Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5102) zoltan77 válasza belan (#5085) üzenetére


zoltan77
aktív tag

[link] :Y :Y :Y
Jó ár érte, lehet lecsapok gyorsan. :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#5103) Aryon87 válasza #72445440 (#5095) üzenetére


Aryon87
félisten

Jaja, tudom. Ez a P8 lite még az első generációs, maga a modell asszem 5 éves már, nálam van úgy 4 éve biztosan. Ez már frissítést se kap 2 éve :))
Vajon menniy lehet neki egy akkucsere, mert ha "fillérek" egy misét megérhet. Igazából arra van már csak, hogy ha a 40-el csillagfotózok, addig legyen mit nyomkodjak, pláne ha több mint 1 órás csillagútvonalakat készítek, ne unjam halálra magam, mint e kép készítésekor :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5104) cH1 válasza Aryon87 (#5103) üzenetére


cH1
aktív tag

Csütörtöktől szombatig lesz az aktuális havi szervizhétvége, max 2000 Ft egy új akksi P8 lite-ba.

(#5105) belan válasza #72445440 (#5099) üzenetére


belan
addikt

:DDD ;], Zoltan77 80 ingyen van!!!! Ha minden jó rajta garancia stbi!!! Ez gms hiány azért durva valaki képes ennyiért is oda adni lassan ingyen adják. Ez nem a blackberry. Persze lehet arra sorsra jut de akkor is.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5106) sonice


sonice
tag

A Raiffeisen Raipay illettve Otp/Simple app esetén sem működikaz Nfc fizetes? Köszi

(#5107) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Nem tudom mire vélni a tegnapi szitut, szóval inkább leírom, hátha semmi, de mi van ha mégis valami. Mondjátok meg Ti.

Szóval, mint tudjátok, nálam továbbra sem megy az OTP smartbank. (x-edik reset, reinstall, akármi után se, regisztrálást végig engedi, de utána az appba már nem tudok belépni, mert a logó felvillanása után bezáródik azonnal)

Tegnap vásároltam a neten, a process végén közli az ablak a PC-n, hogy nyissam meg a telefonon a smartbankot és hagyjam jóvá a tranzakciót.
Megnyitni megpróbáltam, bezáródott a logó után, ahogy szokott, felnéztem a monitorra és az ablak közölte hogy tranzakció jóváhagyva, és ennyi, készen voltunk. :F :Y

Dont get me wrong, thanks, but WTF ?! :((

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#5109) sonice válasza #72445440 (#5108) üzenetére


sonice
tag

Koszi, rendben írok nekik.. Gondolom akkor Raipay sem működik.. 🤔

(#5110) Joci?? válasza #72445440 (#5108) üzenetére


Joci??
senior tag

Irtam ;)

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#5111) illjo válasza pixelblondie (#5107) üzenetére


illjo
senior tag

Hát ez már inkább aggasztónak tűnik, mint gyanúsnak. Ha kérik a netes vásárlás során, a simple payt használó szolgáltatók és az ott elmentett kártya, vagy qr kódos fizetés kivételével, a tranzakció elfogadását a smartbankban, akkor azt elvileg nem lehet kikerülni. Valóban el kell ott fogadni azonosítás után a tranzakciót.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5112) pixelblondie válasza illjo (#5111) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Itt ez szimplán jóváhagyásos tranzakció volt, semmi más opció.

Gondoltam, hogy nem oké, most ezzel akkor hová forduljak? Vagy mit csináljak?

Amúgy nem egyedülálló ez a probléma az appal. Sok embernek hibátlanul megy, de vannak jópáran, akiknek ugyanez a bezáródós gond van, mint nekem.

as good as it gets

(#5114) pixelblondie válasza #72445440 (#5113) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Will do.
:R

as good as it gets

(#5115) FingR86


FingR86
őstag

Huawei bootloader unlock

később hátha alakul nekünk is valami jóság ebből

[ Szerkesztve ]

(#5116) borsodika válasza FingR86 (#5115) üzenetére


borsodika
őstag

gms, root szempontjából jól hangzik. :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#5117) FingR86 válasza borsodika (#5116) üzenetére


FingR86
őstag

egyelőre még csak ezekhez működik

HiSilicon Kirin 960/659/655 chipsets

(#5118) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Sziasztok !

Mai nappal beszálltam én is csapatba. Google szolgáltatásokat szeretnék telepíteni a telefonra. Melyik a legjobb megoldás ? Előre is köszönöm szépen a segítséget ! Leginkább Youtubeot, Hangoutsot, Gmailt szeretnék használni.

[ Szerkesztve ]

(#5119) FingR86 válasza thedivision2 (#5118) üzenetére


FingR86
őstag

downgrade, googlefier, ice box, push notify

(#5120) thedivision2 válasza FingR86 (#5119) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Hát ezzel beljebb vagyok, már ne is haragudj... :D Úgy szeretném, hogy meg is értsem. Tele van a net azzal, hogy hogyan kell, viszont olyantól kérnék segítséget, aki használja és minden fainul működik is, ha lehet, leírással, vagy tuti linkkel.

Szerk.: Ja, hogy downgrade mindenképpen kell. Akkor elengedem. Gyári email app működik rendesen Gmail fiókkal ?

[ Szerkesztve ]

(#5121) cH1 válasza thedivision2 (#5120) üzenetére


cH1
aktív tag

Downgrade attól függ hogy milyen verzióval jött a telód, meg hogy azóta frissítettél-e. Ha jól rémlik 134-es végű vagy annál régebbi rom kell, akkor nem kell a downgrade.
Gyári email app kezeli a gmailt, de késve fogod megkapni az üzeneteket. Ha visszaolvasol szerintem nem olyan rég volt szó arról, hogy melyikkel jönnek meg azonnal az emailek.

(#5122) thedivision2 válasza cH1 (#5121) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Legújabb van rajta "sajnos". Viszont úgy néz ki tudok nélküle élni. Email appal nem vagyok megbarátkozva. Ha valaki leírná melyik a legjobb, azt nagyon megköszönném, sajnos most nincs időm olvasgatni utána.

Viszont ez a telefon valami brutális :D

[ Szerkesztve ]

(#5123) illjo válasza thedivision2 (#5122) üzenetére


illjo
senior tag

Kimásoltam a linket, de utána olvastam, hogy mégesem kell.Csak,hogy 'ne vesszen kárba' :[link]
Itt mindent IS megtalálsz, öszzeszedtem a leggagyibb (bár néha amire kell jó lehet, sőt..) megoldásoktól az ún. mókig, amivel MINDEN IS MEGY😃😃😃
Ha később tévednél arra, akkor lehet már volt időm végre leülni megszerkeszteni a topikösszefoglalót és ott lesznek a cuccok.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#5124) thedivision2 válasza illjo (#5123) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Sose árt. Köszönöm szépen ! :)

(#5125) FingR86 válasza thedivision2 (#5122) üzenetére


FingR86
őstag

ha az email kliensre találsz egy megoldást, akkor a youtube kívánságodat a vanced tökéletesen kielégíti. A downgrade dolgot pedig ne egy végleges dolognak fogd fel, csak addig kell amíg fel megy a GMS, utána mehet vissza a legfrisebb, amit most is használsz.

(#5126) sonice válasza #72445440 (#5108) üzenetére


sonice
tag

Közben megneztem es a Raipay app el sem indul :DD
Úgyhogy nekik is irtam, aztan meglatjuk..

(#5128) FingR86 válasza #72445440 (#5127) üzenetére


FingR86
őstag

Nem tudom csak a hírt olvastam. Ez nem az? [link]

(#5130) sonice


sonice
tag

Esti gyakorlás 🌝

(#5131) Pistakiss válasza sonice (#5130) üzenetére


Pistakiss
őstag

:C

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#5132) Aryon87 válasza sonice (#5130) üzenetére


Aryon87
félisten

Vízjelet kapcsold ki, ront az összképen. :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5133) Joci?? válasza sonice (#5130) üzenetére


Joci??
senior tag

En is probalkoztam :D

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#5134) FingR86


FingR86
őstag

jó kis toknak tűnik, bár nem valami olcsó.
ránézésre olyasmi lehet mint a O+ gyári karbon tokjai.
még a csomagolásai is teljesen prémium hatású

Carbon Fiber Case for Huawei

(#5135) sonice


sonice
tag

Powebankot illetve wireless töltőt milyet ajánlotok? Köszi

(#5136) ptgmaster válasza sonice (#5135) üzenetére


ptgmaster
tag

Szia,
Én a Huawei CP12S power bankot használom. Ez tudja a 40W-os gyorstöltést is.

Ami ami, az az!

(#5137) GAthersw válasza sonice (#5135) üzenetére


GAthersw
csendes tag

Én [ezt] vettem, tudja 40W-tal tölteni a telót, de át lehet váltani alacsonyabb kimenetre is ebook, okosóra stb. töltéshez. Lengyel raktárból 3 nap alatt kihozták.

(#5138) sonice válasza GAthersw (#5137) üzenetére


sonice
tag

Ez nagyon jó árnak tűnik.. Teljesen eredeti gyári termék? Gari is jar hozza? Köszi

(#5141) sonice válasza #72445440 (#5139) üzenetére


sonice
tag

Koszi, azt hittem global warranty van rá.. 🤔

(#5142) GAthersw válasza sonice (#5138) üzenetére


GAthersw
csendes tag

Eredeti, viszont a gariztatás biztosan bajosabb, mint egy hazai forgalmazónál vásárolt terméknél. Nincs tapasztalatom, soha nem gariztattam alin vásárolt cuccot.

(#5146) sonice válasza #72445440 (#5145) üzenetére


sonice
tag

Nekem ma ezt küldték.. 🤔 Sajnos Nfc, Raipay necces..

(#5147) FingR86


FingR86
őstag

Érdekes "felfedezést" tettem. Eddig messenger + fb lite alkalmazát használtam. Pár napja tettem egy próbát hogy a fb bol is a teljes értékűt tettem fel, és azóta az akksi problémám megoldodott. Nem merül a telo úgy mint eddig.

Minden reggel töltöttem 30 rol 80ra.
Amiota lecsereltem az alkalmazást azóta reggelre nem merül le 30ra csak 45-50%-ig úgy hogy jóval többet nyomogatom a telot napközben. Érdekes... Direkt azért használtam a lite verziót mert annak kisebb az energia igénye úgy gondoltam. :U

(#5150) DraXoN válasza sonice (#5146) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Áhh.. CIB esetén még GMS Androidon sincs NFC fizetés, csak AirPay (Applen)... de ott másfél éve megy.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.