Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) rizso válasza WiZARD (#7349) üzenetére


rizso
addikt

Én is úgy voltam egy ideig, hogy fölösleges. Aztán rájöttem, hogy nem is olyan rossz móka, mikor a rengeteg zene közül egyre rá akarok keresni :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7352) Zirowe válasza Something_ (#7350) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Milyen almenüre gondolsz?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7353) Something_ válasza Zirowe (#7352) üzenetére


Something_
őstag

Hát pl, hogyha a menüben keresek, akkor a Beállítások almenüjébe nem keres, be kell lépni hozzá és csak úgy.

(#7354) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ha a beats füles még nem is, de ma megjött a neoprene telefontok.

Telefont persze továbbra is a szerviz tartja túszul.. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7355) mumk1 válasza Zirowe (#7354) üzenetére


mumk1
addikt

Biztos befut az is, Murphy minden nap dolgozik. Milyen tokot rendeltél hozzá?

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#7356) Zirowe válasza mumk1 (#7355) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Egyszerű, olcsó tok, bár jelenleg a hd tokja is megfelel, csak az alja lóg ki egy picit.
Viszont a korábban linkelt gyári tok is eléggé megtetszett, lehet, hogy a végén még azt is megrendelem. :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7357) mumk1 válasza Zirowe (#7356) üzenetére


mumk1
addikt

Nekem is nézni kellene valami fekvő kivitelű övre tehető bőrtokot, mert a réginek már nem záródik a mágneses fedele. Ilyet se láttam még, "elfárad" a mágnes, vagy mi a rák lesz ezekkel? :F

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#7358) sshr3kk válasza Something_ (#7344) üzenetére


sshr3kk
tag

Van valami értelme egy telefonba 4 magos 2,5GHz-es procit tenni, azon kívül, hogy csak iszonyatosan lecsökkenti az üzemidőt? Mert ugye a mostani akku technológia már a 2 magos 1,2-eshez is kevés.
És különben sem használják ki rendesen ezt sem a mostani programok.

Live your life, like it's your last day!

(#7359) Zirowe válasza sshr3kk (#7358) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Több magnak akkor van értelme, ha az operációs rendszer és a programok azt teljes mértékben kihasználják.
Tehát a magok skálázhatóak terhelés szempontjából, így nem maxon megy az összes, tehát a fogyasztás is alacsony.
Manapság nem a proci eszik sokat, hanem a nagyobbnál nagyobb kijelzők.

Miután androidnál ez majd csak remélhetőleg az ics-el fog beköszönteni, így, ahogyan ezt eddig is hangoztattam, a többmagos mizériának még sok értelme nincs.

Más kérdés, hogy ezek a négymagos csodák már mind, remélhetőleg, natív ics készülékek lesznek.

A tegra3-ban például az alap 4 nagyteljesítményű mag mellett van egy ötödik alacsonyteljesítményű és fogyasztású, hogy amikor a telefon készenlétben van, akkor az működjön, és ezáltal még alacsonyabb legyen a fogyasztás.

mumk1: hát, én a kínai "csodákon" már nem csodálkozom egyáltalán. :S
Viszont most ezt a tokot rápróbáltam egy zte skate-re (amin, nem mellesleg tényleg nincs dedikált kereső gomb, ezt is most látom először:D), és épp hogy belefért.
Kíváncsi vagyok hogy fog szuperálni a nagyobb sensationnel.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7360) roxan válasza #54715584 (#7342) üzenetére


roxan
senior tag

Hát nekem 2.3.4.van

(#7361) randras


randras
veterán

Visszakaptam a kicsikémet, alaplap és kijelző csere történt. Eddig úgy tűnik, minden rendben, egyetlen zavaró dolog, hogy a kijelző felső része fölött kis részen belátok valahová, ahol minden sárga, gondolom a kijelző valamelyik kelléke, és elég zavaró. :W De ha ez lesz a legnagyobb baj, és megszűnik a porosodás, boldog leszek. :K

Villámgyorsan S-OFF, CWM, root, és vissza a nandroid backup, a jól belakott kis rendszerembe. :B

szerk.: Ja, pontosan 13 napba került megcsinálniuk! Szvsz nem szar, láttam már rosszabbat is.

[ Szerkesztve ]

(#7362) tgb válasza randras (#7361) üzenetére


tgb
senior tag

akkor hajrá! :C reméljük már rendben lesz vele minden!

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#7363) randras válasza sshr3kk (#7237) üzenetére


randras
veterán

Ezt hol nézted meg?c

tgb: Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#7364) sshr3kk válasza randras (#7363) üzenetére


sshr3kk
tag

Oda volt írva az oldalra:

To find out which panel you have:
Use terminal emulator (free from the market) and run the command dmesg (root is not needed obviously)

it will output a bunch of stuff.. look for this line and report it: (if you can't find it you can long press on the output in terminal emulator copy all and then paste it into an email and send it to yourself)
just look for the line (the numbers might not be the same) [ 9178.895111] Panel Type = PANEL_ID_PYD_??????

Mine is sharp so my line is Panel Type = PANEL_ID_PYD_SHARP

If you have searched and can't find reboot and try again.

Live your life, like it's your last day!

(#7365) samurai_jack


samurai_jack
csendes tag

november ötödikén vásároltam a t-mobileban egy htc sensationt. hetedikén már vittem vissza mert recsegett a hangszóró, elküldték bevizsgálásra. ma kaptam az üzenetet, hogy megérkezett a készülékem, bementem a boltba, elhoztam, otthon próbálgatom..nem indul a kamera. próbáltam több helyről is semmi. újraindítottam, semmi. visszavittem az üzletbe. srác megnézte, tényleg nem indul. mondtam neki, mivel tapasztalja a hibát, és még nem volt nálam három napot a készülék, cserélje ki. de ő nem teheti, vissza kell küldenie a szervizbe (az ő elmélete szerint a készüléket javító ember elfelejtette visszadugni a kameramodult) ami megint sok idő.legalábbis nekem, mivel egy ilyen árú készüléktől elvárnám, hogy ne legyen baj vele, de van. kíváncsi vagyok, hogy a szerviz után mi baja lesz. már nem is vágyom erre a telefonra igazán...így most megvan a véleményem a t-mobileról, az e-care-ről, és a htc ről is.

összefoglalva, én már senkinek nem fogom ajánlani a htc-t akár megjavítják akár nem....

(#7366) tgb válasza samurai_jack (#7365) üzenetére


tgb
senior tag

egy fizetett hozzászólást olvashattunk!köszönjük!

az irányár nem félarat jelent!

(#7367) Zsolt2000 válasza samurai_jack (#7365) üzenetére


Zsolt2000
csendes tag

Ez megint csak az az eset amikor 1 a 20-ból. különben sajnos a kiszolgáló hozzá állásán is múlik, éppen hogy kelt fel reggel. Nekem ebbe még idáig szerencsém volt ezekkel az életunt ügyintézőkkel.

[ Szerkesztve ]

(#7368) sshr3kk válasza samurai_jack (#7365) üzenetére


sshr3kk
tag

Gratulálok!

Gondolom, ha Pirelli gumi van az autódon, és deffektes lesz, utána nem veszel oylan márkájút....
1 eset miatt elítélni egy gyártót, egészségedre!!
Ráadásul 9 napos reg-gel, pffff

[ Szerkesztve ]

Live your life, like it's your last day!

(#7369) pap válasza sshr3kk (#7368) üzenetére


pap
senior tag

Hát előfordul az ilyen,én is bosszankodnék ha már kiadok érte egy kilót.
Jogos a felháborodás,de tényleg ritka...

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#7370) sshr3kk válasza pap (#7369) üzenetére


sshr3kk
tag

Igen én is valószínűleg, de nem kezdenék el köpködni a HTC-re...
Vegyen Samsungot vagy valami más hulladékot, aztán majd rájön!

Live your life, like it's your last day!

(#7371) Something_ válasza sshr3kk (#7368) üzenetére


Something_
őstag

Hát én kicsit megértem, lehet, hogy meglincseltek.

Ha vesz az ember egy top kategóriás Mercedest, aminek 2 nap után kilyukad a kipufogója, visszaviszi, elküldik bevizsgálásra, visszaadják és nem megy a klíma, akkor kicsit ki van az ember.
Tudom, hogy ez egy telefon, de jelen pillanatban top kategóriás, úgy kéne az emberhez is állni, hogy aki megveszi, az vegye meg 1 vagy 2 év múlva az aktuális top1-et, amit a cég kínál.

(#7372) Zirowe válasza samurai_jack (#7365) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hetedikén kellett volna kérni a cserét.

Amúgy ilyenkor mondani kell, hogy "kérem mutassa meg hová van írva a törvénybe az, hogy a szervizbe kell visszavinni".
Amennyiben a helyszínen lehet érzékelni, azonnal kérni.

Ha nem hajlandóak, akkor panaszkönyv és fogyasztóvédelem.

De ha hagyod magad, majd csak ezért regisztrálsz egy fórumba, hogy fröcsögj a termékről..
Hát akkor hajrá.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7373) rizso


rizso
addikt

Tudjátok mire jó még a szilikontok (azon kívül, hogy véd)? Emlékeztet rá, hogy milyen jó kézbevenni a Sensationt, ha nincs rajta a szilikotok :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7374) mumk1 válasza rizso (#7373) üzenetére


mumk1
addikt

És tényleg. :D Viszont ejtettem már le, úgy hogy megy vissza. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#7375) rizso válasza mumk1 (#7374) üzenetére


rizso
addikt

Én is csak a szememet gyönyörködtetem egy kicsit, utána nálam is "becsomagolódik" ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7376) Something_ válasza rizso (#7373) üzenetére


Something_
őstag

Nem bírom az ilyen elcsúnyított szilikon tokokat. Szép telefon, minőségi érzet, aztán durr bele egy szilikon tokba. Ez kb olyan, mint a bőrkárpitra tescos üléshuzatot húzni. Vigyázni kell rá és szép marad. Természetesen aki béna és elejti, az rakja be bugyiba.
Vettem egy bőr tokot, ami vékony, abba rakom be mielőtt zsebre teszem a telefont. Volt már régi telefonomnak pamut tokja, de azt meg szenvedés volt kihúzni a zsebből.. Ez a vékony bőr tok nagyon bevállt.

(#7377) rizso válasza Something_ (#7376) üzenetére


rizso
addikt

Van belebújtatós (mű)bőrtokom is, csak azzal az a bajom, hogy kicsit macera, mire előveszem. Kiveszem a zsebemből, akkor még kiveszem a telefont is belőle, stbstb.
Meg az én fekete szilikontokom azon kívül, hogy véd (kijelzőn meg fólia), valamennyire még mutat is szerintem.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7378) kokler válasza Something_ (#7329) üzenetére


kokler
aktív tag

Ha minden jól megy, fogok rendelni MHL kábelt $10-ért, aztán majd beszámolok róla, hogy működik-e ;]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#7379) Something_ válasza rizso (#7377) üzenetére


Something_
őstag

Nekem bejön, van rajta egy kis húzóka, azzal szépen ki lehet húzni.

kokler:
Szállítással 10 dolcsi? Várom a beszámolót!:D

[ Szerkesztve ]

(#7380) mumk1 válasza Something_ (#7376) üzenetére


mumk1
addikt

Mindenki más környezetbe használja. Ha nem tartanám szilikonba, hetente vehetnék rá szép új minőségi hátlapot. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#7381) lama_lamm


lama_lamm
aktív tag

Sziasztok!

Leendő Sensation tulajként szeretnék érdeklődni, hogy ha megkapom a telót, akkor milyen problémákra kell figyelnem, amik miatt esetleg garival vissza kéne cserélnem? Olvastam, hogy sokszor a touchscreen megadja magát pár nap után, ez mennyire jellemző?

Köszi előre is.

(#7382) tgb válasza lama_lamm (#7381) üzenetére


tgb
senior tag

itt még a tuccsszkrin nem igazán adta meg magát senkinek!hol olvastad?esetleg porosodhat a kijelző,esetleg ujraindulhat a teló,esetleg eldobhatja a hálózatot,de ne legyen egyikhez sem szerencséd,úgy ahogy itt a nagytöbbségnek!

az irányár nem félarat jelent!

(#7383) Balazs_ válasza tgb (#7382) üzenetére


Balazs_
aktív tag

De volt valami régi hibás kijelző széria(?). A HWSW-n is volt hír róla. Hát nálam minden ok, 1 hónapos a telefon.

(#7384) lama_lamm válasza Balazs_ (#7383) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Itt láttam, de mondjuk ez egy júniusi cikk, szóval gondolom akkor régebbi széria lehet.
Remélem minden rendben lesz:)

Kérdés: Ti milyen headset-et használtok hozzá? Öcsémnek van HTC-je, és hát ez a gyári szörnyűség nem valami jó :F

(#7385) samurai_jack válasza tgb (#7366) üzenetére


samurai_jack
csendes tag

nem azért regisztráltam, csak gondoltam megosztom a néppel hogy jártam. el lehet ítélni amiatt mert leírtam a véleményem de azt hiszem sehol nem korlátozzák a jogaim a vélemény nyílvánítás terén.
amúgy lehet friss a regisztrációm, de elolvastam az összes hozzászólást az elejétől a végéig, és igen is jogosnak tartom hogy akármiért is fizetek az minőségi legyen ne pedig egy sz@r papírnehezék

[ Szerkesztve ]

(#7386) mario28


mario28
csendes tag

Sziasztok!

Kb. 2 hónapja van HTC szenzációm. Az aksit kicseréltem 1800mA-ra, de ezzel is csak kora délutánig bírja. Igaz megállás nélkül e-mail, telefon. Valahol olvastam, hogy ha valaki másik aksit tesz bele, akkor az meg kell tanítani a készüléket az új aksihoz. Na de hol/hogyan?
Illetve az a tapasztalom, hogy bárhogy és bárhol tartom a telót a térerő nagyon gyenge. Illetve ha nem beszélek bele hangosan, akkor a túloldalon (hívott fél) senki nem érti, hogy mit szeretnék mondani.
A hibák nálatok is ismertek? Ez így rendben van? Úgy gondolnám, hogy a térerő gond a mai világban egyre szörnyűbb. N97-t azért cseréltem le, mert Szolnok-Bp. között 10 szer szakadt le a tré mobil hálózatról.

(#7387) S e t h válasza mario28 (#7386) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azt már én is észrevettem ,hogy a korábbi telómhoz képest a térerő siralmas.Példának okádékául, az előbb wifiztem a budin és meglepődve vettem észre ,hogy a térerő a nulla felé konvergál, de ezt már a kéróban is észleltem más helyiségekben is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7388) zolee0124


zolee0124
csendes tag

Üdvözlök mindenkit!!! Már írtam korábban is és azóta is csak megerősíteni tudom hogy nagyon kiválóan működik a készülék egyik hibájával sem találkoztam eddig!!! Na jó az egyikkel a sense néha újraindul de ezt is csak akkor szokta produkálni ha az asphalt 6 HD játékból kilépek!! Én még az első darabokból rendeltem a készüléket és porosodást se tapasztaltam!! Bátran merem ajánlani akárkinek aki készülék vásárlás előtt áll és tanácstalan!!! Akkuidő: hát igen ezt sokan problémának hívják hogy gyorsan lemmerül--> hát ha akármilyen készüléket használunk az előbb utóbb jelen esetben az ilyen hardverrel felszerelt készülékeknél előbbb le fog merülni!! De ha nem használom a készüléket egész nap akkor reggeltől estig maximum 1% merül nekem!!! Habár az ritka hogy nem használjam vagy ne játszak vele!!!
Összességében megvagyok elégedve!!
A gyári headset nekem is nyomta a fülem ezért beszereztem hozzá egy plantronics 216 headset-et!!! mind hangzásilag és kényelmi szempontból is megfelel az elvárásaimnak!!!
akinek tetszik egy kicsit is a készülék én nem gondolkodnék rajta sokáig énis úgy vettem meg hogy nem fogtam előtte a kezembe elolvastam a teszteket és nem mások váleménye alapján döntöttem hanem hogy én hogy gondolom és melyik tetzsik nekem jobban!!!
Minden elektronikai és egyéb kategóriájú cikkeknél előfordulhatnak hibás darabok de ez nagyon kevés arány ahhozz képest hogy mennyi elégedett tulajdonos van!!!
És igaz tényleg azért hiszi mindenki hogy sok a hibás darab mert arról kevesen írunk arról hogy semi baja nincs a készülékünknek!!

[ Szerkesztve ]

(#7389) randras


randras
veterán

Sajnos úgy néz ki a telefonom még mindig szar, pedig ültek rajta két hetet... Mit tudok ilyenkor csinálni?

(#7390) Something_ válasza randras (#7389) üzenetére


Something_
őstag

Még mindig eldobálja a hálózatot?

(#7391) Balazs_ válasza Something_ (#7390) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Nekem nem, de ha 3g/gsm automatára van állítva akkor lehet néha elfogja fedett területen. Jelerősségtől függ.

zolee0124: Az (szerintem) normális ha egy játék memóriahasználata érdekében bezárja a Sensét (nagy dolog az 5mp-et kivárni amíg betölt :D ), de neked a Dungeon Defenders megy? (Vagy valakinek?) Olyan szépen kidobál, hogy öröm... :((( nézni. Pedig nem egy szar játék.

Amúgy meg Game Dev Story az állat :DD :DD .

Ha HTC Sensation játékokról írnék teszteket, vagy csak ismertetőket beszállna valaki még mellém? PÜ-t küldjetek, hogy ne szemeteljük tele a topikot.

[ Szerkesztve ]

(#7392) ge.k.ko válasza mario28 (#7386) üzenetére


ge.k.ko
tag

Az unibody fémház sajnos fétis lett. Így a mérnökök mindenféle trükkel vért izzadva próbálják az antenna kérdést megoldani, de sajnos vesztésre állnak, mert az elektromágneses hullámok jobban tudják a fizikát, mint ők.

Így aztán két megoldás közül választanak: a készüléket bezárják egy Faradey kalitkába, avagy, a fémház is részt vesz az indukció képzésben.

Itt az utóbbi megoldást választották, viszont így igen csak szar lett a méretezése, plusz, a testünk eltérő vezetési képessége is befolyásolja a vételt.

Magyarán, szar az antenna érzékenysége és vételi stabilitása.

Bírom nagyon a telót, de ahogy kijön a Galaxy Nexus, cserélem. Annak műanyag a háta, és így faszán tud érvényesülni a méretezett antenna. Mert mégis csak egy telefon.

(#7393) MerLinh


MerLinh
senior tag

Nem tudom ti milyen vételi problémákról beszéltek, de nekem eddig csak djuicenál (telenor) volt és az is csak 3gn egy két helyen ami ügye csak a netet befolyásolja gsm/2g gond sose volt tök mind1 milyen telóm volt....de mióta vodafone-os lettem újra 3gvel sincsenek problémák.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#7394) nortol válasza sshr3kk (#7368) üzenetére


nortol
senior tag

Neked is egy csöppet butácskára sikeredett a válaszod.
Nehogy már a regisztráció idejéhez kössed, hogy ki mit mondhat avagy írhat...
És ha csak fél perces lett volna a regisztrációja? Akkor is mi lenne?
Azért van ez a fórum, hogy mindenki, akinek hasfájása van a htc eme készülékével, az le is írhassa.

samurai_jack nem mondott semmi olyat, ami miatt bárki akár egy rossz szót is mondhatna rá.

Gratulálok!

(#7395) sshr3kk válasza nortol (#7394) üzenetére


sshr3kk
tag

Igen, csak a 9 nap alatt mióta regelt, tuti nem azzal töltötte az időt, hogy elolvassa az összes eddigi hozzászólást, hanem csak nekiállt fröcsögni!

Live your life, like it's your last day!

(#7396) Zirowe válasza sshr3kk (#7395) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Komolyan egy olyan emberrel állsz le vitatkozni, aki csak ezért szólt hozzá most először a topichoz? :))

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7397) sshr3kk válasza Zirowe (#7396) üzenetére


sshr3kk
tag

Nem neki mondtam, hanem a "védő ügyvédjének"! :DDD

De igazad van!

Live your life, like it's your last day!

(#7398) Zirowe válasza sshr3kk (#7397) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én is róla beszéltem. :DDD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7399) sshr3kk válasza Zirowe (#7398) üzenetére


sshr3kk
tag

Mondom, hogy igazad van! :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Live your life, like it's your last day!

(#7400) kokler válasza Balazs_ (#7391) üzenetére


kokler
aktív tag

A Dungeon Defenders legújabb frissítése után viszonylag sokan szidták, hogy kidobálja őket a játék. Engem is :W

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.