Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6136) Kis Tigris válasza vasi89 (#6130) üzenetére


Kis Tigris
tag

Jaja, nekem is azt mondják a fotós csoportokban, h fotósként könnyű telefonnal jó képeket... hát de nem :D
Épp hogy szerintem nehezebb :) Anno volt P10-em is (megjelenése után 1 hónappal), előtte egyáltalán nem érdekelt a mobilfotózás. Na, azzal nem sok értékelhető képet tudtam :D Azért az éremnek két oldala van: mivel hozzá vagyok szokva a DSLR minőséghez, az ingerküszöböm is más, simán eldobok olyan mobilos képet, amit egy hozzá nem értő az év képének kiált ki :) De ze a Mate 20 Pro engem is meggyőzött, főleg az esti képei (persze állványról, kézből még mindig iszonyat gagyik ezek is). Sztem ha nem nyomtatni csinálja az ember, az esti képei közt nem nagyon van különbség a DSLR-hez képest, ráadásul ami nekem nagyon tetszik, hogy míg a DSLR-el hosszú percekig állítgatok, ezzel pik-pak meg van :) Azért jó estit DSLR-el sem egyszerű (pedig mindig RAW-ban készítem azokat is), de ezzel az. Szóval nekem jó kis kiegészítő: művészibb képeket, portrét, nappalit, stb DSLR, ezzel meg esti-éjszakai. Na meg nappal is jól jön, mikor nincs nálam a nagygép. Pl a merci is Penny-ből gyalog hazamenet készült,nagyon jól jött a teló :)

GhostPetya: Jó ez is, masszívabb mint amit most rendeltem (habár nem mobilisabb) :)

yorka: nekem volt ilyen Xiaomi 1 éve a P10/Mate8-hoz. Prémium cucc meg minden, de én a magaságával nem voltam elégedett, sokszor kellett volna kicsit magasabb. ezért is rendeltem (csak a magasság miatt) most a Honor állványt :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.