Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Aryon87 válasza #72445440 (#4050) üzenetére


Aryon87
félisten

Én még bizakodó vagyok :) Bár első perctől megszoktam a GMS mentességet, így nem lényeges már. Csak az árzuhanás ami fájó, így idén nem lesz P50Pro :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4053) belan válasza #72445440 (#4049) üzenetére


belan
addikt

Jogos sokkal jobb Huawei mint a Samu és ha lenne még Google is rajta akkor atyám mi lenne itt! Szar Samu rendszer laggos dobálja fel reklámokat állandóan nyertél egy telefont stbi vicc túl van árazva is . Én még így is inkább p40 prot vettem mint egy samsungot. Kamerába meg egyik se jöhet hozzá számomra talán a iPhone közelíti meg kamerába. Ha telefont váltanak csak iPhone de sajnos ott durva árak vannak. Talán még xiaomi jöhetne szóba nálam.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4054) belan válasza belan (#4053) üzenetére


belan
addikt

Másik fele az hogy én anno még iPhone 11 pro maxot is meg vettem 400 ezerért. Ennyire bele bolondultam a iPhoneba de meg született második gyerek, és úgy voltam vele hogy na itt vége a dalnak! Meg persze ha műszaki nálam a tv meg konzol a első a gaming! És 11 pro Max után jött egy olcsó p30 lite a életemben legelső Huawei telefon és használtam 7 hónapig rá jöttem hogy van élet iPhone után is! De azért előtte próbáltam samsungot xiaomi is volt egy oneplus - om is. De még így is p40 prot vettem hogy nincs Google pedig nagyjából számítottam rá hogy nem lesz minden tökéletes rajta! De szorítok nagyon a Huawei nek hogy saját rendszerük legyen jó vagy korlátozással vissza kapják a Googlet! Amúgy meg samu egyáltalán nem kellene, oneplus vagy xiaomi inkább de oneplus Huawei után ha droidról van szó! Szerintem kínai gyártók között Huawei legjobb műszakilag minőségileg is persze többi gyártó szépen fel zárkózott már na de ahová el ért a Huawei nem sok kínai gyártó ért el! Persze most könnyebb kínai gyártóknak mivel Huawei Google nélkül van jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4055) kp78 válasza cH1 (#4045) üzenetére


kp78
addikt

:R
Bár ha necces a használata, akkor lehet kihagyom ezt az Aurora store-t.

És inkább újra felteszem a tegnapi kérdésem, hogy melyik a legjobb letöltő app P40 Pro-ra?
MoreApps, PetalSearch, Apptoid, ApkPure meg még biztos van pár, csak nem ismerem őket... Ki, hol találta meg a legtöbb app-ját, amit keresett? :U

(#4056) siskad válasza kp78 (#4055) üzenetére


siskad
őstag

Az Aurora Store teljesen jó, csak a saját fiókodba való bejelentkezés lehet problémás, de mint írták az anonim módot kell választani. Ezt használom október óta, semmi gondom vele, szerintem a legjobb választás ennek a használata, hiszen azokat a verziókat szedi le minden alkalmazásból, mint amit normál esetben Google Play-ről is letöltenél. (Mivel egy Google Play kliens)

Xiaomi 13

(#4057) laci laci


laci laci
addikt

Google: Amúgy azért fontos és élet-halál kérdése ez a Google mizéria,mert korábban ezeket kaptuk és ezzel laktunk be a telefonokat.Mindennapi szükséglet lett a Google fotó,drive,nem véletlenül kezdik most ezeket csökkenteni.Nekem is hiányzott pár Google platform,de egy pár nap használat és némi kompromisszum kötés után rá jön,hogy lehet Google nélkül élni.Igaz úgy mondom ezt,hogy nekem van fent GMS,de érzem,hogy kitudnám váltani teljesen.Ez csak hirtelen hiány érezteti velünk,hogy jaj most mi lesz Google nélkül.Aki nyitottság nélkül már az elején fel és kiabál,hogy "Èn nem ugrok,mert félek",annak később se lesz jobb.

Kamera:Hát én elég sok telefont használtam,adtam, vettem.Most is van kb.10,a "legrosszabb" mate 20 pro,de van saomi,Oppo is a legutolsó zászlós saomi a mi10 ultra volt.De a mi9t-től nekem erősen utókezelt,túlszaturált lettek a képek,szerintem a pixel harcban elesnek.Nekem már nem tetszett.El is adtam,akkor szereztem a p40pro-t.Szerintem jobb és természetesebbek a fotók,most érzem azt a telefonnal,hogy nem akarom rootolni,romot cserélni és eladni.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#4058) belan válasza laci laci (#4057) üzenetére


belan
addikt

Így van! Akp Google crome is fent van most néztem le is szedtem és működik rendesen! De firefox jól működik eddig most azt használom ! Csak a angol oldalakat nem fordítja le magyara.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4059) kp78 válasza siskad (#4056) üzenetére


kp78
addikt

:R
"Nyelvprobléma" van az onnan töltött app-okkal?
Mármint olyan, hogy Revolut-ból (phone clone-nal), időjárás & radar app-ból (app gallery-ből) magyart tettem fel, de frissítés után már angol lett.

[ Szerkesztve ]

(#4060) siskad válasza kp78 (#4059) üzenetére


siskad
őstag

Nálam ApkPure-al volt ilyen gond, azért is tértem át, Aurora Store-al nincs ilyen.

Xiaomi 13

(#4061) kp78 válasza siskad (#4060) üzenetére


kp78
addikt

Engedélyeket kaphat?
Anélkül nem igazán akar továbblépni. :U

(#4062) rdt89 válasza laci laci (#4057) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem is mindig égett a kezem, hogy root, rendszercsere és társai, de ezek a vágyak teljesen eltüntek ahogy lett Huawei készülékem. A Mate 9 pro óta teljesen kivagyok békülve az Emui-val és a telefon által nyújtott minden funkciójával.

(#4063) Aryon87 válasza kp78 (#4055) üzenetére


Aryon87
félisten

APKPure, Aptoide.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4064) belan válasza Aryon87 (#4063) üzenetére


belan
addikt

Ezek nekem is meg vannak. Bátran ajánlom őket.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4065) siskad válasza kp78 (#4061) üzenetére


siskad
őstag

Persze, a tárhelyhez kér engedélyt, anélkül ugye nem tudna telepíteni semmit :)

Xiaomi 13

(#4066) kp78 válasza Aryon87 (#4063) üzenetére


kp78
addikt

:R Aryon87 és belan

Jól gondolom, hogy ezek főleg angol verziókat telepítenek, és nem veszik figyelembe a telefon régióját?

:R siskad #4065
Teszek egy próbát az Aurora Store-ral... :)

(#4067) Aryon87 válasza kp78 (#4066) üzenetére


Aryon87
félisten

Minden magyar nalam, kiveve chrome es maps. Utobbi navigalas kozben magyarul iranyit.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4068) belan válasza Aryon87 (#4067) üzenetére


belan
addikt

Eddig nálam is minden magyar! Egyedül a Chrome nem.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4069) janosibaja


janosibaja
őstag

(#4070) belan válasza janosibaja (#4069) üzenetére


belan
addikt

Szerencsére nem használom a Google Messages-t. Den nem jó hír!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4071) Attush


Attush
csendes tag

Sziasztok!

Na sajnos át kellett passzolnom asszonykámnak a telót, mert céges levelezés gmail alapú és nekem még az első mókolt GMS volt rajta. Szóval magyarán minden flottul ment vele, kivéve azt hogy egyszerre nem tudtam több felhasználót hozzáadni a Gmail fiókhoz. Szórakozni meg nem volt időm vele, így dara, full alap rendszer és asszonykának tökéletes lett. Amúgy őszintén szólva így, hogy csomó minden megy alapból GMS nélkül is, egyáltalán nem hiányzik a régi mók rendszer. Nekem viszont annál inkább a sebessége és stabilitása :(
Túlélem, viszont egy nagyon amatőr dolgon nem tudok átlépni. Az ő google fiókjából nem tudom behúzni a névjegyeket a telóba. Egyszerűen hiába jelentkeztem be külső fiókként beállításokban nem látja. Valami tippetek lenne rá?

(#4072) laci laci


laci laci
addikt

Lenne egy láma kérdésem.Hogy tudom biometrikusan lezárnak a banki appokat?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#4073) kp78 válasza siskad (#4065) üzenetére


kp78
addikt

Nagyon nagy :R
Az eddig angol nyelvű Revolutból Aurora Store-os frissítés után magyar lett. :)
Minden app-om szépen lefrissült. :))

(#4074) kp78 válasza Aryon87 (#4067) üzenetére


kp78
addikt

Aurora Store-ból töltve a maps is térképpé válik (maps-ot előtte töröltem) :C

(#4075) illjo válasza laci laci (#4072) üzenetére


illjo
senior tag

Nekem pl otp.smartbankban van ujjlenyomatazonosítás opció. De tedd rá alkalmazászárat és akkor pacek felismerés is megvan😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4076) illjo válasza Attush (#4071) üzenetére


illjo
senior tag

Névjegyek beállításaiban import export részen látszania kellene a bejelentkezett fiókoknak és onnan importálni

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4077) cH1


cH1
aktív tag

Itt mindig annyi lelkes ember van ha fáklyás lincselésről van szó valami nem működő app miatt. Nem szeretnénk lerohanni a Telekomot a Tv Go miatt? Bár amíg gms telóm volt is meg tudom számolni egy kezemen hányszor néztem rajta bármit, nagyon bántja az igazság érztem hogy kínálnak egy szolgáltatást, ami nem működik egy általuk is forgalmazott készüléken. Főleg úgy, hogy augusztus környékéig működött, aztán egy frissítés után már nem.

(#4078) kp78 válasza cH1 (#4077) üzenetére


kp78
addikt

Nekem is hiányzik, még mikor nem is volt meg a telefon írtam nekik (12.20.) :U
Akkori válaszuk:
"Jelenleg a Huawei AppGallery-ből letöltve még nem használható applikációnk, munkatársaink dolgoznak a frissítésen, hogy ez megoldódjon. Türelmedet ezúton is köszönjük. ^Kitti"

Azóta eltelt 1 hónap...

(#4079) Trolee


Trolee
aktív tag

Sziasztok!

Unicredit app megy a telón?
Köszönöm. :R

(#4080) belan válasza Trolee (#4079) üzenetére


belan
addikt

Elméletileg megy.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4081) poero


poero
aktív tag

Jaj de érdekes azért ez.....
[Tim Cook 1,7 milliós ajándékot küldött Donald Trumpnak ]

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#4082) laci laci válasza poero (#4081) üzenetére


laci laci
addikt

Hát igen,ez csak a véletlen műve

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#4083) Kékmadár93


Kékmadár93
tag

Sziasztok!

Jelenleg Huawei Mate 20-at használok. Decemberben volt két éves és eddig semmi problémája nem volt, viszont az utóbbi időben a Google Chrome elkezdett lefagyni. Bár ezen kívül más problémája nincs, de emiatt elgondolkodtam egy új telefon beszerzésén az idő előrehaladtával.
Egyelőre még csak elméleti síkon mozog a dolog, viszont a P40 Pro tűnik befutónak (illetve, ha addig kijön mondjuk a P50? :U ).

Viszont a tapasztalattal rendelkező társakhoz szeretnék azzal a kérdéssel fordulni, hogy jelenleg van-e valamilyen magyar TTS megoldás a HMS-re?

A szituáció, amiért ez érdekes lenne, hogy sokat olvasok, illetve csak szeretnék, de mivel nincs mindig elég időm, így kocsiban, Bluetooth-on, a Moon+ Reader Pro alkalmazás olvassa fel nekem, a Google felolvasó segítségével. (Igaz, gps kaliber, igazi "a következő lehetőségnél forduljon jobba" hangsúly, de a célnak megfelel és nem balesetveszélyesebb, mintha bármilyen reggeli show-t hallgatnék :DD )

Előre is köszönöm, ha valaki válaszol!

!!The truth is out there!!

(#4084) poero válasza Kékmadár93 (#4083) üzenetére


poero
aktív tag

Hali, a Google Chrome fagyás nem a telefon hibája, más készülékeken is ez van amennyire tudom...a P40 pro-n is ismert hibajelenség.

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#4085) Kékmadár93 válasza poero (#4084) üzenetére


Kékmadár93
tag

Köszönöm az infót!

Pedig valami kifogást találnom kell, hogy miért cseréljem rá... :DDD

!!The truth is out there!!

(#4086) golan7 válasza Kékmadár93 (#4083) üzenetére


golan7
tag

A Google TTS megy, Aurora store-ból!

(#4087) Kékmadár93 válasza golan7 (#4086) üzenetére


Kékmadár93
tag

Köszönöm!

!!The truth is out there!!

(#4088) belan válasza poero (#4081) üzenetére


belan
addikt

Na erről van itt szó :C.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4091) cH1


cH1
aktív tag

Én nagyon ajánlom az Edge böngészőt. PC-n gyorsan át lehet szinkronizálni mindent a Chromeból. Gyors, letisztult, jól használható, fagyásokkal fél évnyi használat alatt nem találkoztam. Már PC-n is váltottam erre.

Gyári böngésző keresőmotorját át lehet állítani Bingről kb bármi másra?

[ Szerkesztve ]

(#4092) kp78 válasza cH1 (#4091) üzenetére


kp78
addikt

Át lehet. :K

Beállítások első pontja.

[ Szerkesztve ]

(#4094) cH1 válasza #72445440 (#4093) üzenetére


cH1
aktív tag

Aurora storebol könnyen és gyorsan frissíthető, így nem lesz outdated. Opera az egyik kedvenc böngészőm volt, de pár éve felvásárolták kínaiak és voltak hírek biztonsági kérdésekről.
[link]
Persze aki fél hogy kínaiak ellopják az adatait gondolom alapból ilyen telót se használ. :B

(#4095) kp78 válasza cH1 (#4094) üzenetére


kp78
addikt

Én is az Opera mini-s idők (SE K610 és utódai) óta "Operálok".
És egyelőre még PC-n és Androidon is. :)

[ Szerkesztve ]

(#4096) Attush válasza illjo (#4076) üzenetére


Attush
csendes tag

a névjegy beállításokon belül vannak fiókok, de csak Cloud, Viber és messenger, plusz hozzá lehet adni, de ott sincs google lehetőség :/

(#4097) lehoczkin


lehoczkin
újonc

Sziasztok,

Már december 1 óta használom a P40 pro-mat GMS nélkül és pár apróbb zavaró tényező van, amit sehogy se tudtam megoldani. Létezik most megoldás arra, hogy felrakjam rá a GMS-t?Sikerült valakinek az utóbbi időben? Nagyon megköszönném ha egy linket tudnátok erről küldeni (az nem baj ha angol) .Ha sikerülne feltelepítenem akkor a garanciája megmarad?
Bocsi hogy nem olvastam el a 4000 hozzászólást, az utolsó két oldalt átfutottam de nem találtam a kérdésemre választ.

Köszi előre is :)

(#4100) cH1 válasza lehoczkin (#4097) üzenetére


cH1
aktív tag

Hivatalosan garanciavesztéssel jár az LZPLAY módszer, de mivel gyári visszaállítás eltűnteti így nem bukod, csak csináld meg mielőtt leadod szervizbe.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.