Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) illjo válasza #72445440 (#5849) üzenetére


illjo
senior tag

Az szokott lenni a probléma, hogy hiába van kikapcsolva az intelligens töltés, max 80% ra tölt a telefon. Ami amúgy akkukímélő elvileg, én is használom accubatteryvel. De hadd dönthesse már el valaki, kímélni akarja e az akkuját vagy nem. Nyilván ezekkel az erőszakos, mindenáron akkukímélő összes létező opciójukkal a garanciális akkucserét akarják megelőzni.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5852) kp78 válasza illjo (#5851) üzenetére


kp78
addikt

Minden reggel 100%-kal veszem le a töltőről a P40 pro-t és a P30pro-t is, és mindkettőn aktív az intelligens töltés. :)
Másik topicban is volt ez téma. >> [link]
Viszont az intelligens akkumulátorkapacitás nincs bekapcsolva nálam, az valóban arra hivatott, h ne töltsön fel 100%-ra.

[ Szerkesztve ]

(#5853) thedivision2 válasza #72445440 (#5849) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Az intelligens töltés az, amikor csak 80 %-ig tölti a telefont a töltő és ott tartja, majd kiszámolja hogy nagyjából mikorra legyen 100%-ig feltöltve. Ez éjjel marha jó, viszont ha mondjuk van egy kis időd és maxos akkuval akarsz útra kelni, akkor marha idegesítő, ugyan még nem próbáltam, de nem lennék meglepődve...naponta előjön valami hiba az Emui 11-ben. Ez kikapcsolható az akkumulátor beállításoknál, csak nem veszi észre a rendszer, hogy be sincs kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#5854) illjo válasza kp78 (#5852) üzenetére


illjo
senior tag

Igen, bocs összekevertem a szezont a fazonnal😃 Ez a rengeteg akkukímélő opció.. mint pl az automatikus vagy kézi beállítás, ahol automatánál ha úgy tartja kedve, lelövi a háttérben futást, hiába van az az opció bekapcsolva. És ráadásul app telepítés után nem kérdez rá, akarod e, hanem automatikusan automatára állítja. Aztán jönnek a panaszok, hogy erről nem kap értesítést arról nem kap értesítést. Persze hms push problémán felül értve

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5855) Bruce1967


Bruce1967
tag

Nekem vmiért bizonyos alkalmazások/játékok ha összecsinálom magam se küld értesitést, 1 éve küzdök lassan vele, pl. Revolut, FoE, Call of duty mobile, sofa score, sőt a microsoft outlook sem és a gyári email app is akkor küld értesitéseket amikor jónak látja, tavaly nyáron tettem rá gms-t, másnak is van ilyen problem?

"Ave"

(#5856) illjo válasza Bruce1967 (#5855) üzenetére


illjo
senior tag

A gms mók sem oldja meg a push problémákat, mivel a mók során a play protect push áradat kiiktatása egyúttal a firebase alapú (manapság szinte minden) pushokat használó appok push jait is kinyírja. Erre való a gms leírásomban a kombinált mók, ami a gsf fagyasztását jelenti.A gmail kivételével onnantól jönnek a pushok, de gmailre is van megoldás a macrodroid tasker appal.A fagyasztás ára csak annyi, hogy nem lesz play áruház. De pl aurorával kiválóan helyettesíthető. És 2 perc alatt oda vissza lehet felengedni, visszafagyasztani, amire nekem eddig nem volt szükségem.Topikösszefoglalóban: [link]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5857) kp78 válasza Bruce1967 (#5855) üzenetére


kp78
addikt

BlueMail mostanában jól teszi a dolgát, Outlook-ot visszacseréltem rá.
AppGallery-ből tölthető, tegyél vele egy próbát. :)

(#5858) p2pp


p2pp
őstag

Emui 11-ről simán visszament 10-re.
Szereztem usb-c adaptert.
Letöltöttem, majd kicsomagoltam a a yt videó linkje alatt dload módszer szrint, kicsomagoltam és felmásoltam 1 formázott pendrive-ra.
els-nx9-10.1.0.121(C432E8R5P2)
Természetesen elkezdi, de hibát ír ki és nem csinálnja meg.
Miért is csinálná. :) :) :)
176-ról próbáltam visszamenni 121-re.
Egyenlőre idő hiányában nem is próbálkozok tovább.
Googlefier lett volna a végcél.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#5859) sharp4 válasza p2pp (#5858) üzenetére


sharp4
őstag

Hol sikerült vasárnap beszerzned? Emiatt nem tudom én sem neki állni.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#5860) p2pp válasza sharp4 (#5859) üzenetére


p2pp
őstag

Számtech bolt. Usb C adapter. 🙂
De hiába.
Tök felesleges volt. :D :DD :W

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#5861) sharp4 válasza p2pp (#5860) üzenetére


sharp4
őstag

Amúgy nem a legjobb az a leírás, nem egyértelmű. Korábban én is sok telefont mokoltam, Huawei Pulse-tól kezdve. Majd ha lesz átalakítóm neki ugrok én is.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#5864) illjo válasza sharp4 (#5861) üzenetére


illjo
senior tag

Ok, vettem a kritikát.Szerintem elég szájbarágós leírás, mondhatnám cél volt a 'gtengébbek kedvvéért' stílus.Elég sokan megcsinálták onnan. Szóval innentől kénytelen leszel egyedül csinálni😃Ennyire nem vagyok jófej😃

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5865) illjo válasza sharp4 (#5861) üzenetére


illjo
senior tag

Ja és a leírás MINDEN hms telefonra készült, NEM CSAK p40 pro ra. Biztos, úgy egyértelműbbé tudtam volna tenni, tudni kell a vonatkozó részeket kikeresni és értelmezni.
Azt sem értem, miért ezt a topikot terhelitek egy olyan témával, amire külön topik van.
De azért gonosz nem vagyok, sok sikert hozzá!Menni fog, hiszen sok telefont mókoltál..

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5866) Bruce1967 válasza kp78 (#5857) üzenetére


Bruce1967
tag

Köszönöm szépen megprobálom

"Ave"

(#5867) sharp4 válasza illjo (#5864) üzenetére


sharp4
őstag

Nem kritika, köszönöm a munkád, hálás vagyok érte. Építő jellegű akart lenni, vannak dolgok melyek nem egyértelműek, csak 20x olvasasra, pedig nem vagyok kretén, legalábbis eddig nem jelezte vissza a társadalom. Amennyiben meglesz az OTG biztos zaklatni foglak. Sima P40-én is megcsinált még tavaly nyáron egy másik verziót. Nem egy ilyen egyszerű dualspace módszert. Tehát képes vagyok rá. Annak, idején nem egy telefonon rendszeresen romoltam.. Menni fog ez is. :)

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#5868) illjo válasza sharp4 (#5867) üzenetére


illjo
senior tag

Tényleg nem szarkasztikusan gondoltam, írtam, hogy menni fog, bár utólag olvasva, elismerem, annak tűnhet, ahogy megfogalmaztam.
Szerintem, csak sima negatív vélemény volt, nem építő jellegű. A 'nem a legjobb' minősítés, csak sima minősítés, semmi építő jelleg nincs benne. Persze a vélemény szabad, meg az erre adott reakció is.
Nálam már ott majdnem elszállt a lehetősége, hogy zaklathass azzal, hogy segítsek, amikor a gms topikban kérdeztél pár dolgot, elég hosszan válaszoltam is rá, de semmi reakció nem érkezett, de ezt idáig az esetleges elfoglaltságod magyarázhatta..A kérdéseid olyan dolgokra irányultak, amik a topikösszefoglalóban le vannak írva. Egyértelműen, félreértelmezhetetlenül, ékes magyar nyelven. Egy percig sem gondolom, hogy kretén vagy. Viszont vagy nem, vagy nagyon felületesen olvastad el. Ennek ellenére válaszoltam. Aztán ottani reakció helyett, kapom ebben a topikban a kritikát, igaz nem nekem címezve. Csak hát én itt is jelen vagyok.
Szóval mindezek fényében én fenntartom a korábbi dolgot, ne keress kérlek gms ügyben.Sajnos be kell érned a nem túl jó leírással, vagy esetleg mások segítségével

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5869) Hitch


Hitch
aktív tag

Sziasztok.
Édesapukam váltana Mate 20 pro készülékről.
google böngésző-kereső működik a telefonon vagy egyéb böngésző és keresőre van kárhoztatva?
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#5870) Aryon87 válasza Hitch (#5869) üzenetére


Aryon87
félisten

Böngésző és ott google.hu :)
Amúgy van valami Petal search is a telón, sose használtam (első lendületből kukáztam), úgy tudom a Google kereső alternaatívája.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5871) illjo


illjo
senior tag

Bár én is GMS témával terhelem a topikot, csak a konklúzió miatt teszem, mivel nagy konteo gyártó vagyok😃
Szóval a mókhoz szükséges downgrade hez van két megoldás, amiből az egyiknél egy segédprogram segítségével kikeressük a megfelelő régi firmware t és hisuite, valamint hisuite proxy segítségével 'rászuszakoljuk' a telefonra. Ezek a régi firmware ek a huawei szerverén vannak, proxy onnan hivatkozza be őket. Huawei ezeket a firmware eket elérhetetlenné tette. Az én konklúzióm az, hogy minden erővel küzd a gms mók ellen.Bár, hogy magamnak is ellent mondjak, hms be nem tudna simán beépíteni valami gms gyilkos cuccot, ha tényleg így van?😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5872) gergotakacs


gergotakacs
tag

Hangvezérelt gépelés működik valakinek? Korábban Gboard-ot használtam, de p40 pro-n ugye ez nem opció. Swiftkey-n nekem nem működik, pedig erre van egy dedikált gombja..
:F

(#5873) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Esetleg működő Mekis alkalmazást tud valaki, amiben benne vannak a kuponok ? :B

(#5874) illjo válasza gergotakacs (#5872) üzenetére


illjo
senior tag

Nekem anysoftkeyboard al megy, de mókuska..😃
Amúgy úgy tudom, gboard megy hms en. De hangvezérlés biztos nem azzal sem

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5875) gergotakacs válasza thedivision2 (#5873) üzenetére


gergotakacs
tag

Nem. Én is keresem. :-/

(#5876) gergotakacs válasza illjo (#5874) üzenetére


gergotakacs
tag

Én próbáltam feltenni, engedi is auroraból, de mikor beállítom alapértelmezettre és gépelni kellene, csak egy pillanatra ugrik fel, aztán eltűnik. :-(

(#5877) kp78 válasza gergotakacs (#5872) üzenetére


kp78
addikt

Korábban volt róla szól, hogy megy. :U
Én végül nem próbáltam ki, így nincs tapasztalatom.

(#5878) thedivision2 válasza illjo (#5874) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Illetve a Youtube Vancednél másnál is szaggatnak a 4k60 esetleg 4k60HDR videók ? 1440p60 hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#5879) siskad válasza thedivision2 (#5878) üzenetére


siskad
őstag

Igen, nekem is szaggat.

Xiaomi 13

(#5880) thedivision2 válasza siskad (#5879) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Köszönöm. :R Lassan már csak megtudok mindent ezzel a telefonnal kapcsolatban. Annyira lennék kíváncsi, hogy letöröltem a MicroG-t, vanced managert, meg a Youtube Vancedet is, gondoltam megoldja a szaggatást (akkor még nem láttam a választ), és csak simán micro-g nélkül telepítettem fel APK Pure alól. Így is ugyan úgy működik. MicroG csak a bejelentkezéshez kell, vagy van más szerepe is ?

(#5881) siskad válasza thedivision2 (#5880) üzenetére


siskad
őstag

Én úgy tudom csak a bejelentkezés miatt kell, más szerepe nincs.

Xiaomi 13

(#5882) gergotakacs válasza kp78 (#5877) üzenetére


gergotakacs
tag

Hát nekem most nem megy :(
Nem lehet köze a frissítéshez, vagy a gms blokkoláshoz?

(#5883) Aryon87 válasza gergotakacs (#5872) üzenetére


Aryon87
félisten

Gboardon működik.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5884) gergotakacs


gergotakacs
tag

Megkövetem magam. Az APK pure-on lévő gboard feltelepült és működik flottul. Hangvezérlés is. 😀😀👍👍

(#5885) sniper112 válasza gergotakacs (#5884) üzenetére


sniper112
aktív tag

És hogy megy a hangvezerles?

(#5886) Aryon87 válasza sniper112 (#5885) üzenetére


Aryon87
félisten

Guglisok egy picit szivtak reggel :C [link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5887) illjo válasza Aryon87 (#5886) üzenetére


illjo
senior tag

Nekem ment, megy minden IS..😃
Szerk: nálunk huawei webview van😃

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5888) FingR86


FingR86
őstag

p40 pro GMS mókos emberkéket kérdeznék, hogy nektek a fiókkezelőre nem dobálja a rendszer állandóan a magas fogyasztó üzenetet ?

(#5889) Palafi


Palafi
tag

Páran említettétek a biztonsági frissítések problémáját. Nekem a napokban kettő is jött. Az első januárira, a második február 1-re módosította a biztonsági javítás szintjét.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#5890) gergotakacs válasza sniper112 (#5885) üzenetére


gergotakacs
tag

Megy az is az APK pure-ról :-D

(#5891) sniper112 válasza gergotakacs (#5890) üzenetére


sniper112
aktív tag

de gms mókkal nem ? mert nekem nincs gms mók fent.

(#5892) illjo válasza FingR86 (#5888) üzenetére


illjo
senior tag

Hát, ha lite is szóba jöhet, nekem nem. De sztm én levettem az ilyen üziketHa belemegyek akku részbe írkálja használatnál, hogy gmail gyakran frissít. De én úgy is akarom

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5893) p2pp


p2pp
őstag

Jó lenne vmi frankó tok, mert mert a gyári átlátszó ló...t sem véd. Már a Service cseréli az üveget a kamera felett. Egyik napról a másikra elkezdett repedni.
Üvegfólia rajta. Nem értem. Le nem esett. Nem érte semmi. Ő így döntött és kész.
Szóval vmi utős tok kellene nekem, de gyorsan 🙂
Mire visszajön, tudjam használni.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#5894) Aryon87 válasza p2pp (#5893) üzenetére


Aryon87
félisten

[link]
Bátran ajánlom, 2 eséstől már megvédte :K

Így néz ki: [link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5896) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Úgy látom csak én használom tok nélkül ezt a csodát... :D Csak fóliát használok a telefonon, abból sem üveget, igaz, vigyázok is rá mintha valami ereklye lenne... :D

(#5897) carbonblack


carbonblack
csendes újonc

Sziasztok! Makro lencsét szeretnék venni az én drágaságomhoz, :)) tudnátok valami jót ajánlani? :DD Előre is köszönöm :U

[ Szerkesztve ]

(#5898) Aryon87 válasza carbonblack (#5897) üzenetére


Aryon87
félisten

[link]
Nem olcsó, de jó minőség.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5899) siskad válasza Aryon87 (#5898) üzenetére


siskad
őstag

+1, nekem is ilyen van, tényleg jó cucc.

Xiaomi 13

(#5900) carbonblack


carbonblack
csendes újonc

Köszönöm! Már meg is rendeltem. :C :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.