Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) exelsior1


exelsior1
senior tag

Emberek, jó hír, megoldódott az USB csatlakozás hiba. K, semmi gond nem volt, ill az asztali gépem hátsó USB-jével is jó, úgy tűnik, az elüső 2 USB-t, ill a kártyaolvasó USB nyílásait nem szereti (miközben azokat más célra gond nélkül használom, ill más készülékekkel is :D) Am, durva, majd 4 giga kb 4 perc alatt megy át, ilyen gyors adatátvitelt még nem láttam.

Galaxy S10

(#3002) Anulu79


Anulu79
addikt

Esetleg Tatán, Tatabányán nincs valakinek ilyen készüléke? Csak meg szeretném nézni a kijelzőjét élőben. :)

(#3003) exelsior1 válasza Anulu79 (#3002) üzenetére


exelsior1
senior tag

Ha feljössz valamikor netán Pestre, és a Nyugatinál lennél, nyugodtan szólj, ha otthon vagyok (a hidegben úgyis :D), akkor szívesen leugrom megmutatni)

Galaxy S10

(#3004) Anulu79 válasza exelsior1 (#3003) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi rendes vagy, de mostanában nem megyek arra. Hétfőn már kéne telefont rendelnem és addigra biztosra kell mennem minden szempontból. :) De köszönöm még egyszer! :R

(#3005) exelsior1 válasza Anulu79 (#3004) üzenetére


exelsior1
senior tag

Nem hiszem, hogy gond lenne a kijelzővel, kifejezetten jó szerintem

Galaxy S10

(#3006) Anulu79 válasza exelsior1 (#3005) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem ilyen szempontból értem. Azt kéne kipróbálnom, hogy a HTC vajon hogyan oldotta meg a Samoledet mert alapból megfájdul a szemem tőle. Ezt akarnám kipróbálni élőben is, hogy itt is van vajon ilyen dolog.

(#3007) istnag válasza Anulu79 (#3006) üzenetére


istnag
addikt

Feljebb linkeltem a Screen adjuster applikációt, szerintem lesd meg.

(#3008) Anulu79 válasza istnag (#3007) üzenetére


Anulu79
addikt

Néztem de úgy nem venném meg a készüléket mert lehet, hogy az sem segítene rajtam.

(#3009) exelsior1 válasza Anulu79 (#3008) üzenetére


exelsior1
senior tag

Ha tudsz, pl nézz meg ey Galaxy Nexust, hátha az ki van rakva valahol. A színvilág egyezik, kicsit alacsonyabb a felbontás a One S-nél, de nagyobb a max fényerő, és jobban van kalibrálva.

Galaxy S10

(#3010) Anulu79 válasza exelsior1 (#3009) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi, meglátom, hogy mit tehetek az ügyben. :)

(#3011) exelsior1 válasza Anulu79 (#3010) üzenetére


exelsior1
senior tag

Az elején pixeles volt a kép egy picit, gondolom a nexus kijelzőjének megszokása miatt, de pár nap után, pentile ide vagy oda kifejezetten homogép a képe, ha épp nem 1 centire tartom a fejemtől :D A színei szépek és egyáltalán nem túlszaturálnak, kifejezetten természetesek. Tulajdonképpen az egész kijelző olyan mint egy jó LCD kijelző, ami ha kell tud mélyfeketét is :D Úgy vettem észre, ohgy egy tipikus amoledes hibával sem rendelkezik, ami azért nagy szó.

Galaxy S10

(#3012) Anulu79 válasza exelsior1 (#3011) üzenetére


Anulu79
addikt

Hány Hz-en működik a kijelző?

(#3013) exelsior1 válasza Anulu79 (#3012) üzenetére


exelsior1
senior tag

Asszem 60. Legalábbis a többi amoled ennyivel megy, szal ennek is azzal kell :D

Galaxy S10

(#3014) Anulu79 válasza exelsior1 (#3013) üzenetére


Anulu79
addikt

Vajon a Samu ha átállítom a kijelző módot akkor állítja a frekvenciát is vagy csak a színekkel variál?

(#3015) Fionella válasza MCs88 (#2983) üzenetére


Fionella
tag

Köszi a választ! :)

(#3016) exelsior1 válasza Anulu79 (#3014) üzenetére


exelsior1
senior tag

Csak a színekkel. A frekvencia alap

Galaxy S10

(#3017) Anulu79 válasza exelsior1 (#3016) üzenetére


Anulu79
addikt

A francba. :) Akkor így soha nem derül ki, hogy spórolhattam volna 30k-t vagy sem. :DDD

(#3018) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha Fehérváron vagy Komáromban mutatna valaki oda is lehet, hogy elmennék. :DDD

(#3019) exelsior1 válasza Anulu79 (#3017) üzenetére


exelsior1
senior tag

Ezt hogy érted? :D Am, LG Optimus L9-re nem gondoltál? Az nagyon jó árban van a T-nél, és egész jó teló.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#3020) Anulu79 válasza exelsior1 (#3019) üzenetére


Anulu79
addikt

LG nekem nagyon nem szimpatikus. A OneS-en kívűl még van az X meg za S3 ami közül döntenem kell. :)

(#3021) exelsior1 válasza Anulu79 (#3020) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hát, attól függ. Gondolom az S3-rá vagy One X-re meg többet kéne költeni. Ha nem, akkor azért inkább azok közül váassz.

Galaxy S10

(#3022) Anulu79 válasza exelsior1 (#3021) üzenetére


Anulu79
addikt

Költeni csak a vásárláskor kell. Legalábbis remélem. :)
Amúgy milyen a One S háza? Nincs olyan hatása ami le akar majd málni?

(#3023) exelsior1 válasza Anulu79 (#3022) üzenetére


exelsior1
senior tag

Mi? :D Nagyon jó háza van. A feketéről írták, ohgy a kerámia burkolat karcolódik, meg leppatógzik (mint az Iphone 5-é), de pl a kék ami nekem van, az vszeg ennyi gonddal sem rendelkezik (főleg, ha tokban van tartva). Jó kis massív egybeöntött aluminium borkolat, ahogy csak a HTC tudja. És végre a vékonyságot és a pehelysúlyt is megoldották.

Galaxy S10

(#3024) Anulu79 válasza exelsior1 (#3023) üzenetére


Anulu79
addikt

Pehelysúly? Az annyira nem jön be nekem. Én szeretem érezni a telefont. :) Viszont a forma iszonyatosan tetszik!

(#3025) Cilindrik válasza exelsior1 (#3023) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

"kerámia burkolat karcolódik, meg leppatógzik"

Én augusztus óta használok egy fekete modelt eddig semmi ilyet nem tapasztaltam, tok nélkül hordom farmer/kabátzsebben, valamint a másfél éves kisfiam is nyúzza (cut the rope - imádja a kis zöld fickót :DD )
Még ha meg is horzsolom pl fém csattal/cipzárral egy hét múlva nyoma sincs.

Szóval nem kell félni tőle

(#3026) ulmikukac válasza Cilindrik (#3025) üzenetére


ulmikukac
tag

A micro usb csati körül se pattogzik le neked?

Pixel 8 Pro bay

(#3027) Anulu79 válasza ulmikukac (#3026) üzenetére


Anulu79
addikt

Neked igen?

(#3028) ulmikukac válasza Anulu79 (#3027) üzenetére


ulmikukac
tag

Nekem igen lövök róla egy képet, felrakom ide.

Pixel 8 Pro bay

(#3029) Jannn válasza ulmikukac (#3028) üzenetére


Jannn
senior tag

Rossz lehet a lukérzéked ;-)

(#3030) ulmikukac


ulmikukac
tag

Itt is van a kép.

Pixel 8 Pro bay

(#3031) ulmikukac válasza Jannn (#3029) üzenetére


ulmikukac
tag

azért ennyire nem lehet :))

Pixel 8 Pro bay

(#3032) Jannn válasza ulmikukac (#3031) üzenetére


Jannn
senior tag

Ez eléggé csúnya... Nekem is fekete van, de egy kicsit sem karcos. Valld be, direkt karmoltad össze ;]

[ Szerkesztve ]

(#3033) ulmikukac


ulmikukac
tag

Másnak nincs ilyen kopása?
Azért is fura mert szeptember elején vettem.

Pixel 8 Pro bay

(#3034) exelsior1 válasza ulmikukac (#3033) üzenetére


exelsior1
senior tag

Ilyesmit sokszor látok különböző telóknál, a töltő csatlakozók el vannak átkozva, meg néha tényleg nehéz betalálni :D Am, összességében, ha ezen kívül nincs már, akkor a fekete jobb, szerintem, vagányabb, a kerámi burkolat kellemesebb, exluzívabb.

Galaxy S10

(#3035) G.Lucas válasza ulmikukac (#3033) üzenetére


G.Lucas
csendes tag

Nekem is fekete a telo, a csatlakozó körül nincs kopás, szemből a jobb felső sarokban egy rosszul sikerült zsebredugás során szereztem egy kb. 3 mm-es meghúzást pont az élen, de alkoholos filccel remekül kezelhető :DD

(#3036) Fionella válasza ulmikukac (#3033) üzenetére


Fionella
tag

Az enyém is fekete, augusztusi és nincs rajta kopás.

(#3037) Anulu79


Anulu79
addikt

Amelyik telefonon kopás van az hol lett vásárolva? Én a Tmobileban szeretnék vásárolni majd készüléket.

(#3038) kordasb válasza ulmikukac (#3033) üzenetére


kordasb
tag

de van nekem is ilyen kopas a töltönel (kicsit egyenletesebb de femes szinü), + telefon felsö elen is fülhallgato resz felett ahol eles a perem.
Szerintem ezzel nem lehet mit kezdeni elötte Hero-m volt az is megkopott a kulcs es az apropenz csinalja teljesen ezt a resz eleg 1x elfeljteni melyik zsebben mi van.
amugy telefon nemet S4-es független. Carphone warehouse vagy annak megefelöje itt a regi neve jobban beegett. (mellesleg boltban egyböl tudtak mit keresek S4 Tre´mobil es tarsainal a török janicsarok nem is ertettek a kerdest)

[ Szerkesztve ]

(#3039) korridor


korridor
csendes tag

Szintén zenész,a töltő körül és a jobb tetején nekem is van kopás,pedig nagyon vigyáztam rá. :(

(#3040) szekra


szekra
őstag

Honna érdekes külföldről ilyen telefont rendelni? Konkrét gsmre gondolok. Akik pl. németországból rendelték megdobhatnának egy pm-mel, megköszönném!

[ Szerkesztve ]

(#3041) szoja válasza korridor (#3039) üzenetére


szoja
tag

Nekem szürke van és bár maga a készülékház sehol sem kopik úgy, mint a nektek a fekete, a hátlapon lévő Beats Audio felirat mégis teljesen lejött (fél éves a telefon).

(#3042) RicoRR


RicoRR
tag

sziasztok!

biztosan volt már róla szó, de nagyon hosszú a témázás, azért végig olvasom majd, érdekelne engem ez az akku.
- tényleg ilyen keveset bír egy töltéssel, mint ahogy a tesztben írják?
- ez idővel, az akku öregedésével még rosszabbodik is?
- szervizben azért ki tudják cserélni, ha már elöregedett?

a 16 GB annyira nem zavar, de az akku azért jó lenne, ha egy normál okos telefonként használattal 2 napot elenne, meg nyúzással, videóval, játékkal egy napot mondjuk...

köszi!

(#3043) Balinov válasza RicoRR (#3042) üzenetére


Balinov
félisten

Igen, biztos volt mar ezekrol szo, de sebaj.

1. Toltes/akksiido: Elotte volt Sensationom, Legendem, meg Hero-m (asszonynak meg LG GT540) de ez birja a legtovabb. Igaz, nem hasznalom HC modon, de mig pl. Sensationnal egy atlagos nap mire hazaertem este melobol volt ugy cirka 40% toltottseg. HOS S4-esemnel igen ritkan megyek 60% ala.

2. Passz: valszeg idovel rosszabbodik, de szerintem igaz minden telefonakkura is.

3. Szervizben valszeg ki tudjak cserelni, de errol leven eleg fiatal modell, valszeg kb nulla info van.

udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3044) Dexar007 válasza RicoRR (#3042) üzenetére


Dexar007
veterán

Wifi végig 0-24, ébresztő, 4-5 perc játék, 4-5 hívás a többi készenlét.:

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#3045) Sátán44 válasza RicoRR (#3042) üzenetére


Sátán44
addikt

Igen volt már napirenden az akku téma! Akkumulátor1, Akkumulátor2
Akkumulátor3 - simii:
- Akksi közepes használat mellett simán viszi a 1,5-1,7 napot (nálam wifi, 4 mailbox óránkénti frissítéssel, facebook óránként, időjárás óránként, bt zene hallgatás 2 óra, 1 óra net) Tehát aki az akksi miatt aggódik, annak szerintem nem kell félnie, hogy még lefekvés előtt lemerül.

Reménykedem, hogy megtalálod a kérdésedre a választ. ;)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#3046) RicoRR


RicoRR
tag

köszi-köszi!

nagyon tetszik a telefon, csak annyira lehúzták a tesztben az aksit, hogy féltem kell egy hosszabbító, hogy ha elmegyek itthonró, tudjak telefonálni.

a 16 gb háttértár annyira nem zavar, ha van hozzá egy nagyon jó telefon.

úgy veszem ki a szavaitokból, hogy elégedettek vagytok a telóval.
megbízható? szervízbe vitte már valaki? első bekapcsolás után jellemzően kellett-e cserélni valami kis hibával?
még annyit kérdeznék, hogy mes kezem van kesztyű 8.5-ös, két kezes, vagy egykezes a telefon. sajnos a lopásgátlóval vastagítva nem tudom eldönteni, hogy menne-e egy kézzel a bekapcsolás.

köszi!

(#3047) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,

minap beleszaladtam egy erdekes dologba a HOS S4-el kapcsolatban. Van 3G elofizum, 1GB forgalommal, telefonon (stock rom) Chrome-ot hasznalok bongeszesre itt-ott a kanyarban. Chrome-os szorfoleskor, vagy ugy nagyjabol barmilyen alkalmazas hasznalatanal, ami 3G-t hasznal a sebesseg boven jo, viszont nemreg egy 32GB-os Wifi only Nexus 7 tulaja lettem.

Adodott ugy 2 hete, hogy a telefon netjet megosztottam es ugyanazt a mobilnetet hasznaltam az N7-en. Ami rohadtul meglepett, hogy szemre erezhetoen gyorsabban tolti be az oldalakat (chrome, boat browser) ill. meg az FB ill. Play-es letoltes is gyorsabbnak tunt.

udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3048) Sátán44 válasza RicoRR (#3046) üzenetére


Sátán44
addikt

RicoRR ne vedd sértésnek, de van az oldalnak egy tökéletesen működő keresője, amit szerintem nem véletlenül tettek bele.

2 típus kapható: S3, S4

S3: Hazai forgalmazóknál ez kapható
S4: Webáruházak ezt (is) forgalmazzák

Néhány embernél előforduló hiba.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#3049) RicoRR válasza Sátán44 (#3048) üzenetére


RicoRR
tag

köszi, vettem!

(#3050) istnag válasza RicoRR (#3046) üzenetére


istnag
addikt

ha nagyon félsz az aksitól ez is jó megoldás lehet:
[link]

persze 1000 féle van,van,ami nem nagyobb egy öngyújtónál :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.