Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32751) ANDROID??? válasza blizzrd (#32750) üzenetére


ANDROID???
addikt

Attól is lehet, ha nincs egyenesen rajta, de nem kellene ennyire nagy sávnak lennie körben. :U

(#32752) zmtTom válasza Sanki (#32744) üzenetére


zmtTom
tag

Nagyon szépen köszönöm.

(#32753) lbence válasza blizzrd (#32750) üzenetére


lbence
aktív tag

Nekem is így nézett ki sajnos a Nillkin fólia feltéve, még képet is tettem be róla annó.

(#32754) nrg_52 válasza blizzrd (#32747) üzenetére


nrg_52
addikt

Pont erre talaltak ki a kitolto folyadekot. A cafele is igy nez ki felrakas utan, mig korbe nem kened. Ujabban mintha nillkinhez is mellekelnek.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#32755) Sanki válasza blizzrd (#32747) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ez melyik nillkin?
Nekem is volt, de az nem így nézett ki. Azt hiszem h+ pro volt.

(#32756) glacious válasza blizzrd (#32747) üzenetére


glacious
addikt

Nem púposodik az akksi és nyomta fel a kijelzőt? Az én nillkinem tökéletesen felfeküdt anno, nagyjából így, mint ebben a videóban. [link]

(#32757) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nekem is Nilkin van fent most és jól felfekszik. Van még egy bontatlan Cafele is tartalékba.

The Truth is out there...

(#32758) Fecogame válasza fant0mi (#32749) üzenetére


Fecogame
veterán

+1

A hátulja sokkal jobban karcolódik.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#32759) blizzrd válasza glacious (#32756) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Nem, nem pupos a telefon. Ez is egy nillkin h+ pro 2.5 d. Amit neztem videokat abban is rendesen felfekszik. Letezik hogy siman a folia a szar?

(#32760) fant0mi válasza Fecogame (#32758) üzenetére


fant0mi
addikt

Azt nem tudom, mert nagyon meretpontos az msvii homokszort tok, alig veszem le neha takaritani. Pedig kene ra mar egy uj, ennek a homokszorasa mar kezd kopni, fenyesedni.

(#32761) Diák66


Diák66
őstag

Na a mai napon végre megérkezett a flipes MOFI tok. Ami sok meglepetést nem okozott, de legalább csalódást sem. (a gyárival ellentétben).

Egy kis összehasonlítás:

Gyári tok

A flip anyaghasználata a legjobb, kellemes tapintású, biztos fogást eredményez. Sajnos a telefon tartó része kemény átlátszó műanyag, ráadásul négy ponton a telefon sarkainál rögzíti a telefont. Sajnos ez a legnagyobb gyengesége, hamar eltörik, elreped és olykor magától kiesik belőle a telefon. Emiatt kellő óvatossággal kell használni, különben hamar pókhálós lesz a képernyő.

Nillkin

A flip anyaghasználata rendben van, bár hajlamos a kopásra, tapintásra érdes, de nem bántóan. A hátlapi része kemény műanyag, a telefont az oldalainál végig atom stabilan rögzíti. Leejtésnél sem fog kiesni belőle a telefon, mert ha ki akarod venni, majdnem hogy csavarhúzóval kell kifeszíteni. Tényleg védi a telefont, az egyik legjobb megoldás.

Mofi

A flip anyaga hasonló a nillkinéhez, bár érzésre vékonyabb, de talán ennek van a legszebb színe. A hátlapi rögzítő rész szilikon. Körbeöleli a telefont, szerencsére a csatlakozókat nem akadályozza. Talán az ujjlenyomat érzékelő, amit meg kell szokni, mert mélyebbre esik. A kamerát és a vakut nem akadályozza a tok. (a vastag tokoknál előfordul, hogy belelóg a képbe, vagy vakuzásnál megtöri a fényt, ami miatt "ködös" lesz a kép). Plusz extra, hogy a hátlap behajtható, így lefektetve kb 35 fokos szöget zár be az asztalon. Igaz, emiatt kissé esetlenebb a tok fogása.

Összességében és a nillkin hátlapi megoldását, valamint a honor gyári flip megoldását kombinálnám a mofi tok színével és nagyon boldog lennék. :C
Pár kép még, hátha valakit érdekel:

[ Szerkesztve ]

(#32762) Sanki válasza blizzrd (#32759) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Azt lehet tudni, hogy honnan vetted? Link esetleg?

(#32763) Mr. Donkey


Mr. Donkey
újonc

Sziasztok!

Aki esetleg gondolkodik egy Honor 8 vételén, nos annak üzenném, hogy nyugodtan.

Tegnap jutottam hozzá egyhez használtan. Nagyon megéri az árát, ebben az árfekvésben nincs hiba a telefonban. Zseniálisan jó, igazi gyenge pont nélkül.

Gondoltam megosztom veletek! :C

(#32764) zmtTom válasza Mr. Donkey (#32763) üzenetére


zmtTom
tag

Én osztom a véleményed. Ugyan 3 hete haználom, volt már Galaxy s8, s9, p20 pro és iphone 5s és 7, de ez a honor 8 csúcs amit tud és az anyag használata hibátlan. Arról nem is beszélve hogy ez az utolsó (majd nem) ami dual actice telefon!!!

(#32765) zmtTom


zmtTom
tag

Használ esetleg valaki Gear S3 vagy Galaxy watch órát hozzá? És ha igen, akkor mik a tapasztalatok?

(#32766) blizzrd válasza Sanki (#32762) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Szia!

Aliexpress-es rendelés, innen

[ Szerkesztve ]

(#32767) mati12 válasza zmtTom (#32764) üzenetére


mati12
senior tag

P20 pro-ról Honor 8-ra....? Na ne vicceljünk kérem.

(#32768) Sanki válasza blizzrd (#32766) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Eredetinek tűnik, kérdezz rá az eladónál, lehet gyártási hibás.
Hátha ad valamennyi refundot.

(#32769) blizzrd válasza Sanki (#32768) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Sajnos a felrakással vártam egy hónapot, szóval már nem játszik a refund sajnos. De akkor valószínűsíthető, hogy a fólia nem jó?

(#32770) lbence válasza blizzrd (#32769) üzenetére


lbence
aktív tag

Nekem is így nézett ki. (Remélem, hogy jó a link.) Aliról rendeltem én is, az összefoglalóban szereplő linkről.
Szintén az összefoglalóban szerepelő Brotect Airglass nekem jobban bejött, igaz nem is véd annyira, mert nem olyan vastag és hajékonyabb is.

Ha beütőd a keresőbe, hogy Nillkin Arc Edge, kiad pár hsz-t képekkel.
Pl.:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#32771) ANDROID??? válasza lbence (#32770) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az a Brotect tuti nincs egyenesen felrakva. :K

(#32772) lbence válasza ANDROID??? (#32771) üzenetére


lbence
aktív tag

Megerősíthetem, és középen sincs.
Egyébként már sokadikat használom és tök változó a minőségük.

[ Szerkesztve ]

(#32773) blizzrd válasza lbence (#32770) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Bepróbálok még egy nillkint másik eladótól, aztán hátha. Korábbi telefonjaimon, az összesen ez volt..sosem volt gond egyikkel sem.

(#32774) lbence válasza blizzrd (#32773) üzenetére


lbence
aktív tag

Gigatelnél is kapható.

Link javítva. :)

[ Módosította: domperke ]

(#32775) blizzrd válasza lbence (#32774) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Nekem erre hibát hoz :(

(#32776) domperke válasza Diák66 (#32761) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Nekem a mofi és a gyári volt,van és a mofi bírja lassan 1,5 éve.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#32777) Sanki válasza blizzrd (#32769) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Az eddigi fóliák milyenek voltak rajta? Hogy néztek ki ehhez képest?

(#32778) blizzrd válasza Sanki (#32777) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Ezen a telon ez az elso folia. Korabbi honor keszulekeimen is nillkin volt, azok hibatlanul felfekudtek.

(#32779) tigipuf


tigipuf
senior tag

sziasztok!

Az volna a kérdésem,hogy az akku problémák miatti garancia is 2 évig szól?
Mert munkatársam kissé elbizonytalanított ebben a témában.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#32780) rosejbli válasza tigipuf (#32779) üzenetére


rosejbli
senior tag

Igen

(#32781) Sanki válasza blizzrd (#32778) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Egy darabig maradjon rajta, esetleg később próbálj ki egy másik (másik gyártó), akkor kiderül, hogy a kijelző ilyen vagy a fólia.

(#32782) Sanki válasza tigipuf (#32779) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nem szétszedhető a telefon, ezáltal 2 év garancia van az akksira is.
Én másfél évesen cseréltettem.

(#32783) tigipuf


tigipuf
senior tag

Köszi a válaszokat :K
Más:nemrég leejtettem minőségi üvegfólia pókhálós lett kicsit (nem gond teló sértetlen!)Hirtelen nem volt más ment rá brotect airglass .Volt még egy készleten valamikor akcióban kettőt rendeltem.Maximálisan elégedett vagyok vele a régi is hónapokig kitartott.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#32784) kinkat


kinkat
csendes tag

Sajnos nekem is aktuális lesz az akku csere. Szegeden valakinek van tapasztalata a hivatalos cseréltetéssel?

Sony Ericsson T630> Sony Ericsson K510i> Sony Ericsson K770i> Sony Xperia U> Sony Xperia M2, Honor 8

(#32785) zmtTom válasza mati12 (#32767) üzenetére


zmtTom
tag

Hehe... Nem viccelek. A dual active többet ér nekem mint a 3 kamera :))

Ez az egyéni felhasználás... és minőségben szerintem (anyaghasználat) nincs különbség köztük.

(#32786) Micsurin válasza Sanki (#32782) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nyooc hónap!!44!4! :DDD :DDD

A szentem szerintem nem fogja bírni akkuval így se, töltés, játék,netezés, GPS, töltés, játék, Netflix, Spotify. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32787) blizzrd válasza Sanki (#32781) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Rendben!
Bar szerintem teszek meg egy probat a nillkinnel, az osszefoglaloban levo linkrol. :)

(#32788) dussy válasza Micsurin (#32786) üzenetére


dussy
őstag

Hardcore user és csodálkozik, hogy nem bírja az akku. :R :))

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#32789) Sanki válasza Micsurin (#32786) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Mondjuk ez elég durva használat. :DDD

(#32790) TaRka94


TaRka94
senior tag

Valami hír hogy oreot lehet frissíteni vagy OTA-n jönni fog?

(#32791) nrg_52


nrg_52
addikt

Ma lomoltam egy kicsit es elokerult egy sosem hasznalt cellect atlatszo szilikon tok h8-ra. Mivel nekem mar nincs meg a telo, igy Debrecenben ingyenesen atveheto.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#32792) tusik válasza TaRka94 (#32790) üzenetére


tusik
tag

Ha arra gondolsz hogy a kekszes rendszert feltenni rá.
Akkor PC-vel összedugod, és a HiSuite-val tudod feltenni a rendszerfrissitést választva.
De ahoz a 412nek kell fentlenni a telefonon.
Az összefoglalóban is benne van. :DD

(#32793) Micsurin válasza Sanki (#32789) üzenetére


Micsurin
nagyúr

+dussy: Durva? Há de mi? Minden telom így volt használva, reggel suliba menet Netflix vagy Spotify / Browser / Tananyag nézegetés, bent üres járatokban kockulás mehet is a töltőre, hazafelé ismétlés, este még kis kockulás függ attól mennyit ül az ember ugye a budin. :DDD Aztán feltölt lefekvéskor levesz letesz. (Éjjelre nem szeretem töltőn hagyni... akkor inkább reggel vonaton töltöm.)

Eddig egy telom se vette zokon ezt a használatot napi egy töltés néha kettő. Két évesen az SP is jó volt, anno a G4C és a P8 se volt problémás. :N

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32794) dussy válasza Micsurin (#32793) üzenetére


dussy
őstag

A telo 'normál' használat mellett 1 töltéssel 4-5 óra SOT időt tud az új akku esetén. (átlagos felhasználás mellett: telefonálás kb. 1 óra, böngészés, kis YouTube, kis FB, esetleg 1-1 kisebb játék .)
Ha napi 15 órát aktív vagy akkor a nap 30%-ban a telefont nyomkodod. Ez sem kevés, ez fölött pedig elég extra. :U

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#32795) Micsurin válasza dussy (#32794) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mikor kézbe vettem (április) tudott a szokásaimmal 3-3,5 óra között. Most örültem ha elérem a két órát, alap helyzetben meg időről időre produkált olyat, hogy 1-2 óra alatt zuhant az akku mint az állat pedig elvileg semmi nem ébresztette.

Ha ezt így bírja az akku, azt egy mai okostelefonba nem szabadott volna beletenni pont. 300-500 ciklust kéne még a Tech2 cikk alapján ís bírjon ~30% veszteséggel na nekem ettől azért többet zuhant. :U

A GPS-t se véletlen említettem nekem tavasztól - őszig a telefon szinte mindennap csücsül a motor kormányon 1-2 órát ott meg vagy GPS vagy a trafihunterrel dödörészik.

Mi a normál és az extra szerintem elég necces kijelentés. Ha te reggel és este is 1,5 órát vonatoznál mit csinálnál ezalatt ? Csajokat elbámulgatjuk értem de ha ezt teszem 1,5 óráig már elvisznek zaklatásért... olvasni is jó naná a Fekete Keresztett két hete pl nem tudtam letenni... de mi a frászt csinálsz ezalatt alapból? Tehát ez máris ~3 óra naponta a telonak natúrban..., emellett alapesetben van 9 órám néha faktokkal 10. ~8 szünet 6*5+15+20 perc ismét, vagyis megint van ~ 1óra az már 4 óra ami intenzívebb használat mellett lazán lepörgeti az akkut, otthon töltöm szintén nyomkodom valamennyit majd töltő aztán levesz... Nem tartom ezt extrémnek sőt... :)

Érdekes a Huaweiek évről évre mindig gurítanak akkuidőben a konkurenciához képest és mégis mindig az akkujuk a problémás szegmens az idő múltán. Vajon van összefüggés!? :F

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32796) TaRka94 válasza tusik (#32792) üzenetére


TaRka94
senior tag

Neem arra, most oreom van. B561re gondolok.

(#32797) Iller válasza TaRka94 (#32796) üzenetére


Iller
tag

B562 is van már

[ Szerkesztve ]

(#32798) Botigta


Botigta
aktív tag

Sziasztok,
Egy kis segítség kellene...
Tenném fel az Oreo-t de most csak a B405 van fent, és a HiSuite is az írja, hogy ez a legfrisebb. Hogyan kell felsütni rá a 407-est?
Köszönöm

(#32799) Sanki válasza Botigta (#32798) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Frissítés menüben jobb felül 3 pötty és teljes csomag letöltése.

(#32800) gaben0211


gaben0211
tag

sziaztok. nem honor 8hoz tartozik a kérdésem hanem egy másik huawei telóhoz az y7hez viszont annyira érdektelen a telefon hogy a saját topikjában ugysem kapnék választ. szóval a problem az hogy van a huawei y7 trt-lx1c432b160 as build számú telefon amihez nemtalálok sehol gyári fullota romot csak otasat ami nekem nemjó mert újra akarom rakni a telót és twrp van rajta. viszont más build számmal lennének fullota romok. a kérdésem az lenne hogyha letöltenék egy trt-lx3as vagy trrt-lx2es romot azt felrakhatom a trt-lx1 helyett? vagy ez igy lehetetlen?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.