Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5209) hobizoli


hobizoli
nagyúr

tegnap beszelgettem egy ismivel, aki vmi biztositonal uzletkoto, aszondja naluk is megy ez a HO dolog most, de elegge szar a videon keresztul, amivel kapjak az uj oktatasi anyagokat, megall a kep, meg ugral a video

kerdezem milyen gep?
hat ilyen dobozos
szoval asztali?
aha
...
na ropke par perc alatt sikerult eljutni vegre a Win10-ben a Feladatkezelo-ig, ami nagyjabol egy CTRL-ALT-DEL meg ket egerklikkeles, mert ott lehet latni a fontosabb dolgokat
geperomu a kovetkezo cuccokbol all:
Celeron E3400 dualcore 2.6GHz meg kb 2010-bol
4GB RAM, amibol vmiert csak 3.7GB jut a gepnek es 3.3GB foglalt is belole, vmi dVGA kell legyen ez mellett, mert ezeknel meg nem volt IGP szerintem
a HDD uvegen megy kb allandoan, mert vagy swap-l, vagy nemtom mit csinal, de 80-100% kozott kavirnyal a grafikon szerint

aztan meg ott vannak a szerzodesek, valag megnyitott webablak stb, es vagy ezt tudja megnyitni vagy azt, mert qrvara lassu az egesz, szoval mindig zarogatja be, meg nyitogatja ki, amit eppen hasznal
nyilvan azert, mivel nincs eleg RAM

ja es vmi ismeros emberke szokta neki ezt a gepet "javitani", ha vmi baja van vele

javasoltam neki, hogy erre erosen raferne egy upgrade, mert ez a technika uj koraban sem volt eppen egy nagy eresztes
kezdeskent 2x8GB RAM, egy ertelmesebb mATX deszka DSUB HDMI kimenettel, nem tudja azt sem, hogy milyen a monitora, meg egy Athlon 3000G, ami a neki szukseges irodai melokra siman jo lesz, es egy 500GB-s SSD
ez megall igy kb ~90k-bol
űűű az nagyon sok
pedig ennel olcsobban csak szar lesz :U

ja meg hogy lehet kene neki vmi webcam is, ha mar igy HO megy
mondtam neki egy Logitech-t 12-13k korul lehet kapni es 720p-t tud 30fps-l, az draga, mert a MM-ban latott mar 5k-ert is vmit
ja biztos van annyiert is vmi, csak az olyan szar is, es azert annyi

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.