Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#901) rikymeister válasza HoldfenyLuna (#890) üzenetére


rikymeister
lelkes újonc

Ezt hogy csinálod? Nekem a nagyobb van, de 2 napnál tovább nem bírja. 10 perces mérésre van állítva nekem is.

(#902) HoldfenyLuna válasza rikymeister (#901) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nem tudom. Talán a legkisebb fényerő használata dob rajta. A háttérkép sem élő.

(#903) mastadoc1 válasza Skynet258 (#893) üzenetére


mastadoc1
tag

Szia! Jól néz ki. :) Linket tudnál dobni? Esetleg feketében is volt? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#904) rikymeister válasza HoldfenyLuna (#902) üzenetére


rikymeister
lelkes újonc

Fényerő 3-as, és nem élő a háttér. Tegnap este 9 körül vettem le a töltőről, most 59%-on áll.

(#905) Skynet258 válasza mastadoc1 (#903) üzenetére


Skynet258
veterán

Ez volt a termék, van 7 színben. :K

https://geekpulse.hu

(#906) Twism


Twism
csendes tag

Hello! Segítsetek légy szíves! Futás után az óra mutatja a térképet is, hogy hol jártam, de az utcákat NEM, csak a 2 pont közti vonalat. Mi lehet az oka? kell valami app még hozzá? Köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#907) Twism válasza andras0x0x0 (#516) üzenetére


Twism
csendes tag

Szia!
Nekem is ez a problémám most. Megoldódott valahogy?
Köszi

(#908) mastadoc1 válasza Skynet258 (#905) üzenetére


mastadoc1
tag

[kép] Köszi! Rendeltem is egy feketét. Friss regisztrációra kaptam 2 dodó kedvezményt, így 0,1 dodó lett ingyen kiszállítással. :))

[ Szerkesztve ]

(#909) francia63


francia63
csendes tag

Sziasztok!Egy Samsung Galaxy Watch Active2-t szeretnék biztonságos eszközként hozzáadni egy Xiaomi 9t Pro-hoz.Ezt egy Xiaomi Amazfit Pace órával meg tudtam tenni,ezzel miért nem?

(#910) dobolson


dobolson
senior tag

Sziasztok! Az miért lehet, h hívásnál nem tudok beszélni az órával? A hívást az órán veszem fel, de nem lesz kihangosítva így sem, és ha beszélek bele, nem hallanak. Mikor megvettem az első nap még működött, de mostanában nem. A használathoz szükséges appok kézi kezelésen vannak. És egyébként az összes értesítés megjön az órára, csak a hívást nem tudom ott lebonyolítani.

(#911) Fradipuma


Fradipuma
tag

Valakinek van esetleg valami tippje, honnan érdemes most megvenni 2 év gyári garival? 44mm acél ezüstre gondoltam. Bestmarkton most 121ezer, ennél kedvezőbbet nem nagyon találtam.

(#912) HoldfenyLuna válasza francia63 (#909) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Ez nem óra függő... Keresd a hibát a készülékedben. Az is lehet, hogy magának a Smartnak nem adtál meg vmi engedélyt.

(#913) FőDudu válasza dobolson (#910) üzenetére


FőDudu
addikt

A BT beallitasoknal engedelyezve van a CALLS az ora beallitasainal?

Use for Calls...

FőDudu

(#914) dobolson válasza FőDudu (#913) üzenetére


dobolson
senior tag

Igen, így néz ki:

(#915) dobolson válasza dobolson (#914) üzenetére


dobolson
senior tag

Na úgy néz ki, egy óra újraindítás megoldotta. :)

(#916) bg612


bg612
tag

Ilyet látott már valaki sima szilikon szíjtól?
Nem is a Csatja. Nem a fém rész. Nem is értem

[ Szerkesztve ]

(#917) HSanyi


HSanyi
tag

Megvettem az órát és ámulok a beállítások sokaságán, DE:
A medencében úszásnál a medence hosszt hol lehet beállítani? (25m, 33m, 50m)
Sem az órán, sem az alkalmazásban nem tudtam beállítani.
:R :R :R

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#918) HSanyi válasza HSanyi (#917) üzenetére


HSanyi
tag

Talán megvan, bocsika.... :R :R :R :R

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#919) Topi70


Topi70
tag

Sziasztok! Páromnak rendeltem egy 40mm LTE verziót. 100%-ról 60% egy éjszaka alatt. Első feltöltés után. Vissza vivős?

(#920) Topi70


Topi70
tag

Bocsi 40%-ra!!!

(#921) Fradipuma


Fradipuma
tag

Nekem még egy olyan kérdésem lenne, hogy eddigi tapasztalatok alapján mennyire karcolódik a kijelző, ha az ember minden nap hordja az órát? (Még éjjel is) Munkám során elég sokat kell pakolni, sajnos a huawei watch gt-m eléggé karcos lett egy év alatt. Illetve ha ajánlatok,milyen fóliát érdemes rá tenni? Ki kilyen ajánl? (44mm. Ss ezüst)

(#922) Darth11 válasza Fradipuma (#921) üzenetére


Darth11
aktív tag

Én a Media marktban rakattam rá clearplex fóliát, az van a telefonomon is és tökéletes.
Nem is érződik, hogy rajta van. 5 ezer Ft, de adnak egyet tartalékba, hogyha az elsővel bármi történne, akkor a másodikat ingyen felrakják.

(#923) Kasya


Kasya
nagyúr

RSS-re mit javasolnatok? Pl. Ph hireket hogy lehetne olvasni rajta?

Illetve milyen fenykepezo "taviranyito" appot hasznaltok? Amit latok, mind fizetos. A Galaxy apps pedig nem terit vissza, ha jol tudom.

(#924) Gerzsi


Gerzsi
tag

Az acél kivitel miben jobb? kb 30E árkülönbség

(#925) trance89 válasza Gerzsi (#924) üzenetére


trance89
őstag

semmiben, nehezebb, fényes szóval az ujjlenyomatok is jobban látszódnak rajta
gyakorlatilag csak hátrányai vannak az aluházassal szemben

(#926) HoldfenyLuna válasza Fradipuma (#921) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Én Aliról rendeltem hozzá "tokot" Itt láthatod, milyen az órán: [link]

Topi70: az LTE mindig gyorsabban merül, én ezért sem vettem. De a 60% merülés akkor is sok. Lehet buta kérdés, de eSim nélkül nem ment LTE ugye? Csak mert, ha hálózatot keres, hiába... Illetve ebbe nem számít bele a nyomkodas, meg a mindig van óra?

[ Szerkesztve ]

(#927) hatD válasza Twism (#906) üzenetére


hatD
tag

Nekem is volt ilyen problémám, igaz nem órával. henem karpereccel, ott az derült ki, hogy a google térképet használta és ha a térkép nem volt frissítve, nem jelentek meg a térkép adatok (utak, utcák), valószínű törlődtek a gyorsító tárból.

(#928) pleslie82 válasza Fradipuma (#921) üzenetére


pleslie82
tag

Szia,

ha teheted mindenképp rakass rá fóliát! Én nagyon vigyázok rá, irodai munkát végzek, mégis màr a második héten sikerült jól megkarcolnom, ma napig nem tudom, hogyan... azóta mondjuk nincs új karc, de akkor valahogy valamivel nagyon sikerült....és marhára zavar..

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#929) Topi70 válasza HoldfenyLuna (#926) üzenetére


Topi70
tag

Szia! Azóta úgy néz ki megoldódott a probléma. Újra kellett indítani. 20%-ot merült 1 nap. Valószínű valamelyik program beakadt😃. LTE mert szolgáltatós. Nem rossz az. Magentás vagyok ingyen járt hozzá a két másik sim. Így öszesen 3 van. Egyiket átraktam e simre.

(#930) Fradipuma


Fradipuma
tag

Huawei mate 20 pro-val használnám az órát, de random időközönként eldobálja a bluetooth, és nem is csatlakozik vissza az óra csak ha kézzel kiválasztom. Mindent letöltöttem amit ajánlott telepítéskor. Ötletek esetleg?

(#931) predakon válasza Fradipuma (#930) üzenetére


predakon
őstag

Honor View20-al ugyan ezt a tüntet tapasztalom a legutolsó frissítés óta, előtte nem volt gond. Teljesen random időközönként dobja el a kapcsolatot.

Titeket nem idegesít egyébként, hogy NULLA infó van az EKG-ról és az elesés figyelésről?
Én az EKG miatt (IS) vettem ezt az órát és se híre se hanva ennek, a samsung kb. nullát kommunikáról az óráról.
Az is felmerült már benne, hogy eladom, ez az okosóráskodás nem az én világom. :(

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#932) Fradipuma válasza predakon (#931) üzenetére


Fradipuma
tag

Ma eddig kb 60-szor dobta el a kapcsolatot. Újratettem a samsung progikat de az sem segített. Így azért érdekes lesz hosszú távon... :F

(#933) predakon válasza Fradipuma (#932) üzenetére


predakon
őstag

En ugy dontottem eladom, nem ezert, hanem ugy altalanossagban nincs ra szuksegem.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#934) Gerzsi válasza predakon (#933) üzenetére


Gerzsi
tag

Hát ez sajnálatos :D hiányozni fog...

(#935) róland válasza predakon (#931) üzenetére


róland
veterán

A Samsung másról se kommunikál érdemben.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#936) Topi70


Topi70
tag

Sziasztok! Azt, hogy melyik app fogyaszthat többet a kelleténél mivel tudom csekkolni?

(#937) Fradipuma


Fradipuma
tag

Aki hasonló problémával küzdene mint én,hogy folyton ledobálja a teló az órát, és nem samsung telefonnal használja, az állítsa át a 2 kiegészítő appba az alkalmazás indítást autómatikusról kézire. Nekem azóta egyszer sem csatlakoztatta le a készülékem az órát!

(#938) TGa válasza Fradipuma (#937) üzenetére


TGa
tag

Mi is hasonló problémával küzdünk, dobálja a kapcsolatot és nem is kapcsolódik vissza... Mate 20, android 10, Emui 10. Az összes samsung és kiegészítő watch alkalmazást kivettem az automatikus kezelésből az aksiból és kézire állítani. Azóta, egy napja jól működik, csak a távolság miatt szakadt meg. Remélem ez így is marad... Köszi a segítséget.

(#939) F1DO válasza predakon (#931) üzenetére


F1DO
senior tag

dehogynem.. én is erre várok..

eggyel több példa hozzá:
[link] ...

Hahó Samsung, ébresztő!!

(#940) F1DO


F1DO
senior tag

sehol (más országban) nem megy mashol ez az ekg funkcio?
Eskü ratenném azt a ROM-ot..

(#941) Kasya válasza F1DO (#940) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tudtommal nem.

(#942) predakon


predakon
őstag

Nem megy sehol, es a hivatalos samsung oldalakrol is eltunt ez a funkcio pedig eskudni mernek h lattam amikor beruhaztam ra.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#943) F1DO válasza predakon (#942) üzenetére


F1DO
senior tag

mashol még nem vették le...
[link]

(#944) rikymeister válasza Fradipuma (#937) üzenetére


rikymeister
lelkes újonc

Mate 20-szal használom én is, feljebb ugyanezt a hibát jeleztem és ugyanezt tettem amit te, kézire állítottam. Ennek ellenére ledobálja, de lényegesen kevesebbszer és automatikusan vissza is csatlakozik. Említette itt valaki, hogy az Android 10-ben van valami bug, ami ezt okozza.

Nekem is lenne kérdésem. Edzés közben az óra a valós kalóriát mutatja, vagy az eltelt időből egy sablont dob? Most 2x egymás után súlyzós edzést végeztem, 47 percnél mindkétszer 500 kalóriát mutatott. Ez fura... Ha nem a valósat mutatja, akkor nem sok értelme van...

(#945) Zsötie válasza rikymeister (#944) üzenetére


Zsötie
tag

Otthon ülök a kanapén. 5200 lépést mutat az óra. Majd egyszer csak jön egy értesítés, hogy megvan a napi cél és máris 6400 lépést mutat. Ezek után kérdezem, szerinted?

(#946) trance89 válasza Zsötie (#945) üzenetére


trance89
őstag

Zsebhoki? :D
Valahol olvastam hogy annál is rendesen számolja a "lépéseket"
Viccet félretéve nálam rendesen számol, még nem volt ilyen eset
Más: Ma jött egy frissítés az órára(23 MB), manuálisan rákeresve

[ Szerkesztve ]

(#947) rikymeister válasza trance89 (#946) üzenetére


rikymeister
lelkes újonc

Nahát, pont azt frissítik, amit kifogásoltam :DD a kalóriaszámlálás pontossagat.
Bár ilyen gyorsan működne minden, köszi Samsung :)

(#948) róland válasza rikymeister (#944) üzenetére


róland
veterán

Képlet alapján számol kalóriát. Az átlaghoz képest annyival pontosabban, hogy edzés közben folyamatos pulzusméréssel jobban követi a fizikai állapotodat.
Amúgy simán elképzelhető, hogy az edzéseid intenzitása úgy jött ki, hogy épp akkor ugyanannyi kalóriánál tartottál. (Egyszerű véletlen.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#949) kissady


kissady
tag

Viszont a Bixby sajnos eltűnt, legalábbis azt írja, hogy nem engedélyezett az országomban, vagy az órámon. :( kár érte

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#950) HoldfenyLuna válasza kissady (#949) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Én megnéztem és nekem van Bixby. Telefon Wear appból nyomtam rá Bixby-re, ott átküldött az órára, hogy állítsam be ott. Igaz, Samsungom van, de nem hinném, hogy ez annyira számít.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.