelővel rejszolni......kicsit élvezetes, de inkább fájdalmas. :K 17cm-en milyen sztereo hatást lehet elérni? Olyan fából vaskarika... Akkor inkább egy füles/fejhallgató....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#360) ForRedGlory válasza Quqesz (#359) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mármint akkor szerinted felesleges, szerintem meg nem. Baromi zavaró, ha csak egyoldalról jön a hang. Bár biztos túlfejlett a fülem. :DDD Nem is nagyon olvastam még máshol, hogy valaki szerint felesleges a sztereo hangszóró, de hát ezt is megéltem.

(#361) mizoli válasza Namelesske (#357) üzenetére


mizoli
addikt

Ha nyitható lenne a bootloader, valóban többen vennének Huaweit (pl. én is).
De akkor törölhető lenne a sok szemét is, amit a gyártó ajándékba ad a telefonnal, és ez a Huaweinek nyilván nem tetszene.
A régebbi Huawei telefonom (is) természetesen rootolva van, és teljesen le van irtva róla minden, ami nekem nem kell. A HMS is az AppGallery-vel együtt :)

[ Szerkesztve ]

(#362) h4h01 válasza ForRedGlory (#360) üzenetére


h4h01
senior tag

Ez is afféle kreált igény lett...számomra pl. egy jack csatlakozó sokkal többet érne de mind1..Amúgy cikkben le van írva, hogy jó minőségű hangszóró van benne, szépen szól..innentől kezdve who cares? Legtöbb sztereo mobilnál amúgy a felső az egy magasakat cicergő kiegészítő valami..De biztos nélkülözhetetlen.. :U

(#363) k-adi válasza h4h01 (#362) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja, ezen fenn akadni :D lol... inkább a gms hiány miatt menjen a sírás, az talán fontosabb..

(#364) p2pp válasza ForRedGlory (#360) üzenetére


p2pp
őstag

Látom nem csak engem zavar a monó hang.
Nagyon furcsa most is.
Sokkal jobb ha több helyről jön a hang, ebben a méretben is.
Azt már nem is mondom, h a füles is sokkal jobban szól
a Mate sorozatnál. Csak a kamera miatt lett Mate 20 Pro helyett
a P30 Pro. Éppen akkor volt váltás a kameráknál.
Persze a kijelző is visszalépés. Sokan észre sem veszik, pedig nagyon is látható sajnos.
P40 pro-ra visszatérve kiváncsi leszek ezekre.
A pro+ meg főleg az emelt képfrissítéssel való gyorsabb merülésre.
Ér majd még vagy 100-al többet a plusz lencse, meg nagyobb zoom.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#365) ForRedGlory válasza h4h01 (#362) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Látom nehéz felfogni, ha valakinek hiányzik. Engedd akkor el. "kreált igény"... ja...

(#366) gyonyoruwok válasza p2pp (#364) üzenetére


gyonyoruwok
tag

milyen értelemben visszalépés a kijelző? öcsém beszerzett pár hónapja egyet, és én úgy látom, hogy nem elég éles. nem az, hogy a szerény P20-am mellett, hanem úgy alapvetően nem látom élesnek. és őszintén szólva, a kamerától sem dobtam hátast, hiába nyűgözött le a tesztekben.. :U úgyhogy jelen állás szerint csak az android 10 miatt irigykedem

Sony A6000 | iPhone 12

(#367) h4h01 válasza ForRedGlory (#365) üzenetére


h4h01
senior tag

Mobiloknál szerintem az! Hát neked kéne elengedni, mert neked hiányzik és nem nekem..Mondod ezt egy stereo vs mono hitvita alapján..Ez olyan mint a benzin vagy a dízel..Hát lehet hihetetlen, de mono hangszóróból is van jó..Ebben pedig a cikk alapján jó hangszóró van..Nem kell mindent egyből előítéletesen lefikázni, mert szerinted a sztereó jobb..Van itt egy iphone 11 az asztalon..szerintem ritka fos hangszórója van, nagyon túltolt mélyekkel..pedig sztereó :DDD #szaradízel :DD

[ Szerkesztve ]

(#368) p2pp válasza gyonyoruwok (#366) üzenetére


p2pp
őstag

A kijelző nem csak 1000-el kevesebb képpontban visszalépés a P30 pro-nál. (Minden nap látom ezt a párom telóján.)
Hanem minden másban is. A szinek is fakóbbak.
Lehet ez a szinhőmérséklet miatt van. Nemtom.
Számomra a Mate 20 pro kijelzője olyan Samsungosabb volt.
Persze élesebb, kontrasztosabb, teltebb, gazdagabb volt.
Mindkettőn Droid 10 van már régóta.
De viszont kamerában tényleg jobb a P30 pro!
Ha a kamera a fontos, akkor nem véletlen a P30 pro a legjobb
az ár/érték arányról nem is beszélve.
A videókban nincs egetverő különbség P40 pro-tól.
Fotókban sem. De itt majd minden kiderül idővel.
Amire nagyon kiváncsi is leszek, ha egyszer olcsóbb lesz.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#369) Sinesol válasza h4h01 (#367) üzenetére


Sinesol
veterán

Valami komoly gond lehet a hallásoddal, ha szerinted előítélet a stereo hangszórót jobbnak tartani egy mono-nál, meg hitvita az egész.

Amugy a jack csatlakozó meg tényleg totál felesleges, egyrészt mindek meritenéd vezetékes dolgokkal a telót, ha nem muszáj, másrészt meg mobil eszköznél kábellel szenvedni...

[ Szerkesztve ]

(#370) h4h01 válasza Sinesol (#369) üzenetére


h4h01
senior tag

A gond azzal van,hogy a stereo-t úgy állítjátok be mint egy abszolút minőségi paramétert! Hát nem az..A baj ott kezdődik, ha valaki ezt így gondolja..szerintem..Remélem érthető..

De ennél jobb példát nem tudok..#szaradízel..Csakabenzin Kamionba IS! Kb így tudnám jellemezni ezt színvonalas a "vitát".

"Amugy a jack csatlakozó meg tényleg totál felesleges," => Há neked!

"egyrészt mindek meritenéd vezetékes dolgokkal a telót, ha nem muszáj, másrészt meg mobil eszköznél kábellel szenvedni." ??? Houston, we have a problem !!

[ Szerkesztve ]

(#371) Schuler888 válasza andor80 (#353) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ami plusz egy cucc amit vihetsz magaddal. Minek bele kamera? A cserelheto obis gepem 1000x jobb kepet csinal..stb.
Imadom amikor a fanok megmagyarazzak, hogy igazabol ami nincs benne az nem is kell, mert kulso eszkozzel potolhato.. :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#372) Sinesol válasza h4h01 (#370) üzenetére


Sinesol
veterán

Jelen esetre nézve kb. teljesen értelmetlen a kamionos példád, de miért is zavarna, amikor később az is belefér, hogy épp magadnak mondasz ellent. Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, az is biztos. :D

[ Szerkesztve ]

(#373) Schuler888 válasza Sinesol (#372) üzenetére


Schuler888
senior tag

Szalmabab erveles a neve. Behoz egy dolgot amirol szo sem volt, es azt kezdi el pufolni. :)) h4h01:
[link]

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#374) Ubull


Ubull
újonc

Pár dogot szeretnék csak kérdezni. Ha huaewi kémked, akkor legelőször miért a Palesztina elleni kereskedelmi embargó megsértésével robbant ki a botrány? Akkor ez még is csak gazdasági háború nem? Kiadtak egy fekete listát, hogy milyen telefonok nem lehetnek forgalomban amerikában. Pár embernek feltűnhet egy ZTE nevű gyártó is. Csak ha kicsit tovább nézzük a dolgokat Blackberry telefont ugyan úgy be lehet vinni a Fehér Házba. De ki is gyártja azt a Blackberry-t? Jah hogy a ZTE egy TLC leányvállalattal. Érdekes szóval mégsem kémked. Minden állami tulajdon minden cég köteles átadni az információkat a vezetésnek? Akkor miért éppen csak 1-1 gyártót vesznek elő?

És aki az 5G hálózatépítéstől fél nézze meg itt nálunk milyen eszközökkel fejlesztik a hálózatot. Valamelyik hozzászóló szerint akkor retteghet a NATO meg a mis kis országunk is.

(#375) Juhaszatti válasza Ubull (#374) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A BlackBerryt a TCL gyártja, ami nem TLC, és még csak nem is ZTE leány. Sőt, 4 évvel korábban alapították mint a ZTE-t (igaz akkor még TTK néven). Azóta sincs közük egymáshoz, a ZTE egyetlen leányvállalata a mobilos szektorban a Nubia.

Éppen ki is bukott, hogy csak és kizárólag az a két gyártó érintett a korlátozásokban, akik érdekeltek a hálózati szektorban.

[ Szerkesztve ]

(#376) Samott válasza Ubull (#374) üzenetére


Samott
addikt

Az hogy halozati eszkozoket nem szallithat a Huawei teljesen ertheto az amcsik reszerol, ilyen alapinfrastrukturahoz hozzaferest adni egy masik nagyhatalom hadserege altal alapitott cegnek nyilvan nem megengedheto. De amit a mobiltelefonokkal meg a google licenszel csinalnak az szimpla uzleti lepes. Tul nagyok lettek, ezert a torkukra leptek.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#377) p2pp válasza Sinesol (#369) üzenetére


p2pp
őstag

Huawei AM 61 használok.
Tökéletes vezeték nélküli füles számomra.
Tudom van jobb, de 10k simán megérte!
De ha otthon vagyok van Sennheiser fülesem.
Amit ritkán használok.
De oda meg van átalakító.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#378) nozs23 válasza h4h01 (#362) üzenetére


nozs23
addikt

Minden igény kreált. Én a jacket lesz*rom, mert 4 éve nem használom, viszont rühellem, ha kihangosítva, vagy esetleg nyelvet tanulva, vagy bármilyen videónál a tenyerembe szól a telefon.
Én elhiszem, hogy valakit ez nem érdekel, vagy a büdös életbe nem szólal meg semmi a telefonján, mert az utolsó youtube videót is átlövi BT-re, vagy rohan a fülesért, mert annyira, de annyira audofilok, de ne tegyünk már úgy, mintha ez lenne az általános.

(#379) Quqesz válasza ForRedGlory (#360) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Biztos nincs baj a füleddel és én is meghallom, csak minek(se zenét, se filmet, se játékot nem érzem élménynek telefonon hallgatni, de ez szubjektív) . De ha te szereted van jó pár telefon, ami rendelkezik vele a piacon. Tudom sok telefon megfordul nálad, simán tovább lépsz egy ilyen dolgon. ;)

Peace :K

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#380) francz'70 válasza Quqesz (#359) üzenetére


francz'70
aktív tag

....fából vaskarika... :N
Eddig csak mono flagship telóim voltak, és ugyan így gondolkodtam én is sztereóról, mivel alapból utálom a telefon hangját kihangosítva (pláne zenét hallgatva :F )
De, mióta Note10+ -om van, azt veszem észre, hogy egyre többet hanyagolom a BT fülest, annyira tetszik a hangja :Y
Persze a fülest nem váltja ki, csak most már élvezhetőbb pl. egy youtube videó (akár zene is)........számomra! :)

(#381) Noukoum válasza francz'70 (#380) üzenetére


Noukoum
veterán

+1

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#382) akooos válasza francz'70 (#380) üzenetére


akooos
veterán

Néha véletlenül befogom az S10+ egyik hangszóróját és tök gagyi, fura hangja van :) +1 a sztereó hangszóróra!

(#383) Noukoum


Noukoum
veterán

Magyarósi Csaba p40 pro teszt

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#384) mizoli válasza Noukoum (#383) üzenetére


mizoli
addikt

Hm. Nem ugyanazt értjük "teszt" alatt. Ez úgy ahogy van, fizetett reklám, amit nem is titkol.

(#385) p2pp válasza mizoli (#384) üzenetére


p2pp
őstag

Számomra még mindig a P30 pro a nyerő.
Ez simán átjött.
Egyébként teljesen korrekt teszt volt.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#386) Noukoum válasza mizoli (#384) üzenetére


Noukoum
veterán

Akkor még nem láttál igazi fizetett reklámot. Ott még a negatívum is pozitívumként van beállítva.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#387) #95462144 válasza Noukoum (#386) üzenetére


#95462144
törölt tag

Ez egy fizetett tesztvideó, totális ökörségekkel. A végső konklúzió a részéről:

"Az a helyzet, hogy az ára is mondjuk azt, hogy erőteljesen a megfizethető kategóriába csúszik éppen bele" :DDD

(#388) Noukoum válasza #95462144 (#387) üzenetére


Noukoum
veterán

Látszik hogy nem nézted meg a videót, mert a p30 pro-ról beszélt aminek jelenleg ennyi az ára.
Erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#389) k-adi válasza Noukoum (#388) üzenetére


k-adi
nagyúr

a p30 most tényleg jó áron van, ráadásul még gms is van... ellenben a p40 ami horror áron van. :D de majd évvégére leesik és talán még gms is lesz

(#390) Noukoum válasza k-adi (#389) üzenetére


Noukoum
veterán

Én nem hiszem hogy lesz gms amíg Trumpli van hatalmon. Az árcsökkenés meg olyan dolog hogy a mate 30 pro se nagyon csökken (és nem is nagyon kapható). Persze ott más a helyzet, de ha így jár a p40 széria is akkor felesleges várni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#391) nozs23 válasza mizoli (#384) üzenetére


nozs23
addikt

Katasztrófa. :(

(#392) francz'70 válasza #95462144 (#387) üzenetére


francz'70
aktív tag

"erőteljesen a megfizethető kategóriába ........"
Ezzel a P30 pro-ra utalt, amiben talán igaza is van, de az úgymond "teszt" videó......hááát, nagyon fizetett reklám szagú :F

(#393) jeni válasza #95462144 (#387) üzenetére


jeni
félisten

ezt a P30 Pro-ra értette és azt is javasolta mint továbbra is az etalon teló marad.
a P40 pro telóra meg jelezte,hogy közel másfél órai használat után vette észre vagy hiányolt egy .-két applikációt a telóról.
ez jó jel.
az már más kérdés az alap vagy többségében használt OTP, a Simple (a Paypal és a viber fent van -e,nem tudom) mikor kerül az AppGalery közé?

(#394) k-adi válasza jeni (#393) üzenetére


k-adi
nagyúr

jó jel? nos ez user függő... ha olyan app nincs ami rögtön kéne akkor nem kell 1,5 óra hozzá, hogy feltűnjön nincs :D :U

(#395) tibcsi0407 válasza k-adi (#394) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Miután a pali az Apple ökoszisztémában él, így nem biztos, hogy olyan sok eltérést vett észre a GAPPS és HMS között, hiszen mindkettőn hiányozhatnak a mindennapi dolgai.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#396) #88470784


#88470784
törölt tag

Mindig is apple fan volt, ha valakiről ellehet mondani, hogy nem huawei fan biztosan akkor ő biztos nem az.

(#397) dutrás válasza jeni (#393) üzenetére


dutrás
őstag

Otp Simple nincs egyenlőre. Viber AG-ról tölthető PayPal ApkPure-ról.

P50 pro/P40 Lite

(#398) jeni válasza dutrás (#397) üzenetére


jeni
félisten

:K

(#399) p2pp válasza dutrás (#397) üzenetére


p2pp
őstag

A Simple és a Smartbank pedig jó lenne, mert
napi használatban van sztem sokaknál. Nem csak nálam.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#400) dutrás válasza p2pp (#399) üzenetére


dutrás
őstag

Ha az Otp meglenne a tabletemről azonnal száműzném a googlet. Elképesztően eszi az akksit.
Gyerek P40 Lite telefonján vadászni kell a HMS energia fogyasztását.
Telefonon még elviselem mert van pár google api-s alkalmazásom.

P50 pro/P40 Lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.