Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) ZeDboy


ZeDboy
csendes tag

Sziasztok találkozott már valaki azzal a jelenséggel, hogy frissítés közben megjelent a telefon felet egy piros kérdőjel és újraindult és annyi. Ez mi? 1.78-ról akartam frissíteni az újabbra.

Tapasztalt már valaki ilyet. A telefon független.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#1602) istnag válasza ZeDboy (#1601) üzenetére


istnag
addikt

Helyed van elég,ahová le tuja tölteni a frissítést?

(#1603) ZeDboy válasza istnag (#1602) üzenetére


ZeDboy
csendes tag

van elég helyem bár az a furcsa, hogy amikor a szoftverfrissítésnél próbálom letölteni akkor mindig azt mondja, hogy a fájl sérült majd amikro bemegyek a letöltésekbe és onnan indítom onnan meg jó. Amikor meg leszedi a csomagellenőrzés az meg csak akkor tűnik el amikor megint visszamegyek a szoftverfrissítésekbe

[ Szerkesztve ]

(#1604) istnag válasza ZeDboy (#1603) üzenetére


istnag
addikt

rootolva van a teló?
Azért kérdem,mert ITT is hasonló gondokkal küzdöttek és,azt írták neki,hogy,ha rootolva volt,akkor nem tud OTA -n frissíteni. Igaz az egy HTC Desire volt :F

[ Szerkesztve ]

(#1605) ZeDboy válasza istnag (#1604) üzenetére


ZeDboy
csendes tag

Nem nincs rootolva! eredeti állapotban van az 1.78 az simán felment

[ Szerkesztve ]

(#1606) istnag válasza ZeDboy (#1605) üzenetére


istnag
addikt

Akkor szerintem sérült csomag letöltés közben,ha ez sem,akkor passz.
Legvégső esetben, factory reset után szűz rendszerre megpróbálnám újra,de mindenképp várj még, a többiek jártasabbak, ebben a témában,hátha mondanak okosabbat.

(#1607) ZeDboy válasza istnag (#1606) üzenetére


ZeDboy
csendes tag

Igen amikor először töltöm le a végeredmény mindig az hogy a csomagfájl sérült amikor meg a letöltésekből akkor meg jó elvileg

(#1608) istnag válasza ZeDboy (#1607) üzenetére


istnag
addikt

Szerintem akkor a HTC oldalán lesz gond és rossz a csomag ami a szerveren van....de tényleg csak találgatok. :F

(#1609) ZeDboy


ZeDboy
csendes tag

Sziasztok találkozott már valaki azzal a jelenséggel, hogy frissítés közben megjelent a telefon felet egy piros kérdőjel és újraindult és annyi. Ez mi? 1.78-ról akartam frissíteni az újabbra.

Tapasztalt már valaki ilyet. A telefon független. S4-es

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#1610) zoli.22


zoli.22
tag

Sziasztok!
Egy ilyen telóra fáj a fogam, de most az új munkahelyemen elég sok a por(építkezés).
Van e hozzá olyan tok, ami meg tudja védeni a portól mikor kiveszem és használom munka közben, vagy nem is ajánlott ilyen közegben ez a szép teló?

(#1611) istnag válasza zoli.22 (#1610) üzenetére


istnag
addikt

Szerintem, valami ilyesmi megfelelne Neked:
[link]
de van ezer féle:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1612) zoli.22 válasza istnag (#1611) üzenetére


zoli.22
tag

Köszi, szépen!

(#1613) Al Capone


Al Capone
tag

Hát a szoftverfrissítés sem oldotta meg a home screen button problémát. :((( :W Plusz utazás közben vettem észre, hogy mikor feloldottam a képernyőt, akkor az volt kiírva, hogy nincs hálózat. Persze feloldás után azonnal rákapcsolódott, dehát na, most vajon el tudnak érni ilyenkor vagy nem?! :F

Első HTC-m, eddig csak jókat hallottam róla, remélem nem kell csalódnom benne. Ha még mindig csinálja a bugot, akkor csinálok egy visszaállítást, remélem az megoldja.

(#1614) Barnee88 válasza Al Capone (#1613) üzenetére


Barnee88
tag

de milyen home screen button problémáról beszélsz???
elég sok fórumot olvastam a one s-ről mielőtt megvettem, de ilyenről még nem hallottam...

(#1615) Al Capone válasza Barnee88 (#1614) üzenetére


Al Capone
tag

Erről. Azért mondom ilyen problémának, mert a vidiben is ez a cím.. És nekem már kijött a frissítés (cid 102), de kicsit sem oldódott meg, sőt még mintha nehezebben is lehetne észheztéríteni a telót. Most várok még pár napot, ha nem javul, akkor gyári visszaállítás, ha pedig az sem oldja meg, akkor tuti elküldöm melegebb éghajlatra őket...

(#1616) Balinov válasza Al Capone (#1615) üzenetére


Balinov
félisten

na, ilyenem nekem is van .1.78-al

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1617) Barnee88 válasza Al Capone (#1615) üzenetére


Barnee88
tag

kicsit utána olvasva a dolognak a 4.0.4-nek elvileg meg kellett volna oldania, legalábbis mások ezt írták.
a gyári visszaállítás nem oldja meg.
melyik szolgáltatónál vagy amúgy? mindenki a vodafone hálózatánál tapasztalja ezt a hibát.

(#1618) zso79 válasza Al Capone (#1615) üzenetére


zso79
őstag

Én még nem láttam ilyet... Már 2.31 van fent, de előtte sem...

(#1619) ZeDboy


ZeDboy
csendes tag

Sziasztok találkozott már valaki azzal a jelenséggel, hogy frissítés közben megjelent a telefon felet egy piros kérdőjel és újraindult és annyi. Ez mi? 1.78-ról akartam frissíteni az újabbra.

Tapasztalt már valaki ilyet. A telefon független.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#1620) Balinov válasza Barnee88 (#1617) üzenetére


Balinov
félisten

enyem gyari, 1.79-as softos, S4-es SoC-vel, HTC__001 CID ill. Meteor szolgaltato. Mondjuk nekem hetente talan ha 1x jon elo,igy nem tul zavaro

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1621) Al Capone válasza Balinov (#1620) üzenetére


Al Capone
tag

Telenornál vagyok, HTC_102-es, S4-es soc. Régi szoftverrel és a mostanival is csinálja. Nem túl gyakran, de mikor elkezdi a földhöz tudnám vágni, mert alig tudok kilépni abból a szarból. Legutóbb mikor elkezdte ki akartam ugye kapcsolni és mikor megnyomtam a bekapcs/kikapcs gombot elkezdett vagy 20 képernyőmentő fényképet csinálni... :(( Szóval k*rvára bosszantó a dolog, meg ugye az, hogy 140-ért vettem egy telót és vannak ilyen hülye hibái.

Meg a másik, ami még nagyon boldoggá tesz szoft.frissítés óta, hogy tegnap utaztam vagy másfél órát kocsival és menet közben megnéztem néha a telót. És akárhányszor feloldottam a zárat, láttam hogy nem volt kapcsolódva a hálózatra, mit ki is írt, majd mikor feloldottam csatlakozott újra. Kérdem én, hogy vajon el tudnak ilyenkor érni, vagy nem?!

(#1622) Sátán44 válasza Balinov (#1620) üzenetére


Sátán44
addikt

Az enyém 1.77-es változat, azóta volt már frissítés nem? Hogy lehet 1.79-re frissíteni? Bár mindegy, ha most megkapom az új szoftot.

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1623) Balinov válasza Sátán44 (#1622) üzenetére


Balinov
félisten

1.78.401.2 az, ami az enyemen van.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1624) kordasb válasza Sátán44 (#1622) üzenetére


kordasb
tag

az enyem is 2 korben ment egy 28 es 158 megas pack ha jol emlekszem.

mas: van akinek van asztali dokkoloja ?
azert keredem mert amiket latok neten egyiken sem fordul el a kep, ugy tartanam logikusnak hogy vizszintesbe allitaja a kepet ha dokkolva van.
pl.: ha hivnak ne kelljen a fejem forgatni hogy kideruljon ki az. thx

(#1625) kilozsul válasza kordasb (#1624) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Nem igazán ajánlok dokkolót. Nekem a legendemnek szétfeszegette az usb csatiját, később alig maradt meg benne a kábel. Lehet jobban jársz, ha egy sima tartóba teszed de kábelen... Nagyon hiányzik az S-ről az X dokk érintkezős megoldása...

(#1626) istnag válasza Al Capone (#1621) üzenetére


istnag
addikt

Valaki azt írta,hogy,ha csak WCDMA -ra állította a telót,akkor nem jelentkezett a gond... :F

(#1627) istnag válasza Al Capone (#1621) üzenetére


istnag
addikt

Érdemes elolvasni ezt a topikot is:
[link]

(#1628) Al Capone válasza istnag (#1626) üzenetére


Al Capone
tag

Na ezt kipróbálom, kíváncsi vagyok nagyon rá! Köszi a tippet! :)

#1627: lefordítod? :DDD Egyébként köszi ezt is, majd átfutom, vmennyit megértek azért belőle. :DD

(#1629) istnag válasza Al Capone (#1628) üzenetére


istnag
addikt

Tessék:
[link]
Elég szőrnyű,de a lényeget ki lehet szűrni belőle

:DDD

(#1630) ZeDboy válasza zso79 (#1618) üzenetére


ZeDboy
csendes tag

Zso79 neked, hogy sikerült lefrissítened a a telefonod?: Nekem sehogy nem akarja feltenni a 2.31.401.5-ös szoftvert :( Esetleg lehet valahogy gépen keresztül is frissíteni? Nem tudom miért de van egy fájl amire azt mondja, hogy sérült ez a firmware.zip és lehet amiatt nem tudom feltenni. Esetleg tudnál valami megoldást javasolni a factory reset-en kívül?

[ Szerkesztve ]

(#1631) zso79 válasza ZeDboy (#1630) üzenetére


zso79
őstag

Nem csináltam semmi extrát. Jelzett hogy van frissítés, mondtam neki ok és minden ment magától.

(#1632) Al Capone válasza istnag (#1629) üzenetére


Al Capone
tag

Köszi! Ez eszembe se jutott volna.. xD :DDD

(#1633) brombadeg válasza istnag (#1627) üzenetére


brombadeg
tag

Hát, már majdnem eldöntöttem, hogy vegyek egyet én is, de ez a hiba eléggé elriasztott a One S-től. lehet maradok az almánál mégis, azzal még nem volt bajom..

(#1634) Barnee88 válasza brombadeg (#1633) üzenetére


Barnee88
tag

nagyon nem egy kategória a két telefon, és iphonenál is nagyon sok hibás darab van csak az ismerősi körömben.
ennyi erővel ne vegyél autót se mert azok is meghibásodnak...

(#1635) manokaki


manokaki
őstag

Csodálatos ez a telefon !!! :R

Attila

(#1636) Al Capone válasza manokaki (#1635) üzenetére


Al Capone
tag

Na még egy probléma.. Frissítés óta az átkozott facebook állandóan el akar indulni. Konkrétan ezt írja ki a képernyőre, és én mindig leállítom, de semmi hatása: "A Facebook nem válaszol. Be szeretné zárni? Várjon - Jelentés - OK."
Már le is tiltottam, de semmi hatása, akkor is újra feljön ez a hülye képernyő, törölni meg nem tudom. Ja és persze nincs benne az állandó szinkronizációs listában, szóval nem értem miért jön fel állandóan. Ráadásul a programon belül is letiltottam mindenféle szinkronizálást és jelentést is! :W

[ Szerkesztve ]

(#1637) manokaki válasza Al Capone (#1636) üzenetére


manokaki
őstag

Öszintèn nekem ezt csinálta samsungon is kb. 2 napja mikor még azt nyomtam....

Rossz a facebook , sajna..

Attila

(#1638) Al Capone válasza manokaki (#1637) üzenetére


Al Capone
tag

Értem. Akkor ne megint a telefonban keressen a hibát.. :D Köszi a választ!

(#1639) kilozsul válasza Al Capone (#1636) üzenetére


kilozsul
aktív tag

A kliens a szar nem a teló :) Használj Friendcastert, a hivatalos appból nekem is most lett elegem :D

(#1640) istnag válasza Al Capone (#1638) üzenetére


istnag
addikt

Ez nem a teló hibája..., igaza van az előttem szólónak a legutóbbi frissítés óta, állandóan összemomlik a facebook...
[link]

(#1641) ZeDboy


ZeDboy
csendes tag

Ha jól érzem akkor ti se tudtok megoldást a frissítési problémámra :W Nagyon úgy tűnik számomra, hogy elkerülhetetlen lesz a factory reset. viszont az lenne a kérdésem, hogy ha factory resetet csinálok vissza teszi nekem az 1.50 valahányas szoftvert és után a megint szedhetem le a 1.78-ast és utána megint a 2.31.410.5-öt?

Amúgy annyira már rájöttem, hogy a hibá a biztos nem a készülékben van, mivel egy firmware.zip nevű fájlt mindig sérültnek mond, amikor meg kicsomagoltam astro-val az egész zip-elt frissítés akkor beleláttam a firmware mappába. Hát csak azt tudom tenni, hogy vagy várok amíg normálisan felteszik ezt a frissítést vagy megvárom a következőt :(

Még annyi kérdésem lenne, akinek sikerült feltenni a frissítést annak milyen programok futnak gondolok itt olyanokra, mint pl: Go Launcher, Go weather, 3g watchdog.... Milyen program zavarhat be a frissítésbe?

[ Szerkesztve ]

(#1642) zso79 válasza ZeDboy (#1641) üzenetére


zso79
őstag

A factory reset nem csinál semmit a fw-rel, ami fentvan az marad. Az csak a user data-t törli, meg mindent az "SD" -ről...

(#1643) ZeDboy válasza zso79 (#1642) üzenetére


ZeDboy
csendes tag

És szerinted az használna valamit? Feltudnám tenni a frissítést? Vagy esetleg neked nincs meg a frissítés? Mert ha meg lenne, akkor ha ugyan az a CId számunk lehet hogy a tiéddel felmenne. Neked mi a véleményed erről?

(#1644) zso79 válasza ZeDboy (#1643) üzenetére


zso79
őstag

Erről sajnos nem tudok nyilatkozni. Az előző is felment gond nélkül, igaz azóta egyszer már más miatt csináltam resetet. Esetleg nézz körül az XDA-n, hátha ott tudnak valami okosat mondani. A frissítés nekem már nincs meg sajna, töröltem amint felment.

(#1645) Al Capone válasza ZeDboy (#1643) üzenetére


Al Capone
tag

Ha megmondod hol találom meg a telón a már letöltött frissítéseket én szívesen elküldöm Neked, mert elvileg még nem töröltem. Bár nekem HTC_102 a CID..

(#1646) Balinov válasza Al Capone (#1645) üzenetére


Balinov
félisten

csak egy kerdes, gyakorlatilag most bricked a telefon, nem is tudod hasznalni? :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1647) istnag válasza Al Capone (#1645) üzenetére


istnag
addikt

Az lesz a baj,hogy a letöltött frissítési csomag sérült,rossz és mindig azt próbálja feltenni,hiába kelti az illúziót,hogy letölti újra. Valószínű nem.
Töröld ki,ezután ténylegesen le kell töltenie újra és szerintem jó lesz. Hogy hol van azt nem tudom,de majd megsúgják a többiek. :K

(#1648) Al Capone


Al Capone
tag

Öhm, lehet félreérthető voltam, nekem tökéletesen végigment a frissítés. Csak a kollégának akartam segíteni, hogy ha netán át tudom neki küldeni a letöltött jó fájlt, akkor neki is sikerül frissíteni. Engem csupán a home screen button probléma tett a sírba, de miután írtad Istnag, hogy állítsam át WCDMA-ra, azóta nem jelentkezett. Remélem így is marad.

Balinov: bocsi, nem értem, hogy mire vonatkozik a kérdés, fejtsd ki bővebben ezt a bricked-et. :D Egyébként a telót használom, nincs vele különösebb gondom, csak amit az előbb fentebb írtam, meg most ez a facebook kliens, de már telepítettem a fentebb javasolt app-ot.

(#1649) zso79 válasza istnag (#1647) üzenetére


zso79
őstag

Van egy Downloads "app", ott látod a letöltött frissítéseket.

ZeDboy: CID getter app, play store-ból le tudod tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#1650) ZeDboy


ZeDboy
csendes tag

Már kitöröltem elveileg mindenhonnan és újra meg újra leszedtem. És mindig ugyan az a hiba. Elvileg a letöltsék között meg kell lennie, ha megőrizted akkor ott van benne. Nagyon megköszönném ha eltudnád küldeni. zedboy87@gmail.com. Még egy kérdés a CID számomat hogy is tudom beazonosítani? Amúgy használható a telefon mert mindig visszaáll az eredeti állapotába.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.