Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) ferrari1 válasza Sátán44 (#1744) üzenetére


ferrari1
őstag

Igazából nem tudom. Az enyém kintről van, elvileg garis, de nem foglalkoztam vele:-)

Zso79: Az én használtommal kb. plusz 1 óra kijelző a gyárihoz képest.

ZeDboy: pár kattintás az egész!

[ Szerkesztve ]

(#1752) Sátán44 válasza ferrari1 (#1751) üzenetére


Sátán44
addikt

Azért is várok, hátha jön még ki valami nyűgje és akkor legalább nem zsebes téma.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1753) simii


simii
tag

Nem tudom észrevettétek-e, de ezzel a 2.31-es frissítéssel teljesen más lett a kijelző érzékenysége, pozitív irányban. Az alap 1.53-as és 1.78-as verzióknál is idegesített, hogy mintha extra érzékeny lett volna a kijelző, az oldalak közti váltásnál néha kicsit megugrott a kép, mintha az ujjat két helyen is érzékelte volna. Biztosan felfigyeltek erre a HTC-nél, mert a 2.31-esnél teljesen sima a lapozás az oldalak között, ez az idegesítő bug megszűnt :))

Egyébként zseniális mind a telefon, mind a Sense, csak ajánlani tudom! (z520-s4)

Life is short. Play more.

(#1754) istnag válasza simii (#1753) üzenetére


istnag
addikt

Nekem még a 2.21 -es sincs sehol.... :DDD

(#1736) ferrari1: Sajna Nekem nem enged letölteni,mert nem vagyok "prémium ember". Nincs más linked esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#1755) Sátán44 válasza istnag (#1754) üzenetére


Sátán44
addikt

Ezeket a frissítéseket sem értem meg. Nekem 1.77-es, másnak 1.78. Ez miért nem egységes?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1756) istnag válasza istnag (#1754) üzenetére


istnag
addikt

Megvan.
Egyébként mi van,akkor,ha én a HTC_001 re ráteszem arz RUU_2.31-et? utána,ha gebasz van simán ráerszthetem a RUU 1.78 -at?

Köszi előre is

1755: SZVSZ Más pl a T-mobile , más a Független stb,stb

[ Szerkesztve ]

(#1757) istnag


istnag
addikt

letöltöttem a RUU_2.31x.x.xx számú Europa ICS 4.0.4-et. Belenéztem a temp/rom.zip be és benne van az én CID számom HTC_001. Akkor ezt én simán feltehetem? Józan ésszel végiggondolva igen,de inkább megkérdezem. Mert akkor, nem várok én az OTA -ra felteszem így,aztán kész.
A fájl neve ez:
RUU_Ville_U_ICS_40_S_HTC_Europe_2.31.401.5_Radio_1.06es.50.02.31_10.09a.50.04L_release_275655_signed.exe

Köszi előre is!

(#1758) ferrari1 válasza istnag (#1757) üzenetére


ferrari1
őstag

Igen, felteheted.

Visszafelé csak akkor, ha a hboot verzió egyezik. De inkább nem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#1759) istnag válasza ferrari1 (#1758) üzenetére


istnag
addikt

Nagyszerű,akkor szerintem meg van a vasárnapi program.
Köszönöm szépen! :R
A radio verziónál mire kell figyelni,rémlik valami még a HTC G1 -es korszakból,hogy az nagyon fontos dolog,de lehet,hogy az akkor volt,mikor főzőtt romot tettem fel. :B

(#1760) ferrari1 válasza istnag (#1759) üzenetére


ferrari1
őstag

Benne van minden az RUU-ban, nem kell semmit külön feltenned. Igen, csak főzött romoknál kell külön a boot.img t feltenni, de az nem a rádió.

Remélem sikerül gond nélkül :-)

[ Szerkesztve ]

(#1761) istnag válasza ferrari1 (#1760) üzenetére


istnag
addikt

Egy baj van,hogy ahonnan sikerült letölteni,ott nem írták,hogy S4 -es vagy S3-as processzorral szerelt telefonhoz van... :B

Szerk.: már látom,hogy ott teljesen mások a verziószámok.

[ Szerkesztve ]

(#1762) siofok


siofok
őstag

Sziasztok!Én most kezdttem el agyalgatni,hogy az öregecske Desire-m lecserélném eggy ilyen készülékre.De igazat megvallva,próbálom is lebeszélni magam a cserérlől,mert igazából mivel tud nekem többet nyújtani ez a teló,mint a Desire?Azon kívül,hogy nagyobb a teljesítménye,kijelzője.Mivel tudnám több dologra használni a mostanitól?Komolyan kérnék tőletek segítséget! :B

OnePlus nord 2t

(#1763) Casti98


Casti98
tag

3. napja használom ezt a tökéletes telót,és eddig igen csak le a kalappal,volt anno 2 éve egy Tattoo-m utána Moto Defy-re váltottam és most van ez!Igen a Defy is jó telefon volt,kapott is főzött romot mert a gyári gyenge volt,(miui,cm10),nah de emlékszem még a Tattoo-s időszakra milyen kis szuper rendszer volt Sense-vel-és igen most tökéletes bár még nem kaptam meg a frissítést a 4.1-re de már várom nagyon,de így sincs gond,csak annyi hogy nincs elég időm,tesztelgetni,de majd az egyik szabad hétvégén!
Hajrá One S!!!! :DD

[ Szerkesztve ]

"Je ne regrette rien..."

(#1764) ferrari1 válasza Casti98 (#1763) üzenetére


ferrari1
őstag

Hivatalos 4.1-et még nem is kaphattad meg, csak főzöttben van. Arra sajnos várnunk kell egy keveset.

(#1765) LonGleY válasza siofok (#1762) üzenetére


LonGleY
veterán

Szerintem ezzel meg is válaszoltad..
Muszáj vajon a fogyasztónak mindenképp fogyasztania?

(#1766) Barnee88 válasza siofok (#1762) üzenetére


Barnee88
tag

ennyi erővel sose vegyél új autót, jó a trabant is, az is elvisz A-ból B-be...

Az, hogy szebb, gyorsabb, jobb a kijelzője nem elég?
Több dologra nem igazán tudnád használni, mondjuk egy két játék van ami dézin igen szarul fut, ezen meg vígan, de azon kívül nincs óriási különbség. Mondjuk én a helyedben megvárnám, hogy milyenek lesznek a most szeptemberben megjelenő készülékek, elég sok jó dolog fog kijönni.

(#1767) siofok válasza Barnee88 (#1766) üzenetére


siofok
őstag

Mondjuk igen,ebben igazad van!:)végülis nem sürgös,akkor ténylég megvárom az őszi választékot.

OnePlus nord 2t

(#1768) robertinyo70


robertinyo70
tag

Tudnátok segíteni?
Csináltam egy gyári visszaállítást és azóta nem lehet magyar nyelvet beállítani.
mia teentő ilyen esetekben?

(#1769) istnag válasza robertinyo70 (#1768) üzenetére


istnag
addikt

Menu/Applications - All fülön tiltsd le a Set Provider Setitngs nevű appot. Utána már ki fogod tudni választani a magyar nyelvet.

[ Szerkesztve ]

(#1770) Barnee88 válasza istnag (#1769) üzenetére


Barnee88
tag

custom settings provider - re gondolsz nem? :)

(#1771) istnag válasza Barnee88 (#1770) üzenetére


istnag
addikt

Arra hát...nem tudom miért ez jutott eszembe .
Köszi,hogy szóltál.

(#1772) robertinyo70


robertinyo70
tag

Köszi szépen a segítséget. :DD
Így már minden klappol.

(#1773) TeeBeee


TeeBeee
tag

Sziasztok!
Egyre jobban tetszik ez a telefon. Szerintetek most hol érdemes megvenni (nem szolgáltatónál), úgy hogy legyen garancia (ha megbízható a bolt akkor bolti), legyen gyárilag független, bontatlan dobozban? Mindenképp a Z520e S4-et szeretném és feketében.
Erről mi a véleményetek?
"A készülék bekapcsolásakor egy T-Mobile logó jelenik meg, azonban semmilyen egyéb T-Mobile beállítással nem rendelkezik, mely hátrányosan érintené a mindennapi használatot."

Egyébként munkahelyemből kifolyólag nálam a telefon legfontosabb tényezője az maga a telefonálás, jóformán semmi mást nem csinálok vele. Rengeteget beszélek, ezt hogy viseli az akksi? Jó a térerő, a hangminőség, stabil erre a célra az android?
Ha hazaérek akkor jöhet a multimédia minden része, de ott már nem érdekel az üzemidő.

A tanácsokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1774) ZeDboy válasza TeeBeee (#1773) üzenetére


ZeDboy
csendes tag

Ez egy teljesen megbízható bolt korrekt ügyintézéssel! Én csak ajánlani tudom :)

(#1775) Barnee88 válasza TeeBeee (#1773) üzenetére


Barnee88
tag

partnerogsm-nél olcsóbb jóval, nincs tmobileos logó amikor bekapcsolod, és a garanciás dolgoknál is nagyon korrektek.

Ha elég a bolti gari, akkor szinte csak ott van értelme venni, messze a legolcsóbbak az országban.

(#1776) manokaki válasza TeeBeee (#1773) üzenetére


manokaki
őstag

Gyári garival árulják függetlenek és T-mobilos logo jelenik meg rajta bekapcsoláskor ??
Azért ez nem teljesen okés !

U.i:

Nekem is tölük van , gyári garival , független, és nem jelenik meg rajta semmi T-mobilos logo teljesen független, bekapcsoláskor is !

Vásároltam tölük többször is telefonokat ( SII, HTC Sensation, stb ) nem volt sose gond velük..

Attila

[ Szerkesztve ]

(#1777) Sherkulás


Sherkulás
aktív tag

Egy vicces szitu. Fejlesztek egy alkalmazást egy cégnek. Eddig senkinek nem volt ott HOS. A telefonomon demonstráltam az alkalmazást, szépen körbe is járt (voltak 9-en kb. ha jól emlékszem). Egy hétre rá megjelent a teszt környezetben +2 HOS :) Levette őket a lábukről a telefon :) )

(megjegyzés: a hátterem OSX ML háttere, ütős a telón :) )

[ Szerkesztve ]

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#1778) Sátán44 válasza Barnee88 (#1775) üzenetére


Sátán44
addikt

Akkor most megcáfollak,mert én tőlük vettem és bekapcsoláskor ott a t-mobil logó. Német t-mobilos,telepakolva a saját hülyeségükkel.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1779) Barnee88 válasza Sátán44 (#1778) üzenetére


Barnee88
tag

érdekes, eddig mindig francia importos készülékeket hoztak, azokon nincs tmobile logó.
na mindegy, de még akkor is ott a legolcsóbb

(#1780) istnag válasza TeeBeee (#1773) üzenetére


istnag
addikt

Ha a munkahelyen nem netezel rajt,akkor átállítod csak gsm re és kikapcsolod az adathálózatot,az üzemidővel nem lesz gondod,ahogy a térerővel sem.
Azt meg már többen leírták(köztük én is),hogy a beszédtisztaság rendkívül jó,konkrétan semelyik telefonomon sem volt ilyen.

(#1781) istnag válasza Sherkulás (#1777) üzenetére


istnag
addikt

"Felénk" az a kérdés,hogy ez jobb,mint az Iphone?
Mindig mondom,hogy nem, annál nincs jobb... :W :D

(#1782) brombadeg válasza istnag (#1781) üzenetére


brombadeg
tag

Mi a véleményetek az Amaze 4G vs One S-ről? Azt nézem, hogy van rajta kamera gomb, és microSD is megy bele. bár picit vastagabb, de olcsóbb.. van valakinek tapasztalata, ismerős?

(#1783) istnag válasza brombadeg (#1782) üzenetére


istnag
addikt

Én sokat gondolkodtam melyik legyen,de:
-csak bolti garival van,Nekem ez nagy hátrány
-régebbi cpu,gpu (S3-as)

Ez a kettő ellenérv nekem elég volt,hogy a One S mellett döntsek. Persze mindenkinek más a fontos.

[ Szerkesztve ]

(#1784) brombadeg válasza istnag (#1783) üzenetére


brombadeg
tag

ja, és most látom, hogy cserélhető aksi

(#1785) istnag válasza brombadeg (#1784) üzenetére


istnag
addikt

Ezért mondom,hogy mindenkinek más a fontos:
-cserélhető aksi
-dual led vaku
-sd kártya bővíthetőség
stb
Nekem ezek kevésbé voltak fontosak,mint a gyári gar és az S4-es proci

(#1786) ferrari1 válasza istnag (#1785) üzenetére


ferrari1
őstag

Feltetted a 2.31-et? Ha igen, mik a tapasztalatok?

(#1787) istnag válasza ferrari1 (#1786) üzenetére


istnag
addikt

Semmi időm nem volt.. :N de amint lesz pár órám,már dobom is fel... :K

(#1788) spawn21


spawn21
veterán

Üdvözlet!

Ti mit tudtok a xxl gsm garanciájáról?

Szeretnék venni egy S4-es modellt 102000 ft mindenestől (VISZONT LOGÓS) de független.

Megbízhatóak?

iPhone 13p

(#1789) istnag válasza spawn21 (#1788) üzenetére


istnag
addikt

Ami ott kezdősik,hogy független,de logós,az elég érdekes.. :Y Nekem,ezt hangsúlyozom,mert valakinek nem,sokat számít,hogy ne egy gsm bolton múljon,hogy megjavítják-e a 100+ ezres készüléket vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#1790) rígel válasza spawn21 (#1788) üzenetére


rígel
őstag

Nyilván azért ennyi az ára, mert NINCS garancia. A "bolti garancia" nem garancia. Az meg hogy logós, abbül következik hogy valamelyik szolgáltatótól van. Hogy milyen körülmények között került ki a szolgáltatótól függetlenként, és hogy került az országba, azt meg csak a jósiten tudja.

(#1791) spawn21


spawn21
veterán

jaja.

A csaj felhívta a figyelmemet, hogy ezeket eredetileg vodahoz szánták.

tehát az xxl gsm garanciája francot sem ér?

iPhone 13p

(#1792) rígel válasza spawn21 (#1791) üzenetére


rígel
őstag

Inkább finomabban úgy fejezném ki magam hogy a bolt jóindulatán múlik a dolog. Ugyanis az égegyadta világon semmi nem kötelezi őket jótállásra.

Arról meg nem is beszélve, mi van akkor ha csődbe megy, eltűnik, jogutód nélkül átalakul.

[ Szerkesztve ]

(#1793) spawn21 válasza rígel (#1792) üzenetére


spawn21
veterán

picsába :DDD

iPhone 13p

(#1794) rígel válasza spawn21 (#1791) üzenetére


rígel
őstag

A csaj felhívta a figyelmemet, hogy ezeket eredetileg vodahoz szánták.

Jó duma! Szánták? A gyár csak úgy "szán" az egyik legnagyobb szolgáltató partnerének egy csomó brandelt készüléket, de az valahogy egy magyarországi feltörekvő sufni gsm polcára kerül? Mégis hogy? Felhívta a Voda az xxl-t, hogy van itt pár elfekvő darab, vigétek, adjátok má' el, nekünk nem kell.
Nem kellett a Vodának? Akkor a gyár nyilván visszaveszi a fölös készletet.
Vagy valahogy szürkén, fél-illegálisan kerültek ide? Valószínüleg az utóbbi.

[ Szerkesztve ]

(#1795) spawn21 válasza rígel (#1794) üzenetére


spawn21
veterán

:DDD

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#1796) Sátán44 válasza Barnee88 (#1779) üzenetére


Sátán44
addikt

Ma is rendeltem tőlük még egyet, persze nem magamnak :) és megerősített az eladó, hogy ez amit küldeni fog, szintén Német t-mobilos lesz.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1797) istnag válasza Sátán44 (#1796) üzenetére


istnag
addikt

"Német t-mobilos lesz"

Legalább arra előbb érkeznek a frissítések... :DDD

(#1798) Sátán44 válasza rígel (#1790) üzenetére


Sátán44
addikt

Tehát ha valamikor gondom lenne a telóval, akkor ők próbálnák megoldani a saját szervizükben, vagy elküldik a hivatalos szervizbe?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1799) Sátán44 válasza istnag (#1797) üzenetére


Sátán44
addikt

Annyira előbb, hogy sztem rajtam kívül már mindenki élvezi a most kiadott frissítést, de nekem még most sem nyög hogy megérkezett :(

Balinov
Köszönöm, így már jobban érzem magam :)

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1800) Balinov válasza Sátán44 (#1799) üzenetére


Balinov
félisten

ha ez vigasztal, nekem sincs meg semmi a lathataron

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.