Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) Tailorzsolt


Tailorzsolt
tag

Másnál is jelentkezik a frissítés óta a kijelző felső részén az a sötét csík az időjárásban?

(#6452) tovgab válasza Tailorzsolt (#6451) üzenetére


tovgab
aktív tag

Nálam nincs ott:

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#6453) Pjotr válasza Tailorzsolt (#6451) üzenetére


Pjotr
senior tag

Nem

(#6454) Hauzer válasza KKrisz751 (#6444) üzenetére


Hauzer
tag

Hát szépen illeszkedik,de a tapintása messze nem olyan mint magának a rendes kijelzőnek,vagy egy üveg fóliának. Tapadósabb vagy ragadósabb. Lehet csak nálam,de ugyanúgy koszolódik,zsírosodik,de ez vhol természetes. Ja és igen narancsos és látszik is. Engem nem győzött meg egyáltalán,de vmit fel kell tenni, mert a kijelzőnek gyatra a saját védelme.

(#6455) MikeWazowski


MikeWazowski
veterán

Nem tudja valaki hogy az miért van hogy az sms appban beállított értesítési hang miért hangosabb mint minden más hang? Vmi irgalmatlanul hangosan szól, de csak amit a Google sms appjaba állítok be...

Valamint, ez a Google ar core app mire jó? Letöltöttem, de még ikonja sincs...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6456) Tailorzsolt válasza Tailorzsolt (#6451) üzenetére


Tailorzsolt
tag

Rájöttem, hogy a téma amit használok (Evanesence-v.5.1. XDA-ról) valamiért az rakja oda azt a fránya sötét csíkot.

Köszönöm annak aki megnézte ez miatt a sajátját is. :)

[ Szerkesztve ]

(#6457) balewi


balewi
aktív tag

Csak hogy meglegyen :B csatlakoztam a klubhoz :K

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#6458) Pongi1975 válasza MikeWazowski (#6455) üzenetére


Pongi1975
tag

Az ArCore a Google keretrendszere a kiterjesztett valóság (AR) alkalmazások használatához.
Vannak játékok, illetve különböző programok, amelyek úgy jelenítenek meg a kijelzőn tartalmat, hogy a kamera által látott környezett a virtuális valósággal kombinálják.

(#6459) KoNZoLik@ válasza balewi (#6457) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Üdv 👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6460) Jack Oneill válasza Pongi1975 (#6458) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Es ez miert kell, ha alapbol van a telo rendszer alkalmazasai kozott AR core?

(#6461) Zufo válasza babosmiki (#1) üzenetére


Zufo
tag

Sziasztok

Egy olyan kerdésem lenne, hogy kilehet kapcsolni valahogy azt a funkciot a teloban, hogy ha körömmel érek hozzá a kijelzőhöz akkor ugye rajzolni tudok egy alakzatot és a körűl határolt részről screenshootot készíteni. Azt megtaláltam hogy tudom azt kikapcsolni hogy screenshootot készítsen viszont a rajzolás még mindíg aktiválódik ha a kijelzőhöz úgy érek hozzá és nagyon idegesítő. Szóval ez is kikapcsolható funkció?

Köszönöm!

(#6462) kiezTe90 válasza Hauzer (#6454) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Nekem annyira nem tetszett, hogy levettem. Borzasztó tapintása volt, és nagyon csúnya volt a kijelző miatta. Nem érte meg a pénzt. De ez csak saját vélemény, én allergiás vagyok ezekre. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#6463) Hauzer válasza kiezTe90 (#6462) üzenetére


Hauzer
tag

Mi lett helyette? Mert én is dobni akarom csak egyenlőre nincs jobb.

(#6464) MikeWazowski válasza Pongi1975 (#6458) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Köszönöm és Te használod valamihez? Vagy mondasz egy példát?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6465) Kis Tigris


Kis Tigris
tag

Használ valaki gimbal-t a telójához? Most akarok vásárolni, de nem tom milyet vegyek, ami mindenben kompatibilis a telóval. Mert írják hogy pl a Zhiyun smooth 4 (az egyik amit kinéztem) nem hajlandó mindenben együtt működni... Más jó kis gimbal alternatívák?

(#6466) kiezTe90 válasza Hauzer (#6463) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Megmondom őszintén, hogy semmi! De még jelenleg ez is jobb mint az a fólia.
Esküszöm már elgondolkoztam ezen a folyékony akármin, itt írta valaki hogy Ő egy ideje használja, és szereti...

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#6467) csokito100


csokito100
aktív tag

Csináltam egy szuper makró fényképet,de nem tudok rájönni, hogy hogyan tudom feltölteni ide. Valaki léci segítsen,hogy kell! Köszi 🙂

(#6468) KoNZoLik@ válasza kiezTe90 (#6466) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen jelen😀
Ez a 3. készülék amire tetettem és nagyon jó👍
Sokan szkeptikusak ezzel kapcsolatban pedig valósan kiváló és nem kamu!
Én az ezelőtti 2db telefonomat mikrokarc mentesen tudtam eladni ennek köszönhetően, és egyiket sem kíméltem!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6469) kali válasza csokito100 (#6467) üzenetére


kali
legenda

Ide töltsd fel és innen hivatkozd be, a Fototrend nem ront a minőségen tömörítéssel: [link] (Betallóztam a makró szekciót, a képek felett klikk a Fotófeltöltésre.)

[ Szerkesztve ]

(#6470) csokito100 válasza KoNZoLik@ (#6468) üzenetére


csokito100
aktív tag

Az MM foliarol van szó?

[ Szerkesztve ]

(#6471) csokito100 válasza kali (#6469) üzenetére


csokito100
aktív tag

https://fototrend.hu/fotofeltoltes/listaz.php

(#6472) csokito100 válasza kali (#6469) üzenetére


csokito100
aktív tag

Lehet hogy nem jól csináltam :(
Már látom hogy biztos nem🤔

[ Szerkesztve ]

(#6473) csokito100


csokito100
aktív tag

Feladom. Gépről fel tudom tenni,de a telóról nem sikerül:(

[ Szerkesztve ]

(#6474) KoNZoLik@ válasza csokito100 (#6470) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem, a folyékony kijelző védelemről!
Erről!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6475) csokito100 válasza KoNZoLik@ (#6474) üzenetére


csokito100
aktív tag

Ja értem 😐

[ Szerkesztve ]

(#6476) KoNZoLik@ válasza csokito100 (#6475) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ezt biztos nekem akartad😀 Ja már szerkesztetted ok... 👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6477) csokito100 válasza KoNZoLik@ (#6476) üzenetére


csokito100
aktív tag

Persze,csak közben próbálok egy makró képet feltölteni a telóról,de egyszerűen nem sikerül! Pedig az egyik fórum társ segített,de mégsem sikerült. Valami szájbarágós segítség kellene:(

(#6478) KoNZoLik@ válasza csokito100 (#6477) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én rámentem amit linkeltél és böngészőben beadta a képet👍

Más!
A legújabb frissítés óta mindenkinek nőtt a készenléti idő és SOT!?
Mivel eddig sem volt sz@r de ez valami brutálisan jobb mint eddig, nálam legalább is...az előző verziónál ilyenkor már 55-60%-on voltam!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6479) Szpisti válasza csokito100 (#6473) üzenetére


Szpisti
addikt

Én mindig teljes asztali módban használom telefonon is ezt a fórumot, mert csak úgy tudom minden funkcióját kihasználni... Letekersz az aljára és ott a jobb alsó sarokban lesz a szürke sávban: "Teljes verzió"...
Utána már menni fog a linkelés a képek beillesztése, stb...

(#6480) Parallaxis válasza KoNZoLik@ (#6474) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ugye tudod, hogy átvertek vele?:)

Eleve a kijelzőn van oleophobic réteg ami lehetetlenné teszi az ilyen folyékony valami felrakását, mert lepergeti azt.

De ha elolvasod az általad linkelt oldalt, akkor egyértelmű, hogy akkora baromságokat írnak, hogy az hihetetlen:)

A kedvencem az, hogy a felkent anyag leárnyékolja a rádiófrekvenciás sugárzást, egyfajta Faraday ketrecbe zárva a mobilt:)
Az fel sem merül a hiszékeny vásárlóban, hogy ha ez igaz lenne, akkor tönkre is tenné a készüléket, mert az eleve rádiófrekvenciás jelek küldésére és fogadására való?:)

Az, hogy ettől a csodától törésbiztos is lesz a készülék, az már csak hab a tortán.:)

(#6481) Litván Zongora válasza Parallaxis (#6480) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

A törésbiztosságban én sem hiszek, de karcok nincsenek, pedig sokat van zsebben, autóban is röpült már le inkompetens mágneses tartókról. Eddig nekem bevált a folyékony cucc, nem is vártam többet tőle.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#6482) csokito100 válasza Szpisti (#6479) üzenetére


csokito100
aktív tag

Köszi

(#6483) Man0gatya válasza Parallaxis (#6480) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Ha már képernyővédelem inkább ez

(#6484) Krinyo


Krinyo
senior tag

Google Fotóval sokkal könnyebb a megosztás...

https://photos.app.goo.gl/CKX1vrqiUAucyiwW8

[ Szerkesztve ]

(#6485) Pongi1975 válasza MikeWazowski (#6464) üzenetére


Pongi1975
tag

Nem igazán használom, de ITT bővebben leírják, hogy mire való.

(#6486) mivanminincs válasza Krinyo (#6484) üzenetére


mivanminincs
csendes tag

Brutal!
:)

(#6487) KoNZoLik@ válasza Parallaxis (#6480) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem vertek át vele, és az az oleophobic bevonat KB pár napig van rajta a kijelzőn amíg párszor áttörlöd, utána szépen lekopik👍
Nem placebo meg ilyesmi, ezek tények nem karcolódik és ezt bármikor tesztelni is lehet!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6488) Parallaxis válasza KoNZoLik@ (#6487) üzenetére


Parallaxis
addikt

Akkor a Huawei-nél van még mit tanulni, mert a 3 éves S7 Edge-en még hibátlan az oleophobic réteg. Normál esetben az nem kopik le, sőt ismerősömnek a gyári flippes tok sértette meg és garanciában cserélték emiatt a kijelzőt.

(#6489) Krinyo válasza mivanminincs (#6486) üzenetére


Krinyo
senior tag

A homályos részek a párás üveg miatt vannak, ami a kamera és a téma között volt. Szerintem is elképesztő amit ez a telefon tud fotó téren (is).

(#6490) Jack Oneill válasza Pongi1975 (#6485) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ez oke, de meg mindig nem tudom, miert kell, amikor gyarilag rajta van a telon egy AR Core rendszeralkalmazas.

(#6491) Sumptuous válasza Szpisti (#6479) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Vagy fototrend.hu :)
Kicsit zöld, kicsit csúnyácska, de a miénk de minden funkció elérhető...

(#6492) Pongi1975 válasza Jack Oneill (#6490) üzenetére


Pongi1975
tag

Te rendszer alkalmazásról beszélsz, míg én egy keretrendszerről. Hogy egy hasonlattal éljek, a windows alkalamazások között ie található olyan, ami nem működik a Net keretrendszer nélkül. Szerintem ennyi a megoldás.

(#6493) Jack Oneill válasza Pongi1975 (#6492) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ertem, koszonom.

(#6494) WiZARD


WiZARD
addikt

A 187es frissítés óta napi párszor ilyen hibát dob a rendszer. Más tapasztalt ilyet? Mi a megoldás, reseten kívül?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6495) HarleyCustom válasza KoNZoLik@ (#6474) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D
Megnéztem az oldalt.
Ezt a baromságot,Te jó ég.:D
Ez olyan,mint a bolha cirkusz.:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#6496) KoNZoLik@ válasza HarleyCustom (#6495) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Lehet, hogy az nekem mégis mindhárom telefonomon amire rátetettem bevált, és szerintem ez a lényeg👍
Senkinek sem állnak pisztollyal a fejénél, hogy ezt használja🤣
Amúgy ahhoz képest, hogy bolhacirkusz jó pár millióan használják ezt a megoldást világszerte!
Biztos azok meg akkor a bohócok😏
Egyébként miután felteszik tesztelni is lehet, ami azt jelenti, hogy nekem pl kulccsal elkezdte karistolni kopogtatni a telefont nem kicsit esett neki hanem nagyon, megállt bennem az ütő de semmi karc nem lett!
Ja és 1 év garanciát vállalnak minden egyes lekezelt telefonra amiről természetesen papírt is adnak!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6497) csokito100 válasza KoNZoLik@ (#6496) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szia!
Szegeden pl hol tudom ezt feltetetni és mennyibe kerül? Egyébként kár győzködni az embereket. Én kipróbáltam egy minőségi üveg fóliát és egy kalap szar volt. Pedig 5D-s volt állitólag. Nem tapadt normálisan a széleken és nem érzékelte normálisan az érintést a kijelző. Ezt kipróbálnám. Köszi előre is. Üdv :R

[ Szerkesztve ]

(#6498) Parallaxis válasza KoNZoLik@ (#6496) üzenetére


Parallaxis
addikt

A kulccsal még szép, hogy nem karcolta meg:)
Próbáld meg egy sima papírlappal, alatta pár homokszemmel;)

(#6499) Parallaxis válasza csokito100 (#6497) üzenetére


Parallaxis
addikt

Kifoghatsz szar üvegvédelmet, de rossz esetben leszeded és eldobod, majd raksz rá másikat.
Ha az ilyen átverős folyadék után lesz egy szép karcod, vagy egy véletlen esés miatt pókhálós háttered, akkor már kicsit drágább lesz a lecke.

(#6500) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Csak úgy!

Kapásból
Szerintem minden rendben, fehéregyensúly, fényerő, élesség

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.