Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) brombadeg válasza Sátán44 (#1845) üzenetére


brombadeg
tag

Ok, akkor már csak az a kérdésem, mint előbb is volt, hogy "gyári garis"-e? akármit is jelent ez már..

(#1852) rígel válasza klacaca (#1850) üzenetére


rígel
őstag

Vagy biztos forrás még az Expansys. Mivel a HTC hivatalos forgalmazója, csak bizos forrásból származó készülékeket árulnak.

[ Szerkesztve ]

(#1853) istnag válasza rígel (#1852) üzenetére


istnag
addikt

de ott meg S3-as :F

(#1854) rígel válasza istnag (#1853) üzenetére


rígel
őstag

Pedig Nem Mo-ról szállítanak... :F

(#1855) Al Capone válasza istnag (#1844) üzenetére


Al Capone
tag

Igen, a legújabbat használom. Nekem már kijött egy ideje a frissítés :P :DD

(#1856) Al Capone válasza istnag (#1844) üzenetére


Al Capone
tag

Igen, a legújabbat használom. Nekem már kijött egy ideje a frissítés :P :DD

(#1857) Sátán44 válasza brombadeg (#1851) üzenetére


Sátán44
addikt

Nem gyári garis, csak bolti.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1858) desigo válasza Sátán44 (#1857) üzenetére


desigo
senior tag

Ezeknél a bolti gariknál mi van ha hardwares gond van?
Nekiállnak ők szétszerelni vagy elküldik valahova?
Állják az alkatrészek árát is szó nélkül?

Az enyémben (2 év gyári garanciás) cseréltek alaplapot,aksit,antenna fedőt.
Nem bíznék egy boltban se,hogy benyelik ezt saját kontóra.

(#1859) Sátán44 válasza desigo (#1858) üzenetére


Sátán44
addikt

Nem tudom mi lesz akkor. Egyelőre nem fenyeget ilyen veszély.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1860) hétalvó válasza Al Capone (#1843) üzenetére


hétalvó
addikt

pesten, nekem se volt bajom vele csak lementem a balcsira, ahol nuku térerő és majdhogynem használhatatlanná vált a telefonom, azaz inkább képtelen voltam netezni vele.
lehet root lesz a vége és megy a kukába a home gomb. :W

lehet, hogy nézek egy új telefont helyette... :(((

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#1861) robertinyo70


robertinyo70
tag

Feltettem a ViperOneS romját.
Hát azóta nem tudom megnyitni a tárhelyet.:(

(#1862) istnag válasza hétalvó (#1860) üzenetére


istnag
addikt

Mondjuk nem értem,mindenki itt mondja a magáét,de megkérdeztétek a HTC-t,hogy mit gondol erről,akár facebookon,akár telefonon?
Szervíz,bár az most nem egyszerű... :F

(#1863) brombadeg válasza desigo (#1858) üzenetére


brombadeg
tag

Te hova vitted ennyit szervízbe?

(#1864) rígel válasza desigo (#1858) üzenetére


rígel
őstag

Jó kérdés!
Vagy mi van például ha eltűnik a bolt? Vagy ha egy új cég lesz a tulajdonos aki nem jogutódja az előzőnek?

(#1865) ferrari1 válasza robertinyo70 (#1861) üzenetére


ferrari1
őstag

Miután feltetted a romot a boot.img-t is felraktad? Adj neki wipe-okat és egy teljes visszaállítást. Nekem a megjelenése óta fentvan, már a frissítést is feltettem de 0 hibával működik.

(#1866) Al Capone válasza ferrari1 (#1865) üzenetére


Al Capone
tag

Van erre vhol magyar nyelvű leírás, hogy pontosan hogyan kell megcsinálni? Nem igazán merek belevágni úgy, hogy nem írják le magyarul mit kell csinálnom. :B

Anno N97-en is volt leírás egy portálon, tök jó volt, minden le volt írva lépésről lépésre és ment is elsőre. Kb. ilyen segítségre gondolnék ez esetben is, hogy magabiztosan megcsinálhassam.

(#1867) ferrari1 válasza Al Capone (#1866) üzenetére


ferrari1
őstag

Magyar sajnos még nincs vagy nem tudok róla. XDA a forrás, ott minden fent van. Bootloader nyitás, root, recowery stb...

Pontosan itt :) Videókkal illusztrálva.

[ Szerkesztve ]

(#1868) Balinov válasza ferrari1 (#1867) üzenetére


Balinov
félisten

koszi, ment is bookmarkba :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1869) Al Capone válasza ferrari1 (#1867) üzenetére


Al Capone
tag

Értem. Köszi a pontos linket! :) Jó kis leírásnak tűnik, meg jó hogy van videó. Hát, ha lesz időm átnézem, hogy miket kéne csinálni és majd meglátom. Kösz az infót!

(#1870) ferrari1 válasza Balinov (#1868) üzenetére


ferrari1
őstag

Használjátok egészséggel! Ha tudok szívesen segítek.

(#1871) Balinov válasza ferrari1 (#1870) üzenetére


Balinov
félisten

csak egy kerdes, elobb felbeszakitottak, nem tudtam leirni. szted ha kijon az FW, neadjisten ra nemsokara a JB, azt is lehet majd a fent emlitett modszerrel rootolni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1872) ferrari1 válasza Balinov (#1871) üzenetére


ferrari1
őstag

Milyen / melyik FW re gondolsz?

A JB-t ki tudja miként lehet majd rootolni, ki tudja milyen védelmet raknak bele? Viszont előbb vagy utóbb megtalálják rá a szakik a megoldást biztosan.

Egy szerintem biztos, bár lehet tévedek ( nem szeretnék ), főzött formájában minden bizonnyal ugyanazzal a módszerrel fel lehet tenni mint a mostani főzötteket. A hivatalos RUU-t meg még egyszerűbb lesz, csak jönne már !

(#1873) robertinyo70


robertinyo70
tag

Letöltöttem a Boot.img_Flash_Script_Viper.zip filet.
Ezt akkor ,hogyan és mikor kell feltenni?

(#1874) ferrari1 válasza robertinyo70 (#1873) üzenetére


ferrari1
őstag

Még a rom felrakása előtti első bekapcsolás előtt kellett volna. Már mindegy, inkább rakd fel a boot.img-t fastboot-tal. Ha nem megy, segítek.

[ Szerkesztve ]

(#1875) ferrari1 válasza robertinyo70 (#1873) üzenetére


ferrari1
őstag

Van a gépeden ADB? Ha igen... Telefont recoverybe rakod. A 2 wipe-ot lefuttatod, kábellel csatlakoztatod a telcsit majd a gépen: futtatás--> cmd, majd: adb reboot bootloader. Ezután a készülék fastbootba kapcsol. Ezután a boot flash script mappában lévő flash-boot-windows.bat futtatása. Ha minden rendben van utána: fastboot reboot-bootloader. Végzett, lehúzod a telefont és újraindítod. Remélem érthető volt.

(#1876) robertinyo70


robertinyo70
tag

Du. fél négyre érek haza akkor megnézem és kipróbálom.

(#1877) ferrari1 válasza robertinyo70 (#1876) üzenetére


ferrari1
őstag

Itt a hivatalos telepítési leírás:

(#1878) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Az enyémre még se híre, se hamva a frissítésnek... :U

(#1879) zso79 válasza kilozsul (#1878) üzenetére


zso79
őstag

Beszélj a német Vodafone-nal :DD

(#1880) istnag válasza kilozsul (#1878) üzenetére


istnag
addikt

Most lehet hülyének fogtok nézni,de szerintem a 2.21-et és a 2.31-et amire, eddig nem adták ki,már nem is adják.Nekünk ez kimarad. SZVSZ Jönni fog egy új fw,ami ténylegesen javítja a Home Screen Buttom bugot -ahol jelen van-és, majd azt kapjuk csak meg. :B

(#1881) Sátán44 válasza ferrari1 (#1877) üzenetére


Sátán44
addikt

Hasznos lesz nekem is :)

Egy magyar nyelvű leírás: HTC One S unlock, root stb.

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1882) ferrari1 válasza Sátán44 (#1881) üzenetére


ferrari1
őstag

Ezt nem találtam :B Több szem többet lát :) Innét kezdve szerintem egyszerű minden.

(#1883) Sherkulás válasza Al Capone (#1866) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

A rootolás folyamatát lefordítottam anno: [link]S4 root (de ez csak S4-nél ok aszem, S3-nál nem próbáltam)

szerkesztve:
Ah látom read módban üzemelek elöttem postolták épp a linket :)

[ Szerkesztve ]

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#1884) robertinyo70


robertinyo70
tag

Igen, köszönöm szépen.
De sajna nem tudok angolul és a fordító segítségével csak így sikerült a rom telepítése.:(

(#1885) hétalvó válasza istnag (#1880) üzenetére


hétalvó
addikt

s3-asokkal nincs baj, de legyen igatad és jön a frissítés, én még megvárom a JB-t és utána döntök.
szerinted az XDA-asok nem írogatnak a htc-nek ?! sokan cseréltetik a telefonjaikat.
de pl simán el tudnám képzelni hogy ezért cseréltek soc-ot :U

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#1886) kilozsul válasza zso79 (#1879) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Sejtem, hogy az utolsók között jön... Azt lehet tudni, hogy mikor jelent meg az első s4-es frissítés? Vajon mikortól értették azt a 45 napot? :D

(#1887) istnag válasza hétalvó (#1885) üzenetére


istnag
addikt

Ha nekem ezt csinálná én elküldeném szervízbe,mert akárhogy is nézem,ez "Használatot befolyásoló hiba" :K

Az enyém, S4-es, szürke, gyárilag független és még s(n)em csinálja (lekopogva).

(#1886) kilozsul : aug.23. a "mi" régiónkban"

[ Szerkesztve ]

(#1888) Al Capone válasza Sátán44 (#1881) üzenetére


Al Capone
tag

Fú, nagyon köszi! Ez sokat segít! :)

1883: Neked is nagyon köszi!! :R

(#1889) hétalvó válasza istnag (#1887) üzenetére


hétalvó
addikt

neteztél már vidéken? volt hogy edge-t használtál?
milyen szolgáltatód van és milyen a sim-ed (micro vagy vágott)

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#1890) Balinov válasza hétalvó (#1889) üzenetére


Balinov
félisten

apropo SIM,

mennyire szamit,hogy vagott vagy origi microSIM van a keszulekben?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1891) istnag válasza hétalvó (#1889) üzenetére


istnag
addikt

"egyfolytában" vidéken (Devecser) netezek,ahol dolgozom,csak akkor van 3G,ha kimegyek és nem felhős az ég. Idebent csak Edge van vagy GPRS :((( bentahol lakom már van rendes 3G lefedettség.. :K
A SIM em 4000 Ft volt a T-mobile nál,először szétvágtam a régi simemet,de nemigazán volt térerőm utána.. :D

(#1892) hétalvó válasza istnag (#1891) üzenetére


hétalvó
addikt

t-s vagyok én is, de vágott simem van, asszem cseréltetem is gyorsan.
ha segít majd jelzem, azaz ha nem csinálja vidéken, de az nem most lesz, hogy megyek balcsira megint :o

belevágtál ? :D

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#1893) istnag válasza hétalvó (#1892) üzenetére


istnag
addikt

Nem...csak egy "kicsit" és így nem akart érintkezni,pedig volt valami mintalapom is.
Mindegy,bementem a t-hez kértem újat,azügyintétző hölgy kérte a régi simet,hogy majd "átmenti" nekem az adatokat.
Odaadtam,de nem mentett át semmit,csak nevetett egyet.. :DDD

(#1894) Sherkulás válasza istnag (#1893) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

elég gyükér T alkalmazott lehetett...

[ Szerkesztve ]

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#1895) istnag válasza Sherkulás (#1894) üzenetére


istnag
addikt

nem láttad a kártyámat... :DDD

(#1896) ZeDboy


ZeDboy
csendes tag

Kedves Fórumtársak. Egy vagy két hete írtam nektek, hogy wifi-n keresztül nem akarta az istenért se lefrissíteni a telefonom magát. Majd fel kerestem Győrben a telemax által hivatalosan megjelölt gyűjtőpontot, ahol elvileg garanciális ügyintézés esetén leadhatnám a telefonom. Lényeg ami lényeg, hogy a boltban felvilágosítottak, hogy ők sajnos hiába küldik el a telemax-nak a készüléket, mivel a telemax csak attól a bolttól fogadja a küldeményeket, amelynél vásárolta a user a telefont. ( kérdem én akkor mi a bánatos fitty fenéért nevezik partnernek és gyűjtőpontnak. Továbbá a telemax-nál szinte lehetetlen a telefonos ügyintézés mivel egy gépi üzenetrögzítő elkalauzol mindenfelé csak éppen a problémádra nem kapsz tőle választ :)

De szerencsémre azért a győri bolt megoldotta 3000 HUF-ért a frissítést. Ráadásul adatvesztés nélkül :) Viszonylag elég gyorsak is voltak kb 1 nap volt az egész!

Remélem a következő frissítés felfog menni wifi-n keresztül is. Amit szeretnék kérdezni tőletek, hogy a recent apps button-t mire kell állítani, hogy csak akkor jelenjen meg amikor ténylegesen használni akarom? És mivel lehet előcsalogatni?

(#1897) Al Capone válasza istnag (#1891) üzenetére


Al Capone
tag

4000-ért adtak egy új microSIM-et?? Telenornál bementem, oszt' kaptam egy újat ingyér :D

(#1898) istnag válasza Al Capone (#1897) üzenetére


istnag
addikt

Ha a T-nél veszed a telefont,itt is ingyenes,amúgy meg 4064Ft :W

(#1899) kilozsul válasza Al Capone (#1897) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Telenor is csak a 2 évnél régebbi, régi típusú vagy meghibásodott kártyákat cseréli ingyen! :K

(#1900) Xaels válasza kilozsul (#1899) üzenetére


Xaels
félisten

Meg ha náluk veszed a készüléket amihez kell. Én úgy jártam a Lumia800-al, hogy csak itthon derült ki, hogy mSIM kell bele és visszamentem egy másik Telenor boltba, megnézték gépben hogy tényleg vettem mSIM-es telefon és ingyen cserélték.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.