Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Al Capone válasza zso79 (#900) üzenetére


Al Capone
tag

Feketét. Szóval pont ezért nem tudom, hogy milyen lenne nekem az a tok?! Bár gondolom még ha egy kicsit rá is pattan a tetejére ugye a rögzítésnél, szerintem nem szedi le a festéket, csak kissé bizonytalan vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#902) agyas11111 válasza Al Capone (#899) üzenetére


agyas11111
tag

Szerintem teljesen felesleges a tok. A nyitogatos meg meg csak nem is szep.

(#903) agyas11111 válasza zso79 (#898) üzenetére


agyas11111
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#904) Balinov


Balinov
félisten

Ti hogy kategorizalnatok az One S-t? Kozep, felso kozep, felsokategoria, zaszloshajo?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#905) desigo


desigo
senior tag

Ma volt szerencsém kipróbálni egyet a speedshopban.
Pont ez a méret amit kellemesen zsebre lehet vágni.
Az sgs3,One x is hibátlanok de azok már elég nagyon.
A kiállított készülék egy fekete volt és szépen pattog már le róla a tetején.
Gondolom itt aztán ütik,vágják az emberek de akkor sem kellene.
Nagyon jó volt a fogása.Nem csúszik úgy mint a galaxy nexus.
Korrekt telefon !

(#906) zso79 válasza Balinov (#904) üzenetére


zso79
őstag

Az attól függ milyen soc van benne, felső ill. középkategória. A zászlóshajó az X....

(#907) Balinov válasza zso79 (#906) üzenetére


Balinov
félisten

S4. X oke flagship, de kollegammal elobb vesztunk ossze, hogy szerinte az One S csak kozep. mondtam neki, te hulye, menjel inkabb babot csiraztatni, S3-al is legalabb felso kozep

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#908) Skynet258


Skynet258
veterán

Sziasztok!

Ma kaptam a HTC-től tesztre egy S-t, jó darab - de ahogy látom, meg van keverve rendesen, hogy milyen SoC-al adják (S3/S4). Néztétek már, hogy a gyakorlatban mivel jár az S3? Melegedés, kevesebb teljesítmény, stb.? Majd átfutom a topikot, csak hátha valaki leírja két sorban. :R

https://geekpulse.hu

(#909) crhis86 válasza Balinov (#907) üzenetére


crhis86
tag

Szerintem is felső, az S4 az egyik legjobb SOC a piacon..

(#910) zso79 válasza crhis86 (#909) üzenetére


zso79
őstag

S3-as soc-cal sajnos erősen csak középkategória, házon belül is van több készülék, amivel partyban van...

Skynet258: [link] S3-mal azt tudja kb. mint egy Sensation XE, minden téren, kivéve Sense 4 és kamera...

[ Szerkesztve ]

(#911) crhis86 válasza zso79 (#910) üzenetére


crhis86
tag

Hát igen, kb. egy Sensation új házban, Sense 4-gyel :(((

(#912) Skynet258 válasza zso79 (#910) üzenetére


Skynet258
veterán

Köszi! :R Nálam szerencsére S4-es verzió van, ha ide nem nézek be, vagy valaki nem mondja, el is siklok afelett, hogy hivatalosan S3-al adják itthon. :(

https://geekpulse.hu

(#913) MCs88


MCs88
aktív tag

Hát így fél nap után nagyon tetszik a cucc. A Desire után hihetetlenül gyors, bár engem a Desire sebessége sem zavart. A képernyő, a színek, hihetetlenül szép.
Ami kiritika kb a 3. perc után megfogalmazódott bennem, hogy ez a felső sim fedél hihetetlenül igénytelen. Ráadásul nálam pont a gomb felöli része ami nem illeszkedik tökéletesen, így minden ki-be kapcsoláskor emlékeztetést is kapok erről egy halk reccsenés formájában. A mérete is fura volt a Desire után, de szokható, ennél nagyobb nekem már sok lenne.

Az összkép mindeképp pozitív, most még csak az akku időre leszek kíváncsi. A Desire éjjelre repülő módba rakva nem ritka, hogy ment 3 napot. Meglátjuk.

(#914) Skynet258 válasza MCs88 (#913) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát igen az a fenti rész nem a legjobb, bár én ilyennel alapból nem szoktam foglalkozni, mert ezek a tesztpéldányok kapnak hideget meleget... :D

Viszont a kijelző nekem speciel nem jön be annyira a pentile matrix miatt. Nem mondom, szépnek szép, de láttam már szebbet (akár a One V kijelzőjére is gondolhatunk). Ha ezt visszaadom, kíváncsi leszek az X-re, ott RGB van. Csak az meg akkora... :U

Más: Wi-Fi az nálatok is gyengusz? Mármint más készülékekhez képest. Az SII-m fém hátlappal is jobban veszi a jelet, pedig az lerontja csórinak rendesen...

https://geekpulse.hu

(#915) zso79 válasza Skynet258 (#914) üzenetére


zso79
őstag

Milyen tesztpéldányra gondolsz??? A kollégánál nem az van, hanem vett egyet...

[ Szerkesztve ]

(#916) agyas11111 válasza Balinov (#904) üzenetére


agyas11111
tag

Zaszloshajo egyertelmüen. A legtöbb dologban elveri a ONE X-et, ami meg elvileg a HTC csucsa lenne. De igy az S az.

(#917) agyas11111 válasza Balinov (#907) üzenetére


agyas11111
tag

Az X-nel nagyobb teljesitmenyt nyujt, jobb a haza, es az akkuja is tovabb birja. Kerdes? Ha nem fokoznak le S3-ra, az X-eket senkinek nem tudnak eladni szvsz...

[ Szerkesztve ]

(#918) zso79 válasza agyas11111 (#917) üzenetére


zso79
őstag

Na azért ne túlozzunk... Szintetikus tesztekben elveri, de aztán ennyi. Fogyasztása jobb, de kisebb az akku, kb. ugyanannyit bírja. A zászlóshajó megkérdőjelezhetetlenül az X, a brutál kijelzővel, 32GB memóriával és NFC-vel. Nem véletlen, hogy a kiegészítők száma is jóval nagyobb az X-hez. Ettől függetlenül mégis inkább erre fáj a fogam ;)

S3 meg nem azért van benne, mert nem tudnák eladni a másikat, hanem mert nem bírnak elég S4-et gyártani. Csak a gyenge piacokra szállítanak S3-mal... Nem csak a HTC, az összes gyártó küzd a beszállítókkal.

(#919) rígel válasza agyas11111 (#916) üzenetére


rígel
őstag

muhaha :DD :DD
Ez vicc volt vagy komolyan gondoltad? Mert jót nevettem így korán reggel.

(#920) hétalvó


hétalvó
addikt

1hétig nincs mobolnetem, most se 3g,se wifi, se bt, se játék meddig bírja. 14 óra mellett merült 4%-ot :)

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#921) Skynet258 válasza zso79 (#915) üzenetére


Skynet258
veterán

Tényleg? Most megleptél... ;]
Arra értettem, hogy a nálam lévő darabon is van fent hézag, de én nem vehetem ezt alapul, mert tesztkészülék. Ezért nekem ez már fel sem tűnik.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#922) agyas11111 válasza rígel (#919) üzenetére


agyas11111
tag

Hasonlitsd össze, olvass utana, nezd meg. Söt, itt, kepzeld el, nem mindig a legdragabbat akarjak rad sozni, meg a HTC-tol is azt mondtak, hogy amaz jobb, mert ... Nekem akkor mar megvolt, nem engem befolyasolt.
Mindegy, kinek mi tetszik. Maradjunk annyiban, hogy mindkettö jo keszülek, egyik sem tökeletes, de a legjobb HTC-k.

(#923) agyas11111 válasza zso79 (#918) üzenetére


agyas11111
tag

persze es SD-Slot is azert nincs benne, mert nem illik/femhaz, stb, es nem azert mert a csatlakozo draga es kisporoltak. (mert az, draga,meglepödnetek.)

[ Szerkesztve ]

(#924) Integra


Integra
titán

azt mondja meg nekem valaki, hogy miért nem lehetett ebbe a telefonba slcd2-t tenni egy látványosan erősebb akksival? :(((

aksira mik a tapasztalatok?
mert gondolkodom rajta ennek ellenére is, tetszik a telefon...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#925) MCs88


MCs88
aktív tag

Azt valaki írja már meg, hogy hol lehet előcsalni azt a képernyőt, ahol egy csíkon látszik, hogy mikor volt hálózati kapcsolat meg mikor nem :F

(#926) Balinov válasza Integra (#924) üzenetére


Balinov
félisten

Integra, Sensation-t nyuztam 9 honapig (igaz, nem HC hasznaltat, inkabb atlagos), de az One S jobban birja, aktivabb hasznalat mellett is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#927) zso79 válasza agyas11111 (#923) üzenetére


zso79
őstag

agyas11111: Ismét kösz a semmit... :W Neked kellene utánaolvasni a dolgoknak, mielőtt megint hülyeséget és irreleváns választ írsz :DD

Integra: mert akkor One X-nek hívnák ;)

rígel (#928): úgy érted a HOS, gondolom... :P

[ Szerkesztve ]

(#928) rígel válasza agyas11111 (#922) üzenetére


rígel
őstag

Figyelj, azt hiszem kár azon vitatkozni, hogy melyik a zászlóshajó! Ez azt hiszem egyértelmű.
A SOX a HTC-nél max felső-közép kategória, sok gyártónál elmenne felsőkategóriában, néhánynál még zászlóshajónak is.

(#929) MCs88 válasza rígel (#928) üzenetére


MCs88
aktív tag

Egyértelműen a HOX a zászlóshajó. Ettől függetlenül sztem lehet a HOS és a HOX is felsőkategóriás. Teljesítményben, tudásban, kinézetben, _árban_ az S is erősen súrolja a felső kategóriát globálisan nézve a mobilpiacot szvsz.

Egyébként meg nem teljesen mind1? Vagy virtuálisan nagyobb e-péniszt ad valakinek, ha az ő telója biztosan felsőkategóriás? :D

[ Szerkesztve ]

(#930) zso79 válasza MCs88 (#929) üzenetére


zso79
őstag

:K

(#931) rígel válasza zso79 (#927) üzenetére


rígel
őstag

Persze, kicsit meleg van... szóval SOX=HOS :R

(#932) Integra válasza MCs88 (#929) üzenetére


Integra
titán

szvsz mindkettő zászlóshajó, csak más és másnak.
ugyanis..
hox az egy erődemonstráció, van akinek ez kell, nekem is tetszik..
én egész egyszerűen nem akarok akkora hodály telefont meg tegra3-at,nem is játszom mobilon, nem érdekel. ellenben a fémváz, a kisebb méret absz feljebb emeli nálam a hos-t mint a hox-ot és a soc is számomra többet tud és jobban mint a tegra3. nem véletlen szívfájdalmam, hogy nincsen slcd2 meg erősebb akksi benne..
na meg amit írt az egyik kolléga is hogy rémgagyi a sim kártya tokja.. wtf?!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#933) zso79 válasza Integra (#932) üzenetére


zso79
őstag

Nekem a főnyeremény a One XL lenne az S4 és a kijelző miatt, de azt meg itthon hivatalosan nem kapni...

(#934) Integra válasza zso79 (#933) üzenetére


Integra
titán

na igen, de az az 1800-as akksi... botrány :(
ezért szemezek komolyan a razr maxx-szal. csak abban is az őskövület omap soc... hogy a nyavajáért nem tudnak átállni s4-re...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#935) Skynet258 válasza Integra (#934) üzenetére


Skynet258
veterán

A RAZR kijelzője egy fokkal rosszabbul néz ki, mint ennek. Ott már-már zavarónak éreztem a megjelenített képet, itt csak azt mondanám, hogy lehetne még jobb, de egyébként szép.
Csak azért mondom, mert írtad, hogy lehetne ebbe is jobb kijelző. A RAZR csúnyább. ;)

https://geekpulse.hu

(#936) Integra válasza Skynet258 (#935) üzenetére


Integra
titán

ezért nem kapkodom el, várom az őszi razr hd maxx-ot, hátha... még reménykedem, hogy nem qrják el.. :DDD meg hogy addigra gyárilag eljutnak az ics-ig és a soc-ot is kukázzák..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#937) rígel válasza Integra (#934) üzenetére


rígel
őstag

Szerintem meg teljesen átlagos.

(#938) monti0222w válasza zso79 (#933) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia Zso79 Angliából lehetne hozatni csak nem tudom lehet-e magyarítani?!

[ Szerkesztve ]

(#939) Al Capone


Al Capone
tag

Na tegnap megjött a "drágaság". :DD Nagyon szép, nagyon jó, élvezet kézben tartani, használni. Annyi kérdésem lenne, hogy hogyan tudom ellenőrizni, hogy hivatalos 2 éves gyári HTC garanciás a telefon? Van erre vmilyen mód?

Továbbá más is ilyen gagyi fülhallgatót kapott hozzá? Még szivacs sincs rajta.. :D

(#940) Balinov válasza Al Capone (#939) üzenetére


Balinov
félisten

igen, ugyanazt a szart adjak hozza, talan mar Hero-hoz meg Legend-hez is ugyanez volt. Kar azert a Beats cuccert

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#941) zso79 válasza Al Capone (#939) üzenetére


zso79
őstag

Szerintem sehogy, de ha felhívod az e-care-t, lehet hogy van valami adatbázisuk, amiben sn vagy imei alapján meg tudják mondani. Ha kaptál hozzá pecsétes gairpapírt sztem nem lesz gond. Mondjuk azt nem tudom hogy néz ki, nekem még nincs meg a vas :)

(#942) Al Capone válasza zso79 (#941) üzenetére


Al Capone
tag

Kaptam pecsétes garipapírt, tehát érvényes a garancia, de nem igazán tudom megállapítani, hogy ez most a rendes 2 éves HTC garancia.. A garipapír is gagyi, mint ahogy a fülhallgató... :D

(#943) Integra válasza Al Capone (#939) üzenetére


Integra
titán

én német amazonon veszem a dolgaim és a htc-m is ott vettem 2 éve. e-care szó nélkül elfogadta a számlámat róla. :R mondjuk így is kell, mivel európai jótállás jár minden készülékhez.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#944) Al Capone válasza Integra (#943) üzenetére


Al Capone
tag

Oké, de hogy tudom ezt leellenőrizni, hogy az enyém is ilyen? Mivel ugye van olyan garipapír is, ami csak sima 1 éves bolti garancia, azzal nem érek sokat. :)

(#945) karcsi3


karcsi3
tag

Akinek ilyen modellje van szürke színben az kopásról mit tud mondani ?

(#946) crhis86


crhis86
tag

A vodafone honlapján kitöltötték a leírást és a jellemzőket, és 1.5 Ghz-es dual core processzort írnak. Nyilván hibáztak, de egy kicsit még mindig reménykedek :)

Az Egyéb jellemzők részben:[link]

Szerk: és sajna ehhez nem adnak Beats fülest, nem úgy mint a One X-hez :(

[ Szerkesztve ]

(#947) karcsi3 válasza crhis86 (#946) üzenetére


karcsi3
tag

Esetleg ha vki venne és megtudja nézni h függő vagy független-e a telefon akkor lécci írja ide :)
előre is köszi

(#948) Al Capone


Al Capone
tag

Megnéztem a telót azzal programmal, amit egyik kolléga csinált itt a fórumon. Ezt írja:

Qualcomm S4 - MSM8960.

Azaz S4-es procit kaptam, ez tök jó, de a másik adatsor micsoda? :)

Egyébként, ha nem tölt le az ember egy fájlkezelőt a telóra, akkor hogy lehet megtalálni azokat a fájlokat, amiket PC-vel a teló memóriájába másoltam? Mert sehogy nem találtam, és telepíteni sem tudtam ezáltal a soc.apk progit, muszáj volt leszedtem Play-ről egy fájlkezelőt.

Ha már itt tartunk, tudnátok ajánlani PM-ben olyan portált, ahol foglalkoznak androidos programokkal, vannak hozzá leírások, és mondjuk "meg van oldva" az ingyenességük?

Sőt még egy kérdés, be tudok vhonnan szerezni alap információkat az androidról, mi hogy működik, mik ezek az s-off dolgok, vagy mi a helyzet a nem gyári romokkal. Teljesen kezdő vagyok a témában, ez az első androidos telóm, és néha azt sem tudom mit hol keressek... :)

(#949) xtibi


xtibi
tag

Vodánál ezt a telefont hálózatfüggetlenül árulják (ha lehet egyáltalán függősíteni?
Másik kérdés: Ha a szolgáltatónál veszem és függetlenül adják, akkor szolgáltatós vagy sima független telefonként üzemel a HTC-nél? A frissítések érkezésében szokott különbség lenni.
Köszi

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#950) Skynet258 válasza Al Capone (#948) üzenetére


Skynet258
veterán

Az MSM8960 a típusnév. Az S4 meg hogy melyik "családba" (vagy generációba) tartozik.

Bár nálam nincsenek warez linkek, de bemutattam már sok programot és játékot, esetleg nézz szét, jó támpont lehet. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.