Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Kis tapasztalat a fekete burkolatról:

Minap sikerül 2x is megkarcolnom a telefont a felső hangszóró résznél. Mindkét alkalommal egy fém csatt volt a ludas. Anyáztam is rendesen mivel 3 jól látható karc lett a telefonon. A karcok vöröses színűek voltak. De ahogy teltek a napok azt vettem észre hogy fokozatosan eltűnik az összes és most már semmi sem látszik belűlük akárhogy forgatom a telefont.

Találkozott már valaki hasonlóval?

[ Szerkesztve ]

(#1502) VirtuHun


VirtuHun
csendes tag

Sziasztok!
Erről az üzletről van infotok:

itt

Most már tényleg a vásárlás küszöbén állok, és S4-es gyári garis kéket szeretnék...

Ha van tapasztalat megbízható boltról, akkor kérlek osszátok meg!

Köszi előre is mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#1503) istnag válasza VirtuHun (#1502) üzenetére


istnag
addikt

Ez, szerintem nem gyártói garival van... :U

(#1504) Barnee88 válasza VirtuHun (#1502) üzenetére


Barnee88
tag

megbízható bolt, de én inkább partnerogsm-nél venném 99-ért, ott is egy egy év hardver + egy év szoftver garit adnak mint itt, csak olcsóbb, gyorsabb és tuti s4-est kapsz!

(#1505) m_makai válasza Cilindrik (#1501) üzenetére


m_makai
tag

Mivel Alu a ház ezért így viselkedik. http://hu.wikipedia.org/wiki/Alumínium Egy karcolásnál ahol csak nagyon kicsit sérült a festék, az vissza fog sötétedni. Ott is ahol 1-2 milliméteres gödör keletkezett egy nagyobb betonra érkezéstől, de az látszani fog később is.

(#1506) istnag válasza Barnee88 (#1504) üzenetére


istnag
addikt

116 ért van már gyári garival,én tuti azt választanám...sőt 112 ért is :K

(#1507) Al Capone


Al Capone
tag

Nemrég írt vki egy képernyős problémát. Asszem vhol megnyomta és furcsán viselkedett. Na most az enyém is. Bár nálam a jelenség nem nyomásra jön elő, csak úgy spontán. Amikor fel van oldva a képernyőzár, tehát látom az alap képernyőt, akkor néha elkezd ugrálni az alap képernyő és (hát nem tudom hogy hívják...) az összes képernyőfül között. Tehát mikor alaphelyzetben mintha megnyomnám a középső gombot és ugye összeugrik és mutatja egyben mind a 7 lapot. Így ugrál oda vissza egy ideig. És tényleg nem érek hozzá a kijelzőhöz, legalábbis eddig nem így vettem észre. Mit gondoltok erről a hibáról? Esetleg vmi program összeakad és az zavarhatja? Ami a háttérben üzemel az a 3G Watchdog, a "sima" Watchdog, egy Full screen caller id, és a Viber, ja meg egy battery widget.

(#1508) istnag válasza Al Capone (#1507) üzenetére


istnag
addikt

Frissíts szoftvert,azt hiszem, az megoldja...

(#1509) Sátán44 válasza Al Capone (#1507) üzenetére


Sátán44
addikt

Ilyen hibád van?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1510) Al Capone válasza Sátán44 (#1509) üzenetére


Al Capone
tag

Igen, pontosan ugyan így csinálja nekem is! Szoftver a legújabb van rajta, legalábbis ami nekem elérhető, tehát 4.0.3 és 1.78. Van erre vmi megoldás, vagy mit csinálják vele?

(#1511) Sátán44 válasza Al Capone (#1510) üzenetére


Sátán44
addikt

Gyári visszaállítás esetleg? :U

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1512) MCs88


MCs88
aktív tag

Épp települ a 4.0.4 :C

(#1513) Balinov válasza MCs88 (#1512) üzenetére


Balinov
félisten

he, mi,hogyan? nekem meg semmi FOTA-n

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1514) Sátán44 válasza MCs88 (#1512) üzenetére


Sátán44
addikt

Hivatalos verzsön? Nekem még nem ír semmit manuális frissítésre sem.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1515) MCs88 válasza Sátán44 (#1514) üzenetére


MCs88
aktív tag

Hivatalos. S4-es procis, HTC_102 cid-vel. 2.31.401.5 az új szoft és 4.1-es új Sense is benne van.

(#1516) istnag válasza Balinov (#1513) üzenetére


istnag
addikt

majd eljön a mi időnk is... :F

(#1517) Xaels válasza MCs88 (#1515) üzenetére


Xaels
félisten

Ennek örülök, hogy hamar megkapta az S is az X után. Sebesség javult? Eltüntethető a menüsáv?(Beállítások / Display, Gestures&Buttons / Recent Apps button).

(#1518) MCs88: HBoot menüből egy gyári visszaállítás? Már ha egy újraindítás nem oldja meg.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1518) MCs88 válasza Xaels (#1517) üzenetére


MCs88
aktív tag

Egyelőre force closeol a com.htc.bg szóval használhatatlan a telefon.

(#1519) Balinov válasza istnag (#1516) üzenetére


Balinov
félisten

amen :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1520) kilozsul válasza MCs88 (#1515) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Nekem is S4-es, de nincs update... :F

(#1521) Xaels válasza kilozsul (#1520) üzenetére


Xaels
félisten

Mivel S4-es verziót csak külföldről behozva lehet kapni ezért nem mindegy melyik GSM bolt honnan szerzi be. A frissítés régiónként történik így lehet pár nap csúszás készülékek között.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1522) Sátán44 válasza kilozsul (#1520) üzenetére


Sátán44
addikt

Szintén S4 és semmi. Német régiós (T-online.de).

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1523) MCs88 válasza kilozsul (#1520) üzenetére


MCs88
aktív tag

mi a CID-d? nekem HTC_102. Ez elvileg a független német.

Xaels: síma Shutdown és újraindítás megoldotta

Eddig minden ok, mintha kicsit gyorsabban működne minden. Amire kíváncsi vagyok, hogy megszüntek-e a néhány perces térerő beragadások, de ehhez kell pár nap, hogy teszteljem.

[ Szerkesztve ]

(#1524) Lalee válasza MCs88 (#1523) üzenetére


Lalee
aktív tag

Szia! CID azt hol lehet megnézni mert nekem is itt a frissítés értesítés.
Érdemes gyári visszaállítást csinálni a frissítés előtt, után?

[ Szerkesztve ]

(#1525) MCs88 válasza Lalee (#1524) üzenetére


MCs88
aktív tag

CIDGetter nevű progit szedd le play store-ból

Szerk: közben nézegetem: eltűntethető a menü sáv! a böngésző is új, kapott tab-okat.

[ Szerkesztve ]

(#1526) Balinov válasza MCs88 (#1523) üzenetére


Balinov
félisten

akkor mar ertem, nekem HTC_001. akkor marad a kivaras.

ez ugye nem a JB upgrade

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1527) MCs88 válasza Balinov (#1526) üzenetére


MCs88
aktív tag

Nem JB, csak 4.0.4-es ICS

(#1528) Balinov válasza MCs88 (#1527) üzenetére


Balinov
félisten

vegulis mind1, csak jonne mar

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1529) Al Capone


Al Capone
tag

Höhö! Nekem is jelzi már a frissítést! :C CID 102.

Remélem ez megoldja a hülye home screen button problémát.. -.-

Plusz a kérdést én is feltenném egy előttem szóló kollégával együtt. Érdemes ilyen frissítések előtt/után csinálni gyári visszaállítást, vagy bármit? Egyébként gondolom, ha ilyet csinálok, akkor minden elvész a telóról?! Programok, telefonszámok, fiókok, tehát minden?!

(#1530) istnag válasza Balinov (#1526) üzenetére


istnag
addikt

Nekünk HTC_001 -eseknek még tökéletesítik,mert tudják,hogy nekünk ez van és nem szabad velünk szórakozni.... :D

[ Szerkesztve ]

(#1531) Sátán44 válasza MCs88 (#1525) üzenetére


Sátán44
addikt

Feltettem ezt a programot és melyik sort kell nézzem?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1532) MCs88 válasza Sátán44 (#1531) üzenetére


MCs88
aktív tag

Legfelül pirossal írja "[CID is: ]: xxxxxx"

(#1533) Balinov válasza Sátán44 (#1531) üzenetére


Balinov
félisten

legfelul, az exit gomb felett irja a cid-et

istnag: :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1534) Sátán44 válasza MCs88 (#1532) üzenetére


Sátán44
addikt

T-mob101 ezt írja. Hol tudok utánanézni, hogy ez melyik régió?

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1535) MCs88 válasza Sátán44 (#1534) üzenetére


MCs88
aktív tag

Ez bár Sensation-re vonatkozik, de ugyan azok az id-k:
http://www.handy-faq.de/forum/htc_sensation_forum/214410-htc_sensation_cid_liste.html

A tied német t-mobile-os ez alapján.

(#1536) Sátán44 válasza MCs88 (#1535) üzenetére


Sátán44
addikt

Mekkora trehányság folyik a német T-mobilnál, a többieknek dobálják, mi meg várjunk :)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1537) Lalee


Lalee
aktív tag

Nekem HTC_203, a lista szerint francia.

(#1538) kilozsul


kilozsul
aktív tag

VODA-Germany (VODAP102)

És még semmi nyoma a frissítésnek...

(#1539) Lalee válasza Xaels (#1517) üzenetére


Lalee
aktív tag

Szia! Mi az, hogy eltüntethető a menüsáv? A Recent apps buttonnál 3 lehetőség van. Alapból a mindig nyissa meg és még két variáció. Menü megnyitása vagy hosszú megnyomáskor a legutóbbi alkalmazások megjelenítése vagy a harmadik ennek az ellenkezője. Milyen menüt nyit meg ha ezeket választom mert nem csinál semmit.
Ja, már látom a menüben nyomom meg akkor megnyílik fent a kis ablakban a menü mint ha a 3 pöttyöt nyomtam volna. De milyen menüsáv tűnik el?

[ Szerkesztve ]

(#1540) MCs88 válasza Lalee (#1539) üzenetére


MCs88
aktív tag

A régebbi nem ICS-re írt programoknál a képernyő alső részében megjelent egy sáv 3 pöttyel. Na most ez kikapcsolható/áttehető a recent apps gombra, így nem vesz el hasznos helyet a progiktől. Játékoknál volt ez elsősorban zavaró.

(#1541) Lalee válasza MCs88 (#1540) üzenetére


Lalee
aktív tag

Köszönöm, ezt nem tudtam. :R

(#1542) robertinyo70


robertinyo70
tag

Sziasztok!
Nekem egy fekete S4-es-em van.
Már több mint egy hónapja használom és a legelső kézbevétel óta jelent kezett home screen button hiba,bár nálam nem alaphelyzetben hanem többnyire híváskezdeményezésekkor.
Nem tudom mi okozhatta,volt hogy napokig teljesen hiba mentesen működött.Volt,hogy egymást követően többször is.Igen kellemetlen volt mivel közben nem tudtam még megszakítani sem a beszélgetést.A legelső frissítés nem hozott semmiféle javulást.
Most jött rá a frissítés( 4.04 sense 4,1),csak remélni tudom,hogy ez már kijavítja ezt a hibát.
Ha így sem változik semmi jöhetnek a főzött ROMok.:(
Ettől eltekintve egy igen korrekt,jól kezelhető és (szerintem) nagyon szép telefon.

(#1543) Barnee88


Barnee88
tag

pontosan mi is a hiba a home screen gombbal??

amúgy a frissítés nekem is lejött, utána volt egy kis fagyás, csak a fehér htc kép jött be, de egy sima újraindítás megoldotta.

amúgy nagyon jó lett a frissítés, végre semmi akadás nincs a sense-ben

(#1544) Lalee válasza Barnee88 (#1543) üzenetére


Lalee
aktív tag

Érdekes ez a frissítés mert ugyanez volt utána nekem is.

(#1545) Casti98


Casti98
tag

Üdv.

Függőségről tudtok valamit,minden készülék mobil hálózat függő?Érdekelne nagyon.:) ;]

"Je ne regrette rien..."

(#1546) deniDEER


deniDEER
csendes tag

Sziasztok annyi lenne a kérdésem ha a 4 felsorolt gsm közül melyiknél kapok biztosan gyári Garis s4-es one s-t válaszokat előre is köszönöm

http://nextelshop.hu/spd/unas_425218/HTC_One_S_Z520e_Grey_1_ev_garancia
http://ujtelefon.hu/spd/705695/HTC_One_S_Z520e_BlueBlackGrey_Ajandek_autos_tolto
http://www.partnerogsm.shp.hu/hpc/web.php?a=partnerogsm&o=htc
http://ujgsm.hu/termek/htc/htc-one-s-black-silver

(#1547) istnag válasza deniDEER (#1546) üzenetére


istnag
addikt

Ezek közül egyik sem gyári garis :(
IDE Kattintva látod,hogy melyiknél van kiemelve.

(#1548) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok! A gyári levelezőben hogy lehet a mellékletet lementeni? Kapok képet mellékletben, de csak megnézni lehet. Ha megnyitáskor nem a Galériát választom hanem a TotalCommandert azzal le lehet mappába menteni viszont utána a Galériát megnyitva nem látszanak a képek. Kaptam csengőhangot azt sem lehet menteni csak meghallgatni.

(#1549) Barnee88 válasza Lalee (#1548) üzenetére


Barnee88
tag

nem igazán értem mi nem megy neked, simán rányomsz felül a mellékletekre, aztán magára a képre, és simán letölti.
utána a galériában a letöltések mappában találod a képet.

Amúgy meg használj astro file managert a total commander helyett, az sokkal jobb.

(#1550) Al Capone


Al Capone
tag

Nos. Érdemes gyári visszaállítást csinálni szoftverfrissítés után? Van bármi jelentősége, vagy jól fog működni így is a telefon? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.