Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) DraXoN válasza illjo (#5299) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

azt ügye tudjátok, hogy attól, hogy "decemberi" nem jelenti, hogy minden hibajavítás "csak decemberi", lehet egy-két dolog akár a későbbi verzióból is mint javított elem. bár valószínű nem történt ilyen.
Eléggé elfoglalt a Huawei most szerintem a Emui 11-el (sok készülékre most adja ki), illetve a HarmonyOS-el is ... bár nem lepődnék meg ha részben "forrás elvolás" is kezdődne a piaci visszaesések miatt a vezetőség részéről.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#5302) illjo válasza DraXoN (#5301) üzenetére


illjo
senior tag

Én elhiszem, hogy olyan is van, csak.a frissítés leírásában ezt írja: “integrálja a 2020 decemberében kiadott biztonsági javításokat...“. Ebbe sajnos nem tudok beleérteni többet.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5303) CzGabesz64


CzGabesz64
újonc

Üdv mindenkinek. Új vagyok még a csapatban.Azt szeretném megkérdezni hogy a EMUI 11 ben lévő akku statisztika fog e változni mert sajnos borzalmas lett az előzőhöz képest. Gyakorlatilag nem lehet látni mi történik a telóval a feltötéstöl számolva.

(#5304) Aryon87 válasza #72445440 (#5298) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem a Harmony az oka, arra fordítják az erőforrásukat. Más magyarázatot nem látok rá.
Én nem parázok :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5309) sniper112


sniper112
aktív tag

én ezért írtam az ügyfélszolgálatnak igaz hogy a chates felületen de írtam,amire a választ annyi volt hogy valóban decemberi van de utána írta hogy folyamatosan kapjuk a frissítést, épp ezért arra kérek másokat is ha van egy kis idejük írjanak nekik, hogy lássák igen is probléma van ezzel kapcsolatban.

(#5312) belan válasza #72445440 (#5310) üzenetére


belan
addikt

Hova kellene küldeni? Én is küldenék igyekeznek már a frissítésével.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5313) illjo válasza #72445440 (#5308) üzenetére


illjo
senior tag

Hát jahh. Ha még lesz hozzá rootolandó vas.Csökken a gyártó kapacitás. Pont most tárgyaljuk fb on is. Csak az Intel kapott részleges feloldást notebookoba való chipekre. Ha át is hidalná (sztem nem) a google hiány miatti visszaesést Huawei, hardware esen nem fogják tudni. Legalábbis ugyanolyan szinten nem. Ahogy írták még pl.a Kirin tervezéséhez, fejlesztéséhez is, meg a gyártásához is amerikai szoftvereket, eszközöket használnak. Félvezetőgyártók is hiába lobbiztak Bidenéknél, feloldás helyett kapták a szigorításként értelmezhető (most már a klikkvadász magyar médiumok is így interpretálják) kormányzati nyilatkozatokat. Szóval van ott baj. Sajnos.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5314) illjo válasza belan (#5312) üzenetére


illjo
senior tag

Huawei Support Magyarország • mobile.hu@mail01.huawei.com

Én ide szoktam. Másnapra max mindig válaszoltak

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5316) sonice válasza sniper112 (#5309) üzenetére


sonice
tag

En is írtam nekik, annyit reagaltak hogy zárt rendszer, nincs ralatasuk, es appgallery jelez ha jon frissites.. 🤔
A tobbi gyártó is ilyen időközönként kuldi ki az uj verziókat?.. 🤔
De viszont állítólag nemrég p40 prora adtak ki ujabb csomagot, úgyhogy ellenőrizzük sűrűbben :C

[ Szerkesztve ]

(#5317) belan válasza #72445440 (#5315) üzenetére


belan
addikt

Ott írok kérte a build számot, meg kérdeztem egy alkalmazást is hogy mikor kerül bele a app galériában.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5318) sonice válasza belan (#5317) üzenetére


sonice
tag

"A P40 Pro típusra nemrégiben elindult egy újabb verzió.
Javaslom, hogy időközönként ellenőrizze a Beállítások - Rendszer és frissítések - Szoftverfrissítés menüpontot és keressen rá az új verzióra!
Ha elérhető lesz az Ön készülékére, a rendszer jelezni fogja. "

(#5320) illjo válasza #72445440 (#5310) üzenetére


illjo
senior tag

Írtam nekik, kicsit keményre sikerült lehet🥺
“Tisztelt Huawei!

Sajnálattal veszem észre, hogy a havi biztonsági frissítések érkezésében jelentős elmaradások vannak. Még egy hete sincs, hogy P40 lite telefonomra még csak a decemberi (!) biztonsági frissítés érkezett meg. Tisztában vagyok a cég nehéz helyzetével, de szerintem ha ilyen alapvető dolgok nem teljesülnek megfelelően, az még nagyobb kereslet csökkenést fog okozni. A huawei márka mellett kitartók így is sorozatos támadásokat kapnak különböző internetes felületeken a mások szerint 'indokolatlan huawei mániájuk miatt'. Az alapvető szolgáltatások, mint pl a biztonsági frissítések késése pedig nemcsak az adott felhasználók internetes biztonságát veszélyeztetik, hanem jó muníciót adnak azok kezébe, akik az említett pocskondiázásokat elkövetik. Ezeket olvasva nem biztos, hogy segít valakinek belépni a huawei telefonnal rendelkezők közé, aki márkaváltáson gondolkodik. A mostani tulajdonosok pedig lehet elkezdenek márkaváltásról gondolkodni. A gms hiányról nem tehetnek. De a biztonsági frissítések időbeni érkezését az amerikai szankciók nem tiltják!
Üdvözlettel:
Egy eddig hűséges, elégedett felhasználójuk,“

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5323) belan válasza #72445440 (#5319) üzenetére


belan
addikt

Egyelőre a rendszerünkben Januárban látok biztonsági frissítést a készülékére. Ez a legfrissebb. Néhány esetben előfordulhat, hogy csak negyedévente kap biztonsági frissítést. A szolgáltató is befolyásolhatja ezt. Kérjük, hogy rendszeresen ellenőrizze az elérhető frissítéseket a Beállításokban, a Támogatás alkalmazásban, valamint a HiSuite PC program segítségével ezt választ kaptam. Ne izgulj nem most fogsz telefont váltani addig meg sok víz le folyik a Dunán! ;] lehet még végén szifonos leszel. 😂

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5325) illjo válasza #72445440 (#5319) üzenetére


illjo
senior tag

Mondjuk amit hivatalos oldalukon ígérgetnek, rám nem is vonatkozik, hiszen csúcskészülékekről írnak. Szóval én nem is reklamálhatok. De ti joggal..HAVONTA!..
'A Huawei havonta kiadja a csúcsmodelljeihez tartozó biztonsági frissítéseket. A jelen biztonsági frissítés Android- és Huawei-hibajavításokat tartalmaz.'

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5326) sonice válasza #72445440 (#5324) üzenetére


sonice
tag

Koszi az infot, en is jeleztem nekik a problémát :R
Még pár bejelentés es teljesen flottul megy minden :D
Legalábbis reméljük.. Nem maradunk le a konkurenciatol..

(#5327) illjo válasza #72445440 (#5324) üzenetére


illjo
senior tag

Na jó, de az norm, hogy akkor emelik fel a seggüket, ha cseszegetik őket? Elolvassák a leveled, majd a fejükhöz kapnak, hogy ja tányleg a böngésző...Azért ez nem olyan kategória, hogy basszus nem zártam el a gáztűzhelyet, mikor elmegyünk otthonról😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5328) belan


belan
addikt

Mate 40 pro biztos meg kapta januári frissítés. Ismerősömnek az van és januári frissítés van neki.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5332) belan válasza #72445440 (#5329) üzenetére


belan
addikt

Minden szolgáltató is függetlenül árulja a p40 prot mert dualsimes.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5335) belan válasza #72445440 (#5333) üzenetére


belan
addikt

Inkább oneplus mint Samsung!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5336) belan válasza #72445440 (#5334) üzenetére


belan
addikt

Értem.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5337) sonice


sonice
tag

Sajnos nekem gyári böngésző egyre tobbet lefagy, úgyhogy jelenleg ilyen formában felejto..
Akksi fogyasztás terén Opera vagy Firefox a jobb? Thx

(#5339) sniper112 válasza #72445440 (#5334) üzenetére


sniper112
aktív tag

Régebben volt ilyen de akkor alapból külön volt jelölve is a szoftver, külön verzió számmal ami miatt később kaptad meg a frissítést.

(#5340) kp78 válasza #72445440 (#5338) üzenetére


kp78
addikt

Az Opera éjszakai módja sem rossz dolog. :)

(#5341) illjo válasza #72445440 (#5330) üzenetére


illjo
senior tag

Na, már válaszoltak is huaweitől, elkérték axonosítószámát és buildszámát a telefonnak. Anélkül is sikerülne nekik a fékrebeszélés ami majd jönni fog, sztem😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5342) sonice válasza #72445440 (#5338) üzenetére


sonice
tag

Koszi akkor kiprobalom az Operat..
Reméljük felhasználó es akkumulátor barát is egyben😃

(#5344) illjo válasza illjo (#5341) üzenetére


illjo
senior tag

És már meg is jött a blabla:'az ön készülékére is havonta vagy negyedévente érkezik biztonsági frissítés...blabla..szolgáltatótól is függ blabla' De legalább ment a nyomás rájuk

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5345) FingR86 válasza illjo (#5344) üzenetére


FingR86
őstag

megkaptad volna válaszban: "ha a GMS-t sikerült felrakni, egy biztonsági frissítés is menni fog..." :D :D :D

(#5346) illjo válasza FingR86 (#5345) üzenetére


illjo
senior tag

Jaja. Fél év múlva azt írják majd: 'csinájjá magadnak kötsög, ha kő..'😃😃😃
Szerintem meglátják a nevem, már köpködik a monitort😃
Lehet huawei supportosok anyáznak p50 topikban is. Bár megöltem a bulit ott 😒😒
Szerk: bocsánat a csendes megfigyelőktől, anyázás tényleg nem volt, ok.. sok minden más, de az nem.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5349) illjo válasza #72445440 (#5348) üzenetére


illjo
senior tag

Egyébként igen, nem akarom őket bántani, csak élcelődtem.
P50 meg a múlt..mármint topik.. kopp kopp kopp

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5350) belan


belan
addikt

Előbb meg fagyott 1,2 másodpercre a opera, fórumnál. De ez sötét mód nagyon jó este.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.