Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Lalee válasza Barnee88 (#1549) üzenetére


Lalee
aktív tag

Én is így emlékeztem, de nem lehet, hogy a frissítés után ez változott? Hiába nyomok rá a képre csak alul megjelenik egy részletek felirat amire rábökve a kép tulajdonságait mutatja és semmi más. A Galériában semmi letöltés mappa nincs. Csináltam egy Háttérkép mappát amibe pár képet tettem a számítógépről. Ugyanebbe a mappába mentettem a TC-vel a melléklet képeit és mind látszik. Viszont ha megnyitom a Galériát csak a PC-ről küldött képek jelennek meg a TC-vel mentettek nem.

(#1552) papi85


papi85
csendes tag

Egy One S tulajdonos (vagy akár több is :D ) le tudná írni a szabad RAM mennyiségét?
Előre is köszönöm :R

(#1553) Barnee88


Barnee88
tag

csak akkor kell ha nagyon sok program van feltelepítve, és valamelyik nem működik rendesen a frissítés után.

(#1554) Balinov válasza papi85 (#1552) üzenetére


Balinov
félisten

Erre gondoltal?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1555) Sátán44 válasza papi85 (#1552) üzenetére


Sátán44
addikt

Szabad memória

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1556) istnag válasza papi85 (#1552) üzenetére


istnag
addikt

Hozzáteszem én a Mapsot tiltottam és 1.78 -as a szoftver.

[ Szerkesztve ]

(#1557) Al Capone válasza istnag (#1556) üzenetére


Al Capone
tag

Mivel tiltottad? Észrevettem már, hogy egy csomó program van a memóriában néha, amit egyáltalán nem akarok, hogy ott üljön a memóriában feleslegesen..

(#1558) Lalee válasza Lalee (#1551) üzenetére


Lalee
aktív tag

Most jó. Valószínűleg az kavart be, hogy a levelezés beállításoknál a Melléklet gyorsítótárnál a belső tárolót adtam meg és most visszatettem a telefon tárolóhelyére. Ezután megnyitottam a levelezést, újra letöltötte az üzeneteket. A mellékletre rábökve megjelent a kép. Ezután a Galériát megnyitva ott volt a Letöltés mappa és benne a képek.

(#1559) istnag válasza Al Capone (#1557) üzenetére


istnag
addikt

Az Beállítások/ Alkalmazások/Mind "fül"ön kikeresed pl a Maps ot,rányomjsz,majd letilt,előtte leeht kell frissítések törlése is.Itt tiltottam le mindent,ami nem kell.

(#1560) ZeDboy


ZeDboy
csendes tag

Valaki tudna mondani valamit erről az új firmware-ról 2.31.401.5?

Pozitív negatív tulajdonságokat légy szíves írjátok le. Érdekelne, hogy megéri-e frissíteni?

Előre is köszönöm a válaszokat :)

(#1561) probizz


probizz
tag

Gyári új akksi valahol elérhető már hozzá, ha valaki cserélni szeretné később?

(#1562) Al Capone válasza istnag (#1559) üzenetére


Al Capone
tag

Najó, de ez úgy tiltja le, hogy utána nem is tudod használni? Tehát engem az érdekelne, hogy úgy tiltsam le, hogy amikor készenlétben van a teló, akkor ne fusson a háttérben használva ezzel a memóriát, hanem csak úgy, hogy ha megnyitom, attól még működjön normálisan..

(#1563) istnag válasza Al Capone (#1562) üzenetére


istnag
addikt

Igen úgy.
Amire Te gondolsz,azt hiszem kivitelhezhető az AutoStarts appal vagy az Autorun Managerrel. Nem próbáltam egyiket sem,de azt hiszem ezek ilyenre valók :U

#1564) zso79 : Életemeben sem használtam Taskkillert.
1. Minek legyen a menüben is,ha soha nem nyitom meg :U
2. Az,hogy egyfolytában felébreszti a GPS modult,hogy tudja hol van az smafu.. :F
3. Android megoldja helyettem. rendben,de ezzel már nem kell foglalkoznia...
stb.
:R

[ Szerkesztve ]

(#1564) zso79 válasza Al Capone (#1562) üzenetére


zso79
őstag

Miért zavar?? Olvassatok már utánna hogy is működik ez... Attól még, hogy úgy látod, hogy fut, nem biztos, hogy tényleg használ is erőforrást. Amúgy is kipakolja a rendszer a felesleges cuccokat, ha fel akar szabadítani erőforrást. 1.5-nél, 1.6-nál meg 2.1-nél még érdemes volt task killert használni, az újabbaknál már teljesen felesleges. Túlmisztifikáljátok....

(#1565) zso79 válasza istnag (#1563) üzenetére


zso79
őstag

1, Milyen menüben ne legyen??? Ok, értem. A Maps-ot pont jó hogy letiltod, mert egy csomó alkalmazással össze van nőve... : :DD
2, GPS-t kapcsold ki ha nem használod, jelentős akksi időt spórolsz meg vele.
3, Attól hogy te valamit kilősz vagy nem engedsz futni még ugyanúgy dolgozik, nem spórolsz neki semmit...

Amúgy nem mondtam egy szóval sem, hogy ne tiltsd le, sőt, nem is a te kommentedre válaszoltam...

[ Szerkesztve ]

(#1566) istnag válasza zso79 (#1565) üzenetére


istnag
addikt

:W
Ha letiltod a Mpasot. az appok közt sem jelenik meg. Nem tudod elindítani,nem fut a háttérben és abszolút mintha ott sem lenne. Ez nem taskkiller!
A GPS-t meg nem kapcsolom ki.

mindegy hagyjuk én letiltottam ami nekem nem kell. Kész.

[ Szerkesztve ]

(#1567) probizz válasza istnag (#1566) üzenetére


probizz
tag

Akkor inkább így fogalmazom meg a kérdést:
Kapható lesz hozzá kiskerben akksi vagy csak szervizen keresztül lehet majd akksit cserélni?
A burkolat kopásával milyen tapasztalataitok vannak (feketénél és szürkénél is)?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1568) Balinov válasza probizz (#1567) üzenetére


Balinov
félisten

utobbi, sajnos

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1569) istnag válasza probizz (#1567) üzenetére


istnag
addikt

Szerintem ebay-en, tuti lesz hozzá,de házilag cserélni..max gari után :K
Kopás:
Nem jelentekeztt eddig még. Szürke és nem hordom tokban,azért odafigyelek rá,túlzásokba nem esek,de pl kulcs mellé nem rakom.

[ Szerkesztve ]

(#1570) probizz válasza istnag (#1569) üzenetére


probizz
tag

+ Balinov: Köszi a válaszokat!

(#1571) Balinov


Balinov
félisten

azon szerencsesektol kerdeznem, akiknek megjott az update, hogy mekkora meretu?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1572) kilozsul válasza Balinov (#1568) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Neked kopott vagy leejtetted? Mert nekem nem kopik, pedig párszor végighúztam már farmer szegecsén, raktam mellé véletlenül kulcsot, stb... Tudnál feltenni egy képet valahova a tiédről, amin jól látszik a sérülés? (Mégis mire számítsak egy nagyobb esés után, jobb lesz-e ha folyamatosan rajtahagyom majd a tokot (ha megjön végre)..

(#1573) Balinov válasza kilozsul (#1572) üzenetére


Balinov
félisten

ja, en az elobb az utobbit arra ertettem, hogy szerintem max szervizben tudnak benne akksit cserelni.

Enyemen (fekete, S4) 2 helyen van kopas. Egyik a toltocsatlakozo kornyeken, a masik meg a z elolap tetejen htc felirattol balra. Sztem valaminek nekiuthettem ott, a tolto kornyeken meg a kicsit rossz megoldasu toltocsatinal kopott (erdekes, SEnsation nem kopott ott se)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1574) zso79 válasza Balinov (#1571) üzenetére


zso79
őstag

157 mega.

(#1575) Balinov válasza zso79 (#1574) üzenetére


Balinov
félisten

:R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1576) Sátán44 válasza probizz (#1567) üzenetére


Sátán44
addikt

9 napja van meg, de eddig semmi kopás. Úgy vigyázok rá, mint a hímes tojásra :D

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1577) kilozsul válasza Sátán44 (#1576) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Még... :DDD

Legalábbis én úgy vagyok az ilyen új (és drága) kütyükkel, hogy eleinte bálványimádás, házioltár, de aztán egy fél év múlva csak sikerül párszor ittasan a zsebem helyett a betonra tenni... :D

(#1578) Sátán44


Sátán44
addikt

Megéri rátenni ilyen drága Brando fóliát a telóra, vagy elég egy olcsóbb is? Azért kérdezem, mert egy ismerősömnek 2 hónapig bírta és dobhatta a kukába.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1579) desigo válasza Sátán44 (#1578) üzenetére


desigo
senior tag

Brando minőségi termék.
Korábbi telefonomon közel két év alatt csak kettőt használtam el.
One S-re is egyből rakattam.

(#1580) istnag válasza Sátán44 (#1578) üzenetére


istnag
addikt

Én tuti nem adnék ki annyit egy fóliáért,az ebayes eddig még mindig megtette,sokáig bírta,védte a kijelzőt.
Ezen egyenlőre ilyen kivágható van-na ez semmit nem ér-,de már úton van amit rendeltem.
1USD 3 DB,ide "szállítva". :D

(#1581) desigo válasza istnag (#1580) üzenetére


desigo
senior tag

Galaxy Nexushoz ilyen pár dolláros fólia van (6 db volt talán,mindhez külön törlőkendővel.)
Érezni,hogy teljesen más a tapintása.
Én is sokalltam a 3 ezret a Brandóért de minőségibb érzetre és egy évig nem lesz vele gond.
(feltéve ha a szerviz nem cseréli a telefont)

[ Szerkesztve ]

(#1582) papi85


papi85
csendes tag

Köszönöm mindenkinek :)

(#1583) m_makai válasza ZeDboy (#1560) üzenetére


m_makai
tag

Egy nap után: Smoothabb run, és nincs menüsáv. Ez főleg FB vagy sms írás közben volt zavaró ha vízszintesen írtam. Néha furán elcsúszott. Smart keybord pro-t használok. Akksi kapacitás változása még nem tűnt fel. (s4-es proci)

[ Szerkesztve ]

(#1584) Sátán44 válasza desigo (#1581) üzenetére


Sátán44
addikt

Nagyon azon vagyok, hogy én is beszerzek egyet.

Más:
Német régiósok, nektek sem jött még frissítés?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1585) zso79 válasza Sátán44 (#1584) üzenetére


zso79
őstag

HTC_102 az német és ahogy olvashatod már többünknek megjött az update...

(#1586) _Flood_


_Flood_
aktív tag

Próbálom összelőni két android 4-es eszközömet közvetlen wifi-vel, de nem sikerül. Úgy képzelem, hogy a párosítás után megjelenik egy wifi menüpont a megosztásoknál, de sajna nem. Ti próbáltátok már?

(#1587) kordasb


kordasb
tag

vegigolvastam a teljes forumot de megis tanacstalan vagyok s3/s4 processzor kerdesben, olyan szempontbol hogy egyaltalan ki fogok-e erezni valamit a kulonbsegbol?
(szeretnem ha nem kellene kikuzni a keszuleket mert fel ev mulva szaggatnak rajta a programok)
a masik kerdesem hogy jelenleg nemetorszagban vagyok hogy jol lattam ide s4-es jutott de pl media marktban 1.7 Ghz S3 van bar nem ertenek hozza +le is tojnak az eladok.
lattam sokan rendeltetek innen van olyan bolthalozat ahol meg tudom venni ugy hogy egyszeruen besetalok S4-es fuggetlent?
koszi

(#1588) istnag válasza kordasb (#1587) üzenetére


istnag
addikt

(#1589) kordasb válasza istnag (#1588) üzenetére


kordasb
tag

thx,

akkor szerintem nem vacakolok megveszem ahol akcios.
(csak nem akartam ugy jarni mint a Hero-val par honap es akadt gps ha több program volt rajta, nem volt gyari frissites stb)

(#1590) istnag válasza kordasb (#1589) üzenetére


istnag
addikt

én azért előnyben részeíteném a gyári garanciásat,megéri azt a pár ezret.

(#1591) Sátán44 válasza zso79 (#1585) üzenetére


Sátán44
addikt

T-mob101-es az enyém és még semmi :(

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1592) Balinov válasza Sátán44 (#1591) üzenetére


Balinov
félisten

ha ez vigasztal, nekem HTC__001-el sincs meg semmi

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1593) istnag válasza Balinov (#1592) üzenetére


istnag
addikt

Szerintem 2-3 hét kb...

(#1594) Balinov válasza istnag (#1593) üzenetére


Balinov
félisten

hat, en is olyasmire saccolom, bar en optimistabb vagyok es remelem, kb 1,max 2 heten belul meglesz nekunk is

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1595) Sátán44 válasza Balinov (#1594) üzenetére


Sátán44
addikt

Egyébként hogy működik ez a frissítési procedúra? Kiadja a gyártó a szolgáltatóknak és ők terítik? Az én telefonom németországi t-onlinehoz tartozik, akkor ők fogják küldeni?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1596) Balinov válasza Sátán44 (#1595) üzenetére


Balinov
félisten

pontos technikai reszleteket nem tudom, de szinte tuti biztos,hogy kb a generic CID-hez keszitik el a frissiteseket eloszor, aztan a szolgaltatospecifikus CID-ekhez (mondjuk neha pont ennek az ellenkezoje a valosag). Azt felkerul a HTC szervereire pub-ba es onnet szedik le a keszulekek (ugye van auto check, meg manualis check is)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1597) Sátán44 válasza Balinov (#1596) üzenetére


Sátán44
addikt

Akkor nagyjából képbe vagyok :B Nincs más hátra, mint várni :U

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1598) Balinov válasza Sátán44 (#1597) üzenetére


Balinov
félisten

meg megihatunk 1-2 sort addigis, elvegre prentek van

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1599) kilozsul válasza Balinov (#1598) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Ha ezen múlik csak, akkor holnap reggelre lesz frissítés.... :U Bízzatok bennem! :DDD

(#1600) Balinov válasza kilozsul (#1599) üzenetére


Balinov
félisten

:DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.