Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) illjo válasza #72445440 (#5700) üzenetére


illjo
senior tag

Yt vanced nem jobb opció zenére? Yt Music is ott van vele együtt.Prémium funkciókkal mindkettő

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5703) illjo válasza #72445440 (#5702) üzenetére


illjo
senior tag

Megkísértelek..Gms nem kell hozzá.. Prémium funkciók, mint reklámmentesség, lezárt kijelzővel zenehallgatás ingyé'😃
Így kell feltenni: [link]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5704) thedivision2 válasza illjo (#5701) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Áhh, ott ha olyan a minőség mint Youtubeon akkor nem jó nekem. Itt leginkább a stúdió közeli minőséget, de legalább egy 700-800 kbps-t szeretnék elérni, Youtube esetében ez általában 128-190 kbps. Tudom ezt nem egy 6000 Ft-os fülhallgatóval, ráadásul nem telefonról kell hallgatni, de nagyon hallatszik még így is a különbség. Illetve Telenornál nekem a Spoty, Dezzer, Apple Music és a Tidalra van korlátlan adatkeretem. (sose próbáltam még a Musicot)... :D

ish4d0w:

Köszönöm a Tidal tippet, meg is kezdtem a próbahónapot, elsőre jónak tűnik. Nagyon jól hangzik a Master és a Hifi minőség. Pár zenét kipróbáltam, hát köze nincs Deezerhez. Remélem hosszabb távon is beválik.

(#5705) illjo válasza thedivision2 (#5704) üzenetére


illjo
senior tag

Igen, így érthető. Tidal valóban jobb minőségű, 1400 körüli Kbps, míg yt csak 320. Nem számoltam a 'white' fülekkel😃 Plusz az adatforgalmi érv.. Így egyértelmű.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5709) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Nem tudom már ki lobbizott itt a gyári böngésző mellett, de köszi az ajánlást. Azóta kipróbáltam az operát, firefoxot, chrome dev, canary-t de mind egy szutyok görgetési sebességben a gyárihoz képest. Nem tudom melyik frissítéssel kapta meg az új dizájnt, de mostmár hasonlóan néz ki, mint a chrome, így egészen kézre áll, nem kell teljesen újra megszokni egy másik felületet. Ami negatív, hogy a fenti url sávon jobbra-balra söpörve nem ugrál a fülek között. Viszont van szélről húzásra visszalépés, ami hasonló az ios-es safari gesztusához. Kényelmes.. Ha más is unja hogy akadozik a chrome, nyugodtan tegyen egy próbát..:D Persze jelszót azt mindenhova újra kell megadni, nem találtam rá opciót, hogy megmaradjanak a chrome-os bejelentkezések.

Más: Használja valaki a huawei laptopok közzül bármelyiket? Miket lehet vele csinálni, amit egy sima windows-os laptoppal nem? Úgyértem a telefonnal és a laptoppal közösen. Pl. egyszerűbb fájlmozgatás..?
Nagyon gondolkodom egy beszerzésén.

[ Szerkesztve ]

(#5710) Aryon87 válasza Sumptuous (#5709) üzenetére


Aryon87
félisten

Én is nemrég váltottam a gyári böngészőre, a Chrome egyre sz@rabb..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5711) Aryon87


Aryon87
félisten

Szerintetek garisan cserélik a karcos kameraüveget, vagy fizetős? És mennyi lenne ha fizetős? Mert sikerült egy szép hajszálkarcot beszedni a főkamera pereméhez, ami a jobbról eső napfényt becsillantja :( nem vészes, csak idegesítő. Melóhelyen szedte be.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5712) illjo válasza Aryon87 (#5711) üzenetére


illjo
senior tag

Ami nem a gyártónak felróható meghibásodás, arra nem érvényes a jótállás😒 Mechanikai sérüléseken sajnos nem lehet szépíteni. Van itt szerviztechnikus fórumtárs, lehet fejből tudja

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5713) Dhampir válasza Sumptuous (#5709) üzenetére


Dhampir
félisten

A Firefoxon viszont nagyon jól működik Android alatt is az uBlock Origin kiegészítő. :)

(#5714) Sumptuous válasza Dhampir (#5713) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Igen, az nagyon tetszett benne, hogy ebben hasonló az asztali verzióhoz. Illetve a chrome-ból is azt másolta le, ami pont kényelmessé tette. Viszont akárhonnan telepítettem, lényegesen lassabban reagált, mint a chrome, vagy akár a gyári böngésző. Itt a prohardveren is ha olvasgattam és ugráltam a topikok közt, volt vagy 3-4 másodperc mire átugrott. A gyári böngészőben ez egy másodperc sincs. Pedig állítgattam a biztonságos böngészést, illetve ki is kapcsoltam ezt-azt, de akkor sem volt gyorsabb. Olyan, mintha valami belső dns-szervert használna, amit nem lehet kikapcsolni benne. Reklámok nekem a gyári böngészőben sincsennek. [kép] :R Vagy van másik is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5715) Dhampir válasza Sumptuous (#5714) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi a DNS tippeket. :R

(#5720) sniper112 válasza #72445440 (#5718) üzenetére


sniper112
aktív tag

a gyári böngésző jó mert szerintem a kirinre van optimalizálva és a 90 hz re,ezért kéne nekik jelezni a böngészőben is,hogy minél hamarabb belerakják az importálást legalább hogy tudjuk teljes mértékben használni.
valaki irta a netflix hogy l3 csak sd ben lehet lejátszani
én találtam nem a legújabb de ezzel lehet hd és hdrben nézni a netflixben
annyi hogy angol nyelvű a menü.
4.16.3
én ezt használom működik.
[link]

(#5721) cH1 válasza Aryon87 (#5711) üzenetére


cH1
aktív tag

A karc az nem garanciális, de garanciális javítást nem kizáró fizikai sérülés. Egy új hátlap 26k, szervizhétvégén csak 18k.

(#5722) Aryon87 válasza cH1 (#5721) üzenetére


Aryon87
félisten

Remek.. Akkor marad ahogy van. Valahol vanitthon védőfólia, ráteszem hogy ne karcolódjon mégjobban :(
Köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5723) p2pp


p2pp
őstag

Üdv Mindenkinek!

Tegnap beléptem a klubba.
P30 pro után.
Tudtam milyen fába vágom a fejszém.
Kiváncsi leszek majd a mindennapokra.
(Mate 40 pro sztem nem ér 400khuf.)
De ha kevesebb lesz, mint a fele, akkor talán. 🙂

Gyári böngésző +1 🙂

Iphone 14 Pro 17.2.1 Huawei Watch GT3

(#5724) Aryon87 válasza p2pp (#5723) üzenetére


Aryon87
félisten

Grat, üdv a klubban. :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5725) plg


plg
tag

Tényleg szupergyors a gyári böngésző, de létezik, hogy nem tud újratördelést?

(#5726) sniper112


sniper112
aktív tag

hmm ezt a huawei miért nem lépi meg legalább a mobilos részlegen ? ha már a xiaominak sikerült
[link]

(#5727) illjo válasza sniper112 (#5726) üzenetére


illjo
senior tag

Huhh, ez érdekes hír! A huawei annyiban más, hogy ott súlyosabbak a vádak, mint ahogy a korlátozások is mint tudjuk. Mivel a xiaomi telefonok és egyéb elektronikai termékek gyártásával foglalkozik, nehezebb ráhúzni a nemzetbiztonsági kockázat ruhát. Nem ismerem a jogi hátteret, de vélelmezem, hogy a 911 utáni törvények, ahogy más területeken is, erős prioritást adtak a nemzetbiztonsági kérdéskörnek, más demokratikus elvek és jogintézmények kárára. Tehát lehet, persze nem tudom, egy amerikai bíróságnak jobban meg van kötve a keze ilyen ügyekben

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5728) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Atom HD minőségű háttereket honnan tudok letölteni ? Valahogy ez a telefon már igényli... :D

(#5729) belan válasza p2pp (#5723) üzenetére


belan
addikt

Még érné a 400 is gms-sel, de így sajna nem.

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5730) laci laci válasza illjo (#5727) üzenetére


laci laci
addikt

A saomi herce-hurca csak háttèr,èrtèkpapír és nesze semmi fogd meg jól.Azèrt volt ez jó,hogy elsőnek mindenki beparázzot adta el a részvény papírokat (csak USA) az emberek.Illetve mutatni kellett,hogy ők is kapnak dádád ha szükséges.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#5731) FingR86 válasza thedivision2 (#5728) üzenetére


FingR86
őstag

Aurora nak van háttér letoltő appja is.

(#5732) sniper112 válasza belan (#5729) üzenetére


sniper112
aktív tag

290 k ért most árulják
bár p40 pro hoz viszonyítva nem ad annyi pluszt.

[ Szerkesztve ]

(#5733) belan válasza sniper112 (#5732) üzenetére


belan
addikt

290 nem rossz ár, igen annyi plust nem ad kicsit nagyobb kijelző bár proci nagyon brutális lett.

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5734) illjo válasza laci laci (#5730) üzenetére


illjo
senior tag

Komoly gazdasági érvágás volt, mivel minden amerikai természetes személy és gazdasági társaság számára tiltás alá került xiaomiba befektetni és a fennálló befektetéseiktől nov11.-i határidővel kötelezően meg kellett válni.Szóval nem csak para miatt adták el a részvényeiket. Azonnal eladási hullám keletkkezett, ami értelemszerűen árfolyamzuhanást eredményezett és rántotra magával a nem amerikai befektetők eladási szándékát is, hogy szabaduljanak a rossz papíroktól.
Egyébként csak úgy jogilag nézve a dolgokat: ha egy bíróság jogerősen kimondja, hogy jogellenes volt az intézkedés, elvileg jogalap nyílik arra, hogy most már a bekövetkezett károkért és elmaradt haszonért helytálljon az amerikai kormányzat, vagy bárki.legyen is az alperes.Véleményem szerint nem csak az eredeti állapot visszaállítása kell hogy bekövetkezzen

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5735) sniper112


sniper112
aktív tag

értem én hogy sok jogi dologról van szó meg egyebekről de a huawei nek is meg kéne próbálnia legalább a mobilos részlegét megmenteni hátha sikerülne nekik is valamit elérni és akkor nekünk is meg mindenkinek jobb lenne.

(#5736) illjo válasza sniper112 (#5735) üzenetére


illjo
senior tag

Szerintem ők is azon vannak.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5737) sonice


sonice
tag

Nekem gyári böngésző fogyasztása terén sajnos rosszabbak a tapasztalatok mint Operaval.. 🤔

(#5739) mateban7


mateban7
csendes újonc

Ti akkumlátor problémát már tapasztaltatok?
Új a telóm, még nem volt töltve eddig. Elkezdtem phone cloneval átteni a p30proról a dolgaim, erre 47%-ról 38%-ra pikk pakk leugrott. Percenként egy %. Rádugtam a töltőre és ezen fázis alatt 38%-47%-tól nagyon gyorsan feltöltött, majd utána már lassabban.
Vajon miért lehet ez?

(#5740) laci laci válasza illjo (#5734) üzenetére


laci laci
addikt

Így van,de ezen valaki/K irgalmatlanul sok bitcoint kerestek

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#5741) sonice válasza #72445440 (#5738) üzenetére


sonice
tag

Vissza is tértem Operahoz.. Nekem a gyári látványosan jobban fogyasztja az akksit.. 🤔

(#5742) Aryon87


Aryon87
félisten

Kapott kameravedelmet a telo. Tobb karcot nem akarok.. banom hogy nem akkor tettem fel mikor megjott Alirol honapikkal ezelott :(
Kivancsi vagyok az esti kepeket mennyire befolyasolja az uveg, foleg ha vakuzok..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5745) Aryon87 válasza #72445440 (#5743) üzenetére


Aryon87
félisten

Aliexpressről rendeltem még tavaly. :D Aztán elhánytam valahova, tegnap találtam meg :D
Szerencsére a karc se vészes, nap csillan be ha azt fotózom kissé balra fordulva. A kamera kör pereménél van.

Én maradok a gyári böngészőnél, tetszik hogy gyors és folyékony.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5746) belan válasza #72445440 (#5743) üzenetére


belan
addikt

Gizzmo-s üveget én is akarok ha már kamera lencse nem zafír, pedig lehetne az. ;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5749) sniper112 válasza #72445440 (#5738) üzenetére


sniper112
aktív tag

a firefox is elég jó csak a 85.1.3 verzió azzal elég gyors.
a 86.1.1 valamiért tördeli a görgetést.

(#5750) belan válasza #72445440 (#5747) üzenetére


belan
addikt

:R

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.