Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4102) cH1 válasza #72445440 (#4101) üzenetére


cH1
aktív tag

Huawei szerviztechnikus vagyok. Meg kell vonnunk a garanciát ilyen esetben, nyilván felsőbb utasítás, pontos okát ne kérdezd. A jegyzőkönyvbe nem szakszerű beavatkozás, gyári szoftver gyártó által nem engedélyezett módosítása szerepel. Gondolom azért érzitek ti is, hogy a Huawei nem igazán szereti ha valaki gmst használ hms helyett. Nem véletlenül fogynak a lehetőségek minden frissítéssel. De mint mondtam gyári vissza eltűnteti a nyomokat. Amit meg szervizbe leadás előtt meg kell csinálni, ha ügyfél nem teszi meg akkor nekünk kell. A lebukás esélye elég kicsi, kb csak akkor fordulhat elő ha valaki van olyan hülye hogy kifejezetten valami mókolt gmshez köthető hibával szeretné leadni javításra a telefont.

(#4104) belan válasza #72445440 (#4093) üzenetére


belan
addikt

Én Firefoxot használok böngészőnek nem jó nem biztonságos?

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4105) illjo válasza Attush (#4096) üzenetére


illjo
senior tag

Ha jól értettem, akkor te most a feleséged google képes telefonjára cserélted a p40 prodat, vagy rosszul értettem?

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4106) andor80 válasza cH1 (#4102) üzenetére


andor80
senior tag

Akkor a ti törvényellenesen jártok el.
Sehol nincs nincs nyitva a bootloader tehát nem lehet garit megvonni.MElyik szervizben dolgozol ?Kérnék a Huaweitől egy hivatalos indoklást megerősítést!Akkor használok gmst amikor akarok a huaweinek ehhez nincs köze mivel nincs bootloader poiszkálva ergo nincs a telefon tőrve.Harmadik féltől app telepítés meg sehol nem tíltott..

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#4107) illjo válasza cH1 (#4102) üzenetére


illjo
senior tag

Szerintem azért voltunk nyugodtak abban, hogy gms mók nem okoz garanciavesztést, mert vagy ebben a topikban, vagy másik huawei topikban valaki azt írta, hogy direkt rákérdezett huawei nél emailben és azt a választ adták neki, hogy nem veszik el a garancia. Arra már nem emlékszem, hogy ezt alátámasztotta e a válaszcsatolásával. De jó tudni, köszi

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4108) illjo


illjo
senior tag

Úgy érzem,jogilag, etikailag igazad van. Viszont szerintem inkább köszönjük meg a fórumtársunknak, hogy megosztotta velünk az infot. Nyilván, ha a vezetők utasítják őket, nem kockáztatja az állását a megtagadással.Nekünk meg lehet beleállni a dologba és csakazértis mókkal beküldeni szervizbe a telefont, hogy utána fogyasztóvédelmi hatóságra, vagy végül bíróságra járjunk az igazunkért. Én inkább fr et csinálnék😃 Persze más lenne az, ha vaki vel úgy történik meg a garancuavesztés, hogy nem tudott róla. Akkor szerintem itt sokan kiállnának érte a rendelkezésünkre álló lehetőségekkek

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4109) illjo válasza lehoczkin (#4097) üzenetére


illjo
senior tag

Bár láttam, hogy fórumtárs belinkelte a gms topikomat (köszi!), hogy méginkább megkönnyítsem a dolgod, célzottan itt:[link] állj neki az olvasásnak. Ebbő az összefoglalóból ki tudod választani a neked megfelelő módszert. A gspace még akkor nem került bele, de kis különbségekkel ugyanaz, mint a dualspace. Ebben nincs reklám, viszont parancsikon nem tehető ki főképernyőre.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4110) andor80 válasza illjo (#4108) üzenetére


andor80
senior tag

MEgköszönöm ha hiteles igazolható forrás .De az én ilyen itt ott dolgozokot a messziről jött emberek meséjének tartom.+ app telepítés miatt nem vonható meg gari.
Ezzel anno a szerencsétlen nyomorúlt wayteq bepróbálkozott nálam nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#4111) illjo válasza andor80 (#4110) üzenetére


illjo
senior tag

Hát igen, bármi lehet, meg az ellenkezője is..😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4114) belan válasza #72445440 (#4112) üzenetére


belan
addikt

Tegnap meg csináltam.Viszont például iPhone-nál is garanciavesztéssel jár a jailbreak. Így igaz! Én mondjuk egy iPhone-mat se mokkoltam. És p40 prot se szeretném! Így egy alkalmazás-on kívül nekem minden fut! Szerencse vannak ezek jó alternatívák!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4115) Jonatán


Jonatán
tag

Sziasztok ugy olvastam hogy a Huawei is ad felho szolgaltatast ahova tudok kepeket feltolteni, ez igaz es ha igaz mekkora tarhelyet ad es milyen neven lehet elerni bongeszebol?

(#4116) kp78 válasza Jonatán (#4115) üzenetére


kp78
addikt

Web >> https://cloud.huawei.com

Beállítások, és ott legfelül találod, ha van Huawei fiókod a cloud alatt.

[ Szerkesztve ]

(#4118) kp78 válasza #72445440 (#4117) üzenetére


kp78
addikt

50GB ajándékba?
Én még a P30 Pro-nál előfizettem 50GB-ra 299.- Ft-ért/hó, és most is 55 GB-ot mutat mindkét telefon esetében.
Lehet az első tulaj ellőtte ezt a lehetőséget ennél a P40 Pro-nál, és nekem már nem ajánlotta fel? :U

[ Szerkesztve ]

(#4121) poero válasza Kékmadár93 (#4085) üzenetére


poero
aktív tag

Üzemidő, stabilitás, mert szép! :))

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#4122) Jonatán


Jonatán
tag

Viber, Whatsup, Skype mukodik rajta?

(#4124) belan


belan
addikt

Voltam ma a MM fólia ügyben van ez a szuper fólia vagy mi 9000 fel is teszik szóval fogok tenni rá! Meg néztem ezt s21 ultrat matt feketebe nem rossz! De nem azért mert p40 prom van de szebb p40 pro ha Google is lenne Huawein szerintem idővel a samsungot is le előzte volna!

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4125) Jonatán


Jonatán
tag

Koszi a valaszokat asszem megrendelem az Extreme Digitalbol 250K ezt talaltam a legolcsobb, megbizhato uzletnek.

(#4126) belan válasza Jonatán (#4125) üzenetére


belan
addikt

Igen most ott van legjobb áron és legalább min a 3 színbe van!

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4127) Kis Tigris


Kis Tigris
tag

Sziasztok. Február 19-én lejár a 2 év hűségem (Huawei Mate 20 Pro, de most egy PoCo F2 Pro-t használok (Xiaomi K30 Pro)), s ez a kiszemelt telefon.
Kérdés: vodás dobozban mik vannak benne, miket kell előre beszereznem hozzá? :)
Valamint a Google felrakására van már egyszerű és tuti módszer?
Google fiókban vannak a telefonszámaim, le tudom őket szinkronizálni valahogy a P40 Pro-ra?

(#4128) sajby válasza Jonatán (#4125) üzenetére


sajby
senior tag

Vedd a MMban.250ezer fölött legalàbb 3év gari van 😁

(#4129) Termi16 válasza Kékmadár93 (#4083) üzenetére


Termi16
őstag

Én is Mate 20-ról váltottam (illetve közben kipróbáltam a Poco F2 Pro-t és egy Note 10+-t is), ég és föld a két telefon, minden szempontból köröket ver a P40Pro a Mate 20-ra, persze kivéve a GMS téma, ha ez számodra is érdekes.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#4130) belan válasza sajby (#4128) üzenetére


belan
addikt

Így van ott 269 most 1 év plus gari szerintem meg éri.

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4132) siemensfun


siemensfun
tag

Sziasztok!
Valaki le tudná írni hogyan tudok GMS-t varázsolni P40-re. A videiókon már túl vagyok, egyik sem sikerült.
A jelenlegi szoftver verzióm:

Már összezavarodtam ahogy milyen firmware-t rakjak rá.
Válaszokat elöre is köszönöm,

(#4133) illjo válasza siemensfun (#4132) üzenetére


illjo
senior tag

[link]
Ha emui 11 van már fent, akkor 1.pont B alpont. Kövesd lépésről lépésre.
Az egészet adatmentéssel és fr el kezdd

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4134) Beres1978


Beres1978
csendes újonc

Sziasztok
Segítség szeretnék kérni tőletek
Telefon csere előtt állok.
Most egy Huawei p20 pro van ami megérett a cserére.
Ezért nagyon gondolkodom a p40 pro mellett
A legfontosabb kritérium a fényképezőgép minősége
Szívem szerint a Huawei mellett maradnék de kicsit bezavar, hogy nincs Google támogatás.
Nem igazán vagyok egy műszaki fun.
Ha a p40 pro mellett döntenék akkor erre a készülékre rá lehet tölteni ( minden mokolás nélkül) az app galeryből a facebookot,messengert, Unicredit bank , youtube, chrome vagy ahhoz hasonló böngészőt?
A bank kártyás fizetés lehetséges neten keresztül?
Igazából ezek az appok amiket szoktak használni ?
Segítségeteket előre is köszönöm
Üdv

(#4135) illjo válasza Beres1978 (#4134) üzenetére


illjo
senior tag

Kamera veri a konkurenciákat.Ha nem is app gallerryből, de fb, messenger használható, frissíthető más app store al.Youtube hoz youtube vanced, ami még gms eseknek is ajánlott a reklámmentesség és lezárt kijelzővel zenehallgatás lehetőség miatt.Chrome kiváltható gyári böngészővel, vagy firefox stb. Gmail fiókot bármilyen más mail klienssel. Bár hms modelleken probléma a mail kliensek szinkronizációja, így az értesítések gyorsasága.Unicredit talán nem megy az appjuk hms alatt, de passz, otp s vagyok.Így a netes fizetés is passz részemről ennél a banknál.Hogy mit szoktak használni, az elég szubjektív. Neked kell tudnod, mik kellenek. Persze az ember sokszor akkor jön rá, hogy na, az is kellett volna. Vagy jön új app, ami kellene, igény támad másra, stb.Az embernek sokszor magának is nehéz pontosan felsorolni mi az ami kell, pláne esetleg kellhet jövőben.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4136) kp78


kp78
addikt

Huawei kezdőoldal mondhatni stabil 9%-os fogyasztóként szinte mindig az első helyen van a szoftverek között. :U
Pedig fb, messenger, viber is megy ugyanannyit, mint korábban a másik telefonon.
P30 pro-n a kezdőoldal 3-4% körüli fogyasztó. :U

(#4137) Jonatán válasza Beres1978 (#4134) üzenetére


Jonatán
tag

Plusz 1 lehetoseg, rendeld meg online es akkor 14 nap elallasi idot kapsz , tehat 14 napig probalgathatod hogy milyen, mi megy fel ra aztan ha nem tetszik vissza adod es vissza kapod a penzt.
De azert beszeld meg ezt az eladoval mielott megrendeled!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4138) belan válasza illjo (#4135) üzenetére


belan
addikt

Pontosan de egyszer menni fog banki fizetés is rajta! Mondjuk engem pont nem izgat mert nem bankolok sehol se! Ha meg igen ott a bankkártya. De idővel szerintem erre is lesz orvosság!

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4139) Trolee


Trolee
aktív tag

Elvileg mindent engedélyeztem, Dual Space-be is próbáltam, csak eddig jutok.
Mi lehet a gond?
FIFA Mobile a játék.
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#4140) illjo válasza Trolee (#4139) üzenetére


illjo
senior tag

Nincs tárhely engedélye az appnak. Ha dual space tárhely engedély nem oldja meg, felejtős, mivel az app nem közvetlenül telefonra települ, hanem a jóég tudja hogyan, dual space app 'alá'

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4141) Kékmadár93


Kékmadár93
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek!

Igazából jobban átfutottam a fórumot, illetve a kérdésem óta érkezett kommentek meggyőztek arról, hogy Huawei továbbra is életképes és érdemes erre az eszközre váltani Mate 20-ról. GMS nélkül is van élet.

Már csak annyi maradt hátra, hogy -mivel még a jelenlegi telefonom is üzemképes és igazából bármilyen multimédiás tartalomra tudom használni- egy kicsit várok, hátha bejelentenek egy újabb készüléket, vagy esetleg ennek lejjebb mászik az ára..
Addig is követem a fórumot :)

!!The truth is out there!!

(#4142) Aryon87 válasza Kékmadár93 (#4141) üzenetére


Aryon87
félisten

Lejjebb mar nem hiszem hogy megy, talan meg myaron van ra esely. Addig jon a P50 szeria es a Honor40 szeria is, ami feltetelezesem szerint megkaphatja a GMS-t, es az mar viheti tovabb a Huawei szellemet Honor nev alatt, de ennek erzete jovore lesz lathato

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4143) sajby válasza Aryon87 (#4142) üzenetére


sajby
senior tag

Én is úgy látom,hogy az a 220 körül lesz a kifutása ennek.HA a p30pro kb 180ezres árából indulunk ki :)

(#4144) belan válasza Aryon87 (#4142) üzenetére


belan
addikt

Reméljük már meg ál itt a ára! Azért p40 pro egy atom jó telefon! Sokan meg azt hihetik azért megy le így a ára mert szar! Persze aki képben van az tudja gms hiánya miatt megy le a ára!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4145) Kékmadár93


Kékmadár93
tag

Ne értsetek félre, nem 150-ért akarom megvenni, nagyjából tisztában vagyok vele, hogy sokkal lejjebb már nem mehet...
Csak ha március-április magasságában megveszem, de időközben kijön a P50, ez pedig mondjuk bezuhan 20-at, akkor tudnék mérgelődni...

!!The truth is out there!!

(#4147) Aryon87 válasza Kékmadár93 (#4145) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig ez lesz kb. Csak akkor meg mergelodhetsz es varhatsz a kovetkezore. Ordogi kor ez. :))

ish4d0w +1

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4148) belan válasza #72445440 (#4146) üzenetére


belan
addikt

Én meg láttam p30 prot MM 200 ért és az már 2 éves modell de lehet kiáltott darab volt vagy készleten nincs már! 220nagyon jó ár érte de szerintem még 240 is!220 csak jegfeher volt nekem az szín meg nem tetszik ha normálisabb színt akarsz 250! Fekete vagy szürke. Szóval tessék venni vinni! ;] 240 250 nem rossz ár, ezert pénzért nem kapsz ilyen telefont sehol kamerába meg 400 se kapsz ilyen telefont!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4150) belan válasza #72445440 (#4149) üzenetére


belan
addikt

Jaja pontosan pedig p40 pro sokkal jobb telefon lett külsőre belsőre is!

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.