Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) KoNZoLik@ válasza csokito100 (#6497) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szia!
Általában minden plázában megtalálhatók, ha pedig Szegeden esetleg nem akkor online lehet rendelni!
Az egész telefonra 10K a cucc.

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6502) KKrisz751 válasza Parallaxis (#6499) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Védelem ide oda. Csak naív emberek hiszikl, hogy egy 0.2-0.5mm es üveg megvéd a kijelző repedéstől.

Ahogy a kollégám is két hete. über izmos izmos üveg kijelző védő.. 50cm ről esett ki a S8as telefonja a zsebéből egy targonca vezető sín dűbelcsavarjára. Hopp keresztbe repedt kijelző, az elején lévő üveg védelemmel együtt.
De amúgy tök mindegy ki miben hisz.

De ugyanakkor amíg egy üvegfóliát vagy régen a műanyag fóliát lekaptam, ha nem tetszett vagy zavart, addig kétségeim vannak a MediaMarktos zselével kapcsolatban. Hogy oké, hogy rá ragad, azt is értem hogy véd, meg puha a felület, de hogyan jön majd le?

Amúgy a folyadékkal kapcsolatban.
Nekem mai napig semmi nincs a kijelzőn és semmi karc. nem tudom milyen anyag, de valami van rajta, ami védi, mert azért a zipzáraimnak már meg kellett volna karcolnia. Ellenben érdekes, hogy elég rá lehelni és egy mikroszálas ronggyal át törölni és ujjlenyomat mentes a kijelző.
Míg a régi telóim ilyenkor tapadtak, ez úgy csúszik mintha szilikonos lenne.
De ahogy elolvastam folyadékos védőrendszert lényegébe szerintem ugyan az amit a gyárban már rá tesznek, csak máshogy nevezik, mert civil piacon nem adhatja ugyan azon a néven. legalábbis én így értelmeztem.
(Ezért érdekes mikor azt írja valaki, hogy jól átvertek, mert akkor mindenkit, mikor leírták milyen gyári védelem van a telón. :D)

Minden esetre én a véletlen karcok ellen akarok védelmet és nem a törés ellen.
Olyat amit le tudok szedni, de használni is tudom a telót mellette. Ha lenne jó üveg rá azt szívesen kipróbálnám. Ami jól illeszkedik. Az nem szedi a karcokat és karc ellen pont elég, cserélhető is.

Nehogy már egy UV álló átlátszó fóliát kelljen dekoros boltban ráragasztani. :D
Az a 95-2000es években volt szokás a nokiákon. :D

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#6503) Man0gatya válasza KoNZoLik@ (#6496) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

az ugye megvan, hogy a kulcs az nem karcolja amúgy se a kijelzőt?

(#6504) #48613632 válasza KKrisz751 (#6502) üzenetére


#48613632
törölt tag

"Hogy oké, hogy rá ragad, azt is értem hogy véd, meg puha a felület, de hogyan jön majd le?"

Nekem, jelenleg, pont ez a problémám. Tempered glass fólíát vettem, széleknél hajlítottat, szinte tökéletesen passzol. Írtam is róla korábban.
Most megrepesztettem, és rohadtul nem tudom leszedni. :W

(#6505) csokito100 válasza #48613632 (#6504) üzenetére


csokito100
aktív tag

Nekem másik telon tört már össze ui Tempered üveg és simán le lehet húzni. A szélén felszeded és lehúzod. Össze-vissza fog repedezni, de simán lejön. Egyébként sima törésnél olyan, mint az autó szélvédő. Repedezik, de nem esik szét, mint a sima üveg.

[ Szerkesztve ]

(#6507) Parallaxis válasza KKrisz751 (#6502) üzenetére


Parallaxis
addikt

Csak naív emberek hiszikl, hogy egy 0.2-0.5mm es üveg megvéd a kijelző repedéstől.

Gyerek telefonján már 4 üvegfólia tört esés miatt, de a készülék sértetlen... ennyit a naivitásról.

mert azért a zipzáraimnak már meg kellett volna karcolnia.

Nem, annak nem kéne. Ellenben pár homokszem csodákra képes :D

kétségeim vannak a MediaMarktos zselével kapcsolatban. Hogy oké, hogy rá ragad, azt is értem hogy véd, meg puha a felület, de hogyan jön majd le?

Szerintem a MM-os ClearPlex hasonló mint a Mobile Outfitters cucca, az meg simán lehúzható, mint bármely sima fólia.

De ahogy elolvastam folyadékos védőrendszert lényegébe szerintem ugyan az amit a gyárban már rá tesznek, csak máshogy nevezik

A folyadékos védőréteg azért marhaság, mert a gyári védőréteg leperget minden folyadékot, így azt is. Esélyed sincs felvinni a kijelzőre úgy, hogy az összefüggő réteget alkosson. Innentől meg átverés az egész, még akkor is, ha a többi bullshit szöveget nem is vesszük figyelembe.

Ha lenne jó üveg rá azt szívesen kipróbálnám.

Az UV ragasztós üvegek jók rá.

[ Szerkesztve ]

(#6508) csokito100 válasza KKrisz751 (#6502) üzenetére


csokito100
aktív tag

Nem igazán érdekes,hogy mit gondolsz a védelemről,mert ha valaki tapasztalta már,hogy igenis csak a védőüveg repedt, a kijelzőnek pedig semmi baja, akkor ez már tény! Saját tapasztalat. Igaz, hogy Iphone volt, de működött! Nem fogja minden ütéstől megvédeni,ez egyértelmű. A haverod megszivta,mert pofára esett a teló egy csavar fejére. Pl. Teszteltek egy golyóálló üveget.Rálőttek lőfegyverrel és csak a becsapódás nyoma maradt,egyébként semmi probléma.Egy új, ugyanolyan üvegre rálőttek egy vadászcsúzlival és berobbant az egész! Mégsem annyira naivak az emberek,mint mások buták,nem?Üdv

(#6509) kiezTe90 válasza csokito100 (#6508) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Nekem még a Mate 8-asom védte meg üvegfólia annó. Az volt az egyetlen alkalom hogy telefont leejtettem, de akkor pont jól jött mert ripityára repedt a fólia.
Az a baj ezzel a Mate 20 Proval, hogy a kijelzőjén van valami akármi (de magyar) ami miatt nem gyűjti az újjlenyomatokat, és imádom! Jelenleg fólia nélkül tökéletesen elvagyok. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#6510) csokito100 válasza kiezTe90 (#6509) üzenetére


csokito100
aktív tag

Nekem sincs rajta semmi. Habár én gyári smart flip tokkal használom.Igaz ha leesik,akkor ez a tok nem sok mindent véd rajta. :)

(#6511) #48613632 válasza csokito100 (#6505) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igen, másik telón nekem is tört már össze, és én is simán le tudtam húzni. Ezt viszont nem lehet. Kérlek, ne nézz már hülyének, eddig kb 5-en próbáltuk.
Többen azt mondták, ezen nincs is semmilyen védőüveg. De, mondom, van! Csak annyira passzent a széle, hogy nem tudsz alányúlni.

Van egy pár mm fekete széles csík körbe, ott lehet látni, hogy rajta van, mert megvastagítja kissé, a kijelző keretét. Főleg alul látszik.

(#6512) Mr X válasza #48613632 (#6511) üzenetére


Mr X
veterán

Egy papírlappal nem tudsz bejutni alá fűrészelő mozdulatokkal?

(#6513) csokito100 válasza #48613632 (#6511) üzenetére


csokito100
aktív tag

Miért is néztelek hülyének? Véletlenül sem akartalak megsérteni!

(#6514) vaguny válasza vaguny (#4215) üzenetére


vaguny
tag

Hivatkozott előzményeket követően, tegnap estére az alábbi, immár végleges kijelző hiba alakult ki a telefonomon: zöld színben tündöklő vonal a kijelző teljes hosszában. Odáig vagyok a gyönyörtől :(

Az első telefon zöldüléses cseréje után, most jöhet a szerviz...
Úgy érzem most, hogy nekem soha többé nem kell Huawei telefon. :O

[ Szerkesztve ]

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#6515) #48613632 válasza Mr X (#6512) üzenetére


#48613632
törölt tag

Kés, penge, kiscsavarhúzó, körmöm éle ... stb. Volt már minden.
Így marad, azt kész. Van rajta biztosítás, még egy évet használom, aztán török rajta még egy picit, kicseréltetem, és eladom az újat.
Aztán meg veszek egy mate 30 pro-t.

csokito100
Hát, ez a szélén felszeded, és lehúzod. Mintha én középről próbáltam volna megkezdeni. ;] De ne vedd véresen komolyan. Nem feltételeztem, hogy rendesen hülyének nézel, ez csak amolyan szólásmondásfélé ...

[ Szerkesztve ]

(#6516) baladam86 válasza KKrisz751 (#6502) üzenetére


baladam86
aktív tag

Ha egy telefon 50 cm-ről esik rá pont kijelzővel egy kiálló csavarra, akkor mindegy milyen plusz védelem van a kijelzőn, mert a becsapódás összes ereje egy nagyon apró területen összpontosul, így persze, hogy betörik az üvegfólia alatt a készülék üvege.

De ez nem jelenti azt, hogy egy mezei esésnél, akár teljes kijelzővel a betonra az extra üvegfólia nem jelentene védelmet, azért nem nevezném naivságnak, ha valaki feltesz egy extra védőüveget a készüléke kijelzőjére, mert az esések 95%-ban hasznosnak bizonyul, még ha a védőüveg össze is törik, azt lehet cserélni, viszont a kijelző sértetlen marad.

Szerintem kár egyik tábornak győzködni a másikat, és fordítva, mivel mindenkinek a saját tulajdonáról van szó, használja mindenki, ahogy neki megfelelő, védelemmel, vagy védelem nélkül :)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#6517) MikeWazowski válasza vaguny (#6514) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:Y :Y Durva!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6518) Pjotr válasza vaguny (#6514) üzenetére


Pjotr
senior tag

Kifogtad. Jártam én is így Honor 8-al.

(#6519) xedamen válasza vaguny (#6514) üzenetére


xedamen
senior tag

iPhone-t is érinti ez, nem kell félni.

(#6520) Pjotr válasza vaguny (#6514) üzenetére


Pjotr
senior tag

Ez ilyen limitált széria. Van fent a neten több is, greenline limited edition a neve.

(#6521) Parallaxis válasza vaguny (#6514) üzenetére


Parallaxis
addikt

Úgy érzem most, hogy nekem soha többé nem kell Huawei telefon. :O

Ez AMOLED hiba, bármelyik gyártó, ilyen technológiás kijelzőjével előfordul.

(#6522) vaguny válasza Parallaxis (#6521) üzenetére


vaguny
tag

Persze, rendben, AMOLED hiba, előfordul...ezt tudom. Nekem igazából abból van elegem, hogy ez az első olyan a telefonom, amelyiknél ennyi minden előfordul. Egy csere után még úgy voltam, hogy rendben, na de ez már így kicsit sok nekem.

xedamen: Tudok róla, hogy iPhone-t is érint, de nekem azzal van igazán bajom, hogy engem érint...Pardon :)

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#6523) Pjotr válasza vaguny (#6522) üzenetére


Pjotr
senior tag

Annyi előnye van, hogy sokkal később fog beégni a cserélt amoled.

(#6524) vasi89 válasza vaguny (#6522) üzenetére


vasi89
addikt

ez a hiba azért nem gyakori, szóval értem én h kellemetlen de ez bármelyik amoledes telefonnál előjöhetett volna. A zöldülés az más de annak aki nem megrendeléskor vette már nem volt vele gondja. Az első széria meg kb minden gyártó esetén problémás. Nem azt mondom, hogy ennek örülni kell de miből gondolod h csak a kijelzőt cserélik és nem az egész telefont?

(#6525) vaguny válasza vasi89 (#6524) üzenetére


vaguny
tag

Már itt is olvastam olyat, hogy már a zöldülés kapcsán is "csak" kijelzőt cseréltek (#5024)...szóval még ha nem is tömeges ez, de ezért tartok tőle...

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#6526) vasi89 válasza vaguny (#6525) üzenetére


vasi89
addikt

annak én sem örülnék, hogy a pár hónapos telefont elkezdik a híres magyar szakértelemmel gányolni. Természetesen vannak nagyon jó szervizesek de még mindig nem ez a jellemző.

(#6527) KoNZoLik@ válasza vaguny (#6525) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát igen a csere és a javítás nem ugyan az!
Az biztos ha én járnék így és "csak," javítanák az biztos első dolgom lenne eladni, mert egy javított már soha nem lesz olyan mint az original😣
Sajnos saját tapasztalat, nem ennél a telefonnál de az tök mindegy!
Amihez egyszer hozzányulnak az már nem lesz soha olyan :(

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6528) lacus83


lacus83
Topikgazda

Én majd arra leszek kíváncsi hogy normál kijelző használat melett a Boe be fog e égni, sárgulni.
Fólia kérdéssel pedig úgy vagyok már hogy veszek sima fóliát, picit nagyobbat pl tabletét és magam rá fogom szabni a készülékre.
Normális üveg fólia úgy sincs.

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Corsair H110i GT,Cooler Master Case,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,Focus+ 850W Gold,ASUS ProArt 4060 OC,LG 27GL850B

(#6529) Pjotr


Pjotr
senior tag

Tudtommal már az apple is javít, nem cserél egyből.

(#6530) vaguny


vaguny
tag

vasi89 & Cloud Strife:
Éppen erről van szó, a szereléstől, a gányolástól rettegek...szétbarmolják/karcolják stb.
...de hát ez van, bejelentem a hibát és majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#6531) KoNZoLik@ válasza vaguny (#6530) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Drukkolok, hogy cseréljék👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6532) vaguny válasza KoNZoLik@ (#6531) üzenetére


vaguny
tag

Köszi :)
Szerdán viszik el, az ügyfélszolgálat munkatársának hangsúlyoztam, hogy ragaszkodnék a cseréhez...megjegyzésként állítólag odaírta valahova (na ne nem mintha ennek sok jelentősége lenne)...

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#6533) Pjotr válasza vaguny (#6532) üzenetére


Pjotr
senior tag

Egyébként a használatiban benne van, hogy idővel veszíthet a telefon a vízállóságból. Meg a javításra is van garancia. Szóval nem olyan nagy gond, ha nem cserélik. Olyan csak a vásárláskor lesz, mint amikor megvetted :)

[ Szerkesztve ]

(#6534) KoNZoLik@ válasza Pjotr (#6533) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

De az gond!
Nekem is cserélték a kijelzőt anno az S8+ telómon, és utána már nem olyan volt mint előtte!
Értsd ezalatt, nem volt olyan pontos az érzékelés, random kifagyások stb... Adtam is el!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6535) Pjotr válasza KoNZoLik@ (#6534) üzenetére


Pjotr
senior tag

Bár a Huawei, illetve az ugyancsak a cég berkein belül készülő Honor eszközök elsöprő többségét a központ képes szervizelni, a frissen megjelent csúcsmodelleket a vállalat még közvetlenül felügyeli, ezeket a kezdeti időszakban garanciális meghibásodás esetén a cég kínai központjába szállítják, hogy a vállalat szakértői ha a szükség úgy hozza - például típushiba esetében - még a gyártási folyamatokon is tudjanak finomhangolni, ez bevett eljárás a telefongyártók között.

Na, kíváncsi leszek.

(#6536) vaguny válasza Pjotr (#6533) üzenetére


vaguny
tag

A helyzet az, hogy az én telefonom a szervizes herce-hurca nélkül közel olyan lenne sokáig, mint az új...mert nagyon szoktam vigyázni a cuccaimra...félek, ha kiadom kezeim közül ez bukik...
Na de ezzel befejeztem a témát, mert nem szól már másról ez a fórum, mint az én hibás készülékem és aggodalmaim. :)

Elnézést kérek mindenkitől, hogy kissé sokat időztem a bajommal!

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#6537) Pjotr válasza vaguny (#6536) üzenetére


Pjotr
senior tag

Engem nem zavar. Viszont mikor legutóbb nekem az egy napos telefonom cserélte a TMX szerviz, nem ám bontatlan telefont kaptam. Hanem egy telefont minden nélkül. Kicsit a kereten sérült is volt, 2 pötty. Szóval a csere sem életbiztosítás. Lehet valami gyárilag javított az, amit az emberhez vágnak.

(#6538) KoNZoLik@ válasza Pjotr (#6537) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen sajnos ez is benne van a pakliban :(

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6539) spartan44 válasza vaguny (#6532) üzenetére


spartan44
tag

Sok sikert! :)

Nekem sem volt egy sétagalopp, mire végre sikerült egy hibátlan készülékhez jutnom (bár ugye az ördög sosem alszik) és azóta is örülök neki, hogy nem álltam el a vételtől, pedig nagyon közel álltam hozzá. (Nekem a 4. készülék lett végül jó, bár azt rögtön hozzáteszem, hogy én először a viszonteladóhoz rohangáltam vissza, nem a szervizhez. (Zöldülés volt egyébként.) Oda csak a 3. készülék esetén mentem és akkor kaptam meg végre a jó telefont, amit most is használok.)

A szervizelés előtt én is feltúrtam a netet, hogy mit írnak a TMX-ről és hát volt 1-2 olyan hozzászólás/vélemény, amin rendesen néztem, hogy na mondom mi lesz, ha én is így kapom vissza a telefonomat. De semmi ilyesmi nem történt szerencsére és bár nekem cserélték, szerintem ha javítják, sem fogják szétbarmolni! :) Azért ez nem éppen egy 20-30 000 Ft-os bóvli készülék, hogy így fogalmazzak, hanem egy tízszer ennyibe kerülő, felsőkategóriás modell. Nem látok bele a szervizelésbe, de feltételezem, hogy ebben a kategóriában csak odafigyelnek arra, hogy minőségi munkát végezzenek a javításkor, ha esetleg mégis arra kerülne a sor!

Szóval csak hajrá és reméljük utána már neked sem lesz több gondod a telefonnal! :K

Közben nekem is lenne egy kérdésem, méghozzá a sokszor vitatott akkumulátor töltésről-használatról: egyszer emlékszem, valaki csinált ezen a fórumon erről egy kérdőívet, amit még én is kitöltöttem. Van ennek valamilyen eredménye? Kíváncsi vagyok ugyanis, hogy az, ahogyan én töltöm mostanában a mobilt, az vajon nem tesz-e kárt az akkumulátorban? Én ugyanis úgy csinálom, hogy amikor jelez, hogy lement 20 %-ra, akkor aktiválom az Energiatakarékos módot, majd amikor a 10 %-ot éri el és/vagy alá megy, akkor rakom csak töltőre. (De nem kapcsolom be az Ultra Energiatakarékos módot, hanem maradok továbbra is az Energiatakarékoson.)
Feltornászom 90-95%-ig és amikor ez megvan, akkor kapcsolom ki az Energiatakarékos módot.
Ez szerintetek jó így? Vagy inkább ilyen 25-85% között maradjak? Vagy ez igazából mindegy?

Szerk.: még annyi, hogy én a gyári, 40 W-os gyorstöltőt használom. (Bár elvileg hamarosan meg fog érkezni a hivatalos gyári vezetéknélküli töltő is, akkor lehet, hogy majd áttérek arra. :) )

Előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#6540) KoNZoLik@ válasza spartan44 (#6539) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én amikor jelez felteszem a töltőre és 100-nál leveszem ami kB 50perc szokott lenni😀
Semmi energiatakarékos f@szságot sem kapcsolok be!
KB ennyi, mindegyik telefonomat így töltöttem és egyik sem aksi miatt ment tönkre👍
9-10 óra SOT-ot produkál így ez a készülék, amit még eddig egyik telefonom sem, imádom ezt a telefont🤣

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6541) Szpisti válasza #48613632 (#6515) üzenetére


Szpisti
addikt

Csak kíváncsiságból: a szenzorszigetnél (notch-nál) sem lehet alányúlni? Vagy azt is fedi a fólia? Mert olyat még nem láttam, ami azt is takarja. De ha igen, akkor a hangszórót csak nem takarja, és onnan kezde talán le nehetne kapni...

(#6542) Pistakiss válasza Pjotr (#6537) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia, én is jártam így egy Htc telefonnal, miután visszaküldtem, nem vettem át a boltban, azzal küldték vissza, hogy a szerviz csak készüléket tud küldeni, mivel náluk nincs dobozos, De ezek vadonat újak!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6543) dani971207


dani971207
kezdő

Tmx javította nekem is, patika állapotú mai napig. 😄

(#6544) magicbox


magicbox
senior tag

Sziasztok! Szerdától váltok Mate 20 Pro-ra, M10Pro-ról. Nem volt tervben, de flottán belül nagyon jó áron jutok a telefonhoz és jól ki tudok szállni a 10-ből, így meglépem. Szerencsére a kijelző mizéria lecsengett, csak nem lep meg a Telekom egy LG verzióval.

A fórum tele van fólia problémákkal, amennyire lehet, próbáltam visszaolvasni. A Spigen tokom és a gyártó szerint a hozzá való Spigen "Glas.tR Curved" Tempered Glass hajlított kijelzővédő fóliám is meg van már. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Felrakás nagyon játszós? Ha jól láttam a topikgazda használt ilyet :) A MM fóliát olvastam, de, hogy narancsos az elvette tőle a kedvem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#6545) Pjotr válasza magicbox (#6544) üzenetére


Pjotr
senior tag

Nem látod, hogy narancsos, maximum kikapcsolva. Az meg mindegy ;)

(#6546) Szpisti válasza magicbox (#6544) üzenetére


Szpisti
addikt

Sajnos ide mindenki a problémájával jön többnyire, azt nagyon kevesen írják le, hogy minden rendben, nagyon elégedett a telefonjával. Pedig hidd el, ők/mi vannak/vagyunk többségben...

(#6547) Bumblebeee


Bumblebeee
tag

Miért van az, hogy kikapcsolom a telefont" M20Pro " a hivás azonositó hálozati alapértelmezett lesz.
Másik ha telefonálok nem müködik a voLTE.

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#6548) kakuk.tamas válasza Szpisti (#6546) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én például tökéletesen elégedett vagyok a telefonnal, semmi bajom vele. Teszi a dolgát szépen.
Azon gondolkodom, hogy veszek mellé egy Huawei notit is, hogy teljes legyen a család. 😊

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6549) Krinyo válasza Bumblebeee (#6547) üzenetére


Krinyo
senior tag

Volte: be kell kapcsoltatni a hívószámra.

(#6550) csokito100 válasza magicbox (#6544) üzenetére


csokito100
aktív tag

A kép magáért beszél. Amiben igazán profi ez a teló!😀
Állvány és minden kellék nélkül,csak úgy rálőttem. Nagyon komoly kamera képessége van,de mint telefon is imádom! Csak ne lenne a kijelző ives,nekem az esztétika kicsit a praktikusság rovására ment! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.