Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) Aryon87 válasza thedivision2 (#5942) üzenetére


Aryon87
félisten

Egy GMS-ses telefonon csinalj egy fiokot, hagyd jova a regisztraciot, azzal a fiokkal be kellepni a P40Pro-n es menni fog utana.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5952) thedivision2 válasza Aryon87 (#5951) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Köszönöm neked is, délután megcsinálom ! :R

(#5953) kp78 válasza illjo (#5947) üzenetére


kp78
addikt

Én nem regisztráltam, és megy minden magyarul... :U
Hogy honnan töltöttem nem tudom, de vagy petal search, vagy moreapps, mivel az elején főleg onnan töltöttem.

Viszont az Aurora most megint rossz pár napja.
Elindul, de semmi frissítést nem mutat, pedig volt ott korábban egy halom, csak hagytam őket...

[ Szerkesztve ]

(#5954) siskad válasza kp78 (#5953) üzenetére


siskad
őstag

Nekem most az Aurora nem hogy frissítéseket nem mutat, még el sem indul. Azt hittem stabilabb lesz ezzel a 4-es verzióval, de ez még rosszabb mint volt. :(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#5955) Sly189 válasza Sly189 (#5939) üzenetére


Sly189
senior tag

Megálmodtam. P40 Pro érkezik hétfőn. :D Köszönöm a tapasztalat megosztásokat és a PÜ-ket is ezügyben. :R

[ Szerkesztve ]

(#5956) thedivision2 válasza Sly189 (#5955) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Jó választás, kicsit majd szoknod kell a GMS hiányát, hogy mit lehet és mit nem, de jelenleg nem nagyon tudnék jobbat ennyi pénzért.

Waze bejelentkezés után hibátlan. :R

(#5957) rdt89


rdt89
addikt

S vajon ilyenkor is szar a Huawei amikor a csaló csomagod érkezett sms nem tudja honnan feltelepíteni az appot, hogy szétraboljon? ;] ;] ;]

(#5958) Aryon87 válasza rdt89 (#5957) üzenetére


Aryon87
félisten

Sly: Grat :K szokni kell, de kérdezz, segítünk :)
____________________________________________

:C

És még jó is, mert megnyitás után ezt fogja tenni (FB Huaweis csoportból mentettem)
Az illető becumizta szépen, ráadásul Telenor előfizető is...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5959) FingR86


FingR86
őstag

Újabb P50 pro plus képek. Ez már inkább tűnik valósnak mint a korábbiak. [link]

(#5960) Aryon87 válasza FingR86 (#5959) üzenetére


Aryon87
félisten

Jaja, a Napidroid is lehozta. Durva lesz az már tuti. Szerintem a Pro+ képes lesz a 20x optikai zoomra is, legalábbis az erősen elkülönített felső periszkópos kamera poziciójából feltételezem.
A többi a szokásos lesz. Főkamera, széleslátó, egy kisebb zoomkamera/makró, és az 5. meg a ToF.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5961) Palafi válasza siskad (#5954) üzenetére


Palafi
tag

Én nem tudom nálam mi a más, de eddig se volt, és most sincs gond az Aurorával. Csak AppGallery, és Auróra van fent, Aurorában fekete listán az AppGallery appok. Ma is több dolog frissült rendesen. Egy dolog szokott lenni, amit már mások is írtak, néha nem azonnal fut le a frissítés, van hogy kicsit várni kell.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#5962) gergotakacs


gergotakacs
tag

Nektek az ujjlenyomatolvasó mennyire megbízhatóan működik? Nekem ahogy telik az idő,egyre rosszabb. Nem tudom hogy ez az uvegfolia miatt van e, de korábban szinte egyáltalán nem volt ezzel gondom.

(#5963) siskad válasza gergotakacs (#5962) üzenetére


siskad
őstag

Nekem pont ugyanolyan mint mikor megvettem (gyári fólia van fent)

Xiaomi 13

(#5964) gergotakacs válasza siskad (#5963) üzenetére


gergotakacs
tag

Nekem optishield 3db van fent. Sajnos van hogy a közelségérzékelőt is bezavarja. Nem felhőtlen az örömöm a fóliát illetően. Viszont szeretem mert jól illeszkedik és nagyon masszivnakn tűnik. Lehet átállok pattern feloldásta.

(#5965) siskad válasza gergotakacs (#5964) üzenetére


siskad
őstag

Lassan nekem is valami új fólia után kell néznem, mert mint régebben volt már itt róla szó, most már egyértelműen látom hogy egyre jobban megy össze a gyári fólia, már nagyon nem ér ki nem hogy az üveg, de még a kijelző széléig sem.

Xiaomi 13

(#5967) rdt89 válasza Aryon87 (#5958) üzenetére


rdt89
addikt

munkatársamnak ugyan ezt 1300 hívás/sms számra növelte mire észbe kapott.

FingR86:
Ha így fog kinézni a P50 akkor KELL! :Y

[ Szerkesztve ]

(#5968) zoltan77 válasza rdt89 (#5957) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Na igen, a gms telefon használók megszívják, átlag felhasználó úgy is rákatint, nem sejti, hogy vírust telepít. Csak jó ez a huawei hms-sel. Kövi telóm Mate 40 pro lesz ősszel ;] ;] ;]

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#5969) kp78 válasza gergotakacs (#5962) üzenetére


kp78
addikt

Próbáltad már újra felvenni az ujjlenyomatodat? :U
P40Pro érzékelője szerintem nagyon jó (P30Pro-hoz képest főleg), de ha száraz a kezed, akkor sajnos van, h nem kellően érzékel.
Nekem 4 ujjam van felvéve (hüvelyk és mutató mindkét kézen), a jobb hüvelykujj gyorsabban "elromlik" nálam is, mert nyilván azzal fogok/végzek szinte mindent, míg a bal hüvelyk és mutatóujj ugyanolyan gyorsan és jól érzékel, mint amikor beállítottam.

(#5970) djbelo válasza kp78 (#5969) üzenetére


djbelo
senior tag

Egy biztos ez az üvegfólia (Optishield 3D Prot) miatt nálam sem érzékeli rendesen az ujjlenyomatot rendesen. Pedig felvettem vele újra , de sajnos nem lett jobb.

(#5971) FingR86 válasza gergotakacs (#5962) üzenetére


FingR86
őstag

Amíg nem volt rajta semmilyen fólia addig brutal gyors és mindig pontos volt.
Amióta fólia van rajta, a pontossaggal nincs baj csak kB 2x annyi ideig kell rajta tartani az ujjam.

(#5972) sharp4 válasza djbelo (#5970) üzenetére


sharp4
őstag

Pont a héten szerettem volna megrendelni, de elég sok probléma van a fóliával. Kérdés ezen és a Clearplex-en kívül milyen lehetőségink vannak? Nillkin van esetleg ehhez a készülékhez?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#5973) djbelo válasza sharp4 (#5972) üzenetére


djbelo
senior tag

A Clearplex nekem nem volt rossz. Azzal érzékelte mindig. De szerintem legutóbbi MM srác rosszul rakhatta fel , mert oldalt feljött, és onnantól kezdve kuka.......Ahozz meg elég drága , hogy 1 hónap múlva ki kell dobni.
Nekem most nincs öletem másik fóliára. Vagy majd ha leveszem egyszer ezt a Optishield 3D Prot, akkor talán ismét Clearplex lesz. Nem mindegy ugye ki teszi fel szerintem.

(#5975) kp78 válasza djbelo (#5970) üzenetére


kp78
addikt

Én a gyári fóliával használom, a tapasztalatom is arra vonatkozott.
Üvegfóliám sosem volt :)

(#5976) djbelo válasza kp78 (#5975) üzenetére


djbelo
senior tag

Jobban is tetted, hogy nem vettél. :)

(#5977) asso


asso
csendes tag

Sikerült venni egyet ezüstbe. (214 e) Nagyon jó a kamerája.
Fémforgácsos helyen dolgozok, hol vehetek hozzá teljes mágneses tokot és melyik ajánlott. /Pénztárca tok/

(#5978) Aryon87 válasza #72445440 (#5966) üzenetére


Aryon87
félisten

Clearplex nekem azota is fenn van. Es 1 ev mulva is rajta lesz :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5979) sonice


sonice
tag

Android Chromecast tv eseten működik a vezetek nelkuli kivetites? Nekem eddig nem sikerült.. Ghome segitsegevel sem.. Nem talalja az eszközt.. 🤔 Koszi

(#5980) gergotakacs válasza kp78 (#5969) üzenetére


gergotakacs
tag

Sajnos lehet benne valami mert nponta kb 40-50x mosok és fertőtleníteknkezet. Mikor hidratálom, sokkal jobb. Akkor ez van... 😔

(#5981) sharp4 válasza #72445440 (#5974) üzenetére


sharp4
őstag

Ahogy nézem, ez sem ér ki a kijelző széléig. Használ valaki ilyet? Nem akad meg a szélében az ujja? A fólia széle mennyire van lekerekítve?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#5982) gergotakacs


gergotakacs
tag

Én rendeltem egy ilyet. Korábban mate 20 pro-n volt ilyen, és nagyon szerettem. Ugyanolyan mint a clearplex...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5983) FingR86 válasza asso (#5977) üzenetére


FingR86
őstag

Nekem most érkezett egy mágneses tok. Nem pont olyan amire te gondolsz.
Csak furán jártam vele. Amíg rajta volt a kijelzőn egy fólia és úgy tetten bele a tokba addig működött az ujjlenyomat olvasás. Gondoltam leszedem róla a fóliát úgyis feljott a széle pár helyen. Reméltem hogy ha már csak egy réteg lesz a kijelző felett akkor javulni fog a felismerés. Hát rosszabb lett 😂
Mintha vissza tukrozodne az üvegről a fény amikor szkennelni az ujjamat. Szóval a fólia segítség volt neki. De maga a tok meg teljesen jó. Az érintés semennyiben nem befolyásolja. Belülről ki van párnázva. Szóval nem lenne ez rossz. Várom h érkezzen meg fólia hogy újra fel tudjam rakni a kijelzőre.

360 Magnetic Adsorption Metal Phone Case For HuaWei P20 P30 P40 Lite Mate 20 30 Pro Nova 5 5i 6 7 SE Y9 Double Sided Glass Cover
https://a.aliexpress.com/_mt2Md3Z

[ Szerkesztve ]

(#5984) Sumptuous válasza gergotakacs (#5982) üzenetére


Sumptuous
senior tag

+1 erre.. én is ilyet raktam fel tegnapelőtt. Ha bubis lesz, egy nap alatt kimegy alóla. 200ft darabja. Könnyű felrakni, többször is tudod pozicionálni, így pontos lesz. Ami fontos, mert eléggé lenyúlik, és ha ferdén rakod fel, akkor felnyomja a tok. De ha sikerült jól felrakni, akkor nem válik fel, és nem is érződik a széleken, nem akad bele az ujjad.. Ami zavart, hogy a kamerakivágást nem takarja, és ha onnan húzom az értesítési sávot, akkor beleakadok.. de miután az optishield pont olyan, hogy takarja ezt a részt is, és előfordultak vele közelségérzékelő problémák, jobb így.

Más: A gms mókkal kapcsoltaban: ha a google keretrendszernél csak a "Play protection" értesítéseit tiltjuk le, a többit nem, akkor működik a simple. Nem kell fagyasztani semmit. Most play áruházam és működő simple fizetésem is van. Sőt a gmail is hozza az értesítéseket. Bár nem biztos, hogy sokáig ígymarad, de egy próbát megérhet.

(#5985) FingR86 válasza Sumptuous (#5984) üzenetére


FingR86
őstag

És nem tartja ébren folyamatosan a rendszert a keretrendszer? Attól hogy letiltottad h mutassa az ertesiteseket attól az még ott a hetterben van csak nem látod. Vagy rosszul gondolom?

(#5986) Sumptuous válasza FingR86 (#5985) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Nem tudom, várok egy kicsit, aztán megnézem a gsam mit ír. :R

(#5987) illjo válasza Sumptuous (#5984) üzenetére


illjo
senior tag

Valamit nem értek.A google services framework ha dobálja a pushokat, akkor a mók nem igazán sikerült. Ha nem, dobálja, akkor sikerült, akkor viszont nem lesznek pushok, ezért fagyasztani kell
Szerk: Ha nem csináljuk meg a mókot végig, ami legyilkolja a pushokat, valami oka csak van, hogy nem egyszerűen kikapcsoljuk a gsf értesítéseket, hanem végigcsináltatják
Az biztos,hogy a jelenlegi eljárással végrehajtott mók leöli a pushokat, ezért a simple nfc re regisztrálás során sem jön meg a push, ezért szakad meg a regisztrációs folyamat

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5988) FingR86 válasza illjo (#5987) üzenetére


FingR86
őstag

ez nekem is fura, hogy miért úgy lett megcsinálva az összes mók (googlefier, ictfix), hogy mindenképp tartalmazza azt a részt ami leöli a pusht, holott csak elég lett volna kikapcsolni az értesítéseket. Ha valóban lehet ilyet :D

[ Szerkesztve ]

(#5989) illjo válasza Sumptuous (#5986) üzenetére


illjo
senior tag

Most te újracsináltad mókot és a befejező mozzanatot nem csináltad meg és csak letiltottad értesítéseket?

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5990) illjo válasza FingR86 (#5988) üzenetére


illjo
senior tag

Annyira nem ástam bele mók folyamatba, nem akartam megérteni. De valahogy úgy van ez,,hogy ugyan a gs framework miatt, de a google play servicestől érkeznek a pushok, hogy nem jó neki. Amikor a végén töröljük és újratelepítjük a gsf et, akkor szűnik meg a push áradat. Tehát attól, hogymondjuk gps értesítéseit letiltjuk, gsf még nincs jó állapotban, ami szerintem nem csak a pushokra van kihatással, ezért csináltatják végig és nem csak GPS értesítéseit tiltjuk. De már nagyon kíváncsi lettem aureel nél hogy is van ez

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5992) FingR86 válasza #72445440 (#5991) üzenetére


FingR86
őstag

Még jó hogy csak a kis hátsó kamera védő üveget vettem meg. Éreztem én hogy nem kell az a pro cucc. 😅

(#5994) Sumptuous válasza illjo (#5987) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Na, nem tudom mi volt és hogy nálam. De már annyira sokat kapcsolgattam ki-be a dolgokat, hogy megismételni sem tudom. Az a lényeg, hogy ugye kipróbáltam a fagyasztásos simple-t. Ami működött is. Viszont azóta áttértem az iCard-ra, amihez nem kell fagyasztás, így kiolvasztottam a lefagyasztott alkalmazást. A play áruház ment hibátlanul, viszont a gmail olyan hibával kezdte az indítást mindig, hogy a gms nem fut a telefonomon, ezért nem működik. De ha leokéztem, minden ugyanúgy működött, mintha misem történt volna. De ezt az értesítést minden gmail app indításnál kiírta, és meguntam. Letöröltem a google keretrendszert, a google szolgáltatásokat és a fiókkezelőt meg a play áruházat is. A googleifer.apk-t átneveztem .zip-re és az assets mappában lévő számozott alkalmazásokat szépen sorban feltelepítettem. Így sikerült, hogy a gmail nem írt hibát, viszont dobálta a play protect hibát -értesítésként- amit ugye letiltottam. Így nem volt fagyasztva semmi, de a play protect-es értesítéseket sem dobálta. A notfifcation test app is hibátlannak mutatta az értesítéseket. Ezért gondotlam, hogy teszek egy próbát a simple-el. Mivel nem volt telepítve ezért play-ről fel is raktam gyorsan.. Pont mentem utána a boltba és mondom ha már ittvan a simple, kipróbálom..és működött. Szóval valahogy csak meglehet kerülni ezt a dolgoz. De az is lehet, hogy nagyon nagy szerencsém volt. Szerintem érdemes lenne vele foglalkozni.

Bocsánat a regényért. :R

(#5995) sniper112 válasza Sumptuous (#5994) üzenetére


sniper112
aktív tag

na ezek örömteli hírek ha valóban így lehetne működésre bírni, viszont ami még mindig ott van az az optimalizáló program ami írja is hogy gms szolgáltatások eltávolítása és szerintem az is bekavarhat hiszen az magától is eltud indulni, szóval idővel azzal is foglalkozni kéne.

(#5996) illjo válasza Sumptuous (#5994) üzenetére


illjo
senior tag

Hát, ez érdekes megoldás, te feltaláltál lehet egy újfajta mók eljárást, ugyanazokat az összetevőket használva, csak megvariálva😃 Mert az LZplay app által az első mók során megadott rendszerengedélyek, ahogy gondolom, továbbra is élnek, ha TELJESEN elölről kellene kezdeni, mondjuk egy fr után, az LZplayt akkor sem lehetne kihagyni
Ha jobban belegondolok, akkor szerintem pont valami hasonló történt, csak más módon, mint amit az előző hsz emben írtam. Azaz egy be nem fejezett mók történt, ahol a pushok nem leölve lettek, hanem kikapcsolva a gps értesítéseknél. De még mindig nem jöttem rá, hogy akkor googlefier el csinálva, mikor jönnek a gps ről a pushok, miért a gsf el oldják meg a push gyilkolást, ezzel a többi firebase es pusht is lelőve, miért nem csak az értesítést kapcsoltatják ki a gps en.De amúgy akkor nálad valami nem volt ok első mókkal,mert gmail simán megy.Ilyen alapon amúgy szerintem elég lenne ha valaki megcsinálja az LZplay indítást,ahogy az elején kell és utána a rendszerösszetevőket simán akárhonnan letöltve felrakná és megcsinálná ahogy te, csak te googlefierből 'nyerted' ki rendszerappokat. Én is bocsi, gms topikban lehet jobb helye lenne, de ha elviselitek ezt itt, nekem mindegy hol beszéljük meg

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5997) Aryon87


Aryon87
félisten

Április végén startol a harmonyOS

Na erre kíváncsi leszek... Főképp arra hogy mi fog menni rajta.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5998) belan válasza Aryon87 (#5997) üzenetére


belan
addikt

Na erre én is kiváncsi vagyok mi sül ki belőle ‘

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5999) laci laci válasza Aryon87 (#5997) üzenetére


laci laci
addikt

Szerintem egy aosp fèle Android lesz rajta..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6000) cH1 válasza Aryon87 (#5997) üzenetére


cH1
aktív tag

Szerintem semmi különbség nem lesz a mostani emui 11 meg a harmony között. Főleg hogy régebbi gms telókra is kiadják, amiken gondolom továbbra is működnie kell majd mindennek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.