Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#101) Atlantis válasza Qorthral (#99) üzenetére


Atlantis
veterán

Active 1 (fekete) nálam teljesen jól elvan, pedig éjjel-nappal rajtam van...de ugye igazán hosszú távú használati tapasztalat senkinél nem lehet, lévén csak pár hónapja van az is piacon. Jól bírja az alu verzió is.

Én pont a színverziók eltérése miatt nem mertem előrendelni, meg akarom nézni élőben. Alapvetően acélt venném én is, de látni szeretném, az ezüst verzió inkább fegyverszürke vagy olyan ezüst, mint a gen1-es verzióé, ill. az acélhoz adott bőrszíj milyen minőségű. Persze így bukom a dupla töltőpadot, de üsse kavics.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#102) Qorthral válasza Atlantis (#101) üzenetére


Qorthral
őstag

Rendeld elő a legszimpatikusabbat.
Ha mégis másik tetszik élőben, akkor elállhatsz az online vásárlásodtól és megveheted a másikat. Ha viszont marad az eredeti kiszemelt, akkor nem bukod a töltőpadot. ;)

Részemről a 44 mm-es alu aqua black verzió nyert. :))

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#103) Atlantis válasza Qorthral (#102) üzenetére


Atlantis
veterán

Gondoltam erre is, de ha kibontom és megnézem, akkor már nincs pofám visszaküldeni egy hibátlan terméket. Minek szúrjak ki valakivel, hogy majd bontott árut kapjon?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#104) FuRiONight válasza Atlantis (#103) üzenetére


FuRiONight
őstag

Inkàbb magaddal szúrsz ki? Ha online rendelek valamit ès nem olyan, az rögtön megy vissza. Ez teljesen legàlis, nincs benne semmi humbuk.

(#105) Atlantis válasza FuRiONight (#104) üzenetére


Atlantis
veterán

Legális, tudom, de nem etikus szerintem. Nem vagyunk egyformák. Annyira nem fontos az a töltőpad nekem. :)

1-2 hónap múlva valami olcsóbb árakon dolgozó üzlettől is megrendelhetem az órát, lehet annyival jobb áron, hogy mellé megvehetem a töltőt is és nem leszek vele hátrább anyagilag.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#106) JMarty válasza Atlantis (#105) üzenetére


JMarty
tag

Nekem több Samsung Store-ban is azt javasolták, hogy rendeljek elő többfélét és azt vegyem át amelyik tetszik, így nem bukom a töltőpadot sem. Elő is rendeltem 2-őt :DD

Pénteken már lesznek kiállítva boltokban.

(#107) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Én még mindig hiányolok belőle egy olyan ébresztőórát, ami az alvási ciklusunkhoz tudja igazítani az ébresztés időpontját.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#108) tomiii007


tomiii007
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#109) sazo


sazo
tag

Sziasztok!

Az óra rendelése kapcsán azt látom a Samsung oldalán, hogy két különböző Samsung Experience Store van. Van ennek a rendelés szempontjából jelentősége?

Üdv:

Z

(#110) Atlantis válasza SX Wave (#107) üzenetére


Atlantis
veterán

Ehhez sokkal pontosabb alvási monitorozás kellene...de az inkább csak tipp, sokszor már egy órája fenn vagyok, mire szerinte is felébredtem. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#111) csutkaa


csutkaa
senior tag

Most kaptam az emailt:

Tisztelt Ügyfelünk!

Köszönjük online rendelését, azonban a gyártó információja alapján probléma adódott a szállítással, ami azt jelenti, hogy a megrendelését jövőhéten tudja átvenni az Ön által megnevezett címen.

Elnézést kérünk a kellemetlenségért, amint tudjuk a pontos szállítást, felvesszük Önnel a kapcsolatot!

További szép napot!

Üdvözlettel:
Samsung Experience Store

[ Szerkesztve ]

(#112) SX Wave válasza Atlantis (#110) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Neked milyen órád van amelyben van ilyen funkció?
Szerintem elég jól tudná az óra monitorozni és az ébresztést a megfelelő fázishoz igazítani. Hardver megvan, már csak egy jó szoftver kéne hozza, öntanuló algoritmussal.
Azért 42 pbm nem szoktam éber lenni, viszont ha ilyenkor ébreszt az óra, akkor az sem tudom melyik bolygón vagyok.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#113) Atlantis válasza SX Wave (#112) üzenetére


Atlantis
veterán

Active 1

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#114) icecave válasza csutkaa (#111) üzenetére


icecave
nagyúr

Melyik SES?

Én ma voltam bent meló előtt az Alle-ban lévőben, megnézni az órákat, mondták, hogy a demo órák is késtek, viszont mikor mondtam,hogy előrendeltem ott, nem mondták,hogy nem fogom tudni holnap átvenni ott.... Kíváncsi leszek.

Egyébként: vékony csuklóm van férfi létemre nagyon, de a 40-es egyszerűen pici. Jól döntöttem,hogy a 44-est rendeltem. Legalább lesz "normális" akkuidő.

(#115) csutkaa válasza icecave (#114) üzenetére


csutkaa
senior tag

A másik SES, ahol a Westendben lehet átvenni és az ALLEE, ben sincs a listájukban.
Most megrendeltem az Allee-ba :D én is kiv leszek..

(#116) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Vér oxigén szintet is mér az óra?

(#117) icecave válasza gyuri2008 (#116) üzenetére


icecave
nagyúr

Galaxy Watch és az első gen. Watch Active nem tudja. Infót nem találtam, de elég nagy az esély, hogy ez sem tudja sajnos, ami vicc, tekintve, hogy egy alap Fitbit is rendelkezik ezzel.

(#118) predakon


predakon
őstag

[kép]
A Fossilom 42mm elvileg, a 40es nagyon pici, noi kezre valo. Egyebkent nagyon jo kis ora, az alut tapogattam meg, remelem hamarosan megjon amit en rendeltem.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#119) Benex


Benex
senior tag

Gear s3 frontier-hez a 44mm-es.
[kép] [kép]
Nagyon nagyon gondolkozom rajta, "drága" ugyan de nincs nagyon más óra és eléggé szép , nagyon könnyű darab , vékony. Ezzel az órával már aludni is tudnék , viszont jobban félteném ha véletlen neki ütöm valaminek mint a gear-t. Nálam majd az akksi idő fog döteni. Ha kibír 4 napot megveszem , ha nem , akkor nem érezném előre lépésnek. Funkciókban a sziv-es dolgokban tud csak többet illetve a vizállóság, szóval nem adna semmi pluszt szvsz.

[ Szerkesztve ]

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#120) madkiller válasza csutkaa (#111) üzenetére


madkiller
őstag

Engem reggel hívtak a se storeból , hogy még aktuális-e az 5.-ei rendelésem. Mondom igen. Akkor holnap viszi a futár. Mondom ok. Kb 2 óra múlva jött az sms , hogy a glsnél van reggel érkezik.

(#121) predakon


predakon
őstag

Rendelt bárki a media markttól? Ha igen van valami update nektek?

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#122) jacis válasza Benex (#119) üzenetére


jacis
nagyúr

Mennyivel szebb basszus :Y

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#123) FuRiONight válasza madkiller (#120) üzenetére


FuRiONight
őstag

Èn is nèztem az emailt, hogy ma megkapom e az óràt, mivel kiszàllitàssal kèrtem. Mivel előrendelès, így csak szemèlyesen vehetem àt. Hàt kösz, sestore. Megrendeltem speedshop-tól, minden rendben.

(#124) predakon


predakon
őstag

Nekem nulla infót ad a media markt... ma nem nagyon számítok semmire

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#125) icecave válasza madkiller (#120) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem semmi hívás, csak a visszaigazoló e-mail még hétfőn. Remélem, ez azt jelenti, hogy délután, meló után át tudom venni (SES, Alle).

(#126) madkiller


madkiller
őstag

Megérkezett :) Nagyon kényelmes a bőrszíj. Meglepődtem. Napközbe kipróbálgatom.
Se storeból rendeltem. Egy Samsung táskában volt az ajándék töltőpaddal együtt.
A töltőpadhoz 25W-os töltőfej is van.

[ Szerkesztve ]

(#127) madkiller


madkiller
őstag

(#128) Benex válasza madkiller (#127) üzenetére


Benex
senior tag

Egy early akkumulátor véleményt majd írhatnál kérlek :)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#129) icecave válasza madkiller (#126) üzenetére


icecave
nagyúr

Én is megyek kora délután átvenni, remélem, kézhez is kapom :D

Ha valaki szeretne képet, teszek fel én is (44mm, alu black).

(#130) szabessz válasza icecave (#129) üzenetére


szabessz
tag

Tegyél fel képeket.
Én is olyat rendeltem edigital még nincs infó mikor jönn sajna.

(#131) Csedit válasza szabessz (#130) üzenetére


Csedit
aktív tag

Én is edigitáltól rendeltem személyes átvétellel, még semmi hír róla, 40mm alu, felhőezüst.

(#132) tomiii007


tomiii007
senior tag

Speedshopbol rendeltem es hivtak, hogy jovo het kozepen lehet atvenni mert késik

(#133) Scrydhan válasza tomiii007 (#132) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Az remek, kezdem azt gondolni hogy a samsungot nem érdeklik az előrendelések mostanában, note is késett, ez is késik.... szánalom

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#134) szabessz válasza madkiller (#126) üzenetére


szabessz
tag

Te melyik SES Store-ból vetted mert Strong vagy Bravotel ?

(#135) madkiller válasza szabessz (#134) üzenetére


madkiller
őstag

Strong. Igazából egyiket sem vágom nem vagyok Pesti. 5.-én rámentem az előrendelésre, kiirta a samsung.com , hogy hol vásárolhatom meg. Előjöttek a lehetőségek és kiválasztottam random a samsung storet, mert mondom mégis csak a samsung store :D Ennyi a történetem.
Benex: Akkumlátorról szerintem még nem lehet rendesen nyíilatkozni egyrészt nem is volt feltöltve meg azért pár töltés kell, hogy beálljon. Eddig annyit érzek, hogy kevésbé merül, mint a 2,5éves gear s3am.

[ Szerkesztve ]

(#136) Kerio


Kerio
őstag

Iponba is megjött. :K

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#137) predakon


predakon
őstag

Azért az elég nevetséges szerintem, hogy a legnagyobb boltba meg nem érkezett meg a termék. Előrendelés alatt azt vártam volna el, hogy 20.án érkezik. Nulla információ, se email se semmi. Media Markt....

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#138) szabessz válasza predakon (#137) üzenetére


szabessz
tag

Hát igen legnagyobb boltba nincs semmi infó elég szomorú.
A kisebb bestmarkt-nál már készletről is lehet venni.
Hívd fel őket,mit mondanak.

[ Szerkesztve ]

(#139) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Valakinek ses-ről valami infó?

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#140) csutkaa válasza Scrydhan (#139) üzenetére


csutkaa
senior tag

Samsung Allee-t hívtam fel, ott azt mondták, hogy rengeteg rendelés van az órára és előbb azoknak adják oda, akik kifizették előre, aztán jönnek a helyben fizetősök.
Ma délután szólnak nekem, ha maradt óra, de lehet csak hétvégén tudom átvenni.

(#141) bg612


bg612
tag

Tud valaki magyar nyelvű felhasználói kézikönyvet valahol?

(#142) Scrydhan válasza csutkaa (#140) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Az aranyos, weboldalon is ugyanez van.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#143) gyuri2008 válasza csutkaa (#140) üzenetére


gyuri2008
veterán

Érdekes én személyesen bent voltam,azt mondták, hogy majd jövő héten érdeklődjek,pedig én is online rendeltem meg.

(#144) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Downtown sesben azt mondták hogy késnek, ma egy részük megjön viszont.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#145) icecave


icecave
nagyúr

Most voltam Alle-ban. Csak azok kapnak akik előre kifizették, majd jövő héten ők hívnak, az előrendelési ajándék ugyanúgy jár. Persze egy k.rva e-mailt, telefont, akármit nem eresztettek meg, hogy bocsesz, nem tudom ma átvenni. Vicc az egész.

(#146) Qorthral válasza icecave (#145) üzenetére


Qorthral
őstag

Igazából nem tudom miért méltatlankodsz. Minden bizonnyal küldenek mailt amint átvehető a rendelésed, mint minden normális volt. Senki nem garantálta, hogy 20-án délután át tudod venni. Nem is értem értesítés nélkül miért mentél oda.

Nekem a pár napon nem múlik semmi, megvárom az értesítő mailt és majd akkor szépen atveszem. 🙂

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#147) icecave válasza Qorthral (#146) üzenetére


icecave
nagyúr

Jogos, bár inkább az bosszant, hogy van, de mégsincs. Ha valamilyen formában jelzik,hogy ha kifizetem előre, akkor megkapom, akkor megtettem volna. Jó lett volna hétvégén "összeismerkednünk". Na, mindegy, addig olvasom mások élménybeszámolóját,ha lesz.

rayman2006: Akkor jobb, ha én inkább kussolok...

[ Szerkesztve ]

(#148) rayman2006


rayman2006
tag

Én most kaptam email-t Euronics-tól. Törölték rendelésem.
"Az Ön által kiválasztott terméket készlethiány miatt sajnos nem tudjuk biztosítani és más hasonló tulajdonsággal rendelkező terméket sem áll módunkban beszerezni, így nincs lehetőségünk webáruházunkon keresztül biztosítani az Ön számára.
A fentiek értelmében megrendelése rendszerünkből törlésre kerül.
Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük"

Ilyet hogy lehet csinálni,ennyit előrendelői ajándékról.
Pedig előrendelés elején rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#149) predakon válasza rayman2006 (#148) üzenetére


predakon
őstag

Ez igen, na ez az igazán köcsög....

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#150) Iceman83 válasza predakon (#149) üzenetére


Iceman83
tag

Hát igen az.
Ilyet nem szabadna csinálni. Reméljük MediaMarkt és Edigital többi shop nem csinál ilyet.
Speedshop ahogy olvasom jelzi késik,de nem törli. Ez a normális eljárás.

Ha sok a előrendelés már visszaigazolás nem szabadna adni.
Előrendelés lejárta előtt jelezni,meglehesen rendelni máshol.
Ezután én se rendelek Euronicstól előrendelve ha ajándék van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.