Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) DraXoN válasza ptgmaster (#5650) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

zsugorodik a fólia?

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#5652) Foose


Foose
addikt

Aryon87 még mindig érdekel a P50? :D (hogy néz már ez ki?) [link]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5653) Aryon87 válasza Foose (#5652) üzenetére


Aryon87
félisten

Láttam. vad lesz az már biztos. 1 colos IMX800 miatt nem is csodálom hogy ekkora állat lesz. Érdekelni érdekelne, csak idén nem tudok váltani, hála a sok hamar szabadulós fajankó miatt, akik miatt a béka s.gge alatt van a telefon értéke.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5654) Aryon87 válasza Aryon87 (#5653) üzenetére


Aryon87
félisten

Itt is van a cikk róla: [link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5655) belan válasza Aryon87 (#5653) üzenetére


belan
addikt

Pontosan :(((. Pedig alatti lenne váltani.

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5656) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Valaki használja fólia nélkül ? Mennyire gyűjti a hajszál karcokat ?

(#5657) Aryon87 válasza thedivision2 (#5656) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem drága mulatság lenne fólia nélkül :D
Kijelzőn tokbarát clearplex, hátul egy párszáz forintos matrica :)

P30Pro anno 3 naposan már beszedett egy hajszálkarcot...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5658) ptgmaster válasza DraXoN (#5651) üzenetére


ptgmaster
tag

Igen, hosszirányban kb 3-3 mm-t ment össze. :F

Ami ami, az az!

(#5659) FingR86 válasza thedivision2 (#5656) üzenetére


FingR86
őstag

ne használd úgy!
pár hétig használtam fólia nélkül, de mindig egy régi szemüvegtokba/tasiba csúsztatva hordtam.
sikerült neki úgy is 1 mikro karcot begyűjteni.

[ Szerkesztve ]

(#5660) laci laci válasza thedivision2 (#5656) üzenetére


laci laci
addikt

Ènnraktam rá kettő darab folyékony fóliát és sajnos sikerült több kardot is összeszedem.Aztán folyékony üveggel ki is javítottam.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#5661) Foose válasza Aryon87 (#5654) üzenetére


Foose
addikt

Sony? :Y én nem tudom, ez a külső nekem valahogy nem jön be. Oké, hivatalosan nem tuti hogy ilyen lesz, de a cikk szerint.... Gyanítom hogy nem olyan áron fog indulni amit könnyen meg tud fizetni bárki. Lehet hogy P30 pro után kimarad nekem a 40, és majd ha érkezik az 50. De ez a kamera sziget....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5662) Sumptuous válasza thedivision2 (#5656) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Én fólia nélkül használom, csak egy nagyon apró karcolás lett rajta, nem tudom, hogyan. Minden nap alaposan megtakarítom, és fény előtt forgatom, nézegetem, hogy hogyan alakul. Egyelőre azon az egy aprón kívűl nincs rajta semmilyen mikrokarc sem. Nagyon kényelmes a kijelző így, fólia nélkül. A lenti és fenti lekerekítés miatt is baromi jó dolog így használni. Persze ehhez az kell, hogy ne hanyag módon vágd zsebbe a telefont, hanem odafigyelve, inkább kabádzsebbe/táskába tedd. Sajnos a farmer és egyéb nadrágzseb hiába puha, hosszú távon ahogy sétálsz mindig dörzsöli a képernyőt, és még ha nem is karcolja meg, de ezt a vízzaszító és "kényelmes tapintást" adó réteget lekoptatja és utána már olyan érzés lesz használni a telefont, mintha valami gagyi üveg lenne rajta. (Tapasztalat, de nem ezen a telefonon.)

(#5663) Aryon87 válasza Foose (#5661) üzenetére


Aryon87
félisten

Én úgy alsóhangon 450k, de inkább 500k árra tippelek. Ami persze fél év múlva már lemegy 300k-ra is vagy még lejjebb.
Meg lehet barátkozni a kinézettel, de már látom a gúnyolódásokat előre.
Érdemes kivárni a Honor40 szériát, az is ütős lesz. Pláne hogy a Canonnal társulnak.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5664) illjo válasza Aryon87 (#5663) üzenetére


illjo
senior tag

A honor bútorozott össze a canonnal

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5665) Aryon87 válasza illjo (#5664) üzenetére


Aryon87
félisten

Javítottam gyorsban :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5666) Foose válasza Aryon87 (#5663) üzenetére


Foose
addikt

Hát nem tudom. Ha a most kidobott "csúcs" telefonokat nézzük, azok nem kerülnek lista áron annyiba. Kivétel persze az alma.... Na erre a honor dologra rálesek, nem követem mi lett velük. Jah, boldog névnapot! :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5667) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Én sem díjazom a fóliákat, de akkor fent hagyom rajta egyelőre. Eddig akárhány telefonról leszedtem, másnap már hajszálkarcos volt, pedig vigyázok rájuk mindig (Mate 20 Pro, iPhone 11). Rendeltem aliról egy fóliát, mert a mostani szörnyen tapadós, esetleg ha majd azt nem sikerül rárakni, az lesz az ürügy, hogy miért nincs rajta fólia... :D

(#5668) Aryon87 válasza Foose (#5666) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem sok infó van róla, a V40-et mutatták be kínában, a sima 40-es széria az majd nyár elején jön. És remélhetőleg GMS-sel. Nem azért mert hiányzik, hanem mert annak az ára nem fog felére lemenni fél év alatt.. (eladhatóbb)
Köszi :R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5669) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Jótanácsként mondom, hogy Samsung E0-IC100 Type-C-s fülhallgatót ne vegyetek a telefonhoz, kínozni lehetne a hangminőségével. Most veszek egy Huawei CM-Q3-at is, kicsit drágább móka, remélem azzal már nem lesz ilyen gondom.

(#5670) sniper112


sniper112
aktív tag

én a honortól nem várnék annyira sokat, eladták és ennyi attól nem adták át a huawei dolgait,szóval kamerában biztos hogy nem lesznek jók egy darabig, meg a huawei is talpon akar maradni szóval mindent megtesz majd ezért , de nyilván ez változhat .

(#5671) Foose válasza Aryon87 (#5668) üzenetére


Foose
addikt

Ühüm, hát várjuk. Pár hónap után válthatnék, most olyan helyzet állt elő hogy szeptemberig várni fogok az új telóval. Addig hátha alakul a jelenlegi helyzet. És könnyebb lesz döntenem is. És érkezik néhány új készülék is addig....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5674) donnie.d válasza thedivision2 (#5656) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Egy hónapos a telefon, nekem az, ami rajta volt sajnos lejött, miután feltettem a "rugged armor" tokot....
Igazából vigyázok a telefonjaimra, s a P30 is csak egy karcot gyűjtött be eddig a két éves használat alatt, amit megörölt az anyám. Gondolkoztam veszek hozzá fóliát, de igazából drága mulatságnak tartom, ha nem tudnám rendesen felrakni, továbbá bevallom nem bízom a mobiltelefonos boltokban, főleg amilyen árakon dolgoznak.
A mai napon viszont vettem hozzá szövet "szütyőt" a tokgalaxisról, ami viszonylag elég vastag, és bele kell csúsztatni a telefont. Így a kijelző nem karcolodhat, ha véletlenül valami belekerül a zsebbe, vagy hozzáér valamihez. Így ebben hordom ma.

Nem is a kijelző miatt vettem, hanem valami miatt állandó szöszök voltak a telefon kijelzőjén. A "rugged armor" tok magasított, így a kerekített kijelző miatt mindig az oldalakon gyűlt össze nap végére. Így a "szütyő" ezt java részben megoldotta, mert az gyűjti innentől ezeket. Inkább vigyázok a telefonra, és óvatosan veszem ki a zsebemből, és semmit nem tartok mellette, de éppségben legyen. Egyébként a tokgalaxisról rendeltem, és 1790 forintos áron elég baráti volt.

(#5675) ptgmaster válasza #72445440 (#5672) üzenetére


ptgmaster
tag

Kíváncsi lennék arra a matt fóliára is amit a Támogatás app "reklámoz".

Ami ami, az az!

(#5677) rdt89 válasza Aryon87 (#5654) üzenetére


rdt89
addikt

Félelmetes egy dög lesz. :) De a P40 Pro-t biztos, hogy nem cserélem le rá, ennek a fényképes képességeit se használom ki teljesen, meg ez a telefon így ahogy van tökéletes /jó a sztereó hangszóró elférne benne, de ez az egy recsegő is elég szépen szól telefonhoz képest/ :)

(#5678) Aryon87 válasza rdt89 (#5677) üzenetére


Aryon87
félisten

Az biztos. :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5679) DraXoN válasza ptgmaster (#5658) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Szoktad valamivel tisztítani a kijelzőt? ablakpucoló vagy valami?
Nem-e az okozta, hogy "összement". Járt vajon így más is? Nem tudom azonos minőségű (és anyagú) fólia van-e P40 Lite E készüléken, de koron azon telefonján nem ment össze Június óta a gyári fólia (még mindig rajta van neki).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#5680) cH1 válasza DraXoN (#5679) üzenetére


cH1
aktív tag

Én is így jártam, teljesen elferdült, kicsit össze is ment. Úgy vettem észre hogy amikor szűkebb farmer zsebben hordom akkor deformálódik. Feleségem mindig táskában vagy kabát zsebben tartja, az övének még a tapintása is sokkal másabb és nem deformálódott. Amúgy P40 Pro-n egy egész kiváló minőségű hydrogel fólia van, nem olyan mint a többi sík kijelzős Huaweien. Apróbb hibákat ki is lehet simogatni belőle. Kipróbáltam pár alis hydrogelt, de eddig a gyári jött be legjobban.

(#5681) thedivision2 válasza #72445440 (#5673) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Ilyenkor miért nem frissítesz rá ApkPure-al ? Nem kötekedés, csak kíváncsi vagyok.

(#5682) illjo válasza thedivision2 (#5681) üzenetére


illjo
senior tag

Én nem tudom, nem használok deezert, csak arra az időre töltöttem le, amíg a 'kedves' kommentem szolidaritásból oda nem írtam. Lehet, máshonnan frissítve működne, de nemcsak ez a lényeg. Végülis, nagy szavakat használva, ez tekinthető missziónak. Ami az ag n fentlevő appok fejlesztői, de leginkább a huawei felé irányul. Mondjuk úgy, ez a misszió fogyasztóvédelmi törekvés. 'Kikényszeríteni' tőlük a minőséget. Hogy az ne legyen tendencia, hogy felkerülhetnek ag be olyan appok, amik hms alatt nem jól, vagy teljeskörűen működnek. Hogy ne csak ag app mennyiség legyen a döntő, hanem a minőség is.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5685) cH1 válasza #72445440 (#5683) üzenetére


cH1
aktív tag

Én megtaláltam a gyári alkatrész kódját, magamnak tesztnek rendeltem párat, feltenni elég méretes szívás, és még fogalmam sincs hogy milyen módon adhatnék ebből akár ingyen akár pénzért ügyfeleknek. De Pesten lehet megoldották már ezt a problémát. (btw 0,53 eur a nettó beszerzési ára egynek, szóval akár ingyen osztogatós téma is lehetne)

(#5686) thedivision2 válasza #72445440 (#5684) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Én az ApkPure-os verziót használom, eddig egyszer sem szólt a Google hiánya miatt. Akkor úgy néz ki, hogy szerencsén van.

Nekem ez a verzió van jelenleg, ha jól emlékszem AG- telepítés, Pureos vagy Apptoid frissítés, jelenleg ez van az AG-ben is:

[ Szerkesztve ]

(#5687) ptgmaster válasza DraXoN (#5679) üzenetére


ptgmaster
tag

Semmi vegyszert nem használok. Csak egy szemüveg tisztító puha kendővel szoktam törölgetni. Úgyhogy elég érdekes a dolog. :F

Ami ami, az az!

(#5688) siskad


siskad
őstag

Így megnézve valószínűleg nálam is ment össze a fólia, nem emlékszem hogy ilyen nagy rés lett volna, alul nem is ér ki teljesen a kijelző széléig. Illetve a kamera lyuknál is rálóg egy kicsit a kamerára, nem hiszem hogy így rakták volna fel rá gyárilag. Én sem törölgetem soha semmivel, max csak simán a pólómmal.

Xiaomi 13

(#5690) mateban7


mateban7
csendes újonc

Sziasztok, citromsárga tokot már láttatok a P40prohoz? Lehet valahol kapni?

(#5691) kp78 válasza mateban7 (#5690) üzenetére


kp78
addikt

Alin van bőven >> [link] :)

(#5692) ptgmaster


ptgmaster
tag

Otp Smartbank AppGallery-s frissítés után működik a térkép funkció! :)) :C

[ Szerkesztve ]

Ami ami, az az!

(#5693) illjo válasza ptgmaster (#5692) üzenetére


illjo
senior tag

Azta.. Akkor már csak simple nfc van hátra, ha az még nem kész. De tényleg, mintha múltkor fb on valaki azt írta volna, hogymegy neki. Csak akkor nem tudtam utánajárni és kiment a fejemből.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5694) kp78 válasza ptgmaster (#5692) üzenetére


kp78
addikt

A push értesítés még sajnos nem.
Bár annyira nem zavar, mert ha jóvá kell hagynom egy kártyás tranzakciót, azt úgyis én indítottam és tudom, h hol keressem az app-ban. :)
A lényeg, h reszelik és javul. :C

[ Szerkesztve ]

(#5695) illjo válasza kp78 (#5694) üzenetére


illjo
senior tag

Na, ha push nem, akkor simple nfc sem, ahhoz is az kell érintéses fizetés regisztrációkor. Meg simple az külön csapat

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5696) thedivision2 válasza thedivision2 (#5669) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Visszavonom, nem annyira vészes ez a Samsung (AKG) fülhallgató. A Deezer minősége szörnyű, még HQ-ban is. Gyári zenelejátszóval, Flac fájlokat hallgatva tökéletes (ennyi pénzért).

(#5697) illjo


illjo
senior tag

Mate 40 pro topikban feltettek egy 11 re is telepíthető hívásrögzítőt. [link]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.