Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) Joci??


Joci??
senior tag

Tegnap esti, semmi extra, feltart es lo, lehetett volna meg vele szuttyogni, allvany, pro mod de szerintem ez igy is magert beszel.

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#5253) DraXoN válasza Joci?? (#5251) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

ez a széleslátoszögű lencse volt?

de jó kép lett..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#5254) belan


belan
addikt

Valaki már meg kapta a új frissítést?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5255) sanca72


sanca72
csendes tag

Sziasztok Kb két hete kaptam egy új P30 prot és elégedett vagyok vele. Viszont a p40 pro is nagyon tetszik. A googl hiánya nem érdekel max a Gmail, de inkább a fotózás ami lényeges számomra.
Szerintetek érdemes váltani? Van lényeges különbség? Köszi az infókat

(#5256) sonice válasza belan (#5254) üzenetére


sonice
tag

Már van uj? Nekem a 11.0.0.168 fut jelenleg.. 🤔

(#5257) belan válasza sonice (#5256) üzenetére


belan
addikt

Nekem is ez van azért kérdeztem valaki már újat meg kapta! Decemberi frissítés, jó lenne már márciusiba jönne a új .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5258) Sumptuous válasza sanca72 (#5255) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Videóban nagyon nagy a különbség, illetve a széleslátó is sokkal jobb. Viszont makró mód kb. nincs is. Valamit valamiért. A 90Hz-es kijelző viszont óriási plusz, hiába csak 30-al több, nehéz visszaszokni a lasabb kijelzőre. Ennek talán akkumulátoridőben ára van, de nem annyira jelentős. Maga a telefont sokkal kényelmesebb használni, de egy picit nehezebb és vaskosabb is. Az ujjlenyomatolvasó lényegesen jobb, szinte már a hagyományos fajta szintjén van, ha tudod, hogy hova kell nyulnod. Illetve az arcfelismerő is sokkal gyorsabb, és már sötétben is működik. (A cikkekel ellentétben nem 3D-s, csak 2D+infra. A P40 Pro Plus tud 3D-t.)
Amit viszont nagyon jó benne, hogy ha nézed a kijelzőt, akkor nem kapcsol le. Ami hátrány lehet, sokkal lekerekítetebb a kijelző (nem a széle, hanem a 4 sarka) emiatt néhány dolog "levágódik" illetve, mintha az érintés is érzéketlenebb lenne ezeken a pontokon, ami zavaró lehet. Nekem pl. a billentyű bal sarkában a "?123" gomb, amivel a számokra lehet átváltani, csak minden 3-4. érintésre reagál. De megszokható. Viszont a notch része is érintésérzékeny, így ha onnan húzod le a függönyt, nem fog megakadni. :D

Összességében én ajánlom a váltást, de csak ha jó árban tudod eladni/cserélni a jelenlegi eszközöd. Szerintem 40-50 ezret megérhet a váltás, de ezt neked is mérlegelned kell, mert annyira azért nem nagy a diferencia..

(#5259) belan


belan
addikt

Most tetettem a telora ClearPlex-t fóliát, 9000 mint a fogamat húzták volna! ;] Gyári fólia ami alapból rajta van nekem úgy tűnt mint ha tovább le érné oldalt de csak lehet képzelődőm. Ennyiért anno 5db iPhone-ra tetettem üvegfólia rablás ez. :O ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5261) belan válasza #72445440 (#5260) üzenetére


belan
addikt

Akoor azt mondod ami széltől-szélig ér, nem jó mert tok fel szedi oldalt! Csak félek hogy oldala sérülékeny marad mert az leggyengébb pont a kijezőn. Gyári tokot használom szilikont szeretem. Szerintem kB fél mm rövidebb mint a gyári az nem sok de gyári csak karctol védi!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5262) Aryon87 válasza sanca72 (#5255) üzenetére


Aryon87
félisten

P30pro-ról váltottam, nem bántam meg :) Aureel leírta a lényeges dolgokat.
Gmail helyett vagy a gyári email appot tudod használni, de az 15 perces periódusban frissíti magát, vagy helyette jobb választás a Bluemail ami jóformán azonnal jelez, ritkán szokott késni.
Videóban jobb a 30-astól, és fotóban is jobbnak látom. Több a részletesség + képes a szoftveres HDR-re is, ami néha hajlamos akkor is belekontárkodni a képbe ha nem akarom. Nem lehet kikapcsolni. Viszont éjszakai képeknél előnyösebb, mert ezáltal a sima fotók jobbak már mint az éjjeli mód. Ha szeretsz makrózni az felejtős, ez már olyan 7cm távolságból képes a közeliekre, de egy jóféle makrólencsée csodákra képes, kiemeltem ajánlom Aliról az Apex márkájút. 2ezer Ft kb, és baromi jó.
Ami a kerekített széleket illeti, jobb ennek. Alul felül is kerekített, de azt meg se érzed. Oldalt meg már nem olyan erősen ívelt, mint a 30-asnak.

ish4d0w ugyanúgy 1 hónap mire megjon a cucc kínából, max 1.5. Nemrég jött meg a lencsém, 1.5 hónapot vártam rá, de kb ezzel is számoltam.

belan jó is a clearplex, szeretem. 2 csapódástól megvédte a kijelzőt, múltkor mutattam hogy mi lett, azóta lett még egy olyan :)) Fizukor kap egy újat, mert a régi makrólencse szétbarmolta.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5263) sanca72 válasza Sumptuous (#5258) üzenetére


sanca72
csendes tag

Köszönöm a választ, erre számítottam végül is akkor ha jól értelmezem, max a videó amivel többet tud, fotóban talán szegényebb fényviszonyoknál is jobb képet ad a 40pro. Na meglátom mennyiért viszik el a p30 prot és ha nem lesz nagy különbség max 50-70 akkor váltok.

(#5264) Aryon87 válasza sanca72 (#5263) üzenetére


Aryon87
félisten

Flickr albumom
Csemegézz, nem original képek, utómunkázottak (én korrekciózásnak nevezem)
Majd bővül még, mert azóta még vagy 500+ kép született :DDD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5265) belan válasza Aryon87 (#5262) üzenetére


belan
addikt

Ez tok jó kamerát is védi,talán itt mehetne olyan folia is ami tejesen rá megy, de kemény tok nem szeretem szilikon tokbol jobban ki lehet venni tisztítani a telefont. Akkor jó hogy meg vettem a ClearPlext igaz van rá biztosítás de fő a biztonság!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5266) Aryon87 válasza belan (#5265) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem ilyen tokban van. Többször is bizonyított nálam ez a típus:
[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5267) belan válasza Aryon87 (#5266) üzenetére


belan
addikt

Na egy ilyenre én is be nevezek, iPhone-nál csak ilyen tokokat vettem ami sarkánál jobban védi, hol vetted? Ár?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5268) kp78 válasza Aryon87 (#5266) üzenetére


kp78
addikt

Kameraszigetnél "magasított" a tok :) ?
Tudnál oldalról is egy fotót? :R

(#5269) belan válasza #72445440 (#5260) üzenetére


belan
addikt

Amúgy tényleg idegesítő főleg ha egy ilyen drága fólia fel jön, ami meg széltől-szélig ér az nem jó, mert akkor tokot nem nagyon tehetsz rá, és akkor kamera meg hátlap sérülékeny marad . :R

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5270) sonice


sonice
tag

A gyári böngésző mostanában egyre többször lefagy.. Mi okozhatja? Koszi

(#5271) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Hazalátogattam, de mivel gyengélkedik a Wi-Fi az én szobámban ezért úgy döntöttem ha már úgy is korlátlan mobilnetem van, akkor hotspoton megosztom a mobilnetet. P30-on gyönyörűen működött, ugyanezt megcsináltam a P40 Pro-n, de a laptop nem látja a telefont. Mi lehet a probléma?

(#5273) laci laci válasza belan (#5265) üzenetére


laci laci
addikt

Van kedvezmènyem a gizzmoba..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#5274) Aryon87 válasza kp78 (#5268) üzenetére


Aryon87
félisten

Nagyjából:
Igazából a sarkaknak köszönhető, hogy a kamera nem éri a felületet, bár a kamerakivágás is úgy egy porszemnyivel magasabb a kamerától.

[link]

Innen rendeltem: [link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5275) sanca72 válasza Aryon87 (#5262) üzenetére


sanca72
csendes tag

Köszönöm Aryon jókat írtok róla, meggyőztetek, köszönöm

(#5276) sanca72 válasza sanca72 (#5263) üzenetére


sanca72
csendes tag

Hú bakker, hát a Nikonom sem készít jobbat :) köszi

(#5277) Aryon87 válasza sanca72 (#5275) üzenetére


Aryon87
félisten

Anno az S9+ is esett egy ilyenben pofára ráadásul.. P30Pro is 2x, meg a P40Pro is 2x esett már. Semmi bajuk.
Családban a P9-nek is és a Honor20Pro-nak is ilyen tokja van. (#csakahuawei ;] )

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5278) belan válasza #72445440 (#5272) üzenetére


belan
addikt

Legközelebb széltől széléig érőt fogok venni lehet én is, de én tokot is használok szóval a tok barát fólia jó gyári tok rajta van akkor nem kell parázni hogy kicsit rövidebb a fólia szerintem.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5279) Aryon87 válasza belan (#5278) üzenetére


Aryon87
félisten

A teljes fólia nem jó, olyat nem szabad venni. Csak tokbarátot.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5280) belan válasza Aryon87 (#5279) üzenetére


belan
addikt

Oké gondolom akkor hátra is kénne venni rá fóliát meg kamera részre is, mert mindegyik tok fel piszkálja a fóliát .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5281) asso


asso
csendes tag

Áprilisban szeretnék venni egy P40 Pro -t.
/fotó,kamera a fő szempont és az ár/
Kérdés.:
1, Digivel nincs probléma?/Csak 4G. /

(#5282) belan válasza Aryon87 (#5279) üzenetére


belan
addikt

El hiheted egy darabig biztos nem veszek rá fóliát! Ott biztosítás is ha annyira összetörik kapok egy újat 10 százalékot be fizetek azt kész. 3 fólia ára majdnem . ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5288) belan válasza #72445440 (#5285) üzenetére


belan
addikt

Szerintem így tökéletes most kísérletezni más fóliával ami széltől széléig ér hogy melyik tok nem piszkálja fel. Most őszinte leszek sok pénzt adtam már ki műszaki dolgokra főleg tvk-re. De komolyan ez 9000 ezer ma oda b@szott egy fólia-ért. Én egy évig nem akarok fóliát előre rakni. ;] De Aryon87 szerintem jól mondta széltől-szélig fólia hülyeség lehet gondolatba biztonságot ad meg egy kicsit jobban véd, de ha gyári tok vagy egy jó tok van mostani fóliával nehezen tudom el képzelni hogy úgy esik hogy kijelző betörik. Ha olyan magasról vagy nagy ütés kap akkor a széltől-szélig fólia se fogja meg védeni!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5289) belan válasza #72445440 (#5287) üzenetére


belan
addikt

Én Firefox használom de ha azt mondod a opera mini biztonságosabb át térek rá.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5290) Joci?? válasza DraXoN (#5253) üzenetére


Joci??
senior tag

Nem nem, mezei 1x-es, foto modban, nagyon szep kepeket csinal :)

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#5291) kp78 válasza Aryon87 (#5274) üzenetére


kp78
addikt

:R
Akkor ez pont olyan ahogy így nézem, mint amit én is rendeltem Aliról.
Csak azt hittem a tiéd más.

#5289 belan
Szerintem nem a Opera mini-re gondolt, hanem a "sima" Opera böngészőre.
A mini annak jó, akinek nagyon spórolni kell a mobiladat forgalmával.
De nálam Opera is meg-meg akad mostanság.

[ Szerkesztve ]

(#5292) sonice válasza #72445440 (#5287) üzenetére


sonice
tag

Hmm nem hangzik túl jól.. 🤔 De akkor lehet hogy kiprobalom en is az Operat, hivatalos forrásból.. Mondjuk nem tudom akksi fogyasztás szempontjából melyik a legjobb.. 🤔 Koszi az infot.

(#5294) FingR86 válasza asso (#5281) üzenetére


FingR86
őstag

nekem van benne Digis kártya is egy Telekomos melett.
itt Szabolcsban nincs vele semmi gond, elég jól kiépült a hálózat.
sőőőt... tegnap elmentünk kirándulgatni, és ahol a Telekomnak már hálózat sem volt a Digi még 4G-n elvolt vígan.

[ Szerkesztve ]

(#5295) belan válasza #72445440 (#5293) üzenetére


belan
addikt

Kipróbálom azért. ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5296) sniper112 válasza belan (#5295) üzenetére


sniper112
aktív tag

aurora store frissíti magától a Firefoxot én is azt használom tökéletesen blokkol oldalakat is ha kell meg szinkronizál a géppel jelszavakat oldalakat.
Amúgy kéne lassan egy két alkalmazást is összeszedni, hogy melyik a jó stabil és használható.
Másrészt láttam itt a p30 pro irományokat , én szerintem jobb a p40 pro szinte minden téren
csak az 5g és a 90 hz kijelző többet tud enni, de ettől függetlenül is jó az üzemideje szerintem.
Az ami most fura és érdekes az a frissítések még mindig .168 decemberi biztonsági frissítés van, a honor 20 on meg már kijött a januári de szerintem pár nap és jön a februári is,nem értem most mit csinálnak huawei ék, szerintem pont most kéne rajta lenni az alkalmazások és frissítések terén hogy jó legyen, így megint csak elveszítik az embereket.
Amúgy egyéb érdekesség
hogy pl az aurora store nál az otp smart bank is pl gms verziója is tökéletesen ment és frissült
illetve a otp szép kártya is.Azóta már HMS appgallery verzió van fent de nem érzek különbséget eddig.

(#5297) belan válasza sniper112 (#5296) üzenetére


belan
addikt

Szerintem is jobb p40 pro szinte minden téren mint a p30 pro. Nem rossz a opera persze én mindig frissítettem Firefoxot is . De igen jöhetne már a februári frissítés, aurora store nincs fent nekem, apk van meg a aptoide bőven elég ez szerintem.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5299) illjo válasza #72445440 (#5298) üzenetére


illjo
senior tag

Lite ra még a decemberi is pár napja jött meg csak.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5300) belan válasza #72445440 (#5298) üzenetére


belan
addikt

Jaja pontosan de váltani őszintén egy iylen remek telefont oda adni 140 150 ezeret, egy sz@r közép kategóriás Samsung kerül ennyibe. Persze én tudnék szifon oldalon már ki fogni xs maxot jó áron újat mondjuk. Remélem jönnek a frissítések rendesen már eddig nem volt gond vele.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.