Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) belan válasza #72445440 (#4700) üzenetére


belan
addikt

Hát komyolan p40 pro sokkal minőségibb telefon! Ja meg legalább snapi lenne benne! Állítólag 2 hét múlva lesz mate xs2 bemutató! Akkor lehet P50 pro is lesz!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4702) cH1 válasza #72445440 (#4699) üzenetére


cH1
aktív tag

Amikor meg az exynos volt az erősebb, snapival kaptuk, szóval soha nem az EU vásárlók jönnek ki jól a végén, ami elég szánalmas a Samsungtól. Legalább lennének következetesek hogy teljesítménytől függetlenül ide mindig az egyik változat jön, és nem fixen a rosszabb.

(#4703) belan válasza cH1 (#4702) üzenetére


belan
addikt

Igen volt idő mikor a exynos volt a jobb.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4704) DraXoN válasza Aryon87 (#4694) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

mi ez a facebook csoport? hagy nevessek már én is ezen-azon :D

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4705) rdt89


rdt89
addikt

Ez a telefon még mindig brutális kamera terén. Ha lusta vagyok felállni, megnézni mit ír a gép, csak előkapom és zoom-olok, élesebben lát, mint egy vadászpilóta. :C

(#4708) Aryon87 válasza DraXoN (#4704) üzenetére


Aryon87
félisten

Huawei-s csoport. Szoktak érdekes kommentek születni, ha a 2 tag betalál. Egyik i11pro tulaj lett P20Pro után, másik P30Pro tulaj, de a lelke a Samsungé :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4709) Janaboy válasza Aryon87 (#4708) üzenetére


Janaboy
veterán

Én s21re mentem p20pro után, meg próbáltam egy hétig egy Oneplus 8 prot.
Ahhoz képest hogy nem vagyok Samsung párti, még egész közel áll az Emuihoz.

Janaboy

(#4710) illjo válasza Aryon87 (#4708) üzenetére


illjo
senior tag

Az én kedvencem a magyar android közösség, de van a hwb, huawei magyar közösség és a [link]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4712) illjo válasza Janaboy (#4709) üzenetére


illjo
senior tag

Nem a telefonokkal van itt gond, hanem néhánynak a gazdájával.
Kedvenceim az frp lock feloldásra rákérdező szemmel láthatóan b.előéletű, vagy legalabbis böri várományos fiatalemberek és hölgyek

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4713) belan válasza #72445440 (#4711) üzenetére


belan
addikt

Most 12 pro, pro max nak vékonyabb a kerete de még mindig vastag egy p40 pro hoz! És vissza tértek a i5 i5s dizájnhoz!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4714) Elek419


Elek419
csendes tag

Üdv mindenkinek! Próbálta esetleg már valaki az appgallery be most bekerült Myraiffeisen appot? Push megy e főként az érdekelne. Válszt előre is köszönöm!

(#4715) belan


belan
addikt

Ezt bírom mikor terjed egy olyan hír ami nem is biztos hogy igaz, és nem a mobiltelefon lopja el adatainkat! 5g hálózat ki építésről volt szó hogy kémkednek majd a kínaiak! Erre mate x2 fórumon be írja ezt valaki szupergyors kínai trójai faló.
Nincs az a tudás amiért cserébe rábíznám az adataim. ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#4716) plg válasza Elek419 (#4714) üzenetére


plg
tag

Én pont ma délelőtt raktam fel az Aurorából, de nem volt időm próbálgatni, most viszont azt leszedtem, és telepítettem közvetlenül az AppGallery-ből, és eddig minden ugyanúgy működik vele, mint a régi Mate 10 prómon!

(#4717) Elek419 válasza plg (#4716) üzenetére


Elek419
csendes tag

Köszi a választ. Engem a push érdekelne a netes vásárlás jóváhagyásánál illetve a netbank belépésnél, hogy jelez-e.

(#4718) Aryon87 válasza illjo (#4710) üzenetére


Aryon87
félisten

A link alatti csoportban nem vagyok, viszont a másik 3-ban igen :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4720) plg válasza Elek419 (#4717) üzenetére


plg
tag

Szívesen!
Netes vásárlást még nem próbáltam, de a direktnet belépés jóváhagyása teljesen rendben ment! (párhuzamosan néztem a két telefonon, nem volt különbség, mindkettőn el kellett indítani az appot, és ott megkeresni a jóváhagyást)

(#4721) Sumptuous válasza Sumptuous (#4580) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Azóta sem jött még frissítés, pedig naponta rányomok vagy kétszer. A támogatás appból is. Egyszer volt, hogy nagyon sokára írta csak ki, hogy nincs firissítés, és valamit nagyon töltött is (fent a statusbaron be van kapcsolva az adatforgalom-sebesség megjenelenítése.) De végül nem adott ki semmit. :(((

Más, aki gms-mók után van, neki is ilyen sokat kellet várni?

Na, nem mintha bankolásra használnám a telefont, és aggasztana a régi security patch.. ;]

(#4722) FingR86 válasza Sumptuous (#4721) üzenetére


FingR86
őstag

én megcsináltam a mókot, de nekem nem telt el ennyi idő.
max 1 nap és már pofázott h frissítsek OTA.

(#4723) illjo válasza Sumptuous (#4721) üzenetére


illjo
senior tag

De az emui 10 legfrissebje visszament rá, ugye? Én 11-ben ugye nem vagyok érintett. Ennyi idő alatt azért már eddig minden pro 40 esnek visszament 11 re egy kivétellel, de ott más volt a baj, mert 10 legfrissebbre ott nem ota val lett visszatéve, hanem firmware finderből.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4724) illjo válasza #72445440 (#4719) üzenetére


illjo
senior tag

Írok nekik megint én is, bár
nekem már megvan ugye. 😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4726) Sumptuous válasza illjo (#4723) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Nem jött erre semmi. A downgrade megvolt 10.1.0.134-re, aztán a googlefier megoldotta a gms-t, ami azóta is hibátlanul megy. 134-re semmilyen újabb ota nem jött. Már azon gondolkodom, hogy FF-ben betallózok egy ota fw-t, hátha. Ha meg elromlik, megcsinálom mégegyszer. :P

Viszont én a play protect-nél sem látok semmi problémát, pedig itt elvileg kéne lennie valami gubancnak. Nem? [kép]

@ish4d0w: Köszi, akkor várok még. Végülis semmi problémám a mostani rendszerrel, de nem szeretnék végleg ezen maradni.

@FingR89 Köszi neked is. :R

[ Szerkesztve ]

(#4728) FingR86 válasza Sumptuous (#4726) üzenetére


FingR86
őstag

fagyasztott framework után is probléma mentes a play protect nálam is az elejétől fogva.

[ Szerkesztve ]

(#4729) illjo válasza FingR86 (#4728) üzenetére


illjo
senior tag

Hol lehet most megnézni play protect certification állapotát? Mert play store ban szoktam, de az ugye most nincs

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4730) illjo válasza Sumptuous (#4726) üzenetére


illjo
senior tag

A fwf el történt frissítés anno, ahogy írtam egyszer valakinél problémás volt már. Azzal tette vki, vissza 10 re. Ha jól emlékszem, akkor volt folyamatban a 11 frissítés ota n és arra már nem volt hajlandó telefon.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4731) illjo


illjo
senior tag

Na, első kis akadály, vszínű fagyasztás miatt. Aurora ban jelezte a chrome frissítést, de nem volt hajlandó rá, csomagütközés probléma miatt. Letöröltem régi appot, próbáltam újként feltenni, de azt sem engedi. Megoldottam máshonnan..Angol nyelvű így, de nem zavar

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4732) FingR86 válasza illjo (#4731) üzenetére


FingR86
őstag

bemész beállítások és felül a kereső sávba beírod play protect és már dobja is.
a chrome frissítésre nekem is ezt írja: incompatible app.
88.0.4324.93.432409333 -->> 88.0.4324.152.432415233
de nem is nagyon foglalkoztat - olyan nagy változásokat nem tud dobni egyik hétről a másikra.
ha majd nagyon ócskának érzem feltolom vhonnan manuálisan :D

[ Szerkesztve ]

(#4733) illjo


illjo
senior tag

Köszi! :))
Szerk: De ez csak azt jelzi, hogy play protect nem talált káros alkalmazást. Play áruházban a play protect beállításban mutatja azt is, hogy az eszközünk play protect hitelesített e vagy nem. Hms telefonok ugye nem azok. Csak kíváncsi lettem volna, hogy a fagyasztás változtat e ezen. De amúgy lehet, a kérdésfeltevés is rossz, hiszen a hitelesítés pont a gsf által generált id alapján történik. Az meg ugye fagyasztva van

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4735) FingR86 válasza #72445440 (#4734) üzenetére


FingR86
őstag

aurora rakta fel azt a verziót is amiről akar frissíteni, és aurora töltötte le azt a verziót is amire akarja. :F

(#4736) FingR86 válasza #72445440 (#4734) üzenetére


FingR86
őstag

apk combo sem engedi frissíteni, vmi library-t hiányol.

(#4737) FingR86 válasza FingR86 (#4735) üzenetére


FingR86
őstag

bár mondjuk lehet tévedtem, és ez a chrome verzió még a fagyasztás előtti időszakból való play áruházas verzió. nem tudom biztosra, de emlékeim szerint frissített már chrome-ot az aurora is. Ha mégsem, akkor majd havonta kiolvasztom és frissítem play-ből.

(#4738) Sumptuous válasza FingR86 (#4737) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Amilyen jó irányba fejlesztik a chrome-ot, nekem pont megváltás lenne, ha nem is frissülne. ;]

Bár én visszaraktam ezt a verziót, és a chrome://flags-ban kikapcsoltam az update értesítéseket. Így szuper, és az is marad. :B Nem kell megszoknom az új idióta tab elrendezést.

(#4741) Sumptuous válasza #72445440 (#4740) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Azt meg sem néztem, hogy vissza lehet e állítani a régi elredenzést, köszi a tippet. :R Hasznátam két hétig a huawei-es böngészőt, elég jó is, viszont nem tudtam megszokni.. Ha lehetne szinkronizálni vele a felhasználónév/jelszó adataim, simán áttérnék rá. De így kicsit nehézkes nekem. Meg nem jöttem rá, hogy az alapértelmezett "gyorshívó" gombokat hogyan lehet átrendezni, testreszabni. Nem nagyon lehet, ahogy nézegettem. :F

(#4742) illjo


illjo
senior tag

Én most így tettem fel chrome ot playből, simán feltette:
Van ez az evozi online apk installer: [link] böngészőből megnyitjuk play store t, megkeressük az appot. A linkjét kimásoljuk, beillesztjük az online installer search barjaba, aztán 'generate download link' és mármehet is a kapott linkről a letöltés. Simán feltette és magyar persze. Frissítésre kíváncsi leszek auroraból
Lehet, itt is előjön, amit DraXoN mondott, már figyeli az app, honnan töltötték le. Bár azt a chrome ot még playből szedtem. Csak lehet frissítve volt máshonnan.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4743) illjo válasza illjo (#4742) üzenetére


illjo
senior tag

Na, kicsit fura, ha tényleg igaz, hogy az aurora a play store hackelt változata és ugyanazok vannak benne, mint play ben. Mert most, miután feltettem play ből a lenti módszerrel az elvileg legfrisebb chrome ot, aurora már frissítést is jelez rá😃 Rányomtam, mer' miért ne és fel is ment frissítés hiba nélkül. Na erre varrjon valaki gombot..Aurora frissebb mint play, vagy mi van?😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4744) DraXoN válasza illjo (#4742) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

valóban.. mint ha chomenál is találtam volna olyan verziót ami figyeli... de ott nem minden régióban olyan. legalábbis APKPureból lehet más változatot találni ami fut (csak nem szeretem azt a "store"-t, mert oda mindenki "önmaga" rakja fel a verziót, és ki tudja ki módosítja)

egyébként a P40 nél én úgy csináltam, hogy kb. havonta feloldottam a fagyasztást és mindent frissítettem.
Aurora store fent volt, de onnan csak akkor frissítettem ha nagyon kellett, vagy valami app kellett és máshol nem volt fent (és nem volt kedvem kivárni amíg gép előtt play store-on át felrakom).
mondjuk a "kifagyasztás" számítógép nélkül is lehetséges.. csak akkor estig olyan "felemás" volt a telefon. kicsit "panaszkodós" (ha értitek).

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4745) FingR86 válasza illjo (#4743) üzenetére


FingR86
őstag

hát szerintem a play a legócskább minden opció közül :D

nrkrm rvozi ugyanúgy a 152-es verziót szedte le ami alapból fent is van nekem. és aurora ugyanúgy incompatible frissítő szöveget dob rá :D

[ Szerkesztve ]

(#4746) kp78 válasza Sumptuous (#4741) üzenetére


kp78
addikt

Én is pár napja kezdtem el kicsit használni a gyári böngészőt, mert az Opera akadásai kezdtek idegesíteni. :((

"az alapértelmezett "gyorshívó" gombokat hogyan lehet átrendezni, testreszabni. Nem nagyon lehet, ahogy nézegettem."

A házikós főképernyőn sokáig "nyomva" tartod a gyorshívót, szerkesztés, és akkor tudod előbbre vagy hátrébb tenni a gyorsindítót, meg az egész főképernyőt testre szabni. :)
Amúgy nagyon gyors, és nem akad a gyári böngésző. :)

(#4747) Sumptuous válasza FingR86 (#4745) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Meg kell hogy védjem a Play-t. Mióta bejött a vírushelyzet, alacsonyabb létszámmal/átszervezve "dolgoznak", emiatt az alkalmazások ellenőrzése sokkal tovább tart, mint általános esetben. Van, hogy nekem is egy-egy app publikálás/frissítése 3 napot is igénybe vesz, míg a pandémia előtt ez maximum pár óra volt, de inkább csak pár perc. Erre egyébként figyelmeztet is a rendszerük: [kép]

Mondjuk a chrome az azért csak a saját gyermekük, lehet nagyobb pioritást élvez, mint egy kisebb fejlesztő alkalmazásai. :K

@kp78: Köszi, ránézek majd. Csak az a baj, adb-vel letöröltem a múlthéten szegény kis böngészőt ;] Na de majd visszavarázsolom.

[ Szerkesztve ]

(#4748) illjo válasza DraXoN (#4744) üzenetére


illjo
senior tag

Igen, ezek az apkpure, apkmirror, aptoide nem biztos, hogy veszélynélküliek,de persze aurora is egy mók.. de az élet veszélyes üzem😃
De akkor is fura, hogy letöltök végülis playbő, ég ha linken keresztül is egy vadi új apk t, akkor 1 perc múlva aurora mit tud rajta frissíteni,ha az is egy play verzió? Naggggyon gyanús mi is lehet rajta az új dolog..

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4749) DraXoN válasza illjo (#4748) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

szerintem más régiós chrome-ot rak fel.
én mondjuk szívesen látnék egy "blacklist-et" aurorában, hogy mit ne frissítsen soha.. pl. olyan appokat belerakni ami appgallery-ből van telepítve.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4750) FingR86 válasza illjo (#4748) üzenetére


FingR86
őstag

na és most neked milyen verzióra frissített az aurora legutoljára ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.