Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) Zirowe válasza S e t h (#7198) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Most akkor mi is a problémád?
Ha jó helyre raktad a csengőhangokat (alapértelmezett android csengőhang struktúra bmilyen készüléken:media--> audio--> és ezen belül 3 mappa: alarms, notification és ringtones, értelemszerűen mindegyikbe a megfelelő hangokat pakold) akkor a gyári lejátszó nem fogja látni, hogy ne keveredjen össze a rendes zenével, és nem lesz hozzá borító sem indexelve.
De így normális.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7202) kchris78


kchris78
veterán

hello,par napja fenn van a hypersensation rom, brutál jó az üzemideje! nem tudom hogy az számít-e hogy ennél akapból a cpu fesz le van véve, vagy nincs sense és az eye-candy widgetek nem hajtják ki a cpu-t (minden bekapcsoléskor..) mert ics-ig a grafikát nem a gpu végzi.. de 36 óra után 35%, 1 óra bekapcsolt képernyővel (web, email 3gn), 20 perc telefon, standby 3gn. Szóval bekem bejött, igaz itt őgy kell kitalálni hogy mire milyen widget, nincs úgy összerakva mint a sense, és nem folynak el az emberek az animációk láttán.,

(#7203) Zirowe válasza kchris78 (#7202) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igazából kikapcsolva még tovább bírná, csak akkor a készülék szükségessége még jobban meg lenne kérdőjelezve.

36óra alatt 80percnyi aktivitás puritán felülettel.
Erre egy zte blade is képes lenne, sokkal költséghatékonyabban. :U ;]

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7204) kchris78 válasza Zirowe (#7203) üzenetére


kchris78
veterán

nézz be az xda fórumba, ott vannak életszerűbb példák is. 7végén nem nyomkodom naponta ennél többet, hét közben többet használom. amúgy meg a zte blade re visszatérve használhatnék nokia 3210est is ha csak pár percet használom telefonálásra meg smsre? ne érts félre nem sértésnek szánom de mert keveset használom attól még nem mindegy mit fogok a kezemben.

off: számomra ha itthon vagyok ha kibír egy napot mindegy, úgyis töltöm este. szabin vagy egyéb helyzetben viszont igenis számít hogy pusztán normál teló üzemmódban mit bír, ne rohangáljon az ember töltőért meg 220as csatiért ha nem muszáj.

(#7205) Zirowe válasza kchris78 (#7204) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tehát szerinted az az életszerű, hogy hét közben lehet rajta rendes, sense rom, hétvégén, nyaraláskor, meg amikor nincs igénybe véve, akkor legyen rajta aosp?
Érdekes.

Hagyjuk az xda-t, mert ott nincsenek életszerű példák, mert azon felhasználók nagy részen nem a hétköznapi emberekből adódnak.

Magam részéről sosem értettem azokat, akik megveszik a feláras htc készüléket, majd a magas ram/energia fogyasztásra vagy esetleg a sebességre való panasz miatt lecserélik aosp vagy mondjuk miui romra.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7206) kokler válasza S e t h (#7199) üzenetére


kokler
aktív tag

Nálam is a bsplayer a nyerő jelenleg, főleg a pinch-zoom miatt, ami nem tudom máshol működik-e ;)

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#7207) Bátor75 válasza kokler (#7206) üzenetére


Bátor75
tag

BSPlayer +1

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#7208) Onizuka


Onizuka
tag

Sziasztok! Ez az autós adapter nagyon bekavart, kérlek segítsetek!

Adott ez a dokkoló, amire ha rárakom a telefont, akkor tölti, illetve automatikusan beindul a navigáció. (gondolom az autós cucc csatlakozója olyan jelet küld neki, amiből felismeri a telefon, hogy hol van éppen)

1. Első probléma, hogy a telefon hiába van dokkolva, vízszintesen, a főmenü képe akkor sem változik a telefonon, magyarán minden 90 fokban elfordítva látok. A telefonkönyvben való bogarászásnál ez már normálisan működik, de ez egy ilyen; hol így, hol úgy dolog. Nem szeretem.

2. Nekem általában nem kell a navigáció, ráadásul ilyen licenszes baromság a beépített. Hogyan lehetne letiltani az automatikus indítását, mikor a dokkolóba teszem? - Ráadásul tovább fut a háttérben, ha leveszem a dokkolóról és tolja ezerrel a GPS-t :/

3. A legidegesítőbb hiba: A dokkolóban automatikusan átállt kihangosított hívásokra, ami tök jó, viszont azóta a dokkoló nélkül is alapértelmezetten kihangosítva akar mindenkivel beszélgetni, ami rohadtul nem jó.

Előre is köszönöm a segítséget!

'am 22 years old and single!

(#7209) kchris78 válasza Zirowe (#7205) üzenetére


kchris78
veterán

nekem megfelel jelenleg az aosp ROM hétköznap is, dehogy cserélgetem. Feltettem a hypersensation-t, a következő váltás max az ICS lesz ha kijön valami minden HW elemet támogató stabil verziója. Azelőtt meg egy 2.xxx-es 3.5ös Sense stock ROM volt. Sajna a Sense3.5 nagyon nincs kioptimalizálva de a 3-as se igen. Feláras a HTC igen, de a Samu meg gagyin néz ki (műanyag fíling), nem a Sense motivál(t) a Sensation megvételében. Ha nem lenne most meg, akkor viszont szerintem Galaxy Note lenne a befutó... Nem láttam még élőben de a fotók alapján...
Az egyetlen ami hiányzik a Sense-ből az a dialer. Amúgy minden Sense elem pótolható egyéb 3rd party widgettel. Persze keresgélni kell, kipróbálni..

(#7210) roxan


roxan
senior tag

Ennyit tud az Anker aksim kb. 2 hónap után, gyári rommal, auto fényerőn.
[link]
[link]

Wifi végig be volt kapcsolva, gps nem volt és telefonálás sem túl sok. Kijelző azért ment, meg net és mail is sokat.

(#7211) sshr3kk válasza roxan (#7210) üzenetére


sshr3kk
tag

Tehát akkor kb ugyanaz, mint a gyári akksi...

Live your life, like it's your last day!

(#7212) roxan válasza sshr3kk (#7211) üzenetére


roxan
senior tag

Nekem a gyári ennyit nem bírt.
Ennyik használattal 24 óra alatt tudott ennyit

[ Szerkesztve ]

(#7213) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Remek.
Bevittem a telót t pontba (mammuté nem üzemel csütörtökig, lehetett menni a westendbe).
Faszi megnézte, szóvá tettem a recsegést és az elszíneződött hátlapot.
Konstatálta, hogy tényleg ez a helyzet, és tökre csodálkozott, hogy kiesett a hangerőgomb, illetve, hogy ennyire recseg a hátlap.
Viszont az egészet felküldte ecare-nek, mondta, hogy kb 8-10nap.

Hazajöttem, erre itt várt az asztalomon a sensation xe hátlap.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7214) kchris78 válasza Zirowe (#7213) üzenetére


kchris78
veterán

bocsi.. de. A türelem nagy erény ;) . Szóval, csak kitartás!

[ Szerkesztve ]

(#7215) rizso válasza Zirowe (#7213) üzenetére


rizso
addikt

Legalább el tudod majd rakni az új gyári hátlapot ;) Én kaptam egy zsír újat, mikor elszíneződött egy picit a hátlap.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7216) Zirowe válasza rizso (#7215) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azért mondjuk kíváncsi vagyok mennyi időbe fog majd telni az ecarenek, hogy megállapítsák, hogy:
recseg?
Recseg.
Elszíneződött?
Elszíneződött.
Hiányzik a hangerő gomb?
Hiányzik a hangerő gomb. :U

Profik. :DDD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7217) mumk1 válasza Zirowe (#7213) üzenetére


mumk1
addikt

És holnap érkezik a fejhallgató...... ;] :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#7218) kokler válasza mumk1 (#7217) üzenetére


kokler
aktív tag

Csak reménykedünk ;]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#7219) rizso válasza Zirowe (#7216) üzenetére


rizso
addikt

Én egy pénteki napon adtam be a szekszárdi T-mobile-hoz, és pont 3 hétre rá kaptam vissza.
Amúgy én is rá vagyok most pörögve a különböző kiegészítőkre ;] Amiket kinéztem (már csak pénz kellene hozzájuk):
- fehér hátlap
- külső akksi/töltő
- asztali dokkoló
- külső mini hangszóró

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7220) Zirowe válasza rizso (#7219) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Dokkolókkal az a bajom, amiket eddig láttam, hogy oldalt fekszik rajtuk a telefon.
Persze ez a normális a csatlakozó miatt, de akkor is hülyén néz ki.:S

mumk1: haha, addig is majd az ipoddal használom. ;]

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7221) tgb válasza Zirowe (#7213) üzenetére


tgb
senior tag

:W

az irányár nem félarat jelent!

(#7222) Something_


Something_
őstag

Hali.
Pár napja volt téma, hogy fejegységre RCA káblelen rákötni a telefont. Rákötöttem, viszont az én fejegységem line out-ja csak a hátsó hangszorókra sugározza ki. Fasza lett, sikerült, tiszta, a szépséghiba annyi, hogy elég halk.. Csak a telefonnal lehet állítani a hangerőt és hát nem valami hangos, sőt:D
Megpróbálom majd valami zenelejátszó programmal (Winamp?), hátha javít a hangerőn.

(#7223) kchris78 válasza Something_ (#7222) üzenetére


kchris78
veterán

hello, nekem ezzel ellentétes a tapasztalatom.. NokiaE7-esem volt ezelőtt, kazetta adapterrel és ez jobb, hangosabb mint a Nokia.. Szóval lehetne ennél még rosszabb is.. :U

(#7224) rizso válasza Zirowe (#7220) üzenetére


rizso
addikt

Nekem az a bajom vele, hogy ha oldalt fekszik (ami filmeknél pont jó), akkor a hangerőgombokhoz nem férek hozzá.

A SE MS430-cal találkozott már valaki? Nekem bejön, csak drága, és lehet,hogy nem sokkal szól jobban, mint a Sensation...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7225) Zirowe válasza rizso (#7224) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Filmnézéshez én egy ilyet szerváltam be. :DDD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7226) rizso válasza Zirowe (#7225) üzenetére


rizso
addikt

Ez inkább asztali dokkoló már ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7227) szasz1 válasza kokler (#7206) üzenetére


szasz1
tag

BS Playerből melyiket nyomatjátok? sima lite?

(#7228) Zirowe válasza szasz1 (#7227) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Itt korábban ajánlották a dice playert, mert az képes a hw dekódolásra (ennek még nem néztem utána).
Mindenképpen érdemesebb lenne azt használni, mert alacsonyabb a fogyasztása az sw dekódolású playereknél.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7229) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Feltöltöttem pár képet a hátlapról nagy felbontásban, jó ráközelíthető..
1.,2.,3.,4.

Amit elsőre észrevettem, az az, hogy a gumi nem annyira minőségi, mint az eredetin, szerintem ez idővel karcolódni fog (régi desire-m hátlapja másfél évnyi strapa után is tükörsima volt), illetve a fém rész is elég érzékenynek tűnik, nem hiába, ez nem eredeti cucc.

Viszont ami nekem jobban szemet szúrt most, az a 3 antenna csatlakozó.
Konkrétan olyan, mintha fém helyett egy darab karton lenne ott (színe alapján) és a fogása sem fémes, színe is tompább.
Képen nem jön át annyira látványosan.
Nagyon remélem, hogy nem búrja el a térerőmet.

Kár, hogy nem tudom tesztelni most. :S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7230) randras válasza Zirowe (#7229) üzenetére


randras
veterán

Nagyon nem szép szvsz. :U Azt hittem, a fehér jött meg...

(#7231) sshr3kk válasza randras (#7230) üzenetére


sshr3kk
tag

Én is azt hittem fehérről beszélünk :DDD

Szép, legalábbis nekem tetszik, hogy a közepén látszik is hogy fém, biztos finom a fogása, érintése. Csak a piros vagy narancs hangszóró rács nem tetszik.

Live your life, like it's your last day!

(#7232) Zirowe válasza randras (#7230) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nekem a fehér nem tetszik, szerintem nőies+ki tudja mennyire koszolódik.

Míg ezek a piros rácsok szerintem "vadak". ;]

sshr3kk: igen, fém, csak nem mindegy, hogy milyen.
Szerintem nem annyira karcálló, mint a gyári, de majd meglátjuk.

Amúgy ezt a több kijelző féle dolgot vágjátok?

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7233) Xaels válasza Zirowe (#7232) üzenetére


Xaels
félisten

Ez nekem új volt. Viszont az enyém olyan mint a jobb oldalié. Sárgul ha a betekintési szög elér egy bizonyos fokot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7234) randras válasza Xaels (#7233) üzenetére


randras
veterán

Nekem bal. Kinek jó ez, hogy két gyártóval csináltatják? :F

(#7235) szasz1 válasza Xaels (#7233) üzenetére


szasz1
tag

Nekem is a jobbosra hasonlít inkább :)

(#7236) Xaels válasza randras (#7234) üzenetére


Xaels
félisten

Gondolom mert egy beszállító nem tudja ellátni az igényeket.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7237) sshr3kk válasza Zirowe (#7232) üzenetére


sshr3kk
tag

Nem tudtam én sem, de az enyém Acer.

Panel Type = PANEL_ID_PYD_AUO_NT

Live your life, like it's your last day!

(#7238) Something_


Something_
őstag

Nekem sem sárgul, akárhogy is forgatom.

Egy kérdés:
Widgetként kint van a nagy emberek/kedvencek cucc, amibe kis kockákba kirakja a kedvenc embereket, akiket könnyebben hívok. Törölni szerettem volna az egyik emberkét, de nem a kedvencekből töröltem, hanem úgy ámblok a névjegyzékből, viszont ott maradt a kedvenceknél a facebook profilja. Hogy tudom kiszedni? Nem akar sikerülni..
Mert ugye az Emberek menüben már nincsen, mivel törölve lett a szám..

(#7239) MerLinh válasza sshr3kk (#7237) üzenetére


MerLinh
senior tag

meg mondom mi a baj az acerrel =) az hogy nem gyárt kijelzőket =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#7240) sshr3kk válasza MerLinh (#7239) üzenetére


sshr3kk
tag

Hogy értve nem gyárt kijelzőket?

Live your life, like it's your last day!

(#7241) MerLinh válasza sshr3kk (#7240) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát úgyhogy nincs az acernek kijelzőpanel gyárja, kijelzőt csak samsung, sony, lg, auptronics, sharp, meg pár kínai mint chimei meg ilyesmi, a többi gyártó tőlük rendel

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#7242) swapout


swapout
tag

Üdv újra mindenkinek!
Ha esetleg valaki még azon kattog, hogy vajon meg merje-e venni ezt a telefont, hát én nyugodt szívvel merem ajánlani mindenkinek. Lassan két hete nyúzom és az eddig leírt hibákból egyiket sem tapasztaltam! A hangszórók nem recsegnek, nekem például a csengőhangok sem szólnak halkan. Háromnegyed hangerőn szinte már túl hangos. :Y
Nem porosodok, nem lötyög a hátlap, a kijelző szélénél sem lehet nyomkodni a széleket az illesztések rendben vannak. Az üzemidő lehetne jobb, de ugyebár ez a hatalmas kijelző zabál rendesen. Úgyhogy én nem bántam meg, hogy ezt a telefont választottam, ja és még egy fontos dolog jutott eszembe, az enyém éppen hogy csak langyos, bármennyire is nyúzom még nem tudtam elérni azt hogy süssön! :DD
Röviden ennyi az észrevételem, remélem tudtam segíteni ezzel még a vásárlás előtt álló személyeknek!

(#7243) Something_ válasza swapout (#7242) üzenetére


Something_
őstag

Én is bátran merem ajánlani mindenkinek, nagyon fasza kis telefon. Nem bántam meg, hogy megvettem, habár az ára durva, néha kicsit depresszióba esek, hogy mi a tököm kerül ennyibe egy telefonba:D
Nekem csak a sense indult párszor újra, azon kívül tökéletes a telefon számomra. Nekem is halkan szól a csengőhang, viszont meghallom. Fel tudnád tölteni valahova, azt a csengőhangot amit használsz? Kíváncsi vagyok, hogy nekem mennyire szól:D

(#7244) S e t h


S e t h
nagyúr

Edenyke, ennek a fóliának mekkorának kellene lennie felhelyezéskor?
[link]

Nekem furcsa, hogy ennyi rés marad az oldalakon, ha pl ebben az esetben a screen felső részéhez illesztem a fóliát.Így csak a tisztítása lesz nehezebb, ha porosodik a szélein.

[link]

[link]

Élek a gyanúperrel ,hogy ez iphone fólia, csak rá lett rakva egy sensation címke.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7245) Something_ válasza S e t h (#7244) üzenetére


Something_
őstag

Már bocs, nem beszólás, de elég ocsmány így ez a fólia.

(#7246) Zirowe válasza S e t h (#7244) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igen, nem tölti ki teljesen sajnos.
Én úgy méregettem, hogy elvileg, ha éppen hogy betakarja felül a htc feliratot, akkor alul is takar mindent.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7247) S e t h válasza Zirowe (#7246) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát ebben az esetben azt hiszem nem rakom fel, lehet ,hogy védi a kijelzőt, de így nekem esztétikai horror, a szélein majd gyűlő piszokról nem is beszélve. :(

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7248) szasz1 válasza S e t h (#7247) üzenetére


szasz1
tag

Én gyári htc fóliát vettem, az frankó :P

[link]

mondjuk amikor én vettem szerintem nem ütötte a 2k-t összesen :P igaz nem olcsó :D

(#7249) S e t h válasza szasz1 (#7248) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát egyelőre csak abban bízom amit majd látok és kézbe is foghatom ,szóval a rendelgetésről most lemondok. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7250) rizso válasza S e t h (#7244) üzenetére


rizso
addikt

Nekem sima vékony fólia van most a kijelzőn, ami teljesen fedi. Hátránya, hogy kicsit nehezebb felrakni. A szilikontokhoz kaptam egy vastag fóliát is, az értelemszerűen nem fedi az egész felületet, csak addig, ameddig "lapos" az üveg.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.