Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) BenHans válasza crhis86 (#946) üzenetére


BenHans
addikt

Sajnos el kell keserítselek...
A vodánál rosszul tudják ugyanis csak z560e van náluk láttam 2 dobozzal is a cuccból :( , ezért lesz X-em és mivel X-em lesz pont azért sajnálkozom hogy már ahhoz sem adnak Vodánál UrBeats fülest...(az csak az első "akciósan" kiadott szériához volt ajándékba és az elfogyott már) :W

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#952) rizso válasza BenHans (#951) üzenetére


rizso
addikt

Azért elég nagy tróger egy banda a HTC. Így ez a "beats fícsör" semmivel sem több, mint egy előre beállított EQ-mód, meg a hátlapon egy kis festék...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#953) sdd2 válasza rizso (#952) üzenetére


sdd2
veterán

Na de jó reklám amiért fizet a Beats Audio, a HTC-nek meg csak egy EQ átnevezés meg némi festék :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#954) rizso válasza sdd2 (#953) üzenetére


rizso
addikt

Nyilván. Csak azért na. Egy 120-150k-s telefon mellé elvárná az ember, hogy normális headset/füles is legyen a csomagban. Tudom, hogy a legtöbb embernek van saját fülese (én is egy sajátot használok általában), meg hogy nagy tétel számban ezek a fülesek szép pénzösszegeket jelentenek, de ennyi mégiscsak járna a vásárlónak...

Kíváncsi vagyok, hogy a Sony mit a P-hez, mert van ahol egész komoly fülest írnak, de olyat is láttam, ahol egy elég ratyinak tűnőt vettek ki a dobozból.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#955) rígel válasza sdd2 (#953) üzenetére


rígel
őstag

Miért fizetne saját magának? Mivel a Beats Eletronics többségi tulajdonosa a HTC.
Amúgy én sem értem miért kellett bevásárolni magát a HTC-nek, ha nem használja ki a lehetőséget eladásnövelésre.

(#956) Alfa Centauri válasza BenHans (#951) üzenetére


Alfa Centauri
csendes tag

Szia!

Ez mit takar "A vodánál rosszul tudják ugyanis csak z560e van náluk láttam 2 dobozzal is a cuccból "?
Hol láttad? Ott dolgozol náluk, volt módod részletesen megnézni? Mindezt csak kíváncsiságból kérdem , s nem a szavahihetőséged megkérdőjelezése véget.

Mindenesetre rendeltem egyet tőlük kb. 2 héten belül már itt is lesz, aztán ha a végén mégsem az z520 as kerül hozzám, majd elboltolom valamelyik sufnisnál, bár ezt még átgondolom a garancia miatt...(azért a 98e ért jó vétel volt).

(#957) BenHans válasza Alfa Centauri (#956) üzenetére


BenHans
addikt

Szia Alfa Centauri!

Vodafone smart store-ban Deákon volt a kezemben 1 és az z560e volt utána átmentem mást intézni a duna plázába, bementem a vodába és ott is megnéztem és szintén z560e volt ráírva és azt mondták nekem, hogy ha berendelnek 1 adott típusú készüléket akkor ha azon valami hosszútávú változtatás történik ők a két típuskód közül csak az egyik fajtát kapják, esetünkben a z520e helyett a z560e-t. :O
És ugyan ki nem bonthattam (mert amúgy csak 1-1 darab van belőle legalábbis ezen a két helyen és csak rendelni lehet egyelőre) de mivel itt a fórumon már megosztotta pár tulaj, hogy nekik milyen benne a SoC és milyen a dobozon a típusszám ezáltal nem volt nehéz kitalálnom.
Én személy szerint nagyon sajnálom mert pont a SoC meg a fém miatt :) szerettem volna a One S-t, de jelen helyzetben az X-ben lévő Tegra szvsz jobb mint a Snapdragon S3, és mivel kizárólag részletre tudom megvenni ezért a külföldről S4-el opció is kiesik sajnos.

(((a vodában nem is fognak normális felvilágosítást adni de hozzátenném a T-ben sem, mivel amíg meg nem néztem a dobozt váltig állították a smartstoreban, hogy 1,5 GHz-es kétmagos, valamint arra is csak a bólogatás meg a pislogás ment hogy mi az a pentile... véleményem szerint ha már smartstore a neve legalább az ilyen alap dolgok tekintetében lennének képben))) :(

Igen 98ért jó vétel lehet még így is, bár az X sem sokkal drágább de a te szuverén jogod ezt eldönteni természetesen :K

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#958) Integra válasza rizso (#952) üzenetére


Integra
titán

eddig is az volt, az egész beats egy nagy parasztvakítás. egy minőségi sennheiser vagy akg agybadugós sokkal többet számít.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#959) agyas11111 válasza rizso (#954) üzenetére


agyas11111
tag

Miert? iphone-hoz, ipodhoz is szart kapsz! nulla basszus! sosem hasznaltam azokat, mikor voltak...

(#960) Integra válasza agyas11111 (#959) üzenetére


Integra
titán

konkrétan be kellene tiltani a headsetet és a töltő kábelt is a telefon értékesítésnél. ha kel, vegye meg külön. de feleslegesen ne gyártsanak szemetet.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#961) rizso válasza Integra (#958) üzenetére


rizso
addikt

Persze, hogy eddig is az volt, de legalább kaptál egy olyan fülest mellé, ami érdemben használható.

agyas11111: ugyanakkor lehet ellenpéldákat is mondani, mint pl. Sony vagy Nokia, akik a drágább telefonokhoz egész jó füleseket adnak. Nemrég volt nálam egy N8, és ahhoz olyan füles volt, ami majdnem úgy szólt, mint a CX400-am (pedig bolti forgalomban talán olyan 3-4eFt lehet az a Nokia füles).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#962) MCs88


MCs88
aktív tag

Úgy tűnik hétfőn megyek új SIM-ért, mert el-el dobálgatja a hálózatot, ráadásul minden nyom nélkül. Remélem csak annyi a baj, hogy 12 éves a SIM-em.

(#963) Balinov válasza MCs88 (#962) üzenetére


Balinov
félisten

szinte biztos, foleg,ha ilyen regi a sim, nekem Legendnel volt ilyen, pedig az akkor hasznalt sim alig volt talan 3eves, uj simet megkaptam, beraktam es boldogan eltunk, mig el nem adtam

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#964) BenHans


BenHans
addikt

Az mekkora, hogy gyorsboltban S4-es procival szerelt a bemutatódarab, de ha valaki vásárolni szeretne az már csak S3asat vihet haza... :W

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#965) m_makai


m_makai
tag

Talált valaki, bármilyen összehasonlítást, hogy mennyivel és miben gyengébb/rosszabb az s3 szerelt telefon?

(#966) zso79 válasza m_makai (#965) üzenetére


zso79
őstag

Keress itt a topicban, már volt róla szó.

BenHans: már írtam neki pár hete, hogy megtévesztő, mert az oldalukon is S4-es van, de nem került fel a hozzászólásom, gondolom nem hagyták jóvá...

[ Szerkesztve ]

(#967) MCs88 válasza Balinov (#963) üzenetére


MCs88
aktív tag

Hát engem az új SIM-el is szopat ez a csoda. Általában akkor ragad be amikor szarabb a térerő és oda vissza váltogat 2g-3g között. Most kipróbálom 3G only módban jelentkezik-e a probléma. Egyébként xda-n is sokan panaszkodnak ilyenre és többek szerint az 1.78-as soft-al jelent meg a gond, szóval remélhetőleg szoftveres nyűg.

(#968) Al Capone


Al Capone
tag

Urak!

Nektek milyen a térerő vétele? Előző telómon (Nokia N97) munkahelyemen majdnem mindig max térerő volt, ezzel pedig az alját verdesi. Most ez csak látszat, vagy tényleg ilyen gyenge a vétel?

Plusz ma totál elszállt a mobilnetem. Teló újraindítás, mobilhálózat újraindítás megvolt, a Telenortól kértem is egy mobilcsomag újraindítást vagy mi a fenét és semmi. Reggel óta nem tudok csatlakozni a hálózatra, semmilyen formában.

Írta amúgy előttem egy kolléga, hogy beállítja csak 3G Only-ra, azt hol kell? Mert én mikor bekapcsolom ugye a kis csúszkával a netet, akkor automatikusan azon van, ami elérhető.. Vagy rosszul értettem azt a mondatot?

(#969) crhis86 válasza Al Capone (#968) üzenetére


crhis86
tag

Milyen sim-ed van? Vágott, vagy rendes bóti? :) Mert ha vágott, az okozhat térerő problémákat..

(#970) Al Capone


Al Capone
tag

Á, nem barkácsoltam, amint meglett a teló, mentem a szolgáltatóhoz és kértem microSIM-et. :D

(#971) m_makai válasza Al Capone (#968) üzenetére


m_makai
tag

Vágott simmel vodásként, hálózatra nem volt panasz. Gyári htc sense van fenn.

(#972) karcsi3


karcsi3
tag

Vki vett már telót a vodától ?
és ha igen azt megtudná mondani hogy más szolgáltató kártyája is bele megy-e ?

(#973) Al Capone


Al Capone
tag

Miért van az, hogy a háttérben elindulnak olyan alkalmazások, amiket már rég bezártam, vagy amiket el sem indítottam? Egyszerűen elindulnak maguktól, pedig én nem akartam, és csak ott állnak a memóriában. Letöltöttem az Advanced Task Managert, kilövöm vele ezeket a dolgokat, de akkoris visszajönnek... :((( Mit lehet tenni ez ellen, vagy ne zavartassam magam?

(#974) zso79 válasza Al Capone (#973) üzenetére


zso79
őstag

Android már csak ilyen, ne foglalkozz vele. Kilövöldözgetni is felesleges a cuccokat, intézi az magától ;)

(#975) lafaty80


lafaty80
őstag

T levette az S-t a palettáról...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#976) karcsi3 válasza lafaty80 (#975) üzenetére


karcsi3
tag

Mi a **sz......

(#977) hétalvó


hétalvó
addikt

lehet túl sokan kérdezgették melyik típus pontosan.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#978) sdd2 válasza lafaty80 (#975) üzenetére


sdd2
veterán

Sajna le...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#979) karcsi3 válasza lafaty80 (#975) üzenetére


karcsi3
tag

Írtam neki fb-on hogy ez mégis micsoda amit művelnek hogy elrontották és lesz telefon vagy megváltozott az üzletpolitika és azt írták vissza h kísérjem figyelemmel továbbra is az oldlalt mert hamarosan megjelenik.
egészen pontosan ezt írták vissza :"Kedves Károly! A HTC One S típusú készülék hamarosan megvásárolható lesz vállalatunknál. A megjelenés pontos dátumával kapcsolatban sajnos azonban még nincs információnk. Javasoljuk, hogy továbbra is kövesd nyomon állandóan frissülő kínálatunkat a T-Mobile oldalon."
Remélem nem kacsa mert a T-mobile Hungary facebookjára írtam :)

(#980) lafaty80 válasza karcsi3 (#979) üzenetére


lafaty80
őstag

Hát ecsém kaptál egy "nesze semmi fogd meg jól..." válsazt.... :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#981) zso79 válasza karcsi3 (#979) üzenetére


zso79
őstag

Ha lesz is csak S3-mal lesz náluk, úgy meg felejtős...

(#982) karcsi3 válasza lafaty80 (#980) üzenetére


karcsi3
tag

Hát ja... de sokáig már nem várok max akkor megveszem függetlenül. Igaz h annak kicsit macerásabb a garanciáztatása de legalább jobb a proci

(#983) szacso


szacso
csendes tag

Sziasztok,
Kérem, aki már vásárolt a "Nextel"-nél z520-as HTC OneS-t kérem erősítse meg, hogy tényleg s4 -es procival adják.[link]
A gari tényleg gyári?

Előre is köszönöm az infót!

[ Szerkesztve ]

"You Can't Always Get What You Want"...

(#984) MCs88 válasza szacso (#983) üzenetére


MCs88
aktív tag

S4es. A garit nem tudtam még ellenőrizni.

(#985) szacso válasza MCs88 (#984) üzenetére


szacso
csendes tag

Köszi az infót.Gondolom a T-nél s3-as lesz...így nem sok választásom maradt.
Üdv.:szacso

"You Can't Always Get What You Want"...

(#986) agyas11111 válasza rizso (#961) üzenetére


agyas11111
tag

agyas11111: ugyanakkor lehet ellenpéldákat is mondani, mint pl. Sony vagy Nokia, akik a drágább telefonokhoz egész jó füleseket adnak. Nemrég volt nálam egy N8, és ahhoz olyan füles volt, ami majdnem úgy szólt, mint a CX400-am (pedig bolti forgalomban talán olyan 3-4eFt lehet az a Nokia füles).

Ne haragudj, de a 3-4 eFt az bovli kategoria, semmilyen hangzast nem varok el attol. Ezen a teren az iphone is egesz jol teljesit füles tekinteteben, a hazon levö hangszoro meg meglepöen brutal, telefonon meg ilyet nem tapasztaltam.

(#987) agyas11111


agyas11111
tag

Mellesleg visszavittem a HTC S-et (S4), es visszakaptam az arat. Picit raraktam azota es megvettem az iphone 4S-et. Emellett a ONE S (is) - sajnos - csak egy vicc. Flem nelkül.
Nyüstölöm mint az allat, es minden, de minden folyamatos, nade nem ilyen android folyamatossag (valakinek mar az SGS2 is folyamatos..haha), hanem egeszen mas. Kijelzöt nem kell ragozni, 50% felett vegig, es/vagy automata, es erös nyuzas mellett 8-9 ORA kepernyöidö ES 20 ora standby meg mellette, ugy hogy elsö bekapcsolas utani elsö lemerüleskor PC-n itune-os sinc mellett tölttem fel elöször....A ONE S "jo" akkuteljesitmenye a felet sem hozza...erre nem szamitottam. A hazat sem kell gondolom ragozni.
Szoval elegedett vagyok, böven megerte a felarat (vagy ezek a "csucs-androidok" vannak tularazva), ugyhogy most a forumos, szarakodasos idöszakot is lezartam.
Mindenkinek jo vasarlast, es merlegeljetek okosan. :))

[ Szerkesztve ]

(#988) monti0222w válasza agyas11111 (#987) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönjük a becses hozzászólásodat! :O

(#989) zso79 válasza monti0222w (#988) üzenetére


zso79
őstag

Na igen... A múltkor még más volt a vélemény: [link] :C

[ Szerkesztve ]

(#990) crhis86


crhis86
tag

Megjelent a Telenornál: [link]
És ők is 1.5 GHz-es kétmagos processzort írnak :((

[ Szerkesztve ]

(#991) agyas11111 válasza zso79 (#989) üzenetére


agyas11111
tag

A serülekenyseg az teny, semmi ellentmondot nem irtam.

[ Szerkesztve ]

(#992) orvil


orvil
tag

mar lassan egy hete nyuzom a telot, sima desire-t valtottam le vele. azert nem lett X, mert hatalmas, es ruhellem hogy hatalmas. az S valamivel kissebb, de meg mindig hatalmas.
amire hasznalom:

- telefonalas
- sms
- ha gyalog elkeveredek valahol, akkor gps/map
- ritkan net (all you can eat data planom van, de az elozo 1 gigat sem durrantottam le )
- gmail levelek elsokezbol, ennek orulok
- angry birds, amig varok az asszonyra a parkoloban :D
- note everything app eletmento
- fenykepek ad hoc

pro es kontra (az en igenyeim szerint):
- tenyleg nagyon vekony, tokkal egyutt belesimul a zsebbe
- konnyu, a gombok pont jo helyen vannak, konnyen elerhetok
- gyors es logikus a kezelofelulet
- rengeteg default app figyel rajta, amelyek hasznosak
- elolapi kamera, bar meg nem hasznalom
- wifi netmegosztas nagyon hasznos
- bluetooth kompatiblis a kocsimmal (iDrive), bar az elejen megkuzdottek

- uzemido kritikus
- akksit nem lehet hazilag cserelni, evente azert illik ....
- teloszamok ide-oda masolgatasanak lehetosegeivel meg mindig bajvan van a htc, foleg ha microsim vs sim is jatszik, horror
- elso frissites utan (sw number 1.78.771.5) microsim-rol nem olvas contactokat, manual bevitel telomemoriaba ... szuper, boldog voltam
- erdekes modon ahol a desire full halozati lefedettseget mutatott ez felet, es forditva ...
- a hangszoroja valami ritka gagyi, recseg-ropog telefonalas kozben full hangeron, alatta pedig torzit, erdekes ....

kicsit feltem, hogy megint egy olyan telot kell hasznalnom, amit ruhellek, de pozitivan csalodtam, es marha jo kis telo, orulok neki. nagy siras volt, mikor nyugdijba kuldtem nokia 8600-at a desire kedveert, most viszont orulok neki ... android megmaradt, jo kis rendszer, a (sz)iPhone valahogy nem nekem valo ....

peace

[ Szerkesztve ]

(#993) Sherkulás válasza agyas11111 (#987) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

Hihi nalam ez pont forditva volt. A I4- 64 gigasat adtam el és vettem helyette inkabb egy HTC ONe S-t. Persze ez nem jelenti hogy bajom van apple-al mert MBP-t nem cserélnem semmire mondjuk:) De iPhone nálam nem jött be....

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#994) Fionella válasza crhis86 (#990) üzenetére


Fionella
tag

Bocs, de nem a 1,5 Ghz-es proci az új és az 1,7 Ghz a régi ? Vagy keverek valamit? Csak azért kérdezem, mert én is ezen a z HTC-n gondolkozom, csak várom, hogy T-mobile-nál is elérhető legyen.

(#995) Fionella válasza orvil (#992) üzenetére


Fionella
tag

Ha régi telefonról a kapcsolatok menthetőek CSV- vagy vCard formátumban, onnan csak be kell importálni a gmail fiók címtárába és az HTC leszinkronizálja. Nem mondom, hogy nincs benne hiba, de számítógépen gyorsan javítható.

(#996) crhis86 válasza Fionella (#994) üzenetére


crhis86
tag

De, jól tudod, csak azért írtam szomorú smiley-val, mert ők is rosszul írják ki és ezzel megtéveszthetnek vevőket. Sajnos minden hivatalos magyarországi modell a régi, 1.7-es S3-as Snapdragonnal szerelt :((

(#997) Fionella válasza crhis86 (#996) üzenetére


Fionella
tag

Köszi a választ! Akkor a T-Mobile-ba se reménykedjek? Nagyon érne a Hero cseréje. Nem mintha nem szeretném, csak iszonyat lassú lett és pár dolgot már nem is lehet letölteni rá. Hosszas töprengés után döntöttem a One S mellett, de így... :((

(#998) crhis86 válasza Fionella (#997) üzenetére


crhis86
tag

A HTC Magyarország szerint minden hivatalos úton beszerzett One S ilyen. Esetleg keress itt a topikban rá, valakiknek sikerült venni valamelyik GSM boltból S4-gyel szereltet gyári garival és talán az Expansysnál is S4-es van még, ők is gyári garival adják. Persze így valamennyivel drágább, mintha előfizuval vennéd.

[ Szerkesztve ]

(#999) orvil válasza Fionella (#995) üzenetére


orvil
tag

jaja, igy kellene mennie a valosagban, gyakorlatban pedig nem dobta fel a vCardot gmail-ra, majd behuzogatta az osszes gmail-os kontaktomat, amit nem akartam ....
hianyzik a jo oreg telo-sim/sim-telo masolgatas, egyszerubb volt ....
meg a microsim-et be lehet mokolni a sima sim helyere, de forditva nem jatszik, csak ha elvagom :-D

(#1000) Balinov válasza orvil (#999) üzenetére


Balinov
félisten

pedig anno mikor P990-rol Hero-ra migraltam magam (meg 1.6-nal) ez siman mukodott

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.