Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) Gold_fish


Gold_fish
tag

Sem pára, sem bekapcsolás nem volt, viszont épp töltőn volt. Talán az kavarhatott meg valahogy átmenetileg valamit.

(#7502) randras válasza Gold_fish (#7501) üzenetére


randras
veterán

Gyári töltő?

(#7503) sonkamiki


sonkamiki
tag

Sziasztok! Volna-e olyan program amelyik a beállított időben automatikusan kapcsolja ki-be a WIFIt vagy ha ez nem elérhető akkor a mobilNET-et. Magyarán nem kell állandóan kapcsolatban lenni..:)

(#7504) #54715584 válasza sonkamiki (#7503) üzenetére


#54715584
törölt tag

2.3.5-től már van alvó mód.
Külön progit nem tudok, de gondolom marketen találsz párat. :)

(#7505) Gold_fish válasza randras (#7502) üzenetére


Gold_fish
tag

Persze, gyári, de a Desire töltője

(#7506) randras válasza #54715584 (#7504) üzenetére


randras
veterán

Timeriffic

Gold_fish: akkor passz.

(#7507) Zirowe válasza mumk1 (#7499) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tegra kínálat mellet magam részéről nem erőltetném a qualcomm megoldásokat.

Nem is értem, hogy a htc miért van ennyire elkötelezve mellettük.

Pedig látszik, hogy most akarják erősíteni a brandet (beats együttműködés), de a qualcomm partnerség lesz a vesztük szerintem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7508) Something_ válasza randras (#7502) üzenetére


Something_
őstag

Nokia toltovel nem ajanlatos tolteni? :O
Foldszinten van a gyari, emeleten pedig a nokia micro usbs toltovel szoktam.

(#7509) randras válasza Something_ (#7508) üzenetére


randras
veterán

Rossz minőségű töltők hosszú távon is károsíthatják a kijelzőt, ennyit tudok.

(#7510) Balazs_ válasza Zirowe (#7507) üzenetére


Balazs_
aktív tag

A Qualcomm nem rosszabb semennyivel a Tegránál. Annyi, hogy a Tegra mögött az egyik legnagyobb videóchipgyártó áll.

(#7511) Something_ válasza randras (#7509) üzenetére


Something_
őstag

Hát mint említettem az emeleten Nokia AC-6os töltőt használom.
Rossz minőségi töltő károsíthatja a kijelzőt? Ez azért ijesztő, mert az autós töltőm az valami noname Hoffner után gyártott töltő, ami 1.500 ft volt a GSM-esnél. Ezt dobhatom ki és vehetek gyárit drágán? Természetesen nem akarom tönkre tenni a telefonomat, ezért érdekel.

(#7512) randras válasza Something_ (#7511) üzenetére


randras
veterán

Nem értek a fizikához, de azt a saját bőrömön tapasztaltam, hogy egy szar töltő konkrétan tönkre tud tenni egy kijelzőt. Utángyártott töltő használata pontosan azt okozta nálam rendszeresen, amit írtál, aztán egyszercsak meghalt a panel. (Kapacitívon, LG-n).

(#7513) mumk1 válasza Zirowe (#7507) üzenetére


mumk1
addikt

Valami bibi azért lehet ott a Tegra körül is, nem véletlenül nem vetette meg a lábán telefon fronton, csak tabletekbe nyomulnak igazán. A Qualcomm meg csak tudhat valamit, ha még az MS is köré építette a WP7 platformot. Lehet hogy az utóbbi évben kicsit le voltak maradva teljesítményben a konkurenciától, de nekem pl. sokkal szimpatikusabb volt az a megoldásuk, hogy a két magos procik órajele aszimmetrikusan skálázódik.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#7514) mumk1


mumk1
addikt

Hoppá! Sony Bravia Engine Sensationra. Már próbálom is. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#7515) simon7012 válasza S e t h (#7496) üzenetére


simon7012
aktív tag

Én is köszönöm a segítséget nekem is segítettetek.... :R

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#7516) Fl4tl4nd3r válasza mumk1 (#7514) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nah és milyen? :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#7517) keIdor válasza mumk1 (#7513) üzenetére


keIdor
titán

Viszont ezek csak Cortex-A8 magok, míg az összes többi kétmagos A9, szóval azért van lemaradása a Qualcomm-nak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7518) mumk1 válasza Fl4tl4nd3r (#7516) üzenetére


mumk1
addikt

Felraktam egy SENSEaY - XE35 v2.0.0 romhoz. Gondolom működik, csak nincs mihez viszonyítanom a változást. :) Majd hétfőn összevetem a kollégám Sansationjával, egymás mellé téve kiderül mi változott. Most már tettek ki flashelhető zip változatot is.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#7519) MerLinh válasza mumk1 (#7514) üzenetére


MerLinh
senior tag

ehh pont most néztem Desire S-re majdnem irigykedtem is =P

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#7520) Gold_fish


Gold_fish
tag

A gyári sd kártyámon - ami 8 gigás - kb 1 gigányi kép és videó, kb 1 gigányi telepített alkalmazás, és egy 700 megás navigáció mellett alig több, mint 2 gigányi szabad hely van. Nincs sokminden telepítve a telefonra, átnéztem a kártya tartalmát, és a .data könyvtárban a navigator mappa 2 gigás. Van még 1-2 többszáz megás mappa ezen kívül is a kártyán, amiket nem tudok összefüggésbe hozni saját tevékenységemmel. Egy hetes a telefon egyébként, és a korábbi telefonon bevált dolgokat raktam rá, azon kívül még nem sokminden került fel. Normális, hogy a 8 gigából alig maradt valami? Menjek 32-eset venni? :)

(#7521) rizso válasza Gold_fish (#7520) üzenetére


rizso
addikt

Én is így jártam. Egyszer csak elfogyott a 8GB, pedig nem volt rajta olyan sok cucc. De most már a 32GB-os Samsung CL10 microsd-vel jobb a helyzet - én ajánlom egynek a beszerzését, megkönnyíti az életed ;) Meg a pénztárcádat is ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7522) rizso


rizso
addikt

Azt be lehet valahol állítani, hogy a vakut használja egészen 10%-os akkutöltöttségig? Kicsit sok a jelenlegi ~30%-os érték...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7523) dingo-htc se válasza rizso (#7522) üzenetére


dingo-htc se
tag

beállítás,Energia,energiatakarekos funkció

(#7524) rizso válasza dingo-htc se (#7523) üzenetére


rizso
addikt

Ok, és ott hol van a vakura opció? Én nem találtam...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7525) MerLinh válasza rizso (#7524) üzenetére


MerLinh
senior tag

nem a vakut nem lehet beállítani...gyárilag mokkolt kerneleken lejjebb van véve, de már más tészta

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#7526) dingo-htc se válasza MerLinh (#7525) üzenetére


dingo-htc se
tag

állitsd be 10% akkumlátor-töltöttséget.nálam ha 10% alatt van a töltöttség csak akkor nem enged vakuzni.addig meg működik.

(#7527) MerLinh válasza dingo-htc se (#7526) üzenetére


MerLinh
senior tag

és az elemlámpa progi? az megy úgy?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#7528) Zirowe válasza rizso (#7521) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én jelenleg arra várok, hogy ez menjen le még jobban.
Most lett akciózva, de így is rohadt drága, főleg a normálméretű változatához képest.
Olyan max 30k-ért jó lenne.

Egyszerűen már a 32gb is kezd szűkös lenni nekem, telefonon és fényképezőn is (fránya raw és hd videók :DDD ).

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7529) randras


randras
veterán

Holnap ismét megy szervizbe a telefon... SuperCID-ről saját CID-re visszaállás, RUU telepítés, és S-ON-ba álláson kívül van még valami? Párszor már végigcsináltam, csak úgy emlékszem, volt még valami. :F

(#7530) Fl4tl4nd3r válasza mumk1 (#7518) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Felraktam énis a flash változatot hát majd kiderül :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#7531) #54715584 válasza randras (#7529) üzenetére


#54715584
törölt tag

Mi a baj a telóddal?

(#7532) pc_hurricane


pc_hurricane
csendes tag

Már augusztus óta megvan a teló (ha már szó volt róla, én 60 k-ért vettem, kártyás, T-Mobile), és mostanában azt veszem észre, hogy iszonyat gyorsan merül, nem olvastam végig a fórumot, de amit átböngésztem, ott nem találtam erre megoldást. Esetleg beállítással van probléma (bár eddig is így volt és nem volt baja), vagy túl sokat töltöttem és megadja magát az akksi? Amúgy nekem semmi más bajom nem volt még vele, nagyon szeretem ezt a telót :)
Arra gondoltam még, hogy pl. nagyobb akksival, mint pl. a Sensation XE-é működik-e?

(#7533) rizso válasza Zirowe (#7528) üzenetére


rizso
addikt

Sensation kezeli a 64GB-ot?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7534) mumk1 válasza rizso (#7533) üzenetére


mumk1
addikt

Ha a kártya SD 2.0 kompatibilis, akkor nem lehetetlen hogy menne vele.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#7535) Zirowe válasza rizso (#7533) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Xda tele van topicokkal, amiben írják, hogy kompatibilis a sensation az sdxc formátummal (128 és 256gb-s kártyák vajon mikorra lesznek? :DDD ), sőt, majdhogynem az összes androidos telefonnal kompatibilisek.
Még ha a gyártó nem is írja rá ezt.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7536) rizso válasza Zirowe (#7535) üzenetére


rizso
addikt

Na, akkor lehet gyűjteni a kis pénzmagot ;]

Más: valamilyen kamera hack-et nem lehet felrakni a Sensationre, amiben van manuális fókuszállítás, illetve amivel villan a led fókuszáláskor?
Néha nem hajlandó normális makrót csinálni, csak többszöri próbálkozásra...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7537) #54715584 válasza rizso (#7536) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ha ráböksz a kijelzőre, akkor oda fókuszál. Bár makrót még nem próbáltam vele. Van benne olyan mód?

(#7538) rizso válasza #54715584 (#7537) üzenetére


rizso
addikt

Igen, tudom. Csak az a baj, hogy hiába bökök oda, nem mindig találja el a fókusztávot...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7539) S e t h válasza pc_hurricane (#7532) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én utána olvasgattam és az Anker 1900-as aksiját dicsértek többen,az efelettieket lehúzták mert csak névlegesen okésak, de szinte azonosak a gyári aksival.
Volt aki 10-20%-os készenléti idő növekedésről írt, volt aki kb 4 óra időtartamot jelölt meg, de persze ez szubjektív, mert nem mindegy ki mennyire gyilkolja a masinát.
Érdekes módon nem nagyon találkoztam olyan hozzászólással, ami az xe aksijáról írt volna, mint lehetséges alternatíváról.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7540) pc_hurricane válasza S e t h (#7539) üzenetére


pc_hurricane
csendes tag

Aha, értem :) Köszi a segítséget, utánanézek ennek :)

(#7541) pc_hurricane


pc_hurricane
csendes tag

Utánaolvastam külföldi fórumokon, és nagyon jó kis leírást találtam, illetve tesztet az Anker akksiról, szóval rendeltem egyet, aztán, ha megjön írok róla véleményt :) 11 GBP Amazonon.

[ Szerkesztve ]

(#7542) lama_lamm válasza pc_hurricane (#7541) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Szállítási költséggel együtt mennyi?

(#7543) pc_hurricane válasza lama_lamm (#7542) üzenetére


pc_hurricane
csendes tag

17 font
amúgy volt 17 fontért 2 akksi + 1 akksitöltő, de az már 25 font szállítással együtt, azt nem volt "kedvem" megrendelni :)

(#7546) jackbacsi87 válasza rizso (#7545) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Ez nem az a topik, legyel szives nem hirdetni itt!

[ Módosította: tiv83us ]

(#7547) Something_


Something_
őstag

Sziasztok!

Tudtok nekem javasolni Bp-n olyan boltot, ahol személyesen tudok vásárolni autós tartót? Régimódi vagyok, nincs kedvem rendelni, szeretném vásárlás előtt kézbe venni, kipróbálni.
Brando tartót néztem ki, ez ilyen 3-4e ft körül mozog, van egy ilyen gagyibb kinézetű, az nem játszik, plusz a 15-20e-es gyári sem.

(#7548) sonkamiki


sonkamiki
tag

Segítsetek légyszives.
Azt szeretném ha hívásom van kimondja a hívott fél nevét. Mi a neve a programnak?

(#7549) sshr3kk válasza sonkamiki (#7548) üzenetére


sshr3kk
tag

Talking Caller ID,Caller ID Reader.

Most töltöttem le őket én is, majd holnap kipróbálom mindegyiket.

[ Szerkesztve ]

Live your life, like it's your last day!

(#7550) KaoszTom


KaoszTom
aktív tag

Sziasztok!

Holnap csatlakozom hozzátok, 3 hónapig bírtam a Sense hiányát egy S2-vel, de visszahúzott a szívem a htc-hez. Előtte 1,5 évig hősöm volt. :D
Remélem hibátlan készüléket hoz a T. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.