Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#401) predakon


predakon
őstag

Samsung telotok van? Nekem Honor, lehet h ezert nincs se uzenet se email.
, mondjuk ez jo kibaszas lenne

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#402) modeller válasza nbwpv9 (#396) üzenetére


modeller
aktív tag

Nekem van mindkettő, gyárilag ott volt, nem töltöttem le.

(#403) nikkike05 válasza Atlantis (#395) üzenetére


nikkike05
lelkes újonc

Azért köszönöm! :) Sajnálom, mert az a funkció most így hiányzik. :D

(#404) andras0x0x0 válasza predakon (#401) üzenetére


andras0x0x0
csendes tag

Igen, Galaxy A8

(#405) ricpet válasza predakon (#401) üzenetére


ricpet
tag

Igen S7 EDGE. Hmmm...

(#406) predakon válasza nikkike05 (#403) üzenetére


predakon
őstag

Milyem telod van?

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#407) nbwpv9 válasza predakon (#397) üzenetére


nbwpv9
csendes tag

Úgy tűnik ennyiben lesz hátránya a nem Samsung telefonnal párosított óráknak. Legalábbis ilyen tapasztalatokat olvastam külföldi fórumon Galaxy Watch esetében...
Nálam is valós lehet (Huawei p20).

[ Szerkesztve ]

(#408) predakon válasza nbwpv9 (#407) üzenetére


predakon
őstag

Nagyon ugy tunik, nem minden service megy nem samsung eseten. Ezt valahogy elfelejtettek emliteni. Mar az gyanus volt, hogy samsungos ismerosomnel az elso parositasnal nem 3 servicet sorolt fel a wear app.... Mat tudom miert.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#409) nikkike05 válasza predakon (#406) üzenetére


nikkike05
lelkes újonc

Note 10+ :)

(#410) rayman2006 válasza nbwpv9 (#396) üzenetére


rayman2006
tag

Nekem sincs valamiért.
Akinek van melyik változat van és hol vette?
Lehet valami beállítás gond lehet?
Akkor lehet csak Samsung telefonál van jelen.
Mert nekem Xaomi telefon van.

[ Szerkesztve ]

(#411) nikkike05 válasza rayman2006 (#410) üzenetére


nikkike05
lelkes újonc

Én az edigitalból rendeltem, 40mm fekete alumínium, és nekem is van.

(#412) predakon


predakon
őstag

Samsung teloval egybol megjelentek... Akkor ezt kijelenthetjuk, nem samsung teloval mincs email, messages es talan a store sem megy telefonrol (nekem Honor VIew 20al nem megy, csak a wear appon keresztul ferek hozza).
44mm stainless

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#413) nbwpv9 válasza predakon (#412) üzenetére


nbwpv9
csendes tag

És ha samsunggal megjelent akkor nem marad ott a Honor-ra visszaváltva?
Vagy túl egyszerű hack lenne? :F

Egyéként nekem megy Huawei-el a store az óráról csak se leírés, se screenshot nem látszik így úgyis telefonról böngészek inkább..

[ Szerkesztve ]

(#414) predakon válasza nbwpv9 (#413) üzenetére


predakon
őstag

Nem marad mert amint mas teloval parositod reseteli az orat, probalkoztam workaroundal

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#415) Atlantis válasza nikkike05 (#403) üzenetére


Atlantis
veterán

Kíváncsiságból kipróbáltam a Messenger-t is. Azzal is működik, átjön órára az üzenet, előnézettel, küldővel együtt és válaszolni is tudok róla.

Beállításoknál nézelődj még, mennie kell.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#416) worxland válasza rayman2006 (#410) üzenetére


worxland
addikt

Nekem sincs, Alu 44mm, Media Marktban vettem, Huawei P Smart telefonhoz.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#417) Atlantis


Atlantis
veterán

Mivel azok a Samsung saját alkalmazásai, szerintem ez nem csoda. De ettől függetlenül az üzeneteket, mail-eket látjátok az órán is, nem? Nekem ugyan megvannak az órán azok az app-ok, de sosem használtam még, szerintem mazochista, aki azon szerkeszt mail-t. :)

Wearable app-ot ha felteszitek a telefonra, nem lehet onnan az órára telepíteni őket?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#418) nikkike05 válasza Atlantis (#415) üzenetére


nikkike05
lelkes újonc

Köszönöm :) Nem adom fel :D Most még mindenben bénázok, tíz év apple uralom után cseréltem le az ecosystemet, úgyhogy még szoknom kell :B

(#419) Atlantis válasza nikkike05 (#418) üzenetére


Atlantis
veterán

Nálam is ez volt pár hónapja...szintén 10 év alma után robotizáltam a rendszert. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#420) nikkike05 válasza Atlantis (#419) üzenetére


nikkike05
lelkes újonc

A szavaidból ítélve nem vállalkoztam lehetetlen küldetésre :D Nekem ez a második napom, persze az Android egyelőre nagyon idegen, de egyébként boldogulok.

(#421) Atlantis válasza nikkike05 (#420) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem tagadom, az első héten legszívesebben kettétörtem volna az egészet...is. :)

Még ma is visszasírom néha, szerencsére az iPad még megvan, teljesen nem jöttem le a szerről. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#422) nikkike05 válasza Atlantis (#421) üzenetére


nikkike05
lelkes újonc

Azt én is megtartottam :D :D :D Én eddig lájkolok mindent, főleg a telót.

(#423) predakon válasza Atlantis (#417) üzenetére


predakon
őstag

Ez szerintem hulyeseg, ennyi erovel semmi sem kene h mukodjon ami samsung. Siman ez a szivatas azzal akinek nem samu a telefonja, ezzel nagyjabol lezarhato a tema. Ez van...

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#424) kisgombóc válasza predakon (#384) üzenetére


kisgombóc
friss újonc

Köszi szépen!

(#425) nbwpv9 válasza kisgombóc (#424) üzenetére


nbwpv9
csendes tag

Az aljának alakjához kapcsolódóan, ezt egy sík felületen fotóztam most (alu 44mm):

[ Szerkesztve ]

(#426) Atlantis válasza predakon (#423) üzenetére


Atlantis
veterán

Ahelyett, hogy negatív hangnemben lezárod a témát, akár ki is próbálhatnád, amit írtam. De aztán nekem mindegy... :)

Itt van mellettem kollégám, P10-el van párosítva a Samsung órája, nincsenek meg ugyan az ikonok rajta, de mail-t megkapja, üzeneteket megkapja, válaszolni is tud, szóval nem értem, mi a hátránya az órára telepített app-ok hiányának és hol van a szívatás a Samsung részéről....

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#427) predakon válasza Atlantis (#426) üzenetére


predakon
őstag

Ha neked nem érthető a probléma akkor felesleges is magyarázni. A negatív hangnem azért van mert még ennyi komment után is azt gondolod, hogy nem votl már 8szor körbejárva az egész issue. Megnézném mennyire lennél toleráns ha pont ezek miatt a funkciók miatt vettél volna ilyen órát csak épp Huawei telefonnal. Ezt sehol sem tüntették fel és ez átbaszás. Talán így már érted.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#428) bg612


bg612
tag

Segítsen valaki, légyszi!
Lehet azt vajon tudni, hogy beállítható-e, hogy az SOS üzenet ne csak sima maps.google.com koordinátát küldjön, hanem a nyomkövetős glympse.com -os jelzést. A Galaxy watch az utóbbit küldte. Az szerintem sokkal praktikusabb.
Jó lenne, ha lehetne valahogy átállítani, vagy valamilyen app segítségével alkalmazni.

(#429) madkiller válasza predakon (#427) üzenetére


madkiller
őstag

Szerintem próbáld meg feltenni a samsung email appot playstoreból állítsd be és galaxy storeból is tedd fel. Samsung messages sajnos nincs storeba, apk mirroros nem tudom működik-e

(#430) nbwpv9 válasza madkiller (#429) üzenetére


nbwpv9
csendes tag

'email' keresőszóra nem hoz semmit a store nekem telefonon és az órán sem.

(#431) Laca007


Laca007
csendes tag

Sziasztok! Okosórát tervezek venni xiaomi mi9 mellé, watch gt2, fossil gen5 és az active 2 játszik, 44mm-es alu kivitelben. Ezek közt számomra nem az ár a döntő. Segítenétek pár kérdés megválaszolásában (akinek van active2)?

- pulzusmérés folyamatos?
- ha tényleg minden be van kapcsolva rajta, napi 1-2 óra edzés (gps) mellett is kibírja estig?
- gps nyomkövetéssel hány órát bír? (maratoni táv, vagy egész napos túra miatt)
- alumínium kivitel mennyire meggyőző? Nem túl sérülékeny ez a dizájn?
- jól értem a fenti kommentek alapján, hogy nem samsung telefonnal az sms kezelés/válaszolás se megoldható?
- hangszóró/mikrofon mennyire jó? Csendes szobából/irodából azért lehet telefonálásra használni, vagy arra felejtős?
-ekg felől van valami hír?

Watch gt2 mellett az szól, hogy van honor band4em, és nagyon megbízhatóan teszi a dolgát, és bár a GT2 "butább", mint az active2, a tesztek alapján nagyon jó telefonálásra.
A Fossil igazi Google okosóra, friss hardverrel, de akksiban keveset bír, és telefonálásra is nagyon problémás a mikrofonja miatt, ill. szerintem hamarabb elavul.

A segítő szándékú válaszokat előre is köszönöm! :)

(#432) nbwpv9 válasza Laca007 (#431) üzenetére


nbwpv9
csendes tag

szia!

Én a következőben tudok segíteni:
- pulzusmérés választható kézi/nyugalomban 10 percenként/ folyamatos opcióból.
- nem samsung telefonnal is megkapod az sms és emaileket és válaszolni is tudsz rájuk mint minden egyéb értesítésre, viszont utána nem tudod őket újra megnézni, mert nincs rá meg az app az órában. Szóval ugyan úgy működnek mint a messenger/viber.
- a hangszóró+mikrofon nagyon patent, csöndes helyen nem is kell a szádhoz emelni az órát, hogy halljanak a vonal túl végén. Abszolút használható telefonálásra.
- akksinak én tippre megadnám az egy napot fullon (gondolom 12 órára gondolsz) a külső strapabírást pedig szerintem még nem nagyon lehet tudni, lévén, hogy 2 hete kapható az óra.

Csak a telefonálás miatt ne válaszd a GT2-t, az ebben az órában is meggyőző. A Fossil Gen 5 az már komolyabb vetélytárs szerintem. Én egy wear os-es Ticwatchtól szabadultam meg elállási időn belül, mert annak a hardvere nem bírt az os-el, pedig bejövős volt a google rendszere. Végül az akkuidő és a tényleg akadásmentes működés miatt döntöttem a samsung mellett. Illetve mert Gen 5-öt nem nagyon láttam megbízható webshopban még itthon. Ráadásul a mikrofon is jobb a tesztek alapján, illetve érkezik egyszer az ekg is ami a samsung felé húzott.
Remélem segítettem.

(#433) madkiller válasza nbwpv9 (#430) üzenetére


madkiller
őstag

Ne az óra storejában keresd. Rendesen a google playstoreban. Telefonos appra gondoltam. Samsung Emailt kell használnod telón.

(#434) ljsbudai


ljsbudai
csendes újonc

Sziasztok! Kinek mennyit merül az akksija egy éjszaka alatt? Nekem a 44mm-es órám olyan 50-55%.-ot. Kicsit soknak tartom. (Alvó mód be van kapcsolva)

(#435) mSchumi87 válasza ljsbudai (#434) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Ugyan ilyen gondom volt, egy kikapcsolás, es ujra bekapcsolás rendbe hozta, azota éjjel 2% ha merul tobbet nem nagyon szokot

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#436) nbwpv9 válasza ljsbudai (#434) üzenetére


nbwpv9
csendes tag

szia!
Azt én is soknak tartom.
Én most két éjszakát viseltem (44mm), nekem az éjszakai és repülő mód volt bekapcsolva. Az alvást egyik éjjel végig szépen monitorozta, ma éjjel csak félig mert állítása szerint nem tudott megbízhatóan pulzust mérni, máskor jobban húzzam meg a szíjat...
De a lényeg, hogy így 5-6%-ot merült mindkét éjjel. Elégedett is vagyok :D

(#437) ljsbudai válasza mSchumi87 (#435) üzenetére


ljsbudai
csendes újonc

Kösz, kipróbálom

(#438) modeller


modeller
aktív tag

Sziasztok!

Tudja valaki mi értelme van annak, hogy a telefonon a samsung health alkalmazásban van egy rakás olyan edzés (pl. squash) ami az órában nincs és nincs is semmi kapcsolat a kettő között, tehát ha a telefonon elinditok egy squash edzést, arról az óra semmit nem tud, igy nem is méri. Ha az órán közben elinditok egy másik edzést, akkor a végén lesz két edzés amit egyidőben csináltam. Ennek igy semmi értelme és nyilván ember nincs a földön aki mondjuk magára köti a telefont egy ilyen edézsre, pont erre volna az óra, hogy az mérje...

(#439) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Est'!

Tényleg nem lehet kiválasztani, hogy melyik karon viseljük az órát?! :(((
Nem találtam a beállításokban. ('Ősrégi' Gear Fit-nél volt ilyen opció)
Vagy legalább elforgatni a számlapot. Elég hülyén néznek ki a gombok befelé nézve a jobb kézen. Nem beszélve a mikrofonról. :O

Üdv: -=Yogibear=-

(#440) Bilux


Bilux
veterán

Tegnap akciósan van volt a MM-ban az alu 44mm-es 104.990Ft

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#441) Erdei88 válasza Bilux (#440) üzenetére


Erdei88
veterán

Ennyi a nem akciós ára is, kivétel ami szürke importos

[ Szerkesztve ]

(#442) Yogibear974 válasza Erdei88 (#441) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Regg'!

Kérdés. Telefonon van beállítva az ébresztés. Az óra értesít hangjelzéssel együtt. Ki lehet kapcsolni a hangot anélkül, hogy le kelljen némítani az állapotosodban?! Elég a rezgése l. Az óra átvesz a telefontól a ne zavarj üzemmódot. Vagy bixby rutin l?! ( Gear Fit csak rezgett, nem volt hangszórója) Remélem érhető voltam.

Amúgy cefet jó az óra...és az a sok számlap hozzá+store :DD
No meg a promóciós töltő. Nem volt gond a rendeléssel :C

THX.

Üdv: -=Yogibear=-

(#443) Bilux válasza Erdei88 (#441) üzenetére


Bilux
veterán

Akkor csak úgy tűntette fel a MM :DDD :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#444) MLA


MLA
tag

Sziasztok. Nagyon szemezek egy ilyen órával fekete alumínium kivitelben. Ami felmerült bennem, hogy mennyire sérülékeny a fekete? Nem fog úgy járni mint az iPhone 5 fekete, hogy egy idő után megkopott? Tehát a tulajok fele kérdés, mennyire karcolódik/ kopik a ház?

(#445) worxland válasza MLA (#444) üzenetére


worxland
addikt

Egy hét után? :D

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#446) mastadoc1


mastadoc1
tag

Sziasztok! Arról van valakinek infója, hogy miért nem lehet használni az órával (44 alu-black) a samsung pay funkciót? Az applikációt sem találom. Xiaomi telóm van, tökéletesen működik vele minden más funkció. És az óra egy csoda! :D

(#447) nokia123


nokia123
aktív tag

Ki milyen óraszámlapot használ? Nekem most ez jön be

(#448) Erdei88 válasza mastadoc1 (#446) üzenetére


Erdei88
veterán

"A mobilfizetésre is alkalmas NFC természetesen maradt (de a Samsung Pay itthon nem elérhető)"

(#449) mastadoc1 válasza Erdei88 (#448) üzenetére


mastadoc1
tag

Köszi, akkor erre még várni kell. :)

(#450) rayman2006 válasza nokia123 (#447) üzenetére


rayman2006
tag

Jól nézz ki.
Mia neve?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.