Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) csokito100 válasza kali (#6900) üzenetére


csokito100
aktív tag

Megvan,hogy helyileg melyik Huawei szervizbe kell vinni,ha valami gond van. De nincs!😁

(#6902) csokito100 válasza kali (#6900) üzenetére


csokito100
aktív tag

Hol tudom a kódot megnézni? Habár mindegy is. Ha hibát vársz még fog jönni. Ez egy hibátlan teló 🙏

(#6903) kali válasza csokito100 (#6901) üzenetére


kali
legenda

Nem akarlak megijeszteni és linkelni eseteket innen a fórumról más Huawei/Honor topikokból, amikor elvileg stimmelt a dolog - az üzlet szerint -, de amikor a gyakorlatra került sor, akkor a gyártói szerviz elutasította a dolgot.
Mindegy, mindenki úgy vásárol és gazdálkodik a pénzével, ahogy akar, másnak nincs beleszólása, csak tájékoztatásul írtam, mert azzal érdemes tisztában lenni, hogy ilyen árkülönbségeknél - a hivatalos hazai forgalmazók áraihoz képest -, csodák nincsenek, valami nem stimmel a készülékkel a beszerzési forrása tekintetében, ami következményekkel járhat, vagy szokott járni.
Az esélye persze kicsi, hogy meghibásodik egy készülék és ne is történjen ilyen sem a tiéddel, sem pedig senki máséval!

A telefon névjegyénél a készülék típusa és a firmware verzió után ott szerepel zárójelben a kód, a hazai forgalmazásra szánt, tehát a mi régiósunk C432.

[ Szerkesztve ]

(#6904) KoNZoLik@ válasza kali (#6900) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Bizony, az ilyeneket messzire kerülni kell! Gyanúsan olcsón adták/adják!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6905) KoNZoLik@ válasza kali (#6903) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Egészen pontosan ez ugye?

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6906) KoNZoLik@ válasza csokito100 (#6899) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az ár nagyon csábító, de én fenntartásokkal kezelném ezt a boltot, biztos nem véletlenül adják 100000-el olcsóbban👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6907) kakuk.tamas válasza csokito100 (#6901) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az egy dolog. De nem kötelesek garanciában javítani, ha nem a Huawei által leszerződött partnertől vetted a készüléket. (A bolt nem fizetett a Huaweinek, ergó hülye lenne a Huawei neked ingyen cserélni bármit is a telefonba, mikor ők azért a telefonért egy forintot se kaptak...)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6908) kali válasza KoNZoLik@ (#6905) üzenetére


kali
legenda

Igen, ott is jelzi.

(#6909) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Skacok!

Menjetek ki napfényre, toljátok fel a háttérvilágítást maxra, és nézzetek egy fehér képet. Nálatok is látszik az ujjlenyomat-olvasó helye? :D

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6910) KaitouP válasza kakuk.tamas (#6909) üzenetére


KaitouP
veterán

Négyzet alakú? Mert akkor a múltkor láttam. Én majdnem szívrohamot kaptam, azt hittem beégés.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6911) kakuk.tamas válasza KaitouP (#6910) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Igen, az. Durva, hogy milyen árnyéka van. :DD
Az a baj, hogy mostmár akkor is látom, amikor nem. :D

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6912) Perennis válasza Barthezz2 (#6894) üzenetére


Perennis
tag

Nem szeretek úgy tárcsázni egy névjegyét, hogy 5x kell rá böknöm, ezért (MIUI-nál is) azt a simet állítom be alapnak amit sűrűn használok, namist itt ha ezt megeszem akkor a névjegyhez érve hosszan kell nyomni majd hívás előtti szerkesztés, majd kiválasztani a másik simet a tarcsázáshoz. Szóval ez egy telefon és mégis szinte mindent könnyebb vele csinálni mint telefonálni.

+1 a huawei saját keresőjébe ha beirok egy nevet akkor ki adja találatként de már hívni nem lehet onnan :W

Senki ne értsen félre, imádom a készüléket és kiegészítő alkalmazásokkal tökéletesen együtt tudok élni a hiányosságokkal. :C

(#6913) csokito100 válasza kali (#6903) üzenetére


csokito100
aktív tag

C432😁🙏

(#6914) csokito100 válasza KoNZoLik@ (#6906) üzenetére


csokito100
aktív tag

Jaja. Szinte ingyen adták. Basszus ez nem is Huawei! Huandywei. Ezért volt ilyen olcsó! Pedig úgy hasonlít 🤣

(#6915) kali válasza csokito100 (#6913) üzenetére


kali
legenda

Akkor legalább az rendben van.

(#6916) vasi89 válasza csokito100 (#6914) üzenetére


vasi89
addikt

amúgy nem téged akarnak bántani. Tényleg köcsög tud lenni minden gyártó ha nem hivatalos forrásból veszed.

(#6917) xedamen válasza kakuk.tamas (#6911) üzenetére


xedamen
senior tag

Én is már azt terveztem hogy fogok anyázni a Huawei-nél, hogy beégett a kijelző, mikor rájöttem, hogy az ujjlenyomat olvasó :C :DD

(#6918) Pjotr válasza xedamen (#6917) üzenetére


Pjotr
senior tag

Ez mekkora. Árnyékban nem látszik.

(#6919) KoNZoLik@ válasza csokito100 (#6914) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem azért írtam, csak én 330-ért vettem mint itt sokan, és ahhoz képest 100000ft differencia több mint gyanús, ennyi...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6920) AtiSnatch válasza kakuk.tamas (#6909) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Ez szemétség volt! :D
Én hülye meg még meg is keresem. Most ezt fogom nézni egyfolytában :W :C
(Szerencsére nap/erősfény nélkül nem látszik)

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#6921) KoNZoLik@ válasza AtiSnatch (#6920) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem nem látszik sehogy sem👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6922) csokito100 válasza KoNZoLik@ (#6919) üzenetére


csokito100
aktív tag

Én is 260-ert. De akkor 250 volt a legolcsóbb. Most meg 230 körül. Az értékállósága sajna nem szigony!🤨

(#6923) AtiSnatch válasza KoNZoLik@ (#6921) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Irány a szemészet ;]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#6924) Migee


Migee
tag

Üdv.
Bluetooth problémákról olvastam a készülékkel kapcsolatban.Ezt orvosoltak már?

(#6925) Sógi


Sógi
addikt

Üdv a klubban Srácok! :)

Ma kaptam meg a "kicsikét"..Mate 10 proról jöttem, azért van különbség, nem gondoltam volna, hogy ennyivel szebb és jobb...gyorsabb :D
Telenoros készülék, de megy simán benne a voda számom is! Tehát elvileg és gyakorlatilag is kártyafüggetlen...Teljesen bontatlan csomagolásban kaptam, fóliázva és teljesen le volt fóliázva is a telefon körben.
Mediamarkt okospultból kapott egy kijelzővédő fóliát és egy kemény nillkin tokot, mindkettő hibátlan és minőségi. BOE kijelzős, zöldülést nem láttam. Remélem nem is fogok :D
Ezzel a szuper fóliával nekem hibátlan az ujjlenyomat olvasó, azért írom, mert délelőtt feltettem két üveg fóliát is és azzal volt gond rendesen! Kb 10ből csak kétszer-háromszor ismerte fel az ujjam..
Csak bejelentkzetme, mint új tulaj :) Nyilván tapasztalatom még kevés van vele, de így első blikkre minden fasza, két frissítést is kapott, adtam neki hard resetet, így tőkéletes.

(#6926) csokito100 válasza Migee (#6924) üzenetére


csokito100
aktív tag

Milyen problémákra gondolsz. Ma egész nap azzal használtam minden gond nélkül.

(#6927) kiezTe90 válasza Sógi (#6925) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Üdv itt!

Nagyon jó a csapat is hála, (ami egyre ritkább sajnos) szóval ha segítség kell akkor nyugodtan írhatsz itt szinte mindig választ kapsz...
Jó szórakozást a telefonhoz! :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#6928) magicbox válasza Sógi (#6925) üzenetére


magicbox
senior tag

Én is feladtam végül az üvegfóliát :( :((( Iszonyat idegesített, hogy pontatlan az érzékelés a széleken. Ma reggel feltetettem az MM-ben a ClearPlex-et. Mondjuk tökéletes nem lett, elég sok zselé maradt a közepén, három folt volt órák múlva is, úgy, hogy rendesen fent akadt rajta az ujjam. Én óvatosan bankkártyával és tisztítókendővel délután szépen eloszlattam, mondhatni így hibátlan lett. Gyakorlatilag nincs más fólia alternatívánk a telefonra.

Más, kíváncsiságból feltettem a legfrissebb romot (LYA-LGRP2-OVS 9.0.0.201) a telefonra, de nagy újdonság nincs (vagy nem találtam még), csak a februári frissítés van már benne. FunkyHuawei-el persze, nem hivatalosan jött.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#6929) Perennis válasza Migee (#6924) üzenetére


Perennis
tag

Én nem tapasztaltam, Bluetooth problémát, Amazfit stratos használok, gond nélkül kommunikál vele, és mellette minden mással is tudom használni (kigangosító, hangszóró)
Ne zavarjanak módba ha hívnak a telefon néma marad, de bluetoothon tovább küldi a jelet, így az órám rezeg :W, szóval ez elég nagy gond de ez sem bluetooth hiba.

(#6930) Migee


Migee
tag

Szép napot.Mi lehet az oka, hogy tele van használt 20proval a jófogás?Felettébb furcsa.

[ Szerkesztve ]

(#6931) kiezTe90 válasza magicbox (#6928) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Nincs is rá! Én voltam a hülye egy boltba bementem ott vettem 10.000Ft-ért!!!! üvegfóliát. Na ugyanolyan használhatatlan szar minőségű volt. (Az a baj a lekerekítésnél olyan volt, mintha hozzá se érne a kijelzőhöz magyarul nagyobb.)
Na mindegy írtam fentebb is, én ezt a fólia dolgot elengedtem.

Nem tudjátok a kamera előtti üveg az zafír? Vagy milyen nehezen karcolódik?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#6932) Bilux válasza Migee (#6930) üzenetére


Bilux
veterán

Ezt komolyan tőlünk kérdezted?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6933) Pjotr válasza Migee (#6930) üzenetére


Pjotr
senior tag

Kérdezd őket végig ;) de aztán légyszi oszd meg velünk

[ Szerkesztve ]

(#6934) Sógi válasza magicbox (#6928) üzenetére


Sógi
addikt

Nekem is foltos volt de mondta a srác hogy másnapra eltűnik és így is lett. Meg száradt :)

Kölyök1990: köszi, sokat nem kell kérdeznem, mate 10 ről nem volt nehéz át állni. :) amúgy minden tökéletesen működik a telefonon csak hogy ezt is lássák a fórumozók :)
A fotó része nekem túl jó is!

(#6935) csokito100 válasza Migee (#6930) üzenetére


csokito100
aktív tag

Mate 20 Pro-t akarnak venni

(#6936) magicbox válasza Sógi (#6934) üzenetére


magicbox
senior tag

Sima folt nem kavart volna fel, de az enyém "puklis" volt :) Mindegy a végeredmény hibátlan. :))

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#6937) lacus83 válasza csokito100 (#6935) üzenetére


lacus83
Topikgazda

Az a vicc hogy új ár is beesett itt ott különböző shopokban. Látni már 230ert is.
Habár én ilyen olyan shufni boltból nem vennék.
A hivatalos viszont eladóknál még mindig jóval drágább.

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Corsair H110i GT,Cooler Master Case,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,Focus+ 850W Gold,ASUS ProArt 4060 OC,LG 27GL850B

(#6938) KoNZoLik@ válasza Migee (#6930) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ha kiderítetted szólj nekünk is🤣

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6939) vasi89 válasza Migee (#6930) üzenetére


vasi89
addikt

használt iphone x és galaxy s9-el is tele van. Szóval, ha az lenne a kérdésed ez nem jelenti azt h rossz a telefon. Az önjelölt nepperek mindennel seftelnek ami népszerű. De gyanítom h azoknak a telefonoknak a fele le lesz tiltva rövid időn belül, mert nem fizetik a részletet. A szolgáltató le tudja tiltani úgy is h független, ez nem számít.

(#6940) KoNZoLik@ válasza vasi89 (#6939) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1 :C
Így van IMEI alapján bármikor tiltják👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6941) tovgab válasza KoNZoLik@ (#6940) üzenetére


tovgab
aktív tag

Pont ehhez kapcsolódóan lenne egy kérdésem. Mivel a Mate 20 Pro ugye dual sim-es, de a Telekom-os szerződésen és egyéb papírokon is csak a sim1 IMEI száma van feltüntetve, vajon ez azt jelenti, hogy csak a sim1-et tudják letiltani?!

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#6942) KoNZoLik@ válasza tovgab (#6941) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az egy dolog, hogy a papíron mi van feltüntetve, ettől ők még tudják mindkettő IMEI számot, így tiltani is👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6943) csokito100 válasza tovgab (#6941) üzenetére


csokito100
aktív tag

Annyi biztos,ha kártyafüggő,akkor csak a sim1 az. Letiltást nem tudom,de szerintem mindenki csak találgat. Üdv

(#6944) lacus83 válasza csokito100 (#6943) üzenetére


lacus83
Topikgazda

Minden készülék rendelkezik egyedi azonosítóval, úgynevezett IMEI-számmal. Ez egy 15 elemből álló számsorozat, amely a gyártás és az értékesítés helyére vonatkozó adatokat tartalmaz, egy egyedi szériaszámot, valamint egy olyan számjegyet, amely az egész számsort hitelesíti. A hitelkártyaszámhoz hasonlóan ugyanis csak bizonyos, adott algoritmus alpján alkotott számsorozatok érvényesek.

A mobilhálózatokon be lehet mérni és azonosítani a telefonokat az IMEI alapján. A szolgáltatók ugyanis két módon is tudják azonosítani a hálózatukon kommunikálókat: a SIM-kártya és a készülék száma szerint. Ez utóbbi miatt lehetséges, hogy a legtöbb esetben kártya nélkül is fel lehet hívni a segélyhívószámokat (itthon a 112-t). Szintén az IMEI-azonosítás segítségével lehet letiltani a lopott készülékeket.

A központban minden hívás során keletkezik egy hívásrekord, amely tartalmazza a SIM-azonosítót, a bázisállomás kódját és az IMEI-számot.Ezeket az adatokat egy szoftver figyeli.
Szóval bármikor bárhol ha hálózaton van egy készülék már tudják is hogy használják e vagy se, mi az IMEI stb.

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Corsair H110i GT,Cooler Master Case,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,Focus+ 850W Gold,ASUS ProArt 4060 OC,LG 27GL850B

(#6945) SeatZola


SeatZola
őstag

Sziasztok!

Most terveztem lecserélni azS9-em egy S19-re, de élőben megnézve nem tetszett, nem úgy, mint a Mate 20 Pro. Ugye nem csinalok rossz üzletet és es tenyleg szuper a Mate 20 Pro. 220ert kapnám, hivatalos magyar 2 év garral és nagykerből, nem szolgáltatós. Ma mennék megvenni. Két szín van a viharkék, meg a twilligt. Élőben melyik szebb szerintetek? Melyiket vegyem.

Rappi

(#6946) csokito100 válasza lacus83 (#6944) üzenetére


csokito100
aktív tag

Nekem akartad írni? Én nem kérdeztem 👍

(#6947) daniiel09


daniiel09
tag

Köszönöm a válaszokat a kijelzővel kapcsolatos kérdéseimre. Üveg fóliához annyit, hogy én az xprotól ma vettem egy uv ragasztósat, és pár óra használat után mondom hogy kiváló. Ujlenyomat hibátlan és a széleinél is rendesen érzékel.

(#6948) Pjotr válasza SeatZola (#6945) üzenetére


Pjotr
senior tag

Jól jársz vele. Nekem volt mindkét szín, de a twilight le lett cserélve kékre, ez a hátlap zseniális. Amúgy kinek mi. Én kékre szavazok.

[ Szerkesztve ]

(#6949) KoNZoLik@ válasza SeatZola (#6945) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Mellé nem nyúlsz ezzel a telefonnal az biztos, a szín ízlés dolga kinek mi...
Én is néztem az S10 szériát, hát inkább nem mondok semmit🤣

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6950) Jadro válasza SeatZola (#6945) üzenetére


Jadro
veterán

Kéket láttam élőben, zseniális, csak ugye vagy eltakarod tokkal vagy marad a veszélyes élet. ;] (Köztes megoldás a clear tok.) Majdnem ez lett a kiválasztott, de egyelőre inkább S10 felé kacsintgatok. Nekem abban van meg minden amit szeretnék, de ez abszolút egyéni dolog. Van annyi különbség a kettő közt, hogy amelyik jobban megfelel (+amerre húz a szíved), azt válaszd. Mellé egyikkel sem nyúlsz szerintem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.