Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) Misi1980 válasza Ronyn (#5798) üzenetére


Misi1980
senior tag

Sajnos akkor sem működik.

(#5802) Pjotr válasza Misi1980 (#5797) üzenetére


Pjotr
senior tag

Én is próbáltam ilyet, de nem is látta az SD kártyát...

(#5803) SasaWRC válasza Misi1980 (#5797) üzenetére


SasaWRC
csendes tag

Nem mindegy mire van formázva a pendrive. A fat32 és az exfatot olvasni fogja. Az ntfs fájrendszerhez külön program kell. És akkor látni fogja a telefon.

(#5804) Misi1980 válasza SasaWRC (#5803) üzenetére


Misi1980
senior tag

Most megnem mondom mire van formázva de egy note 8-ból lett kivéve az 1 évig hiba nélkül kezelte. Olyan tényleg mintha nemlátná az sd kártyát.

(#5805) simongab


simongab
senior tag

Sziasztok! Samsung Galaxy felől jövök van egy pár szokatlan dolog: Kérdések:

A státusz led csak zölden tud villogni, vagy kéken-pirosan sárgán..lilán...
A Huawei felhőnél minden bejelentkezéskor kell SMS kóddal igazolni a belépést?
A macro állásban valahogy nagyítani lehet a képet? Vagy erre van beállítás?

(#5806) gergotakacs válasza Skynet258 (#5773) üzenetére


gergotakacs
tag

Hogy állítottad be? Nekem semmit nem vesz fel. Még file-t sem hoz létre....

(#5807) Litván Zongora válasza Szpisti (#5800) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Tegyétek föl a Youtube Vanced alkalmazást, és tiltsátok a Youtube-ot. Semmiféle további gond nem lesz, sőt: a Vanced-féle Youtube teljesen reklámmentes, és háttérben is fut, kikapcsolt képernyővel. Egyebekben pedig teljesen olyan, mint az eredeti, a fiókodat is látja. Nekem bejött. :K

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#5808) kakuk.tamas válasza simongab (#5805) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Hali.

1.) Többszínű a státusled.
2.) Igen, biztonsági azonosítás miatt mindig küld kódot sms-ben.
3.) Super macro módban nem lehet nagyítani, mert akkor azonnal lőttek a macronak (kamerát vált a telefon). Az a kamera amit a macrora használ fix lencsés. 40 MP alatt, normál képbe tudsz nagyítani veszteség nélkül.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5809) yorka válasza KoNZoLik@ (#1386) üzenetére


yorka
tag

330-at nem ér meg szerintem sem, de Vodánál 250 volt és ebben benne van a biztosítás is. Spiegen tokok vettem rá. Nem csúszik. Tok nélkül minden telefon csúszik. Amúgy meg mindenki döntsön saját maga egyéni preferenciák alapján.

(#5810) yorka válasza yorka (#5809) üzenetére


yorka
tag

Nem tudom miért válaszoltam ilyen régi postra, a telefeonomon ezt hozta legfrissebbnek. Topikgazda törölheti ezzel együtt.

(#5811) KoNZoLik@ válasza yorka (#5809) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jobb később mint soha :DDD :C

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#5812) vasi89 válasza KoNZoLik@ (#1386) üzenetére


vasi89
addikt

hopsz valóban régi és túltárgyalt poszt :DDD viszont továbbra is tartom h a Xiaomi nem véletlenül annyi amennyi. Mindig kiderül h jónak jó de nem feltétlenül bestbuy egyik telefon sem. Akinek olcsó kell annak jó, akinek stabil annak nem feltétlen. Mondom ezt úgy h szeretem a Xiaomi cuccokat de a telefonos iparág az felejtős számomra.

[ Szerkesztve ]

(#5813) Pjotr válasza simongab (#5805) üzenetére


Pjotr
senior tag

Viber értesítés nálam tuti lila.

(#5814) yorka válasza vasi89 (#5812) üzenetére


yorka
tag

Én is kedvelem a Xiaomi márkát. Tegnap rendeltem GB-ről egy párásítót tőlük, ami a vélemények alapján veri a nála kétszer drágább profi cuccokat. Ha a fele igaz, már akkor jól jártam :) Telefon téren én sem vagyok kibékülve velük, de meg kell hagyni ügyesen csinálják. Jól célzott rétegre lőnek és ott spórolnak, ami az adott célközösségnek nem fontos, vagy nem látszik elősre.
Van tőlük már egerem, gyereknek telefon, most a párásító és thermométer, lesz majd MI Home és okosvilágítás.

[ Szerkesztve ]

(#5815) forras2 válasza Litván Zongora (#5807) üzenetére


forras2
őstag

jó-jó ez a Vanced, én is ezt használom, de mióta lefrissítette magát, azóta idegesítően szar. 1-2 zene lemegy, utána fogja magát és kikapcsolja a progit, szól a zene, egyszer csak gondol egyet, és megállítja a zenét stb.
3-4 zenénél nem tudok vele többet meghallgatni egymás után, mert akkor már trollkodik valamit a progi...

(#5816) MikeWazowski


MikeWazowski
veterán

Gyerekek!

Nálatok sincs ikonszámláló a gmail appon? Hogy a bánatba lehet ez?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5817) Caaabi


Caaabi
senior tag

Sziasztok! Remelem tudtok segiteni ervekkel eldonteni h a mate 20 pro illetve a oneplus 6T lenne e idealisabb valasztas. Nyilvan akik ebben a csoportban vannak, a huaweit valasztottatok, de amennyiben felmerult opciokent a 6T is, erdekelne mi kiatt billent a merleg a mate 20 pro fele. A valaszokat elore is nagyon szepen koszonom!

(#5818) #48613632 válasza Caaabi (#5817) üzenetére


#48613632
törölt tag

Itt egy nyers, parametrikus összehasonlító mátrix. Talán segít. Sajnos, kevesen vannak, akik mindkét modellt birtokolják, ezért nehéz ilyen kérdésekre válaszolni.
Szerintem, a Mate 20 Pro, paramétereiben, picit jobb. Viszont drágább. Ellenben, olyan nagyon, egyikkel sem tudsz mellé lőni.
Dobj fel egy érmét ;)

szerk:
Ami miatt én a Huaweit választanám, az az ultragyors töltés (70% 30 perc alatt - tényleg, de csak saját, 10A töltővel) a nagyobb pixelsűrűség, és a víz és porállóság.

[ Szerkesztve ]

(#5819) vasi89 válasza Caaabi (#5817) üzenetére


vasi89
addikt

Őszintén szólva amiatt lett mate20pro mert előfizetéssel és okosórával maga a telefon annyira jött ki mint a oneplus 6T. Viszont, ha nem most járt volna le az előfizetés akkor Én tuti oneplus 6T-t veszek, első sorban amiatt mert az tuti h támogatva lesz szoftveresen vagy 4 évig. Ez pedig hiába a huawei csúcsa jelenleg, örülök ha 2 főverzió érkezik még majd hozzá. De ugye nincsenek is egy árban, ha ár érték arányt nézünk akkor oneplus6t.

@yorka: ezt mondom Én is, van tőlük pár cuccom amik tényleg minőségiek és jó áron vannak. A telefonok pedig középkategóriáig még azt mondom oké de csúcskategóriában a szoftverük már nem igazán állja meg a helyét.

[ Szerkesztve ]

(#5820) xedamen válasza vasi89 (#5819) üzenetére


xedamen
senior tag

Igazából nem is értem hogy lehet a két telefont egymás mellé rakni.
Használtam OnePlus 6-ot, jó készülék, de a prémium érzés egyáltalán nem volt meg nekem. Persze fele ennyibe került, de nekem a minőségi kijelző (felbontás, fényerő, színek) máris megéri az extra költséget, nem beszélve a kameráról, hangszórókról, jobb proci, 3D Arc felismerő, nagyobb akksi...

Valóban ár/érték arányban nagyon jó a OnePlus 6/6T, de azért ne tegyük már a Mate 20 Pro mellé...

(#5821) Litván Zongora válasza forras2 (#5815) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Tényleg? :Y Én még nem futottam bele ilyesmibe, bár az utóbbi hetekben kevesebbet használtam. No, majd megvizsgálom a dolgot. :U

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#5822) kakuk.tamas válasza #48613632 (#5818) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Milyen 10A? :DD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5823) #48613632 válasza kakuk.tamas (#5822) üzenetére


#48613632
törölt tag

10V/4A ... bocsesz :B

(#5824) lucky07 válasza kakuk.tamas (#5808) üzenetére


lucky07
aktív tag

Szia

A led-t tényleg hol lehet módosítani?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#5825) lucky07


lucky07
aktív tag

Sziasztok

Erre valaki? 5792
:R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#5826) NY_A válasza lucky07 (#5792) üzenetére


NY_A
őstag

Szia.

Szerintem azt csak a Playen belül tudod beállítani, hogy manuálisra teszed, és csak azt frissíted amit szeretnél.

(#5827) kakuk.tamas válasza lucky07 (#5824) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Sehol. Más alkalmazásnak más a színe.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5828) Norbi14


Norbi14
senior tag

Na 2. LG kijelzos telefonom is bezoldult. Németországban küldtem most szervizbe, 1het alatt kijelzot cserélték. Most boe, remélem jó lesz mostmar. A telefon megjelenése óta szenvedek a garanciával...

(#5829) kakuk.tamas válasza lucky07 (#5792) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az alkalmazáson belül nincs ilyen lehetőség, hogy kikapcsolod a frissítést? Általában szokott lenni.
Vagy az a megoldás van még, amit írtak: manuálra rakod a frissítést a playben.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5830) Krinyo


Krinyo
senior tag

(#5831) Perennis válasza MikeWazowski (#5816) üzenetére


Perennis
tag

Az nekem is hiányzik. Nem találtam semmi olyan beállítást ami segítene a megoldásban.

(#5832) lacus83 válasza Perennis (#5831) üzenetére


lacus83
Topikgazda

Igy sem? Olvasatlan üzenetek funkcióra állítsd át.

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Corsair H110i GT,Cooler Master Case,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,Focus+ 850W Gold,ASUS ProArt 4060 OC,LG 27GL850B

(#5833) Regiee válasza lacus83 (#5832) üzenetére


Regiee
aktív tag

Ezaz köszi a tippet. :)

Tegnap meghozta a futár a telefont. Boe kijelzős. Ugye iphoneról tértem át. Hát eddig egy cseppet sem bántam meg. Nagyon szuper ez a telefon.

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#5834) Martinhun


Martinhun
újonc

Hello, van itt olyan akinek sikerült egy ps4 controllert a huawei mate 20 pro jához Bluetooth al csatlakoztatnia?
Én ma próbáltam és hibát ir ki, egyik havernek sikerült, a telómnak semmibaja, hangfalakhoz pl csatlakozik, valaki tudna segiteni?

(#5835) Pjotr válasza MikeWazowski (#5816) üzenetére


Pjotr
senior tag

Úgy érted beállítások->főképernyő és háttér->főképernyő beállítások->ikonszámláló->jelvény megjelenítési mód?

[ Szerkesztve ]

(#5836) Perennis válasza lacus83 (#5832) üzenetére


Perennis
tag

Ott sem, sajnos a gmail appot ott nem jeleníti meg, amúgy mindent igenre állítottam de a gmail felett semmit nem jelez. :N

(#5837) Pjotr válasza Perennis (#5836) üzenetére


Pjotr
senior tag

Ez nagyon érdekes. Valóban nem jelenik meg. Ha viszont azt állítom be, hogy legyen gombóc, ne szám, akkor ott van.

(#5838) Skynet258 válasza gergotakacs (#5806) üzenetére


Skynet258
veterán

Az fura, nálam ma is készült 3 hívásról felvétel... Android 9/P van beállítva, ezen kívül nem nyúltam bele.

https://geekpulse.hu

(#5839) Skynet258 válasza Krinyo (#5830) üzenetére


Skynet258
veterán

Köszi, meg is jött a 9.0.0.187 ... :R

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#5840) KKrisz751


KKrisz751
aktív tag

Bakker vissza tértem a nokiás korszakhoz. :D

Új munkaterületen dolgozom, csak néha tudok nézelődni a telón, így napi szinten nem lógok folyamatosan rajta.
De balf..sz voltam mert nem csináltam képernyő mentést. gy 5 nap után 20% alá esett a töltöttség.
De igaz, csak pár órányi beszélgetés és 1-1.5 órányi netezés, 20-30km nyi gps használat vaze-val. volt az 5 nap alatt.

Ami valójában nem sok, de nokián sem neteztünk, meg navigáltunk.
De lényegébe mind használtba, mind aksi időtartamba nokiás hetem volt.

:D :D

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5841) Pjotr válasza KKrisz751 (#5840) üzenetére


Pjotr
senior tag

Kívánom, hogy ezt egy iPhone tulaj is átélje egyszer.

(#5842) Parallaxis válasza Pjotr (#5841) üzenetére


Parallaxis
addikt

Az iPhone-ok készenléti ideje sokkal jobb, ha nem hajtod meg és ilyen lite-osan használod, akkor simán hozzák ezt az időt a jóval kisebb akkuval is.

(#5843) AtiSnatch válasza Skynet258 (#5839) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Nekem csak egy t-mobilos frissítő csomag jött. A tied nem szolgáltatós, ugye?

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#5844) Eagl3


Eagl3
veterán

Én használok egy XS Max-ot és egy Mate 20-at is. Az iPhone-nak jobb a készenléti ideje, fele annyira merül kb.

Illetve nekem mondhat akárki akármit, az iPhone stabilabb, minőségibb, smoothabb.

(#5845) Krinyo válasza Parallaxis (#5842) üzenetére


Krinyo
senior tag

Mesélj még, hátha érdekel valakit.

(#5846) Krinyo válasza AtiSnatch (#5843) üzenetére


Krinyo
senior tag

Egyelőre még nálam is csak az jött meg. Kezdek berágni a Telekomra, háromszor kértem, hogy kapcsolják be a flottás SIMemre a VoLTE-t és még mindig nincs...

(#5847) lucky07 válasza kakuk.tamas (#5827) üzenetére


lucky07
aktív tag

Hm. Meg lesem majd köszi.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#5848) mike67


mike67
tag

Sziasztok! Gondolkodom Mate 20 pro beszerzésén valamelyik szolgáltatónál. Valaki tudja-e, hogy a vodafone-nál kapható az kártyafüggetlen-e, vagy nem. Köszönöm...

(#5849) Bambusznád


Bambusznád
tag

Én sem szolgáltatónál vettem, de nem jött még rá semmilyen frissítés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.