Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32801) Micsurin válasza gaben0211 (#32800) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Eltérő készülékek ne próbálkozz vele! :)

FRD-L09, FRD-L19 mindkettő Honor 8 mégsem csereszabatosak a romok, pedig azonos régiójúak is elvileg (32-64gb memes cerziók). :N

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32802) gaben0211 válasza Micsurin (#32801) üzenetére


gaben0211
tag

akkor megszívtam. mert nem műkodik rendesen a teló.

[ Szerkesztve ]

(#32803) PpenoO válasza Micsurin (#32795) üzenetére


PpenoO
őstag

A eredeti akkumulátor egy év extra használat után bírt 3-4 óra SOTot (99%ban gyorstöltéssel töltve). A gariban cserélt akksi + oreo meg elég komoly üzemidőket tud intenzív használat mellett. Szerintem nem olyan rossz ez. Lehet cseréltetned kéne neked is.

(#32804) Botigta válasza Sanki (#32799) üzenetére


Botigta
aktív tag

Nagyon köszönöm!

(#32805) Botigta


Botigta
aktív tag

Mivel az új kiszemelt a 8x, de még nincs topicja, ezért itteni szakértőket kérdeznék: milyen problémát okozhat, ha nem Global verziót rendelek? Vagy ez csak egy egyszerű romcserével megoldható?

(#32806) sonye válasza Botigta (#32798) üzenetére


sonye
senior tag

Ugyanitt tartok én is!

Ez teljes csomag letöltése dolog sem jött össze, pedig próbáltam.

(#32807) Botigta válasza sonye (#32806) üzenetére


Botigta
aktív tag

Hol tartasz? Hol akadtál el? Nekem flottul lement minden.

[ Szerkesztve ]

(#32808) Micsurin válasza PpenoO (#32803) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Várom per pill a telomat, hétfőn adtam le a körúton csak a drága hótak nyapja miatt lassú lesz most a dolog. :)

Azt már nevezem 6 óra, ezt mivel sikerült összehozni? Nekem lightos használat mellet az 5 óra óra is urban legend kategóriának tűnt... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32809) sonye válasza Botigta (#32807) üzenetére


sonye
senior tag

Felraktam a progit a gépre. Összekötve a telefonnal. Látja is a telefont. Akár vezérelni is tudom. Rányomok a programban a rendszerfrissítésre, ami közli, hogy a 405-ös utolsó hivatalos verzió van fent.

Hol kéne még, és mit állítani?
2 db H8 van itthon. Mindkettő esetében ugyanez a helyzet.

(#32810) Sanki válasza sonye (#32809) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Telefonon frissítő menüben jobb felül 3 pötty és teljes csomag telepítése.
A telefonban legyen sim kártya és próbáld ki wifi-ről és mobil netről is.

(#32811) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Sajnos a telefenom elmúlt 2 éves. Számomra tökéletes, mindent tzd, ami nekem kell. Egy bajom van csak, az pedig az akkumulátor. Sokszor már egy napot se bír ki.

Mivel nem garanciális, ezért kérdezném, hogy akksit cseréltetni mennyibe kerül? Csak a hivatalos márkaszervízben szabad vagy máshol is?

Akksival együtt mit jell még mindenképpen cserélni?

(#32812) anonymus89 válasza zmtTom (#32765) üzenetére


anonymus89
addikt

Igen lassan másfél éve van meg Gear S3-mal használom a telo még android 6-tal sajnos a 2 kártya és még a napi 10 óra bluetooth használat rendesen meríti a telot. Egyébként kiválóan teszi a dolgát kb. 15 másodper alatt csatlakozik a telo az órára.
Csak értesítésekre meg tevékenység mérésre használom. Kb. 2x szakadt meg a kapcsolat eddig a majd másfél év alatt. Ezáltal sokszor nem nézek a honorra hisz a Gear S3-mal is tudok válaszolni az üzikre.
Néha előfordul, hogy híváskor a hangot átdobja az órára egyébként kiválóan teszi a dolgát.
Üzemidő honor 8: 1 nap Gear S3 4 nap
Ha van még kérdés keress bátran.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32813) dussy válasza PpenoO (#32803) üzenetére


dussy
őstag

Akkor szerinted érdemes Oreora váltani? Nem voltak anomáliák az átálláskor?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#32814) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Amióta az Oreot feltettem nem tudom működésre bírni a Traffi Hunter alkalmazást. Már vissza raktam egy régebbi verzióját, de így is folyton kilövi a rendszer. Valami ötlet ?

[ Szerkesztve ]

(#32815) Banderasz74 válasza Gedeon31 (#32814) üzenetére


Banderasz74
tag

Melyik Oreo van fent?
Korábbi verzió nem igazán akart működni megfelelően.Az utóbbi talán egész jó. A Nova Launcher is működik megfelelően.

(#32816) Gedeon31 válasza Banderasz74 (#32815) üzenetére


Gedeon31
addikt

Semmi más gondom nincs vele csak ez az egy. Tökéletesen működik ezen hibát leszámítva.

(#32817) Banderasz74 válasza Gedeon31 (#32816) üzenetére


Banderasz74
tag

Hátha lesz rá frissítés ami megoldja majd! 👍

(#32818) Gedeon31 válasza Banderasz74 (#32817) üzenetére


Gedeon31
addikt

Már az Oreora?

(#32819) Banderasz74 válasza Gedeon31 (#32818) üzenetére


Banderasz74
tag

Igen,persze. Az előzőt is javítgatták.

(#32820) Gedeon31 válasza Banderasz74 (#32819) üzenetére


Gedeon31
addikt

Legyen igazad ;)

(#32821) Sanki válasza Gedeon31 (#32814) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Menet közben zárja be vagy mikor?

(#32822) Gedeon31 válasza Sanki (#32821) üzenetére


Gedeon31
addikt

Igen menet közben ,általában pár perc után .

(#32823) weiss válasza Gedeon31 (#32822) üzenetére


weiss
addikt

Akkumulátor -> indítás -> app automatikus indítás kikapcsolása

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#32824) Sanki válasza Gedeon31 (#32822) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Holnap délután lesz 1 kis szabadidőm és akkor csinálok 1 leírást az oreo-hoz is, hogy miket lehet beállítani.

(#32825) Corsa02


Corsa02
őstag

Jól értelmezem, hogy Oreo-ra FF-ben jött már frissítés, de ez sem Hisuite-ban, sem OTA-n nem rakható fel?

Nekem még a B407-re ment fel az 521-es végű Oreo...

The Truth Is Out There --->

(#32826) Adami83


Adami83
tag

A cloud tárhelyről lehet úgy törölni a képeket, hogy a telefonon megmaradjon?

(#32827) Micsurin válasza Corsa02 (#32825) üzenetére


Micsurin
nagyúr

412-re meg van 562, Októberi sec. patchcsel.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32828) Corsa02 válasza Micsurin (#32827) üzenetére


Corsa02
őstag

Pff, akkor nem értem 521-re miért nincs 562?? Marha érdekes....

The Truth Is Out There --->

(#32829) Ra3 válasza Corsa02 (#32828) üzenetére


Ra3
őstag

Én is csodálkoztam mikor először itt írta valaki, szerintem ez totál fejetlenség....

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#32830) Iller válasza Corsa02 (#32828) üzenetére


Iller
tag

Én vissza állítottam hisuital nugatra a telot utána vissza oreo és frissítés és októberi frissítés 562

(#32831) dussy válasza Micsurin (#32827) üzenetére


dussy
őstag

Nekem is 412-re jött a HiSuite progival.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#32832) fant0mi válasza Iller (#32830) üzenetére


fant0mi
addikt

Hisuittal nougat. Utana az oreo megint hisuittal ment fel?

(#32833) Csendeske válasza Iller (#32830) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Hogyan sikerült visszaállni Nougatra?
Nekem a HiSuite nem rakja vissza.

(#32834) Corsa02 válasza Iller (#32830) üzenetére


Corsa02
őstag

Hát oké, csak ez így kapufa, ha mindig vissza Nougatra, aztán frissítés Oreo-ra, ha egyáltalán lesz még rá...lehet visszamegyek Nougatra azt "jó van".

The Truth Is Out There --->

(#32835) rosejbli válasza Corsa02 (#32834) üzenetére


rosejbli
senior tag

Én nem váltottam még oreora.
Javították már egyébként azt, hogy ha be van kapcsolva a wifi+ akkor folyton hibaüzenetet dob?

(#32836) dussy válasza rosejbli (#32835) üzenetére


dussy
őstag

Tegnap este raktam fel, eddig nem volt semmi hiba.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#32837) sbence4


sbence4
csendes tag

Sziasztok

Szerintetetek meddig használható még a honor8? Meddig jönnek még frissitések.
Egyáltalán mire érdemes lecserélni?

(#32838) Fecogame válasza sbence4 (#32837) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha már nem lesznek frissítések, akkor is használható telefon marad :)

Jelenleg nem találtam olyan telefont, amire lecserélhető lenne, de talán azért is nekem kerestem túl aktívan, mert ez tökéletes arra, amire nekem kell :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#32839) nrg_52 válasza sbence4 (#32837) üzenetére


nrg_52
addikt

Nalam a hasznalhato nem egyenlo a mikor jott utoljara frissitessel. Peldanak okaert van itthon egy galaxy alpha, errol irok eppen. Nem mai darab, fenyevekkel ezelott jott ra utoljara frissites, de mai napig hasznalhato darab, cegesnek hasznalom.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#32840) sbence4 válasza Fecogame (#32838) üzenetére


sbence4
csendes tag

Igen nekem is tökéletes,hibátlan immár 2 éve.

(#32841) sbence4 válasza sbence4 (#32840) üzenetére


sbence4
csendes tag

De ezek a biztonsági frissitések csak szükségesek vagy nem?

(#32842) nrg_52 válasza sbence4 (#32841) üzenetére


nrg_52
addikt

Inkabb nem szukseges, de jo ha van. En speciel egy embert se ismerek akinek problemaja akadt a regebbi android verziokbol fakadoan. De ha mar errol beszelgetunk mi a helyzet pl. a wpa2 sebezhetoseggel? Vajon hany gyarto, hany modellje nem kapta meg a javitast?

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#32843) sbence4 válasza nrg_52 (#32842) üzenetére


sbence4
csendes tag

A próféta beszéljen belőled. Elvagyok vele még

(#32844) Big30


Big30
újonc

Amióta droid 8 ra frissítettem a honor 8 on van egy problémám ami a 7essel nem volt.
Van egy eszköz ami bluetoothon csatlakozik a telohoz,de ahogy nézem az aksihasználatban a droid 8 állandóan megállitja az appot és csak akkor csatlakozik az eszköz ha manuálisan elindítom az appot, ami elég gáz. Ugyan ez az eszköz a lentebb leírt módon 7es droiddal tökéletesen működött!
Beállítások a mobilon: alk beállítások az appnál: megjelenés appok felett igen, rendszerbeállitások írása :igen, engedélyek :mindenhol pipa, aksi- indítás :kézi kezelés: mindennél pipa, vagy probáltam automatice kezelésen hagyni akkor se történt változás! optimalizálás mellőzése : engedélyezett.
Ami fura hogy van egy honor band 3 as órám ami szintén ugyanigy van konfigurálva de az tökéletesen működik probléma nélkül. Vagyis állandóan fut a prg a háttérben, de a másik prgt a rendszer megállítja, legalábbis én ebben látom a hibát.
Van erre vmi megoldás?
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#32845) Iller válasza Csendeske (#32833) üzenetére


Iller
tag

Rentszefrissités nyisd meg a hisuteben ki írja hogy váltás más verzióra nyomd meg ott a nugat.

(#32846) Iller válasza Corsa02 (#32834) üzenetére


Iller
tag

Azt nem tudom de lehet hogy mivel az elsők között frissítettem oreo lehet hogy valami nem lett jó és inkább újra raktam és most rendesen fel ment nem kelet IP cimel játszani

(#32847) Csendeske válasza Iller (#32845) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Csak nekem nem kínálja fel a lehetőséget! :W
A verzióm: 8.0.1.303_OVE
Neked melyik van fennt?

(#32848) badrian250 válasza lsebestyen (#32151) üzenetére


badrian250
tag

Én használtam Cafele és CHYI üveget az ecsetelős folyadékos megoldással, általában 3-4 hetente újra kellett kenni, vagy beleakadt a zsebembe és lejött.
A Brotect Airglass vált be, ami ilyen "félüveg", tehát hajlékony mint a sima fólia, nem levegős a széle, viszont rendes üvegből van. Kicsit drága ( talán 9-10€ volt 2 db),de szerintem mindenképp megéri, mert fél éve semmi baj nincs bele...

Elvileg Németországban gyártják

(#32849) mati12


mati12
senior tag

Viszlát pajtik. :)

(#32850) anonymus89 válasza badrian250 (#32848) üzenetére


anonymus89
addikt

Akkor ezek szerint nem használtál semmiféle tokot?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.