Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7551) lama_lamm válasza KaoszTom (#7550) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Nekem ma hozza meg a futár elvileg :D
Az lenne a kérdésem, hogy mennyire igaz, hogy az első bekapcsolás után 12-14 órát kell tölteni az akksit?

(#7552) pap válasza KaoszTom (#7550) üzenetére


pap
senior tag

üdv a klubban

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#7553) KaoszTom válasza lama_lamm (#7551) üzenetére


KaoszTom
aktív tag

Ma már abszolút nem kell "kisütni", hosszan tölteni az aksikat, sőt inkább az árt nekik, ha teljesen lemeríted. Bár én már évek óta úgy töltöm a telefonjaimat, hogy este rádugom, reggel lehúzom. Eddig a Herom volt meg legtovább (1,5 év), végig így töltöttem, és még a végén sem vettem észre, hogy csökkent volna az aksi teljesítménye. Szóval ha rajta hagyod a töltőn, nem árt, de nem is lesz jobb tőle.

(#7554) Bátor75 válasza lama_lamm (#7551) üzenetére


Bátor75
tag

Semennyire nem igaz, sőt talán még inkább csak árt is az akksinak. a teljes lemerítés.
Ez a régi NiCd akksikhoz kellett, mert azok "emlékeztek". De túltölteni meg nem lehet, mert a telefon lekapcsolja a töltőt, ha fullon van az akksi.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#7555) Zirowe


Zirowe
nagyúr

GoDPlaYeR azóta nem lépett be, hogy elment a telóért.
Lehet, hogy a NAV is olvassa a topicot, és lecsaptak rá? :DDD ;] ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7556) Zsirmanc


Zsirmanc
aktív tag

Sziasztok!

Pénteken megjött az Anker akksi. 1900mAh. Feltöltöttem, pénteken délután leszedtem a töltőről. Ez az eredmény.

A cucc nem lett nyúzva, pár hivás egy nap, pár perces beszélgetés, frissitések, levelezés, kevés játék (UNO), kevés net és esténként éjféltől, reggel hatig kikapcs. Érdekes, hogy reggel a bekapcsolás után több volt benne töltésileg, mint mikor kikapcsoltam. Most megint töltöm. Nyúzópróba még nem volt.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#7557) Zsirmanc


Zsirmanc
aktív tag

a kép nem megy fel. Nyomorult céges gép...

http://mobilarena.hu/dl/upc/2011-11/21/57535_nfhf07tuzpvcaapj_2011-11-21_08-47-17_3.jpg

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#7558) Zsirmanc


Zsirmanc
aktív tag

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#7559) gaben88


gaben88
őstag

Nézegettem a felső kategóriás telefonokat és képbe került (sőt) a Sensation is! Szerintetek megéri az árát? Van nála most jobb T-nél is kapható készülék (WP7 nem kell, az Omnia 7-em megmarad)? Optimus 3D-n és 4S-en gondolkodtam még... Köszönöm előre is!

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#7560) Something_ válasza gaben88 (#7559) üzenetére


Something_
őstag

Szia!

Ki kell próbálnod, és el tudod dönteni, hogy kell, vagy sem.
LG-t én elfelejteném, 4S az más téma.
Mindenkinek más az elvárásai, a Sensation egy nagyon jó telefon, minőség és a Sense miatt.
Természetesen vannak hiányosságok, mint minden más telefonnál.
Szvsz a legjobb telefon most az S2, de az meg egy műanyag darab és a Sense miatt, csak is a HTC jöhet szóba. (nálam:)
4S-ről nem tudok nyilatkozni, az egy más világ. Teljesen más.. Én nem vennék, nem állnék be a sorba, plusz idegesít, hogy ennyire túl van árazva.

(#7561) gaben88 válasza Something_ (#7560) üzenetére


gaben88
őstag

Munkámból fakadóan 4S-t, SGSII-t, Sensation-t és Optimus 3D-t is sikerült megnyomkodnom. iPhone a zártsága (erre épp elég nekem a tök jó kis WP7) és a drága ára miatt nem kéne. SGSII-vel igazából egy bajom van, hogy Samsung...
Maradt az Optimus 3D és a Sensation. Mind kettőt hazavittem és jól átnyomkodtam a hétvégén, de nem sikerült dűlőre jutnom! LG-ben tetszik a 3D és a erősebb HW. HTC-ben meg a prémium érzet és a remek HTC app-ok, kezdve a sorts a Sense-vel! Illetve valszeg a 4.0 is hamarabb fog megérkezni a HTC-re! Akkor ilyen eget rengető gondok nincsenek a készülékkel? Mindennapi használatban, sok-sok appal telenyomva is stabil és gyors a cucc? Tényleg köszönöm a segítséget!!!

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#7562) Something_ válasza gaben88 (#7561) üzenetére


Something_
őstag

Nincs vele gond, legalábbis nekem nincs gondom vele. Mint mondtam, itt is vannak selejt példányok, de ugyan úgy van az i4-nél és a többinél is.
Azt mondják, hogy ez a 3D-s okosság is csak az első hetekben érdekes, utána már teher, elveszti a varázsát.

(#7563) sshr3kk válasza Something_ (#7562) üzenetére


sshr3kk
tag

Csak megerősíteni tudom, tele van a telefonom, nincs a Locations-nek 15MB szabad hely, hogy futtatni lehessen és így is tökéletesen stabil a rendszer, semmi probléma vele.

Live your life, like it's your last day!

(#7564) WiZARD


WiZARD
addikt

most szólt barátnőm, hogy megjött a fehér hátlapom.
bárom hogy menjek már haza melóból és felpattintsam :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#7565) kokler válasza WiZARD (#7564) üzenetére


kokler
aktív tag

Természetesen toljál fel ide majd egy fényképet :K

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#7566) pap válasza Zirowe (#7555) üzenetére


pap
senior tag

Én a NAVnál dolgozom. :B

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#7567) Something_


Something_
őstag

Ma fényképezgettem párat 3-4 óra között és nagyon fakó képeket csinál a telefon. Ezen, hogy lehetne javítani?
Napos időben egész szép képeket csinál, plusz ha a képeket miniatűr nézetbe nézem a winfosba akkor szépek, viszont ha megnyitom akkor szétesett és fakó nagyon:S
Kép 1.
Kép 2.
Kép 3.

Ez pedig egy vállalható kép, full napos időben:
Kep 4.

Egy ilyen telefontól azért többet várna az ember kamera terén szerintem.

Off: az autó full tiszta, frissen a mosóból, azok a kosz foltok, azok vízcseppek... :D

[ Szerkesztve ]

(#7568) Gold_fish


Gold_fish
tag

Ismeritek az Early Bird nevű játékot? A régi telefonon elég sokat játszogattunk vele, fel is pattintottam a Sensationra is. Szórakoztam vele, erre bebugosodott játék közben a kép. Nem fagyott le. Kiléptem gyorsan, és bizony a főképernyő is ilyen volt, a lezáró képernyő is. Mintha a PC-n elszállt volna a videokártya. Az alkalmazásokban, a menüben rendben volt minden a képpel. Újraindítottam, azóta nincs gond. Találkozott már valaki ilyennel? Remélem, csak a játék zavarta meg, és nem a telefonnal van a baj.

(#7569) S e t h válasza Something_ (#7567) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én várom majd a további beszámolót is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7570) keIdor válasza gaben88 (#7561) üzenetére


keIdor
titán

LG-t semmiképp se. A Motorola Razr nem tetszik? Én most azt venném, annyira gyönyörű, hogy kész... igaz 160k környéke, kb. iPhone 4S is ennyi, szóval semmivel se olcsóbb egy csúcs-android sem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7571) Something_ válasza S e t h (#7569) üzenetére


Something_
őstag

Mármint a megoldást?:D

(#7572) Sasal1ty válasza Gold_fish (#7568) üzenetére


Sasal1ty
tag

Szia! Nekem is csinalta ezt mar csak a Samurai vengeance nevu jateknal, gondolom a jatek miatt csinalhatta nekedis mert minden mas jatek fut es nincs ilyen gondom mar.

GTA V : Pacikuki007

(#7573) Balazs_ válasza Gold_fish (#7568) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Nekem is ezt játszotta a Shadowgunnál /tört volt bevallom, le is szedtem/.

(#7574) S e t h válasza Something_ (#7567) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én még nem nagyon fényképeztem vele, de azt már láttam ,hogy a kép minősége nem vmi oké, bár a beállításokat nem mahináltam, automatán használtam.

Volt vki már a fórumban , aki meglepően jó képeket csinált normális fénynél, bár ő le is írta milyen beállításoknál.

Én nem is tudom van e olyan androidos teló ami korrekt képeket csinál,én nem is nagyon erőltetem ezért, mert ez sem lehet nagy eresztés, maradok is a fényképezőgépnél.

A te, gyér fényviszonyok között készült képeid nagyon gázak, konkrétan még a fókusz is elveszett vhol, de lehet nem kiugróan rossz és minden sensation így teljesít, passz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7575) S e t h válasza Something_ (#7571) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ma a melóban egy kolléga felkapta a telót, hogy megcsodálja.Nézi, hogy nincs bekapcsolva, mondom ja, éppen megy a töltési metódus, megvolt az éjszakai töltés bekapcsolva, most meg a kétszer egy óra kikapcsolva.
Mondta ,hogy "te mekkora fasz vagy", mondom azért egy próbát megér. :)
Egyébként elfogadtam ,hogy az aksi ennyit bír. :)

Nem tudjátok hol a jó fenében tudom kilőni ,hogy üzenet érkezésekor nem rezegjen?Már mindenhol leszedtem, de még mindig rezeg ha üzenet jön.A Volume + Control-t is megnéztem, semmi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7576) #54715584 válasza Something_ (#7567) üzenetére


#54715584
törölt tag

Melóban most nem látom a képeket, de az én telóm tök jó képeket csinál. Eddig semmi gondom nem volt vele.

(#7577) Something_ válasza #54715584 (#7576) üzenetére


Something_
őstag

Jó fényviszonyok(napsütés) között egész jó képeket csinál, viszont ha nem süt a nap akkor nagyon gyér, vállalhatatlan.
Plusz szobában lámpafénynél, na az valami botrány:D

Majd ha otthon leszel nézd meg szerintem, plusz dobhatnál privátba egy két képet ha nem gond.

Valaki ajánlotta, hogy az automatikus javítást ne engedélyezzük és jobb képeket csinál, én csak ezt szedtem ki, minden más automatikus, gyári állapotban van.

(#7578) sshr3kk válasza Something_ (#7577) üzenetére


sshr3kk
tag

Nekem tűrhető képeket csinál szobában is vakuval, és kint is napfény hiányában. Az egyetlen zavaró dolog szerintem, hogy a piros szem kiküszöbölésére nem nagyon mentek rá...

Live your life, like it's your last day!

(#7579) #54715584 válasza Something_ (#7577) üzenetére


#54715584
törölt tag

Én használom a vakut ha, gyér a világítás. Bár ilyenkor fényárban úszik minden, de jó a minőség. Majd lövök pár képet ha lesz időm, és felteszem :)

(#7580) rizso válasza Something_ (#7567) üzenetére


rizso
addikt

Ez is borús, esős időben készült, de szerintem egész jó. Ráadásul itt még az auto enhance is be volt kapcsolva, ami sokszor csak rontott a helyzeten nálam...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7581) Something_ válasza rizso (#7580) üzenetére


Something_
őstag

Nézegettem a képeidet, egész jók, viszont tudsz mutatni emberről vagy autóról képet?
Mert az ilyen "tájképek" aláírom, hogy jók, de én nem nagyon szoktam csak úgy ilyeneket lőni.:)

(#7582) mumk1 válasza rizso (#7580) üzenetére


mumk1
addikt

Na ez és ez készült borús időben, a mai napon, egy 80 méteres torony tetején. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#7583) #54715584 válasza mumk1 (#7582) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem jó, tegyél ki public linket :)

(#7584) randras


randras
veterán

Ma vittem (volna) vissza másodjára a telefont E-Care-be, de voltak olyan kedvesek, és megrendelték az alkatrészt anélkül, hogy ott tartották volna a telefont. Mondván, hogy az egyetlen stabil hálózat manapság a Vodafone, javasolták, hogy próbáljam olyan kártyával is.

Kérdésem: van köztetek olyan, aki telenoros kártyával használja, és a mobilnet kapcsolat nem szakad meg random időközönként? Nekem van, hogy csak simán megszakad, majd újra fellép, illetve olyan is, hogy újra bekér PIN-kódot is, szakadás után.

Itt, vagy privátban jelentkezzetek légyszi. Indirekt bizonyításként az is jó, ha hasonlót tapasztal valaki közületek Vodás SIM-el.

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#7585) mumk1 válasza #54715584 (#7583) üzenetére


mumk1
addikt

Akkor még egyszer: :)

1
2

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#7586) #54715584


#54715584
törölt tag

Nálam vaku nélkül sötétben ilyen képeket csinál, napos most nincsen sajna.

Torta
Gyertya

[ Szerkesztve ]

(#7587) #54715584 válasza #54715584 (#7586) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ez meg tök sötétben vakuval, remegő kézzel :D

Virág

(#7588) cezar94


cezar94
csendes tag

Sziasztok, én Svédországban vettem a telót és királyul működik. Kicsit ez a hátlap melegedés furcsa de majd megszokom. Én waveről jöttem át és mindenben jobb kivétel a kijelző ami kicsit rosszabb, de attól még élvezhető. Remélem minden rendben lesz vele.
Üdv

(#7589) cezar94


cezar94
csendes tag

Sziasztok, én Svédországban vettem a telót és királyul működik. Kicsit ez a hátlap melegedés furcsa de majd megszokom. Én waveről jöttem át és mindenben jobb kivétel a kijelző ami kicsit rosszabb, de attól még élvezhető. Remélem minden rendben lesz vele.
Üdv

(#7590) cezar94


cezar94
csendes tag

Sziasztok, én Svédországban vettem a telót és királyul működik. Kicsit ez a hátlap melegedés furcsa de majd megszokom. Én waveről jöttem át és mindenben jobb kivétel a kijelző ami kicsit rosszabb, de attól még élvezhető. Remélem minden rendben lesz vele.
Üdv

(#7591) lama_lamm


lama_lamm
aktív tag

Ma jött meg a teló, elég király! :C
Lenne egy olyan kérdésem, hogy milyen progival tudok videót nézni a telefonon a hálózatról?
Az ES File explorerrel meg tudom nyitni a megosztott mappát, de nem játsza le semmi a filmet.
Köszi előre is!

(#7592) Something_


Something_
őstag

Akkor nálam nem stimmel valami?
Lámpafényben, vakuval ilyen képeket csinál. A nagy monitortól kb 2 méterre voltam.
Kép 1.
Kép 2.

(#7593) MerLinh válasza Gold_fish (#7568) üzenetére


MerLinh
senior tag

gondolom gyári rom, nem buheráltad, 2.3.4? mer ha igen akkor sajna ez ilyen nem a játék hibája, változtattak valamin htcék kernel szinten, és 1-2 játéknál előfordul az ilyen hiba,

[link] ezt most löttem full automata, fény átlagos talaán kevesebb is, vakuval

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#7594) gaben88 válasza keIdor (#7570) üzenetére


gaben88
őstag

Decemberben jar le a 2 eves husegem (iPhone 3GS). Addig meg tuti nem lesz Defy+-on kivul mas Moto a T-nel! :S Nokia 800 is erdekelne, de az sincs meg, pedig akkor eladhatnam az Omnia 7-emet is! :)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#7595) tgb válasza Something_ (#7567) üzenetére


tgb
senior tag

A kamera lencse tiszta,nincs ott valami kosz?

az irányár nem félarat jelent!

(#7596) keIdor válasza gaben88 (#7594) üzenetére


keIdor
titán

Lesz mindhárom szolgáltatónál! Úgyhogy érdemes megvárni, egy újabb remek alternatíva lesz SGS2, Sensation mellé. Az LG és a Nokia (WP7) szerintem nem az.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7597) #54715584 válasza Something_ (#7592) üzenetére


#54715584
törölt tag

Sokkal jobbnak és világosabbnak kellene lennie. Ahogy tgb is mondta, nézd meg nem-e piszkos a lencse, esetleg nyomj alap beállítást a kamerában, a zseblámpa funkciót is leellenőrizheted mennyire erős.

(#7598) #54715584 válasza #54715584 (#7597) üzenetére


#54715584
törölt tag

Lámpafényben vakuval ilyen 3 méterről, bocsi a kézremegésért :)

Óra

(#7599) lama_lamm


lama_lamm
aktív tag

Erre valaki nem tud valamit? [link]

(#7600) Something_ válasza #54715584 (#7597) üzenetére


Something_
őstag

A lencsevel ninccs gond, nem koszos. Szerintem a galeria miatt ilyen sotet, elegge elnyeli a fenyt, ami nekunk eleg, az lehet, hogy a kameranak keves.
Mindjart lovok egy kepet, ahol nem takar be semmi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.