Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5152) Aryon87 válasza #72445440 (#5151) üzenetére


Aryon87
félisten

Én szóltam időben :))

P30pro-n a tokbarát verzió az 1 éve alatt kiválóan tette a dolgát, pedig víz alatt is volt, de a fólia meg se érezte azt.

(#5137) GAthersw jónak tűnik ez a powerbank, lehet beszerzek egyet. Jelenleg Xiaomi van 10k mAh-s, de normál töltéssel adja az áramot.
Bár ha a kocsi meglesz, nem fog kelleni emiatt: [link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5154) belan válasza #72445440 (#5153) üzenetére


belan
addikt

Dettó :O

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5155) siskad válasza #72445440 (#5153) üzenetére


siskad
őstag

Ez van nekem is.

Xiaomi 13

(#5156) sonice válasza #72445440 (#5148) üzenetére


sonice
tag

OTP is válaszolt, szinte ugyanaz, folyamatosan fejlesztenek.. Ha elérhető lesz az Nfc fizetés majd ertesitenek :))
Amugy a Firefox is el tudja tarolni a bankkártya adatokat, úgy mint a Chrome? Koszi

(#5157) DraXoN válasza sonice (#5156) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

egy banknál egy-egy ilyen funkció nem csak annyi, hogy "bedobom a kódba hétvégén a kódrészt"... ha meg is lehet ennyi idő alatt, akkor is "agyontesztelik" mielőtt kiengedik, komoly pénzek múlhatnak ezen.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#5158) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Aki használja a Messengert, vagy a Messengert lite-ot:
Mai napon mindkét alkalmazáshoz érkezett egy frissítés, ami gyönyörűen elb*szott mindent. Én az Aurora appstore-ból frissítettem a messengert, utána letöltöttem a lite-ot, de nem nagyon akar működni. Nem mennek el az üzenetek, betölt, de nem jelenít meg senkit online stb.
Aki nem frissített még az ne frissítsen, aki igen, és jelentkezik ez a probléma az nem a telefon hibája. Ugyanis böngészőből ránéztem a play áruházra, és ott rákeresve mindkét applikációra, és rengeteg mai napon született hozzászólás van, hogy nem működik az alkalmazás.

Aki nem böngészőből nyitja meg a facebookot, annak alternatív megoldás lehet a messenger kiváltására a facebook lite, ott működik a privát üzenet funkció (Aurora Appstore, Aptoid, és Apk pure-on is fent van).

Mivel sokan használják ezt az alkalmazást gondoltam megosztom a tapasztalatom.

(#5160) donnie.d válasza #72445440 (#5159) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Azóta már hazaértem, és valóban nem a frissítés a ludas, mivel a laptopon a böngészőből belépve facebookra hasonló gondok vannak a privát üzenetküldéssel.
Csak mivel sokan használják ezeket, gondoltam szólok, mielőtt még elkezdődne a telefonra való mutogatás, amit lassan egy hete birtoklok, és belezúgtam :DDD :DDD Áhhh... imádom... rohadt jó, és GMS nélkül is totál el vagyok...... :DD

(#5161) FingR86 válasza donnie.d (#5160) üzenetére


FingR86
őstag

az utolsó mondatod kommenteld be ide ha mered :D :)) [link]

(#5162) Aryon87 válasza FingR86 (#5161) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5163) illjo válasza FingR86 (#5161) üzenetére


illjo
senior tag

Én készen állok.. :)

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5164) belan válasza FingR86 (#5161) üzenetére


belan
addikt

Durva latszik a magyar mentalitás, durva még olvasni is sok okoskodó rosszindulatú embert!!!!! Látszik hogy nincs jobb dolguk. ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5165) FingR86 válasza illjo (#5163) üzenetére


FingR86
őstag

Azt elhiszem hogy téged nem kellene sokáig felbujtogatni 🤭😅

(#5166) donnie.d válasza FingR86 (#5161) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Merném, de akkor nem tudnám a város fotózni a 15. emeltről, továbbá a holdat esti módban :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#5167) illjo válasza FingR86 (#5165) üzenetére


illjo
senior tag

Én, mint a nem létezö, csak általam hallucinált trollrendőrség tagja és mint a gms senki által fel nem kent papja, a hms topikok kakukktojása több szempontból is, imádom őket addig etetni,míg szét nem durrannak😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5168) Aryon87 válasza illjo (#5167) üzenetére


Aryon87
félisten

Azért akárhogy nézzük. Utálják a Huawei-t, de csak beszélnek róla még olyan topikban is fél napot, ahol köze nincs hozzá, és a szokásos 2 okostojás viszi a prímet. délutáni órákban nyomták: [link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5171) belan válasza #72445440 (#5170) üzenetére


belan
addikt

Ez rosszabb ez kB olyan mint amikor meg öregszik egy ember és a egészsége már nem olyan jó, de már temetnék!!!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5172) illjo válasza Aryon87 (#5168) üzenetére


illjo
senior tag

Áthúztak xiaomihoz huaweiezni? Na szép..

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5173) Aryon87 válasza illjo (#5172) üzenetére


Aryon87
félisten

Jóformán mindenhol szóbakerül már.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5175) illjo válasza #72445440 (#5174) üzenetére


illjo
senior tag

Körbemennek ezek fórumon huaweit fikázni, meg felhasználóit.Már mondtam p50 topikban nekik is, ez semmi más, minthogy vetélytárs volt a huawei a többi márkának erősen. És most, hogy külső okok miatt gyengélkedik, már járják örömükben a halotti táncot.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5176) belan válasza illjo (#5175) üzenetére


belan
addikt

Pontosan le írtam előbb csak más hogyan fogalmaztam meg. Igen elég erős konkurencia volt és úgy volt vele Amerika na akkor meg szívtom őket Googleval meg mással is. Hátha süllyesztőben végzik.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5177) Joci?? válasza belan (#5176) üzenetére


Joci??
senior tag

Es hat sajnos ugy nez ki be jott nekik... :(

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#5178) belan válasza Joci?? (#5177) üzenetére


belan
addikt

Reméljük életbe marad a mobilos részleg valahogyan, remény hal meg utoljára.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5179) FingR86


FingR86
őstag

IMX800 - P50 [link]

(#5180) Joci?? válasza belan (#5178) üzenetére


Joci??
senior tag

En is igy erzek, kar lenne erte, nagyon tudnak :K

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#5181) Aryon87 válasza belan (#5178) üzenetére


Aryon87
félisten

En mar nem remenykedem ebben. A Honorban annal inkabb.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5182) sajby


sajby
senior tag

Auchan most akciózza a P40pro-t.

(#5183) FingR86 válasza sajby (#5182) üzenetére


FingR86
őstag

a jégfehér pont közte van, vki épp ilyet vadászott itt korábban, nemde ?

(#5185) sonice válasza sajby (#5182) üzenetére


sonice
tag

Olvassátok végig, mert az alján ezzel zárja :

Forgalmazó
ALSO Hungary Kft., 1077 Budapest Kéthly Anna tér.

Garancia szempontból nem tudom hogy ez számít e..
De amúgy valoban elég akciós ár..
Tmobile most extra 44e ft online kedvezmény mellett adja ennyiért, 2ev hűséggel..

(#5186) plg válasza belan (#5164) üzenetére


plg
tag

Ezt a "magyar mentalitás" dolgot hagyjuk már. Az egész világon biztos csak itt vannak olyanok, akik odáig mennek a rosszul értelmezett márkahűségükben, hogy képesek egymás torkának esni...

(#5187) sajby válasza sonice (#5185) üzenetére


sajby
senior tag

Hivatalos Partner az áruház.No para.Euronicsben is volt már 219ezer a teló :)

(#5188) sonice válasza sajby (#5187) üzenetére


sonice
tag

Koszi.. Ennek fényében nem tudom mennyire éri meg tmobilnal 2evet alairni ugyanennyiert.. 🤔

(#5189) sajby válasza sonice (#5188) üzenetére


sajby
senior tag

Ott alapból nem éri meg aláírni :DD

(#5190) sajby válasza sajby (#5182) üzenetére


sajby
senior tag

Rövid volt az akció,már teljes áron hozza :)

(#5191) belan válasza plg (#5186) üzenetére


belan
addikt

Ez nem márkahűség mert szifonos vagyok csak a Huawei mint droid fronton az jön be a legjobban! Egyszerűbb le írom akkor magyarok hamar szeretnek temetni valamit. ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5192) illjo válasza sonice (#5188) üzenetére


illjo
senior tag

Nem reklám, de én mindig T től veszem készülékeimet.Két év hűségért cserébe magentával pl utoljára kaptam összesen még 94.000 ft készülékkedvezményt is,plusz a 0 Ft befizetés, csak a 22 havi kamatmentes részletfizetés van.És már régóta függetlenül adják ki telefonokat

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5193) sonice válasza sajby (#5190) üzenetére


sonice
tag

És akkor ez most éles menet volt vagy csak játék vajon? :U

(#5194) sonice válasza illjo (#5192) üzenetére


sonice
tag

En is igy voltam vele, csak ez az Auchan akcio most kisse elgondolkodtatott..
De igy, hogy mar le is csengett, valószínűleg marad 3ev garival tmobile vásárlás 220e Ft-ért..

(#5195) belan válasza sonice (#5194) üzenetére


belan
addikt

226 volt a jégfehér már nem lehet rendelni , most 270 extrémbe.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5196) sajby válasza sonice (#5193) üzenetére


sajby
senior tag

Fogalmam nincs.Az tuti,hogy volt :D

[ Szerkesztve ]

(#5197) sonice


sonice
tag

Lehet hogy kicsit tul optimista a kérdés, de ha vmi csoda folytán USA mégis feloldja a tiltást, akkor egy komolyabb frissítés mellett, hivatalosan is telepíthető, utólag vajon a Google? :F

(#5198) plg válasza belan (#5191) üzenetére


plg
tag

Én magyar vagyok, de eszemben sincs temetni a Huaweit, sőt, örömmel használom a GMS-mentes P40 PRO-mat :) (... amíg el nem rontják rajta a kamerát, mint anno a Mate 10 PRO-ban...)

[ Szerkesztve ]

(#5199) belan válasza plg (#5198) üzenetére


belan
addikt

Jó kamera lesz ez még sokáig.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5200) greyslay


greyslay
aktív tag

Sziasztok. Kamerás képességei valamint a gyönyörű kijelzője miatt komolyan elkezdtem érdeklődni a telefon iránt. Nem mellesleg ilyen jó áron verhetetlen, kérdés lenne hogy igazából miről kellene lemondani. Gmailt nem nagyon használom, fb messenger vibert insta ami fontos illetve az értesítések. Továbbá a google maps ami még fontos lenne, a kártyás fizetés nem érdekel. Milyen kompromisszumokat kellene kötnöm gms nélkül illetve mennyire macerás a mókolása?! :R

"embertelen ember munka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.