Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Sátán44


Sátán44
addikt

Tegnap óta szépen megy a teló, azóta nem jött elő ez a színváltós rebegés :N

Fionella
Használd a szerkesztés gombot, ha több hsz-t írsz!

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1402) desigo válasza Balinov (#1397) üzenetére


desigo
senior tag

Most egy Ansmann 750mah-ás töltővel töltőm és sokkal gyorsabban töltődik.
Nagyon nem érdekelne,hogy melyikkel töltöm de ugye nem cserélhető az aksi ezért ragaszkodtam volna gyári töltőhöz.

(#1403) Vedro


Vedro
tag

A procit elírták, nem MSM8260A van benne hanem MSM8660A

HTC Touch Diamond -> HTC Legend -> Google Nexus -> Samsung Galaxy S -> Acer CloudMobile S500 -> Motorola Moto G-> Google Nexus 4->Wileyfox Swift

(#1404) Kocsó válasza Vedro (#1403) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Nem azért mert van amit S3-s és van amit S4-es procival szerelnek??? ;)

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#1405) Balinov válasza Kocsó (#1404) üzenetére


Balinov
félisten

de

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1406) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !

Ilyen teló vásárlásán gondolkodom,de olvastam róla van akinek ilyen problémája van vele:"Van, hogy 5-6percre beragad valami és maximum térerő mellett sem lehet hívást indítani és fogadni. Valószínűsíthetően szoftveres probléma, remélhetőleg hamarosan javítják."
Sikerült ezt javítani,másnak is van vagy volt ilyen tapasztalata?

Köszi . Üdv!

(#1407) Balinov válasza andrás47 (#1406) üzenetére


Balinov
félisten

tobb honapja van S4-es valtozatom, de nem tapasztaltam meg semmi ilyet, sot, meg hasonlot sem ill. a topikban sem nagyon lattam mast erre panaszkodni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1408) andrás47 válasza Balinov (#1407) üzenetére


andrás47
senior tag

Szia !

Értem nem itt olvastam.
Két féle procival van valóban forgalomban?
Ha igen hogy tudom megkülönböztetni,és melyiket érdemesebb választani?
Itt olvastam a második hozzászólónál: [link]
Köszi. Üdv !

[ Szerkesztve ]

(#1409) istnag válasza andrás47 (#1408) üzenetére


istnag
addikt

Idehaza -Magyarországon- még nem volt ilyen gond.

(#1410) Sátán44 válasza andrás47 (#1408) üzenetére


Sátán44
addikt

Igen két fajta van:
z520 - s4 erősebb
z560 - s3 picivel gyengébb

Ha igen hogy tudom megkülönböztetni,és melyiket érdemesebb választani?

z520 - s4 A dobozán rajta van.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1411) MCs88 válasza andrás47 (#1406) üzenetére


MCs88
aktív tag

Én írtam ezt és még1 fórumtárs. Ha minden igaz, akkor a 2.21-es új szoft javítja, ha egyszer végre megérkezik.

(#1412) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok! Hogy lehet azt megoldani, hogy a bluetoothon párosított eszközről ha jön fájl akkor ne kelljen mindig engedélyezni hanem állandóra tenni?

(#1413) Sátán44


Sátán44
addikt

Összecsatlakoztattam a telómat a Win7-el (64 bit) és azt írja ki, hogy telepítés sikertelen. USB hibakeresés be van kapcsolva. Milyen drivert kell feltelepítenem?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1414) Barnee88 válasza Sátán44 (#1413) üzenetére


Barnee88
tag

usb hibakeresés legyen kikapcsolva :)

(#1415) Sherkulás válasza desigo (#1396) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

én csak notebookról töltöm (gőzöm sincs miért , valószínűleg mert minden nap ezen dolgozom) kb 2 óra fullra tölti ha nulláról kezdem...

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#1416) istnag


istnag
addikt

hm...Ma reggel arra ébredtem(4:45),hogy nem volt a telefon kapcsolódva a wifire. :Y Mondom,hogy lehet ez,mikor a wifi sleep policy Minig tartsa bekapcsolva állapotban van. Érdekes volt,mert 3G sem volt. Nyomoztam és ide jutottam: [link]
Ezt lehet,hogy a One S-be is "beleépítették"? Vagy kezdjem el máshol keresgélni a hibát?
köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#1417) istnag válasza istnag (#1416) üzenetére


istnag
addikt

Kimaradt az a rész,amit kiemelnék:
"HTC SmartSync system forces the wifi and data connections to go do sleep/disconnect after 15 minutes screen off time between 00:00 and 07:00 am.
For some this isnt an issue and can ignore this thread, but for some it is important to have a constant data/wifi connection during night."
Ez a One X nél van így.

(#1418) istnag válasza istnag (#1417) üzenetére


istnag
addikt

Mondjuk ez is érdekes:
[link]
Teszt időszak következik. :O

(#1419) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Ha valaki szerelésre adná a fejét:

HTC One S Screen Repair Directions

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#1420) Barnee88 válasza istnag (#1418) üzenetére


Barnee88
tag

ezt már rég javították!
amúgy szerintem ez egy elég jó feature, mikor alszok tök felesleges szinkronizálnia, fél8kor kelek addigra meg már letöltött mindent.

korábbi sense verziókban be lehetett ezt részletesen állítani, nem értem miért fixek most az időpontok, de maga a feature szerintem nem rossz!

és ez természetesen mindegyik one telefonnál működik, tehát a one s-en is ez a helyzet.

(#1421) istnag válasza Barnee88 (#1420) üzenetére


istnag
addikt

köszi, írok a HTC -nek egy levelet,hogy tegyék vissza ezt az opciót. Naív vagyok mi... :D
Viber miatt jó lenne nekem.

[ Szerkesztve ]

(#1422) rene85


rene85
aktív tag

Sziasztok,

Látta már ezt a telefont valaki Budapesten, vodafone, T, stb boltban, ahol kézbe fogható? Nekem úgy tűnik hogy mindenhol csak a one x van kitéve...

(#1423) Barnee88 válasza rene85 (#1422) üzenetére


Barnee88
tag

speedshopban van kirakva, de eléggé le van már harcolva, ugyanúgy mint a többi kiállított mobil, a többségük nem működik rendesen, abból még nem szabad messzemenő következtetéseket levonni

(#1424) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok! Van arra megoldás, hogy ha megosztom a telefonon a mobilnetet wifin keresztül akkor a csatlakozni kívánó készüléknek ne a MAC címe jelenjen meg? Több eszközzel próbáltam ki, de ez baromi körülményes, ráadásul kisült az egyik MAC cím nem is az én készülékeimé volt. :) , de mire mindegyik beazonosítottam eltelt egy kis idő.

(#1425) istnag válasza Lalee (#1424) üzenetére


istnag
addikt

Miért nem állítasz jelszót ,mint a rendes routeren?

(#1426) Lalee válasza istnag (#1425) üzenetére


Lalee
aktív tag

Beállítottam, de akkor is csak a MAC cím jelenik meg a csatlakozó neve helyett. Más telefonnál nem ilyen volt.

(#1427) karcsi3


karcsi3
tag

Bocs a noob kérdésért de ha a menübe rányomok a keresésre akkor kijön az ablak hogy minden alkalmazás keresése ezután ezt az ablakot hogy tudom lezárt h előjöjjön ugyan úgy a play a keresés stb.

(#1428) BenHans


BenHans
addikt

Valaki a kérdéseimre lenne szíves válaszolni? [kérdés]
Köszi :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#1429) Barnee88 válasza karcsi3 (#1427) üzenetére


Barnee88
tag

nyomj egy vissza gombot

(#1430) Barnee88 válasza BenHans (#1388) üzenetére


Barnee88
tag

szia!

megmondom őszintén én nem vennék s3-asat, egyrészt elég olcsón (99.000 ft-ért) már lehet kapni független s4-est bolti garanciával, másrészt eléggé rossz lehet a tudat, hogy ugyanannyiért kaphattál volna egy sokkal jobb telefont is.
elég nagy különbség van a két soc között, teljesítményben és fogyasztásban is.

riptide gp már nem olyan nagy szám, azt az s3-mas verzió is gond nélkül futtatja, inkább dead trigger és hasonló alkalmazásoknál jönne elő, hogy azért gyengébb prociról van szó.
ettől függetlenül az 1700 mhz-es s3 sem rossz, főleg a magas órajel miatt, de engem zavarna a tudat, hogy nem s4-es.

a melegedés szerintem nem gond, mivel fémházas a telefon, szinte egyáltalán nem tud úgy felmelegedni mint a one x.

fogyasztásban kb 15 - 20 % lehet a különbség az s4 javára, de még az s3massal is jóval többet bír egy töltéssel mint a one x.

a kijelző nekem elég csalódás one x után, nagyon könnyű hozzászokni a magas felbontáshoz, mindazonáltal szerintem a párodnak ez nem lesz zavaró (nem bántásból mondom, de gondolom nem egy übergeek, tehát annyira nem foglalkozik majd ezzel).
ettől függetlenül teljesen jó kis kijelzője van a one s-nek is, csak nem éri el a one x slcd2 paneljének szintjét, ami szerintem jelenleg a legjobb kijelző mobilokon.

nem igazán voltak one s-ből hibás darabok, csak az amoledekre jellemző foltos kijelző lehet hiba, de ezt csak akkor cserélik ha nagyon ronda.

ezt úgy tudod letesztelni ha egy teljesen fekete képet jelenítesz meg rajta (dead pixel test app a play storeból pl) és ott különböző világos foltokat keresel.

az enyémen van pár, de csak tök fekete képnél látszanak, amúgy nem, ezért ezt nem igazán érdemes javíttatni.

remélem tudtam segíteni, én bátran merem ajánlani a one s-t, one x-el párhuzamosan használom, de nem tudnám egyértelműen megmondani melyik a jobb telefon a kettő közül.

a one s pl sokkal gyorsabban és szebben futtatja a sense-t látszik, hogy erre optimalizálták, nyoma sincs azoknak az akadásoknak amit a one x-en tapasztaltam még a frissítés előtt.

(#1431) karcsi3 válasza Barnee88 (#1429) üzenetére


karcsi3
tag

:W :W :W Köszönet... :D

(#1432) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !

Nemrég jelent meg itt" a HTC Amaze,még nem nagyon fut a topicja ,és egy ismerősöm azt javasolta inkább Amaze-t vegyek ,mint One S-t,én nem igazán látok különbséget komoly
különbséget,igaz nem vagyok hozzáértő,áruk is hasonló,talán érdemes lenne a kijelzőt összevetni,hogy melyik a jobb,aki ért hozzá,talán előnye lehet az Amaze-nek,hogy levehető a hátlapja,a súlya meg lehet hátránya...
Ti melyiket választanátok,tudom itt van egy kis részre hajlás.
amint írjátok erősebb S4-el csak szürke importos létezik,tudtok ajánlani ilyen üzleteket ahol ilyen van,és megbízható is a bolt?

Köszönöm előre is a jó tanácsokat.

(#1433) istnag válasza andrás47 (#1432) üzenetére


istnag
addikt

Én is sokat gondolkodtam ezen,de mi szól mellette(Amaze),nézzük:
-NFC
-bővíthető
-kamera gomb
-4G
-előlapi kamera 0,3helyett 2mp -s
-dual led

A kijlező, kinek-kinek, szerintem mindkettő szép,nézz videókat youtube -n és döntsd el,hogy Neked melyik kell.

Mi szól ellene:
-S3 -as a processzor
-Bluetooth 3.0
-Android 2.3
-nincs DLNA
-súly
-adreno 220
-2011. szeptemberi
-nem beszerezhető hivatalosan(gyári garival) itthon

Én, egy 100+ ezres vásárlásnál nem szeretnék kiszolgáltatva lenni, semmilyen boltnak sem.

[ Szerkesztve ]

(#1434) Barnee88 válasza istnag (#1433) üzenetére


Barnee88
tag

szerintem az amaze kifejezetten csúnya, a 173 grammos súlyt pedig én személy szerint biztos nem tudnám megszokni.

ha egy s4-es one s-el hasonlítod össze akkor teljesen egyértelmű, az amaze egy tavalyi készülék, nem igazán rúg labdába.
az amoled kijelző szerintem sokkal jobb mint egy ilyen közepes lcd, ha már lcd akkor csak a one x slcd2-je!

árban nincs nagy különbség, s4-es one s is kapható már 100 ezer alatt abban a bizonyos boltban, 1 év bolti garival.

szerintem teljesen egyértelmű, hogy a one s a jobb a két készülék közül, mondom ezt mindenféle elfogultság nélkül!

[ Szerkesztve ]

(#1435) istnag válasza Barnee88 (#1434) üzenetére


istnag
addikt

én tudom... :D

(#1436) Al Capone válasza Barnee88 (#1430) üzenetére


Al Capone
tag

A melegedésre reagálnék egy kicsit. Nem tudom mi az átlagos, vagy mi számít már melegedésnek, de nekem mikor futtatok egy komolyabb játékot pl, akkor rendesen felmelegszik ám a telefon hátulja. Rendesen érzem, hogy "süt". Megnéz, ilyenkor ha jól emlékszem 50-60 fokos az akksi, legalábbis amit a program kiír. Szóval nekem elég furcsa volt, hogy ennyire felmelegszik a teló..

(#1437) Barnee88


Barnee88
tag

az még nem olyan vészes, nekem a galaxy s2 és a one x is olyan szinten fel melegedtek játék közben hogy szabályosan fáj tartani a telefont!
one s-ben az s4-es snapdragon ugye 28 nm-es eljárással készül, ezáltal sokkal kevesebb hőt termel mint a 40 nm-es tegra 3, vagy tavaly az exynos 2

[ Szerkesztve ]

(#1438) ZeDboy


ZeDboy
csendes tag

Sziasztok érdeklődni szeretnék, hogy valakinek elérhetővé vált már a firmware 2.21.401.10?

Én ennél a boltnál vásároltam még júniusban. Valaki aki ugyan ennél a boltnál vásárolt?

(#1439) MCs88 válasza Al Capone (#1436) üzenetére


MCs88
aktív tag

Nameg kicsit csalós az érzet, mert ugye nem a processzor melegszik jobban (egy másik telóhoz képest), hanem az alu ház jobban átveszi/elvezeti a hőt.

(#1440) istnag válasza ZeDboy (#1438) üzenetére


istnag
addikt

Igen, én is, itt vettem,gyári garis szürkét.
Nem talált még frissítést.

(#1441) ferrari1 válasza istnag (#1440) üzenetére


ferrari1
őstag

Aki ott vette ahol Ti legyenszíves nézze meg nekem, hogy a LOCKED felirat fölött van -e TAMPERED felirat. ( hangerő le és bekapcs gomb ) :R

(#1442) ZeDboy


ZeDboy
csendes tag

Lenne még egy kérdésem ti milyen felbontásban szoktátok a filmet konvertálni vagy milyen konvertáló programot ajánlotok,illetve felbontást? Én a Free Zune video convertert használom és mp4br konvertálok,azért hogy minél több film felférjen.

[ Szerkesztve ]

(#1443) istnag válasza ferrari1 (#1441) üzenetére


istnag
addikt

Nekem nincs felette semmi.

(#1444) ferrari1 válasza istnag (#1443) üzenetére


ferrari1
őstag

Köszönöm.

(#1445) Balinov válasza ferrari1 (#1444) üzenetére


Balinov
félisten

ennek amugy mi a jelentosege?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1446) ferrari1 válasza Balinov (#1445) üzenetére


ferrari1
őstag

Ez egy ( sajnos még ) eltüntethetetlen felirat, ami a függetlenítésre utal. Ha van, frissítések felejtősek. Nekem van sajnos, ( németből van a telcsi ) de már mindegy is, főzött van rajta :)

(#1447) Balinov válasza ferrari1 (#1446) üzenetére


Balinov
félisten

ertem, remelem nekem nem ilyen, bar Herotol kezdve a Legenden at a Sensation-ig mindegyik szolgaltatotol vett, elofizus, de gyarilag fuggetlen es nincs teleokadva custom provider rommal.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1448) Sátán44 válasza ferrari1 (#1441) üzenetére


Sátán44
addikt

Nekem nem csinál semmit erre a parancsra, vagyis kikapcsolja a képernyőt. :F

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1449) zso79 válasza ferrari1 (#1446) üzenetére


zso79
őstag

Nem. Ez arra utal, hogy kinyitották a bootloadert. Ha stock romot használnál ugyanúgy menne a frissítés... némelyik verzióval.

Sátán44: ilyen módon kell bekapcsolni a telót, nem menet közben próbálni ;)

[ Szerkesztve ]

(#1450) Sátán44 válasza zso79 (#1449) üzenetére


Sátán44
addikt

Simán betölt így is :U

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.