Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Krinyo válasza vasi89 (#6099) üzenetére


Krinyo
senior tag

Eddig nem volt bajom velük, a kapcsolattartóm is mindent megtesz, hogy elégedettek legyünk. Ez viszont gáz, hogy egy szolgáltatást nem tudnak bekapcsolni, nevetséges.

(#6102) Eagl3


Eagl3
veterán

Ha már szóba került, hogy lehet megbizonyosodni róla, hogy nálam be van kapcsolva az VoLTE?

(#6103) kali válasza Eagl3 (#6102) üzenetére


kali
legenda

Telefonáláskor 4G hálózaton marad a készülék, nem vált át 3G/2G módba.

(#6104) vasi89 válasza Eagl3 (#6102) üzenetére


vasi89
addikt

bal fent írja.

(#6105) xedamen válasza vasi89 (#6104) üzenetére


xedamen
senior tag

Telekom esetén nincs VoLTE logó, csak megy és kész :)

(#6106) AtiSnatch válasza xedamen (#6105) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Csak hívással lehet bekapcsoltatni velük? Mert most néztem meg, hogy hiába van bepipálva a telefonon, híváskor átvált 3gre :D

(nem válasz akart lenni.)

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#6107) Krinyo válasza AtiSnatch (#6106) üzenetére


Krinyo
senior tag

Elvileg személyesen, ügyfélszolgálaton is be lehet kapcsoltatni.

(#6108) AtiSnatch válasza Krinyo (#6107) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Az eggyel pont bonyolultabb a hívásnál. :D

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#6109) Krinyo válasza AtiSnatch (#6108) üzenetére


Krinyo
senior tag

Persze, hívással is be lehet kapcsoltatni. Félreérthető volt amit kérdeztél. :)

[ Szerkesztve ]

(#6110) KoNZoLik@ válasza kali (#6095) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen, nekem is automatikusan bekapcsolásra került...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6111) AtiSnatch válasza Krinyo (#6109) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Arra gondoltam, hogy egy gombot megnyomok az alkalmazásban vagy valahol és bekapcsolják. Nem szeretek idegenekkel telefonálni :D :R

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#6112) nozs23


nozs23
addikt

Hello. Az Aqua hivatalos viszonteladó? Itt ki van listázva. Náluk van fekete. Nem úgy volt, hogy itthon nem lesz?

(#6114) kali válasza Cobra652 (#6113) üzenetére


kali
legenda

Nem csak annyi, az előfizetésen is legyen bekapcsolva, továbbá a készüléken legyen engedélyezve a 4G is és legyen elérhető adott helyen a 4G hálózat.
Ellenőrzés: [link]

(#6116) kali válasza Cobra652 (#6115) üzenetére


kali
legenda

Az szolgáltató és készülék/szoftver függvénye is, de nem minden esetben adott, sokszor csak a korábban leírt módon ellenőrizhető.

(#6117) Bambusznád válasza Cobra652 (#6115) üzenetére


Bambusznád
tag

Telenornál kiírja.

(#6118) imiadmin válasza Cobra652 (#6115) üzenetére


imiadmin
őstag

Mindkét kártyára...

[ Szerkesztve ]

(#6119) Pistakiss válasza kakuk.tamas (#6091) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Nálam az S/N-nél ilyen szám, betű sorrend nem is fordul elő
S/N: LHS0219108000841
Akkor ez szerinted milyen?

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6120) xedamen válasza Cobra652 (#6113) üzenetére


xedamen
senior tag

Be volt-e (VoLTE) kapcsolva :C :U :DD :)) ;]

(#6121) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Egyébként furcsa, hogy telekomnál nem látszik a volte felirat. Beállíthatnák.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6122) kali válasza MikeWazowski (#6121) üzenetére


kali
legenda

Eltérő módon szolgáltatnak, (sarkítva) a Telenornál csak virtuális a funkció, a Telekomnál fizikális, ezért részben eltérnek a dolgok és a lehetőségek, ráadásul ez a készülékek gyártóján és szoftverén is műlik - más gyártójú készüléken a Telekom VoLTE hívását is megkülönbözteti zöld HD jelzéssel például.
Hasonló, mint a 4G+ kijelzés, a Telekomos hálózaton nem jelzi a legtöbb Huawei készülék - de attól még kezeli természetesen -, azonos SIM kártyával és helyen más gyártójú készülék pedig külön kijelzi, tehát nem csak a szolgáltatón múlik a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#6123) #48613632


#48613632
törölt tag

Ne aggódjatok. Nálunk, az UK-ban sem jobb a helyzet. Az O2 szolgáltatónál, egyik Huawei sem VoLTE képes.sajnos. Bezzek a Samuk, meg az Epölök, meg szinte mindenhol.

Én meló közben folyamat pofázok haverokkal, kollégákkal, erre van egy BT fülesem. De sajna, kellett vennem egy másik telót erre a célra (természetesen Huawei, egy P Smart lett végül), mert az Mate 20 Pro-n meg folyamat kell a net, a melómhoz szükséges app futtatásához.

(#6124) MikeWazowski válasza kali (#6122) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6125) kakuk.tamas válasza Pistakiss (#6119) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem tudom, hogy Te mit nézel, mert ott van az a dobozon.
Nincs nálam a doboz, ezért túrtam egy képet a Google-ban. Be van karikázva.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6126) MerLinh válasza Krinyo (#6092) üzenetére


MerLinh
senior tag

En betelefonaltam 2 perc volt az egesz, igazabol nem is ertem miert baszakodik egy ket ugyintezo... egy kapcsolo, ha tamogatja a telod akkor megy, ha nem akkor nem es amikor lesz olyan telod akkor azon menni fog....nem fog bedogleni a simed ha be van kapcsolva es olyan eszkozel hasznalod ami nem tamogatja....Bar manapsag az osszes 4g telo tamogatja.....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#6127) Krinyo válasza MerLinh (#6126) üzenetére


Krinyo
senior tag

Ezért nem értem én sem a szenvedést, tuti egy kapcsoló az egész.

(#6128) Kis Tigris válasza KaitouP (#6051) üzenetére


Kis Tigris
tag

Van egy ultragagyi, kihúzható lábú, s van egy kis ugyancsak olcsó bluetooth távirányító hozzá. Nagyon alap mindkettő, de célnak megfelelő :)

Van egy komolyabb is (egyedi 3D fejjel), de az nehéz, nagy, azt csak DSLR-hez használom.
Most rendeltem be a középutat: ő lenne az Ez tökéletes lesz esti csatangolásokhoz :)

Itt van még egy-két esti fotóm, valamint egy nappali, mit is tud a kamera :)

(#6129) MerLinh válasza Krinyo (#6127) üzenetére


MerLinh
senior tag

Siman be kellene rakniuk opciokent az online szolgaltatasok koze hogy te magad kapcsolgathasd

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#6130) vasi89 válasza Kis Tigris (#6128) üzenetére


vasi89
addikt

A sok szakértő a megjelenés után megállapította h mennyire vacak a kamera aztán mint jelen esetben is bebizonyosodik h azért mégsem az. De most meg majd jönnek azzal h profi fotós mindennel tud fotózni. Lényeg, hogy engem meggyőzött korábban is de ezek a képek tényleg nagyon jók. Nekem ettől többet nem is kell h tudjon egy telefon :R

[ Szerkesztve ]

(#6131) KaitouP válasza Kis Tigris (#6128) üzenetére


KaitouP
veterán

Áhá! Köszi! :)

Felbuzdulva én egy ilyet szereztem be most: [link], hobbira jó lesz, még várom hogy megjöjjön. :)

Ismét jó képek, különösen a harmadik, az szép részletes lett. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6132) Bilux


Bilux
veterán

melyik számot kell hívni a volte bekapcsolásához?
Telekom...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6133) kali válasza Bilux (#6132) üzenetére


kali
legenda

1414, aztàn ne szólj Vandához, egy idő után kapcsolja az ügyintézőt.

(#6134) yorka válasza KaitouP (#6131) üzenetére


yorka
tag

Én ezt az Xiaomi állványt néztem ki. Súlyra, méretre harmad annyi, Mate 20 prohoz ez is elég lesz.

(#6135) Bilux válasza kali (#6133) üzenetére


Bilux
veterán

tök süket most hívtam... :Y :F

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6136) Kis Tigris válasza vasi89 (#6130) üzenetére


Kis Tigris
tag

Jaja, nekem is azt mondják a fotós csoportokban, h fotósként könnyű telefonnal jó képeket... hát de nem :D
Épp hogy szerintem nehezebb :) Anno volt P10-em is (megjelenése után 1 hónappal), előtte egyáltalán nem érdekelt a mobilfotózás. Na, azzal nem sok értékelhető képet tudtam :D Azért az éremnek két oldala van: mivel hozzá vagyok szokva a DSLR minőséghez, az ingerküszöböm is más, simán eldobok olyan mobilos képet, amit egy hozzá nem értő az év képének kiált ki :) De ze a Mate 20 Pro engem is meggyőzött, főleg az esti képei (persze állványról, kézből még mindig iszonyat gagyik ezek is). Sztem ha nem nyomtatni csinálja az ember, az esti képei közt nem nagyon van különbség a DSLR-hez képest, ráadásul ami nekem nagyon tetszik, hogy míg a DSLR-el hosszú percekig állítgatok, ezzel pik-pak meg van :) Azért jó estit DSLR-el sem egyszerű (pedig mindig RAW-ban készítem azokat is), de ezzel az. Szóval nekem jó kis kiegészítő: művészibb képeket, portrét, nappalit, stb DSLR, ezzel meg esti-éjszakai. Na meg nappal is jól jön, mikor nincs nálam a nagygép. Pl a merci is Penny-ből gyalog hazamenet készült,nagyon jól jött a teló :)

GhostPetya: Jó ez is, masszívabb mint amit most rendeltem (habár nem mobilisabb) :)

yorka: nekem volt ilyen Xiaomi 1 éve a P10/Mate8-hoz. Prémium cucc meg minden, de én a magaságával nem voltam elégedett, sokszor kellett volna kicsit magasabb. ezért is rendeltem (csak a magasság miatt) most a Honor állványt :)

[ Szerkesztve ]

(#6137) Bilux válasza Bilux (#6135) üzenetére


Bilux
veterán

aktív is... 2perc volt az egész :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6138) Pistakiss válasza kakuk.tamas (#6125) üzenetére


Pistakiss
őstag

Ebben hol van, amit mondasz?

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6139) kakuk.tamas válasza Pistakiss (#6138) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Abban tényleg sehol. De a(z eredeti) Mate 20 Pro dobozokon olyan az s/n, amit küldtem. Eddig másmilyet nem láttam...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6141) tovgab


tovgab
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném veletek megosztani a Mate 20 Pro-hoz való bevált cuccaimat.
Hátha valaki tud belőlük ötletet meríteni...
Autóban:
- egy minőségi töltő, egy szabad QC 3.0-ás output-tal
- mellé egy mágneses kábeltartó / illatosító a szellőzőre
- a műszerfal tetejére egy szintén mágneses telefon tartó
- a tartóhoz egy tok...
Fotózáshoz:
- extra minőségi cucc, GorillaPod copy, de vetekszik az eredetivel, árban persze töredékéért
- végül egy szelfibot / tripod, bt távkioldóval
Az autós tartó olyan masszív, hogy rendesen odarántja a telefont magához 1,5 centiről. Az előbb itt páran azon vitáztak, hogy de mi van ha leesik egy bukkanón?! Na ez nem esik le. Vasúti átjáró, kátyú, fekvőrendőr, satufék, minden volt már, betonstabil, ez saját tapasztalat.
A kábeltartóval kényelmesen, esztétikusan lehet "tárolni" a töltőkábel végét amikor nincs használatban, nem fityeg, vagy gabalyodik össze. (mellesleg illatosító is egyben :C )
A Blitzwolf töltő tudja a QC 3.0-át, mindenféle védelemmel el van látva (túláram, rövidzárlat, stb.), egy szóval rá merem bízni a Mate 20 Pró-mat.
Én ezeket a holmikat használom teljes elégedettséggel, ezért is merem nektek is 100%-ig ajánlani őket.
:R

Ja, ezt pont most lőttem (pro mód: ISO100, 3,2mp):

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#6142) Krinyo válasza Bilux (#6137) üzenetére


Krinyo
senior tag

Ne bosszants... :(

(#6143) csatoth79


csatoth79
tag

[link]

iphone kamerájának a fókuszát zavarta a gimball stabilizálása sajnos,ezt ki kellett volna kapcsolnom....
Sajnos a Mate 20 esetében a lassítás eléggé elmosott ,bár iphone esetében is picit az samsung s9+ picit azért élesebbet tud

[link]

(#6144) imiadmin


imiadmin
őstag

Sima automata beállítással, kézből lőttem ezt... Szerintem magáért beszél... :))

(#6145) KaitouP válasza Kis Tigris (#6136) üzenetére


KaitouP
veterán

+ (#6134) yorka

Egyelőre kipróbálom ezt amikor megjön, aztán maximum beszerzek mellé egy más típusút is. :) Vaciláltam hogy melyik legyen, aztán az értékelések (és az ár) alapján ez fogott meg, komolyabb meg felesleges még (pláne telefonhoz).

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6146) Kohattyu


Kohattyu
csendes tag

Kitiltják az amcsik Eu-ból az egész bagást, most olvastam ...

(#6147) lacus83 válasza Kohattyu (#6146) üzenetére


lacus83
Topikgazda

Szeretnék!De nem eszik olyan forrón a kását :K
Nem fogják hagyni a Huawei cégtulajdonosok,befektetők.Nagy biznisz ez kérem szépen :B
Egyébként pedig még semmi sem bizonyított :R

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Corsair H110i GT,Cooler Master Case,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,Focus+ 850W Gold,ASUS ProArt 4060 OC,LG 27GL850B

(#6148) Kohattyu válasza lacus83 (#6147) üzenetére


Kohattyu
csendes tag

"Nagy biznisz ez kérem szépen " Hát pont ezért ebrudalják ki ...Nagy erők vannak ellene ...

[ Szerkesztve ]

(#6149) kakuk.tamas válasza Kohattyu (#6146) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az amcsik csak amerikából tilthatják ki, nekik európához semmi közük...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6150) zsamiatt


zsamiatt
őstag

a votkafonál is elérhető a volte?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.