Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) istnag válasza Sátán44 (#1799) üzenetére


istnag
addikt

Nekem sincs még sehol,de én felrakom majd RUU -val. Egyébként írjatok a HTC Magyarország facebook oldalára,(ha fent vagytok)csak,hogy ne érezzék magukat,olyan jól... :K

[ Szerkesztve ]

(#1802) rígel válasza Sátán44 (#1798) üzenetére


rígel
őstag

Nem tudom, valahogy biztos rendezik, ha jónak látják. Egy biztos. ha nincs gyári garancia, a hivatalos szerviz elhajt. Hogy van-e valamilyen kapcsolatuk a szervizzel, vagy házon belül oldják meg a "garanciális" javítást, nem tudom.
Egy biztos. Ilyen értékű készülékek esetén borzasztó nagy hazárd játék némi kedvezményért feláldozni a gyári garanciát.
Egy 30-40 ezres készüléknél ez nem téma, de egy 120-150 ezres One S vagy x-nél nagyot lehet ám szívni.

(#1803) Barnee88 válasza Sátán44 (#1799) üzenetére


Barnee88
tag

amit tőlük vettem francia importos volt, első nap jött rá a frissítés :DD

(#1804) Barnee88 válasza rígel (#1802) üzenetére


Barnee88
tag

ezzel nem értek egyet.

nekem épp most hibásodott meg a one x-em. 2 év gyári gari van hozzá, 170ért vettem a speedshopban.

mivel a telemax-nál kell leadni most a htc-ket garanciális javításra, és nekik nincs pesten átvevőhelyük, le kéne vinnem vidékre a telefont, hogy utána ők továbbküldjék (ugyanis nem ők javítják).

arról nem is beszélve, hogy cserekészüléket nem adnak, és akár két hétig is eltarthat egy fél órás javítás.

hozzáteszem, hogy nincs másik telefonom, mert vagy oda szoktam adni egy családtagnak a régit, vagy beszámíttatom, telefon nélkül pedig nem tudok dolgozni.

innentől kezdve hajamra kenhetem a gyári garit, jobban tettem volna ha megspórolom azt a 20 ezret, mert így most el kell vinnem valahova ahol meg tudják ott helyben javítani, és ez nekem megéri bőven a javítás költségét, mivel így legalább nem kell gyári állapotba állítanom a telefont, ezzel is megspórolom azt a pár órát amit a telefon újra belakásával töltenék.

biztos van akinek alacsonyabb az órabére és jobban ráér, de nekem az hogy ne kelljen akár két hétig is mobil nélkül dolgoznom nagyon sokat megér.

remélem érted hova akarok kilyukadni, az egészet csak azért írtam le, hogy lásd, nem minden helyzetben éri meg a gyári garancia felára, sokszor egyszerűbb csak simán kifizetni a javítás költségét.

(#1805) LonGleY válasza spawn21 (#1791) üzenetére


LonGleY
veterán

Az XXL GSM-ről elmondanám, hogy az az ár, amit ott láttok, mindenféle kiegészítő nélkül értendő. Ja, és a nagyobb csíkszélességű procival szerelt verziók vannak, csak a kezdetekben volt rendelhető a jobbikkal. Mikor még a One S iránt érdeklődtem náluk, azt mondták, nem is lesz már S4-es. + 8 ezer forint, ha töltőt és headset-et akarsz, plusz még jópár ezer, ha rendes garit szeretnél (már ha van rá lehetőség az One S esetében, nem tudom). Én inkább úgy döntöttem, hogy hivatalos forrásból beszerzek egy One V-t és nagyon nem bántam meg. 1 (vagy 2?) év + betörés-beázás gari (ez utóbbi + 1 ezresért / hó). Bővíthető memória, nem lassú, nagyon jó a fényképezője (ez is tud 720-as kétszeresen lassított videót), és baromi jól megfogható a fullfém váz.. Nyomkodjon egy sérülékeny, vékony műanyagot 130x ezerért a fene.. lapátkézhez tökéletesen elegendő a 3,7, a képpont sűrűsége és szoftverezettsége pedig ugyanaz mind a One S-é.

[ Szerkesztve ]

(#1806) Xaels válasza Barnee88 (#1804) üzenetére


Xaels
félisten

Viheted a Speedshopba is. Szervízbe szállítatni ők is tudják miért kéne a budaörsi Telemax vevőszolgálatra vinned. Amúgy [link], gondolom ezeken a helyeken is le lehet adni, hogy bevigyék.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1807) rígel válasza Barnee88 (#1804) üzenetére


rígel
őstag

Erre szokták mondani. Telefont a szolgáltatótól. Sosem értettem hogy miért vesznek telefont emberek (jóval drágábban) gsm boltokban.
Nekem is volt garis problémám. Minden városbanan van a szolgáltatómnak legalább egy üzlete, nagyobb városokban több is.
Leadtam, 2 hét alatt nem lett kész, kaptam újat. Ennyi!

(#1808) istnag válasza LonGleY (#1805) üzenetére


istnag
addikt

"Nyomkodjon egy sérülékeny, vékony műanyagot 130x ezerért a fene.. "

A One S sem műanyag:
Ezüst: anodizált alumínium / unibody
Fekete:mikroív oxidált / unibody
én elhiszem,hogy jó telefon a One V,de nem igazán egy kategória a ké telefon,d mindenképp örülök,hogy Te elégedett vagy.. :K

"lapátkézhez tökéletesen elegendő a 3,7, a képpont sűrűsége és szoftverezettsége pedig ugyanaz mind a One S-é."

kézilabdáztam,nincs kis kezem a 4.3 bőven jó,de a 4.7 sem okozna akdályt,ellenben a 3.7 -t már én kicsinek látom,érzem..
A Sense pedig igaz,hogy 4.0 mindenhol,de a One V-ben eléggé megnyirbálták. :B

(#1807) rígel : mert csak GSM boltban tudtam S4-es procival szerelt változatot venni és ráadásul full ugyanannyiba került,mint kártyásan a t-mobilnál.Ja és van hűségem is,így nem tudnék másik telefont sem venni ott,hát ezért...

[ Szerkesztve ]

(#1809) rígel válasza istnag (#1808) üzenetére


rígel
őstag

4.1
Mármint a Sense :)
A kolléga szerintem a ONE X-re gondolt "sérülékeny, vékony műanyag" alatt. Hogy melyik a sérülékenyebb, a one v fémháza, vagy a one x polikarbonát háza az is megérne egy vitát, bár szerintem egyértelmű.

mert csak GSM boltban tudtam S4-es procival szerelt változatot venni és ráadásul full ugyanannyiba került,mint kártyásan a t-mobilnál.Ja és van hűségem is,így nem tudnék másik telefont sem venni ott,hát ezért...

Ez egy érthető indok.

[ Szerkesztve ]

(#1810) istnag


istnag
addikt

A HTC válaszolt a frissítéssel kapcsolatban (CID -em: HTC_oo1):

Most erre mit mondjak... :W

(#1811) Balinov válasza istnag (#1810) üzenetére


Balinov
félisten

neszesemmifogdmegjol..ezt magunktol is tudtuk :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1812) LonGleY válasza rígel (#1809) üzenetére


LonGleY
veterán

Valójában a One S-re gondoltam, de csak most látom, hogy igaz, amit isnag írt, és egybefém azért az is. Mindenesetre valóban örülök a One V beszerzésemnek, főleg a megfoghatóság miatt (mindent tudok kezelni egy kézzel).

(#1813) istnag válasza LonGleY (#1812) üzenetére


istnag
addikt

"Mindenesetre valóban örülök a One V beszerzésemnek,"

Korrekt,szép telefon. SZerintem is. :K

(#1814) rígel válasza LonGleY (#1812) üzenetére


rígel
őstag

Masszív,tetszetős,elegáns telefon a one v, de számomra picit feminim. Biztos a mérete miatt. Nekem ez már használhatatlanul kicsi, de sokaknak pont ekkora kell. Szóval jó kis gép a maga kategóriájában.

(#1815) istnag válasza Balinov (#1811) üzenetére


istnag
addikt


Nem hagytam Őket békén...:) akkor akár 45nap is lehet mire végigérnek a frissítéseken.

[ Szerkesztve ]

(#1816) Balinov válasza istnag (#1815) üzenetére


Balinov
félisten

45, naffasza. remelem ez az osszes CID-re ertendo, nem kulonfele CID-enkent

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1817) Casti98


Casti98
tag

Es nekem sincs...angol phone s4...varat magara.

"Je ne regrette rien..."

(#1818) kordasb válasza Balinov (#1816) üzenetére


kordasb
tag

Hát én függetlenül vettem
Külföldön magatol nem szólt hogy van frissités de menüből egyből ment.

Más nézegettem a tokokat az ebay-én de nem tudok dönteni. Valaki ajánlana egy vékony rolót ?

(#1819) ferrari1 válasza kordasb (#1818) üzenetére


ferrari1
őstag

Én ilyet vettem. Gyári, ezért rendkívül passzentos és baromi jól néz ki.

(#1820) LonGleY válasza rígel (#1814) üzenetére


LonGleY
veterán

Picit sem nőies, így is másfélszer akkora érzésre, mint az E52. Nem azért, de a tepsi (4+) még a nyiszlettebb ürgék kezében is hülyén néz ki, nemhogy a csajokéban. Én nem járok plázákban meg ~22 év alatti emberszabásúakat közt, így nem az a torz látkép táplál, amint táblákat szorongatnak az emberek a fejükhöz.

[ Szerkesztve ]

(#1821) zso79 válasza LonGleY (#1820) üzenetére


zso79
őstag

Köszönjük eme hasznos hozzászólást ;)

(#1822) siofok


siofok
őstag

Sziasztok!ehhez csatlakoztatható billentyűzet,illetve külsős adathordozó,mint az xperia s-hez?

OnePlus nord 2t

(#1823) istnag válasza siofok (#1822) üzenetére


istnag
addikt

Én még nem próbáltam,de,ha abból indulok ki,hogy az MHL adapternek is kell külön áramforrás,azt gondolom nem megoldható. Ill. csak másik kernellel,azt viszont nem tudom csináltak vagy sem,esetleg az XDA-n.

(#1824) siofok válasza istnag (#1823) üzenetére


siofok
őstag

Értem.na akkor már elis döntöttem,hogy inkább xperia s

OnePlus nord 2t

(#1825) brombadeg


brombadeg
tag

Jól emlékszem, hogy van itt valakinek kék színben? látta már valaki ilyenben?

(#1826) Balinov válasza brombadeg (#1825) üzenetére


Balinov
félisten

inkabb szurkes az a kek

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1827) istnag válasza siofok (#1824) üzenetére


istnag
addikt

Sok szerencsét hozzá...

(#1828) Sátán44


Sátán44
addikt

Megérkezett a 2. One S (German T-mobile) szintén a Partnero-tól. 1.54 szofttal, amit most frissítettem 1.77-re.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1829) Csabulator


Csabulator
tag

Nagyon morcos vagyok, hogy így megszivattak (csomó mindenkit) ezzel az S3 vs S4 dologgal. Ilyen német T-set meg nem szívesen vennék, pláne nem S3-as készüléket, ami azért látványosan gyengébb, ráadásul ugyanazon az áron van. Bosszantó, nagyon bosszantó... Pedig korrekt kis készülék.

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#1830) TeeBeee válasza TeeBeee (#1773) üzenetére


TeeBeee
tag

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, válaszokat.

(#1831) hétalvó


hétalvó
addikt

kezd nagyon bosszantani ez a home button gond. tud valaki rá megoldást?
xda-n a gomb teljes kiirtásával oldják meg amihez root kell.
vagy várjak még egy frissítést?

ha nem 3g-m hanem edge-em van akkor ha netezek dobálja fel szépen, ha városban térerő gondom van szintén. de hogy mi az isten köze van egy gomb lenyomásának a térerőhöz számomra rejtély.

sokan mondják, hogy frissítés után egy darabig eltűnik, majd visszatér a gond, akkor most hetente rakjam újra?!

másik kérdés: van olyan aki nem használ kijelző védő fóliát és csinálja a telefon? nem lehet, hogy a fólia zavarja be? ugyanez a kérdésem lenne tokra. tok nélkül is beakad a home gomb?

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#1832) manokaki válasza hétalvó (#1831) üzenetére


manokaki
őstag

Bocsi , de leirnád ezt a problémát kicsit részletesebben !
Mi baj van a Home ( a középsőre gondolsz ) gombbal ??

Attila

(#1833) hétalvó válasza manokaki (#1832) üzenetére


hétalvó
addikt

már jó párszor be volt linkelve

egy másik itt látszik ha bekapcsolja a netet akkor jön elő

xda

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#1834) manokaki válasza hétalvó (#1833) üzenetére


manokaki
őstag

na nekem ilyet nem csinál , mondjuk nincs rajta folia !

Attila

(#1835) klacaca válasza Csabulator (#1829) üzenetére


klacaca
tag

Sziasztok!
Miután végigolvastam a fórumot, az S4 miatt a NEXTEL-nél rendeltem tegnap egy szürke, gyári garis példányt. Azért lett ez, mert telefonon is megerősítették, hogy csak a fekete T logós. Kedvesek, gyorsak voltak, ma meg is jött, de ez is T-s. Dilemmázok, visszaküldjem-e.
Nem sokat tudtam eddig próbálgatni, mert töltőre kellett raknom - elsőre piszok gyors és szép jószág, de ott-ott felbukkan egy-két német link.
Esetleg tudjátok, hogy hogyan néz ki a hivatalos garanciapapír?

(#1836) istnag válasza hétalvó (#1833) üzenetére


istnag
addikt

A 2.31 -et próbáltad? Az sem oldja meg? Mintha valaki írta volna itt a fórumon,hogy visszavettek pl a kijelző érzékenységéből,sokkal jobb lett így,ebből gondolom,hogy a gombon is javítottak.... :U
Egyébként én,ahogy olvastam nagyjából ez okozza a gondot:
[link]
Ha csak 3G-re állítod,akkor nagyon ritkán fog,csak előjönni...

[ Szerkesztve ]

(#1837) Sátán44 válasza klacaca (#1835) üzenetére


Sátán44
addikt

Erős a gyanúm, hogy akkor az is szürkeimportos. A gyári készüléken miért lenne T-s szoftver. :(

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1838) manokaki válasza klacaca (#1835) üzenetére


manokaki
őstag

a hivatalos HTC garipapir ( füzetecske , kb 8 nyelven magyar is ) mondjuk 6x6 cm-es kis füzet , aminek az első oldalán ha kinyitod , le van bélyegezve az eladó által és az IMEI szám és dátum beleirva .
A többi oldalon a szerviz leendő bejegyzései !

Attila

(#1839) rígel válasza klacaca (#1835) üzenetére


rígel
őstag

Ezek után dilemmázol? Kaptál egy ki tudja milyen úton az országba jutott brandelt készüléket. Hazudtak ebben. Hogy ennek hogy van gyári garanciája,az minimum kérdéses. Valszeg hazudtak ebben is.

(#1840) istnag válasza rígel (#1839) üzenetére


istnag
addikt

Ha a német t-mobile függetlenítette hivatalosan,akkor simán lehet gyári garanciája...

(#1841) Balinov válasza istnag (#1840) üzenetére


Balinov
félisten

nade ha S4-es es az S4 majdnemhogy hianycikk, akkor mi a logika a T, altalad felvazolt "akciojaban"?

nem kotekedes, csak kivancsi vagyok.

amugy nekem gyarilag fuggetlen, s4-es, szolgaltatotol vasarolt, de a kartyas fizeteses blokkon kivul semmi papir nincs hozza, csak az a fuzetecske

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1842) brombadeg válasza Sátán44 (#1828) üzenetére


brombadeg
tag

Ez akkor a kék verzió? a partnero-nál gyári garival adják? Csak azért, mert most volt egy haverom ott a Galaxy Tab-ot venni, és arra csak bolti garit adtak. Azt mondta számlával kapott volna gyárit. most akkor ez hogy is van?

Ennél a German T-s veziónál az elején T logo jön be? mennyire zavaró ez?

(#1843) Al Capone


Al Capone
tag

A szoftverfrissités egyáltalán nem oldotta meg a Home Screen button problémát! Nekem fólia nélküli és ugyan úgy csinálja. Tököm kivan már vele amúgy.. Egyetlen beállítással volt csak jó, amit kolléga is írt, h csak 3G-vel használod a telót, tehát csak WCDMA módban. Nekem így jó volt. Bár ugye zavaró, h erre kell folyamodni, főleg ahol nincs 3G!

(#1844) istnag válasza Balinov (#1841) üzenetére


istnag
addikt

Teszem azt a német t-mobile jóval olcsóbban adja a készüléket,mit a Nextel. Kimegy vesz 1 db kártyásan és ott a helyszínen kéri,hogy függetlenítsék ki. :U Az ár+függetlenítés költsége még mindig az itthoni ár alatt lehet és így tudják ,ilyen olcsón adni.
Ez szerintem az egyetlen útja,annak,hogy gyári garis t-s logós készüléket vegyél. Én csak arra akartam rávilágítani,hogy lehet,de nem valószínű,hogy így van...

(#1843) Al Capone: Melyik szoftvert használod most? A 2.31-et?

[ Szerkesztve ]

(#1845) Sátán44 válasza brombadeg (#1842) üzenetére


Sátán44
addikt

Igen a kék = szürke verzió! :K S4-es! T logó az elején + végén + a saját t-mobilos cuccaik, amiket nem lehet kiírtani a telóból, csak ha gyári szoftot teszel fel, ami persze gar. vesztéssel jár (ha egyáltalán a bolt gariztat).

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1846) Balinov válasza istnag (#1844) üzenetére


Balinov
félisten

igy elkepzelheto, de szerintem inkabb maganszemelykent. tobb darabos tetelnel azert feltunik, foleg az okosabb friccnek, hogy valami nem gromek. persze lehet vannak stromanok, akik igy veszik, bar azt meg nehezen tudom elkepzelni a nemet T-tol, hogy vasarlaskor egybol x osszegert hivatalosan kinyitjak.

Pl. Angoloknal van ilyen, prepaid-be elhozod a telefont, utana 10£ es kinyitjak, de altalaban a szolgaltatok 2-3x-i feltolteshez kotik.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1847) klacaca válasza rígel (#1839) üzenetére


klacaca
tag

Lehet, hogy lüke vagyok, de igen :(
A picike garifüzetet én is megkaptam, a készülék bontatlan volt. Amúgy felhívtam őket: elnézését kértek, és javasolták, küldjem vissza a készüléket, ők nem tudtak erről. Azt már csak én teszem hozzá, ha a feketénél és több más készüléknél kiírták a német T-s mivoltot, ennél mi értelme lett volna elmismásolni? Érdeklődtem a T-ésségről is: a német T is árulja kártyafüggetlenül a készüléket, az ő nagykerjük ebből vásárol(t).
Amiért dilemmázok: szinte sehol máshol nem árulják az S4-est gyári garival - már csak abban kellene teljesen biztosnak lennem, hogy tényleg gyári garis. Amúgy eddig ezt a céget mindenki dícsérte...

(#1848) istnag válasza klacaca (#1847) üzenetére


istnag
addikt

A HTC ügyfélszolgálatán IMEI alapján megtudják mondani...magyar is,bár kicsit nehéz elérni őket. Ingyenesen hívható: 0680016326

"Érdeklődtem a T-ésségről is: a német T is árulja kártyafüggetlenül a készüléket, az ő nagykerjük ebből vásárol(t)."
Ez is egy lehetőség.... :K

[ Szerkesztve ]

(#1849) rígel válasza istnag (#1840) üzenetére


rígel
őstag

Ha a német t-mobile függetlenítette hivatalosan,akkor simán lehet gyári garanciája...

Biztosan így történt :)) :)) :))

klacaca:
Az a garanciafüzet tartozéka minden készüléknek, benne van minden dobozban. Semmit nem jelent. A sufni gsm-ek esetleges pecsétje sem ér semmit.
Ahogy fentebb írták, IMEI alapján le kell kérdezni, az a biztos módszer.

[ Szerkesztve ]

(#1850) klacaca válasza istnag (#1848) üzenetére


klacaca
tag

Köszönöm az ötletet, holnap keresem őket. Remélem megmondják.
Ha nemleges a válasz, vagy nem nyilatkoznak, természetesen biztosan megy vissza a készülék. Ha igenlő, meggondolom: mivel máshol egyáltalán nem hirdetnek (remélem nemcsak vaksi vagyok) gyári garis "szűz" készüléket, akkor csak a hűségnyilatkozatos magyar T-s S3-as marad számomra. Így elméletben a két T-s közül inkább az S4-est választanám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.