Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#601) magnusheron


magnusheron
tag

Sziasztok!

Azokhoz lenne kérdésem akik a Telekomnál vették az LTE verziót, mert kicsit kusza az egész.

Ma vettem egy órát Net 10 GB csomaggal, amihez ugyebár e-SIM-et kértem. Mint a vásárlás után kiderült, az órán csak úgy lehet az e-SIm-et aktiválni, ha fizikai SIM formában a telefonban benne van ugyan azzal a telefonszámmal egy SIM kártya, mint az e-SIM. Azt, hogy legyen fizikai SIM és e-SIM is, csak MultiSIM szolgáltatással lehet elérni, aminek a havidíja 990 Ft. Aktiválás után a MultiSIM szolgáltatás lemondható, ekkor kikapcsola a fizikai SIm és lehet dobni a kukába.

Meg is csináltunk mindent az ügyintézővel. e-SIM beállítása után, MultiSIM, fizikai SIM a telefonba, Wearable alkalmazásban sikeresen hozzá lehetett adni az e-SIM-et.

Elvileg a MultiSIM-nek a 990 Ft-os havidíját ki sem számlázzák, ha még a megrendelés napján lemondom.

Na de mi van akkor, ha az órát gyári beállításra kell visszaállítani valami probléma miatt, vagy a szervizből gyári beállításokra visszaállítva kapja vissza az ember? Na ilyenkor megint lehet menni a Telekomba, igényelni MultiSIm szolgáltatást, adnak egy fizikai SIM-et, újra aktiválható vele az e-SIM és megint mondhatod le, hogy ne kelljen havi 990 Ft-ot fizetni. Ez a nonszensz része a dolognak.

Vásárlás előtt a Telekom-hu-n megnéztem az e-SIM oldalát, az Active 2 termékoldalát is, viszont sehol nem volt a fenti anomáliáról semmilyen tájékoztatás. Vásárlás után derül ez ki, mikor már el sem lehet állni a vásárlástól.

Akik a Telekomnál vettek e-SIM-mel órát mi lett a MultiSIM szolgáltatással?

(#602) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Jelentem alásan, most voltam a Westendben lévő Samsungba, és az egyik ottani fiatalember bontott feketét aluból és SS-ből is, így élőben meg lehet nézni. A fekete tényleg full fekete, csak bazári csillogó, mint valami karácsonyfa dísz, az alu sem vészes, nekem egyáltalán nem tűnt lilának, vagy indigónak, inkább olyan füst szürke árnyalatú. Most aztán gondolkozhatok :) Egyébként nagyon közvetlen volt, valahogy jobban éreztem magam mint Árkád féle SES-ben. :R

(#603) pleslie82 válasza HoldfenyLuna (#602) üzenetére


pleslie82
tag

Hát nekem ilyet fel sem ajánlottak, sőt elhajtottak, hogy nincs és nem is lesz acél! :)
Nem lehettem valami szimpatikus az eladónak! :D
Én megvettem ma a T-től. A Frontier is acél volt, szóval engem nem zavar annyira, hogy fényes. Egyedül attól félek, hogy mikor vágom neki a falnak vagy valaminek majd az üveget. A Frontier azért kapott olykor nem keveset, de ott védte az üveget a lünetta..

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#604) BossBoss válasza HoldfenyLuna (#602) üzenetére


BossBoss
őstag

Normálisan kell kérni és mindenhol megmutatják. Csak a szíjat nem szeretik feltenni mert a bőr azonnal "megtörik". Biztos más a szemünk, de nekem az alu tényleg ilyen kékes-lilás. :D

(#605) pleslie82


pleslie82
tag

Meg is van... szerintem nem "karácsonyfa", kifejezetten szép, letisztult. :) Frontierhez képest mintha valami kis női óra lenne rajtam,még szokni kell! :D

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#606) pleslie82


pleslie82
tag

1.kép

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#607) pleslie82


pleslie82
tag

2.kép

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#608) mSchumi87 válasza pleslie82 (#605) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Gratula hozza :C

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#609) bg612 válasza pleslie82 (#607) üzenetére


bg612
tag

Honnan vetted ezt a jó kis szíjat?

(#610) pleslie82 válasza bg612 (#609) üzenetére


pleslie82
tag

Az Allee-ban, Samsungnál. 6000 pénz volt sajnos, de kellett egy szilikon, amíg megjönnek az ebay-esek! :D
Amúgy azt hiszem ez Samsung Watch szíj.

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#611) BossBoss


BossBoss
őstag

Szomorú, hogy gyári Active 2 szíj sehol nem kapható az országban. :((( Bőrrel vettem, de azzal nyilván nem sportolok.

(#612) pleslie82 válasza BossBoss (#611) üzenetére


pleslie82
tag

Edigital-nél nézted? Ott mintha láttam volna...

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#613) csolaca68


csolaca68
tag

Sziasztok!
Feleségemnek szeretnék egy 40 mm-est venni. Valaki meg tudná mondani, hogy ez meddig bírja egy feltöltéssel?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#614) Csedit


Csedit
aktív tag

Napi fél - 1 óra edzéssel, néhány értesítésfogadással, AOD nélkül, szűk két napot kibír.
De egy nap alatt is le lehet meríteni, ha mondjuk 15-20km-t sétálok, az óráról hallgatok Bluetooth fülessel zenét és az automata edzéskövetés engedélyezve van. Így még lehet, hogy a 12 óra sincs meg. :)

(#615) csolaca68 válasza Csedit (#614) üzenetére


csolaca68
tag

Köszönöm!

(#616) gyuri2008 válasza Csedit (#614) üzenetére


gyuri2008
veterán

Korrekt válasz :K

(#617) Erdei88 válasza BossBoss (#611) üzenetére


Erdei88
veterán

Ez?

(#618) testify


testify
csendes tag

Sziasztok. Azokhoz szólnék elsősorban, akik az LTE verziót vették a T-nél. Akksi hogy bírja a telefon nélkül. 4G-n, wifi nélkül? Már a Galaxy Watch-om sem egy üzemidőbetyár mobil hálózatot használva, kíváncsi lennék, hogy az Active2-ben hogy alakul.

(#619) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Megérkezett a sport szíj is! Kicsit furcsa ez az aláfűzés meg a visszafelé patent, (pont fordítva, mint a fit-en) de szerintem megszokható. Nem sorjás, matt, selymes tapintású. Nem kellemeltlen az illata. Az árát megérte. Sportoláshoz ideális. Remélem nem öregszik el hamar, mint anno a gyári kék fit. Az a végén már ropogott, meg kikoptak a lyukak, átszakadtak és cefet büdös lett. :o

front
oldalt
alul

Üdv: -=Yogibear=-

(#620) guifater válasza testify (#618) üzenetére


guifater
tag

2 nap

guifater (Galaxy S9 és SM-R825F)

(#621) testify válasza guifater (#620) üzenetére


testify
csendes tag

Úgy hogy nincs csatlakozva a telefon?? Használod is a 4G hálózatot? Én, ha otthon hagyom a telefont, max. 10-12 óra alatt kinyiffan az óra. Mondjuk a Spotifyt használom is 4G-vel.

(#622) csolaca68


csolaca68
tag

Sziasztok! A 40 mm-es bt hívásfogadást-indítást tudja?
Köszi

(#623) Luser2000 válasza csolaca68 (#622) üzenetére


Luser2000
addikt

Igen.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#624) nbwpv9


nbwpv9
csendes tag

Nektek is recseg az órában lévő hangszóró telefonáláskor 5-6os hangerőn?

(#625) guifater válasza testify (#621) üzenetére


guifater
tag

Minden rajta van, be van kapcsolva. Ha nagyobb távolságban vagyok a telefontol(S8) folyamatosan keresi, jelez. Igaz a spotify-t nem igen használom és igy 2 nap.

guifater (Galaxy S9 és SM-R825F)

(#626) jose999 válasza nbwpv9 (#624) üzenetére


jose999
senior tag

Igen

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#627) thomeee91


thomeee91
csendes tag

Ha kijelzővédő fóliát terveztek venni, akkor ezt ajánlom:
https://www.amazon.com/gp/product/B07VSJ8B4Z/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1

1 perc alatt felrakható, pár óra alatt az összes bubi eltűnt és teljesen rásimult az órára, ránézésre, mintha rajta se lenne.

[ Szerkesztve ]

(#628) F_Gergely


F_Gergely
őstag

sziasztok,
az EKG funkcio mukodik mar, vagy van valami fejlemeny rola?

(#629) csolaca68


csolaca68
tag

Sziasztok!
Ma beüzemeltük feleségem 40 mm-es óráját. Be lehet állítani valahol, hogy ha az óra rajta van akkor a telefon néma legyen? Nekem galxy watch van, és ott van olyan opció, hogy csatlakoztatott telefon némítása.
köszi

(#630) Moromel


Moromel
csendes tag

Sziasztok!
Előre is elnézést ha olyan kérdést teszek fel ami már meg lett válaszolva.
Olvastam, hogy az óra tudja mérni állandóan a szívverést és ezt telefonos alkalmazáson keresztül meg is lehet nézni.
A gyakorlatban hogy néz ez ki? Milyen időközönként mér/frissülnek az adatok, lehet esetleg beállítani valami alertet a telefonra ha túl magas/alacsony a pulzus?
A vodafonenak van egy időseknek szánt okosórája ami rendelkezik ezzel a funkcióval, de nem tűnik túlságosan megbízhatónak.
Előre is köszönöm a választ!

(#631) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Ez szerintetek mennyire gáz?! Olyab 'bóvlinak' tűnik benne az óra. :o

[ Szerkesztve ]

Üdv: -=Yogibear=-

(#632) Gedeon31 válasza Yogibear974 (#631) üzenetére


Gedeon31
addikt

A kérdést megválaszoltad magadnak,de olyan helyen dolgozol ,akkor előnyös lehet.

(#633) Snikos


Snikos
friss újonc

Sziasztok! Ma került hozzám az LTE verzió és egy valamivel nem boldogulok. Ebben szeretnék egy kis segitséget kérni. Az óráról indított hívásoknál, a hívott félnél nem mutatja a hívóazonosítomat, azaz rejtett számként jelez. Óránál a hívás alkalmazáson belül, 3 kis pont, beállítások menüpontban van is erre vonatkozó beállítás. "Hívóaz.sítóm megj." de szürkével írja és nem állítható.. alatta "hálózati alapértelmezett felirat". Mit tudok ezzel kezdeni? :F

[ Szerkesztve ]

(#634) thomeee91 válasza Snikos (#633) üzenetére


thomeee91
csendes tag

Bluetooth-ról kapcsolódj le, használd az óra eSim LTE-t, akkor nem lesz kiszürkítve, hanem szerkeszthető lesz.

(#635) Snikos


Snikos
friss újonc

Köszönöm! :)

(#636) guifater


guifater
tag

Sziasztok kollégák!
Bár már (#628) F_Gergely kérdezte, de még senki sem válaszolt, ezért én is megismételném. Tud e valaki infót az óránk EKG funciójának aktivitási időpontjára vonatkozóan ?
Azt hallottam, hogy egy központi frissitéssel lesz mindenkinél bekapcsolva, milyelyt a Samsung megkapja a certifikációt. :F

guifater (Galaxy S9 és SM-R825F)

(#638) Bilux válasza guifater (#637) üzenetére


Bilux
veterán

Ezt eddig is tudtuk nem a samsungon múlik

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#639) andras0x0x0


andras0x0x0
csendes tag

Szisztok !
Van itt aki rendszeresen hasznalja uszodaba az orajat ? Kivancsi lennek a tapasztalatara ,mert nekem az utolso frissites ota teljesen ossze - vissza meri a hosszokat. Mondhatni hasztalan...

(#640) Snikos


Snikos
friss újonc

Üdv! Megint én! :) akksi kímélési tippeket szívesen fogadok.. S Health úgy zabálja mint az állat... este 10kor még 100%-on volt reggel 7re már 44.. hozzá sem értem.. kissé soknak érzem ezt egy éjszaka alatt... telefon szerint a S Health viszi a nagyrészét.. mit érdemes állítgatni? Pulzus mérés nincs folyamatoson. 10 percenként méri illetve a lépéseket. Ezeke szívnák így le az akksit?

(#641) mSchumi87 válasza Snikos (#640) üzenetére


mSchumi87
senior tag

A frissitest letoltotted? Elotte ez volt nekem is frissites utan tokeletes

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#642) Snikos válasza mSchumi87 (#641) üzenetére


Snikos
friss újonc

Persze. Amint feldobta már töltöttem is le.

(#643) thomeee91 válasza Snikos (#642) üzenetére


thomeee91
csendes tag

Jó éjszakát mód és repülő üzemmód be van lőve este?
Óra újraindítás szerintem megoldja, ha nem, akkor gyári visszaállítás.

(#644) Snikos


Snikos
friss újonc

Azok mondjuk nem voltak bekapcsolva. De nélkülük is normális hogy ennyire merül? Újraindítást megpróbálom. Meg ha nagyon muszáj akkor a gyári visszaállítást is. Nem tudom számít e vagy ha igen mennyire de LTE modelről beszélünk.

[ Szerkesztve ]

(#645) thomeee91 válasza Snikos (#644) üzenetére


thomeee91
csendes tag

Ha rossz a térerő, akkor az LTE elég sokat tud enni egy este alatt, bár nem ennyit.

(#646) nbwpv9 válasza Snikos (#644) üzenetére


nbwpv9
csendes tag

nekem amikor így zuhant az akksi % akkor az újraindítás segített. (nem lte)

(#647) Snikos


Snikos
friss újonc

Úgy néz ki az újraindítás nálam is megoldotta.. de le is kopogom :D egyenlőre most 5 óra alatt merült 12%-ot.. ez már azért barátibb..

(#648) nbwpv9 válasza Snikos (#647) üzenetére


nbwpv9
csendes tag

Igazából ha nem csinálok éjjelre semmit, csak leteszem az asztalra Bt módban, akkor is csak 5-6% a merülés. Értesítés nem jön rá, ha nincs rajtam, hívni pedig nem hívnak éjjel szerencsére :D

(#649) Devan


Devan
csendes újonc

Sziasztok. Szeretném kérdezni hogy mik az infók az akkumulátorral kapcsolatban.? Meddig bírja egy töltéssel.? Ki hogy használja?

[ Szerkesztve ]

(#650) modeller válasza Moromel (#630) üzenetére


modeller
aktív tag

Szia.

A folyamatos mérés az tényleg folyamatos. :)
Alapvetően az adott nap óránkénti bontásában látod a telefonon, tehát 24 sort mutat minimum és maximum értékkel, de ha rákattintasz akkor az adott órát részletezi folyamatos grafikonon és átlagot mutat, ill. ha adott tartományban edzettél, akkor a fullos edzés statisztikát is odarakja.
(átlag-, max lépésszám/perc, elégetett kalória, távolság, átlag-, max sebesség stb)

Exportálni is lehet az adatokat, de ott sajnos már csak az óránkénti min-max adat megy ki pl. excel formátumba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.