Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) istnag válasza szata.68 (#4000) üzenetére


istnag
addikt

A szürke nem kopik,állítólag a fekete hajlamosabb rá.

(#4002) hétalvó válasza szata.68 (#4000) üzenetére


hétalvó
addikt

Szurkem igen. A nemkopik parsze jo pr, de karcold meg es megtudod.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#4003) istnag válasza hétalvó (#4002) üzenetére


istnag
addikt

Elsők közt vettem meg,szürkét egy karc nincs rajta,pedig nem bánok vele hímes tojásként.
Szerintem neked nem jó ómen ez a telefon... ;]

(#4004) mtx1 válasza hétalvó (#4002) üzenetére


mtx1
csendes tag

Kb fél éve használok fekete HOS-t. Zsebemben hordom tok nélkül. Még eddig egy karc sincs rajta, igaz szerencsére még nem csaptam földhöz. A kijelzővédő fóliát meg nem értem minek használni, hiszen nem véletlenül van rajta Gorilla Glass. Ezért találták ki, nem? :F

(#4005) Sátán44


Sátán44
addikt

Én sem értem ezt a karcos dolgot. Augusztus óta van meg és egy hajszál karc sincs rajta, igaz bőr tokban hordom és vigyázok rá. Nekem is szürke változat van. A htc fóliát is közel 2 hónap után vettem le róla, majd rögtön fel az újat, tehát a kijelző is védett.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#4006) szoja válasza mtx1 (#4004) üzenetére


szoja
tag

Egyetértek. Ahol a Gorilla Glass törik vagy karcolódik, szerintem ott a fólia sem véd semmitől. Ettől még persze mindenki hihet benne. A tok más kérdés: nekem hálisten nincs rajta egy karc sem, de az biztos, hogy ha végig tokban hordtam volna, nem kopott le róla a Beats Audio felirat a hátuljáról a sok zsebbenhordástól.

(#4007) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Egyik jóbarátom most akar telefont venni és teljesen beleesett az enyémbe. T-nél lehet még venni ilyen készüléket?
Választ köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4008) Sátán44 válasza jacis (#4007) üzenetére


Sátán44
addikt

Én nem látom már a T-mob kínálatában. :(

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#4009) jacis válasza Sátán44 (#4008) üzenetére


jacis
nagyúr

Én sem én meg nagy nyugodtan mondtam a srácnak, hogy T-nél van menjen vegyen egyett.... :( azt mondjuk nem értem, hogy az a mocsok sensation hogy lehet még forgalmazásban ez meg már eltünt? :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4010) Sátán44 válasza jacis (#4009) üzenetére


Sátán44
addikt

Főleg ilyen horrorisztikus áron :Y

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#4011) hétalvó válasza istnag (#4003) üzenetére


hétalvó
addikt

Nekem van tobb pottyom homokszem miatt ami a tok ala kerul a hatlapon. Volt egy karcom egybol. Es most mar van par kopasom is az elen.
Na most megkapta az uj tokjat ami meg annyira se vedi, majd kiderul.
home screen problemak.

Megjegyeznem nalam ipari felhasznalasnak van kiteve. Nem tudok ra vigyazni, mivel zoldseges vagyok :D
A defy volt az igazi tough case-ben.

De mindegy az uj tokban ujra szerelem van. Mert egyebkent nagyon jo vas.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#4012) balintXD


balintXD
tag

A webshopban már nincs, de a T pontokban még van. Én is úgy vettem.

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#4013) kasu0707


kasu0707
csendes tag

Akkor inkább nem erőltetem én sem ezeket a szilikon tokokat.

(#4014) dorika87


dorika87
őstag

Akkor milyen tokot tudnátok inkább ajánlani? Mert szilikonban én sem gondolkodom.

(#4015) istnag válasza dorika87 (#4014) üzenetére


istnag
addikt

Én ezt merem ajánlani:
[link]
Egy csomó fajta szín van.

(#4016) mumuss válasza istnag (#4015) üzenetére


mumuss
aktív tag

Nekem is ilyen van. Semmi bajom vele. Talán annyi, hogy ha leesne, és pont a sarkára, akkor nem nagyon védené meg. De egyébként nagyon jó kis tok.

Mate 10 pro/Note 10

(#4017) Cilindrik válasza hétalvó (#3999) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

milyen színű?

nekem fekete és egyáltalán nem kopik, ha meg is sértem véletlenül pl csattal 1 hét és eltűnik a karc

(#4018) Al Capone


Al Capone
tag

Lock Screen widgetet lehet vhogy használni a Sense-n? Mert frissült egy Tasks alkalmazásom és írták, hogy most már van lock screen widgetük, de nem vágom hogy kell előhozni. Illetve más alkalmazásnál is láttam már hogy van, de nem tudtam előhozni..

(#4019) engusz


engusz
veterán

Megérkezett a Telemax szerviz válasza, mintegy 13 nap alatt

A készülékház cseréjének áráról vagy mikéntjéről nem árultak el semmit, csak annyit, hogy ők egyelőre logisztikai partnerei a HTC-nek, a készülékeket csak átveszik és gondoskodnak a javításukról. Aztán jön egy sablon szöveg, miszerint 3000 Ft a készülék bevizsgálása, ami később levonnak a szervizelés összegéből, bla-bla-bla

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4020) istnag válasza engusz (#4019) üzenetére


istnag
addikt

Én már mindig egyenesen a HTC -nek írok, 2 nap alatt válaszolnak,mehet magyarul is,a válasz is az lesz:
[link]
;)

(#4021) Gabi77


Gabi77
csendes tag

sziasztok!
kopás témához:
nekem először fekete volt aztán szürke, egyik sem kopott karcolódott pedig volt hogy leejtettem igaz parkettára de tok nélkül, fóliát nem éreztem szükségesnek rá a gorilla glass miatt :K (Nokia C7-semen sima ebayes volt teljesen jó)
toknak sima média markt-ban vett fekete, kihuzós bőr tokot használok olyat ami belül puha hasított bőr, szilikon tokot valahogy nem kedvelem az alászoruló por miatt

(#4022) gabor20


gabor20
tag

Tudnátok abban segíteni, hogy a kamera milyen képeket tud csinálni? Tudom, keressek vissza a fórumban. De nehéz olyan hsz-t találni, melyben valaki képeket töltött fel esetleg... Valaki nem tudna linkelni pár saját fotót? Köszi! :)

(#4023) gubisadam válasza gabor20 (#4022) üzenetére


gubisadam
aktív tag

tettem fel párat
[link]

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#4024) istnag válasza gabor20 (#4022) üzenetére


istnag
addikt

[link1]
[link2]
[link3]

Ezeken látni,hogy,ha jók a feltételek nem rossz a teljesítménye,persze vannak ezeknél jobbak,rosszabbak is bőven... :K

(#4025) dorika87


dorika87
őstag

Ismeri valaki a GSM Palota nevű boltot. Mert nagy dilemmában vagyok, mert az mondják, hogy a Z520 és a Z560 egy árban van, ami ugyan jól hangzik, viszont nem tudom mi tévő legyek. Amint megkapom a készüléket van rá biztos módszer, hogy leellenőrízzem?

(#4026) DokiBaxxi válasza istnag (#4024) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Én is kíváncsi voltam a képekre, bár néztem egy csomó tesztet, azokból úgy ítéltem meg, hogy gyönyörű képeket készít (máshogy néz ki a kép a telefonon, máshogy a gépen, és telefonon mindíg jobb :DD )
Így, hogy láttam ezeket a képeket, megerősítette az álláspontomat, tényleg jókat készít( bár a rossz fényviszonyok betesznek neki).
istnag ha szabad kérdeznem, az első linkben lévő képek hol készültek? Szép vidék :D Amúgy a panorámakép tényleg király lett :K

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#4027) DokiBaxxi válasza dorika87 (#4025) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

A beállításoknal, ha megnézed a hardwer információknál a CPU sebességét( vmi ilyesmi, jelenleg nincs a közelemben android) ott, ha
-1,5 Ghz, akkor S4-es (z520)
-1,7 Ghz, akkor S3-as (z560)

Vagy, ez nem tudom benne van-e javítsatok, ha tévedek, ha megtalálod a grafikai gyorsítót, akkor:
-z520-nál Adreno 225
-z560-nál Adreno 220

Üdv

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#4028) dongasre válasza dorika87 (#4025) üzenetére


dongasre
tag

Antutu,Quadrant....minden kiderül:) ha minden igaz ma jön nekem is a kicsike:D

SM s21+

(#4029) dorika87 válasza DokiBaxxi (#4027) üzenetére


dorika87
őstag

Köszi az infót. Tényleg jó árban van, és nem tudom bele merjek-e vágni, mert ha netán mégsem S4-es akkor meg küdlhetem vissza...

(#4030) istnag válasza DokiBaxxi (#4026) üzenetére


istnag
addikt

Veszprémben a vár "alatt" van egy park,nagyon szép. Igen,ha jók a viszonyok,jók a képek. nyilván ezek a "jobbak",azok közül amik publikusak.

(#4031) DokiBaxxi válasza dorika87 (#4029) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Hát ha olyat rendelsz meg, amihez az van írva, hogy 1,5 Ghz, vagy z520(e), akkor gondolom csak azt viszik ki....
Vagy esetleg közleményben írhatsz nekik. Ezért szeretem én jobban a személyes átvételt :))

Szerk: istnag köszi az infót :)

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#4032) engusz válasza istnag (#4020) üzenetére


engusz
veterán

Köszi a tippet, írtam nekik

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4033) dorika87 válasza dongasre (#4028) üzenetére


dorika87
őstag

Igyekszem igénybevenni akkor ezeket a progikat amikor szüksége, köszi. Azt megkérdezhetem, hogy te honnan rendelted?

(#4034) dorika87 válasza DokiBaxxi (#4031) üzenetére


dorika87
őstag

Na ez a baj, hogy az van írva, hogy Z520/Z560 és a leírásban pedig a Z520 tulajdonságai szerepelnek. Úgyhogy lehet kilőve ez a bolt... majd megálmodom, mert nem szeretnék csalódni, hogy aztán lehet nem is olyat kapok amilyet szerettem volna.

(#4035) DokiBaxxi válasza dorika87 (#4034) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Megnéztem a honlapjukat, hát...
Ha nem akarsz kockáztatni, akkor vagy ne onnan rendelj, vagy hívd fel őket, hogy z520-as kellene,(szerintem) ennél többet nem tudok javasolni

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#4036) dorika87 válasza DokiBaxxi (#4035) üzenetére


dorika87
őstag

Levelezek velük, de a honlapjuk sem valami bizalomgerjesztő, így már nem is gondolkodom bennük. Inkább adok pár ezerrel többet érte, de biztos forrásból legyen a készülék. Kösz a tanácsot:)

(#4037) DokiBaxxi válasza dorika87 (#4036) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Nincsmit :) Inkább a biztos forrás :D

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#4038) lsz12 válasza dorika87 (#4025) üzenetére


lsz12
csendes tag

#826 ha már kézben van.

(#4039) dorika87 válasza lsz12 (#4038) üzenetére


dorika87
őstag

Köszi. Akkor ez lesz az első majd amit feltelepítek:)

(#4040) istnag válasza dorika87 (#4036) üzenetére


istnag
addikt

Többen vettük a nexteltől,épp mostanában írták ki,hogy január 10-én érkezik,ahogy nézegetem a palettát,nincs máshol gyári garanciával HTC One S Z520e. ha szerencséd van még t logo sem lesz,de akiknél van ők azt mondják ez semmilyen hátrányt nem jelent.
[link]

(#4041) dirtrider válasza dorika87 (#4014) üzenetére


dirtrider
csendes tag

Szia,
[link]
en ezt hasznalom oktober eleje ota, egy darab karc sincs rajta (hajszalkarc sincs), a lenyeg hogy felul elenyulik, tehat takarva van az a resz is ahol allitolag kopik (felul az éle).
Kijelzo foliat en ajanlanek, nekem szeptember vege ota van meg a telefon es nem volt rajta folia egyaltalan (most sincs) es hajszalkarcok azert jelentek meg mar rajta peddig vigyaztam ra elege. Remelem tudtam segiteni.

[ Szerkesztve ]

(#4042) engusz válasza istnag (#4020) üzenetére


engusz
veterán

Huhh, a HTC-től 10 perc jött meg a válasz arra a levélre, amint másfél órája küldtem. Bitang gyorsak. Viszont ők sem tudtak konkrét információval szolgálni. Mindenképpen be kell vinni a telefont, hogy bevizsgálják, utána tud a szerviz árat mondani (át kell vizsgálniuk, mert a leejtés következtében más is sérülhetett)

Már csak az a kérdés, hogy a helyszínen megvárható-e az a bizonyos vizsgálódás, mert teljes mértékben javítási költségtől függ a további sorsa

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4043) lsz12


lsz12
csendes tag

Megkérdezhetem, hogy mi a baj a szilikon tokkal, miért megy alá homok stb?
Pont most akarok venni egyet, de ha nem jó, akkor nem megyek érte feleslegesen. Amúgy nekem 1 hónapja van meg a nexteles német t-s, fekete, van rajta fólia, nem karcolódik hátul sem, pedig még csak tokban sincs, többnyire zsebben van, igaz, próbálok vigyázni rá. A szilikon is azért kellene, hogy ha kocsiban csak úgy leteszem és kicsit mondjuk csúszkál ide-oda, akkor ne karcolódjon...

(#4044) istnag válasza engusz (#4042) üzenetére


istnag
addikt

Nesze semmi fogd meg jól,de legalább nem két hétbe tellett... :DD érdemes nekik odaírni,mert ott nem söpörhetik az asztal alá,ugyanis minden,ilyen bejegyzés kap egy sorszámot amivel foglalkozni kell. Az FB -n is csak egy bérenc cég dolgozik nem a HTC,így ott sem tudnak semmit,csak marketing célokat szolgálnak.

(#4045) engusz válasza istnag (#4044) üzenetére


engusz
veterán

Hát, kicsit csalódott vagyok, mert az egész kérdezősködés csak arra ment volna ki, hogy megéri-e foglalkozni a készülékház cseréjével vagy barátkozzak meg a sérülésekkel. A két év garancia miatt nem bontanám meg magam, pedig ebay-en 10 ezer forint környékén vannak az alkatrészek

A legrosszabb esetben egy utazás és 3000 Ft-om bánja, feltéve, ha irreálisan magas árat mondnak a javításra. Amire - sajnos - látok némi esélyt. Annak ellenére, hogy pár éve nagyon kellemesen csalódtam a gyártóban: akkoriban még az E-Care szervizelt. Egy Touch Diamond-ot adtam le kijelző foltosodással. Hamar megjavították, de nem csak azt, ami miatt leadtam, hanem cseréltek benne akkumulátort, illetve a készülékházat is kicserélték, mert szerintük túlságosan kopott volt. Ingyen és bérmentve. Annyira szokatlan volt a helyzet, hogy szinte már kellemetlenül éreztem magam, nem is tudtam rá egy erős köszönömön kívül mást mondani

Akkor nálam a HTC egyenlő volt a minőséggel és a magas szintű szolgáltatásokkal. Valahogy az E-Care is sokkal kommunikatívabb volt. Pl. szóltak, ha hiány volt valamelyik alkatrészből, inkább pár nappal később add le a telefonod, mert addig úgy sem tudnak hozzányúlni (te viszont használhattad tovább, ha pl. csak annyi a baja volt, hogy besárgult a kijelzője)

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4046) kasu0707 válasza engusz (#4045) üzenetére


kasu0707
csendes tag

Nálam mindig is érdekes fog maradni ez a garanciáztatás téma....
Volt hogy szó nélkül kerültek valamit.... de pl Acer kiszámlázott 45.000-et mikor meg szóltam nekik hogy ezt mégsem kellene elsunnyogták

(#4047) csevede válasza kasu0707 (#4046) üzenetére


csevede
tag

Nálatok nem késik a szinkron? Ics-nél ha pl face-en jött egy értesítés azonnal rezgett a telefon, Jb óta 2-3perc csúszás van.

csevede felhasználónak 19 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#4048) dorika87


dorika87
őstag

Ha szolgáltatónál vágatom a sim-et akkor gondolom a telefonszámok megmaradnak a kártyán. Mi a helyzet akkor ha új SIM-et kapok, hogy tudom átvarázsolni egy sima S40-es Nokiáról a számokat HOS-ra?

(#4049) istnag válasza dorika87 (#4048) üzenetére


istnag
addikt

ha szépen mosolyogsz,az ügyintéző átmásolja. vagy megtudod tenni te is,ha visszakéred a régi simet.

(#4050) dongasre


dongasre
tag

Jb gyorsított valamit a telefonon vagy lassabb lett? hogy érzitek?

SM s21+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.